Povezane vesti

Država daje vaučer od 15.000 dinara za čak 200.000 građana: Evo ko ima pravo na to i kako da koriste u Srbiji

Država daje vaučer od 15.000 dinara za čak 200.000 građana: Evo ko ima pravo na to i kako da koriste u Srbiji

Kurir 25.06.2022
Čak 200.000 građana Srbije imaće pravo na vučer od Srbije u iznosu od ukupno 3 milijarde u kešu, po 15. 000 dinara, saopštio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić! Predsednik je otkrio i da će svi koji imaju pravo na penziju, radnici čija… »
Vučić: Dobio sam svoje prisluškivane razgovore, to se zaista desilo, verujem u državne institucije! Hrane ćemo imati…

Vučić: Dobio sam svoje prisluškivane razgovore, to se zaista desilo, verujem u državne institucije! Hrane ćemo imati…

Kurir 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će penzije biti uvećane za 19, 1 odsto od 1. januara što je najveće povećanje. Najavio je i vaučere za letovanje u vrednosti od 15.000 dinara za 200.000 građana. Kako kaže, ugovorom sa Gaspromom… »
Brnabić: Izvoz IT usluga u prva četiri meseca 740 miliona evra

Brnabić: Izvoz IT usluga u prva četiri meseca 740 miliona evra

Politika 25.06.2022
Izvoz IT usluga u prva četiri meseca ove godine dostigao je 740 miliona evra, izjavila je danas premijerka Ana Brnabić i uporedila ga sa 2016. godinom kada je taj iznos odnosio na celu godinu. „Mi smo praktično povećali tri puta naš izvoz (IT… »
Vučić: Vaučeri od 15.000 dinara za 200.000 ljudi da letuju u Srbiji

Vučić: Vaučeri od 15.000 dinara za 200.000 ljudi da letuju u Srbiji

Dnevnik 25.06.2022
BEOGRAD; Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas novu podršku za oko 200.000 građani, koji budu ispunili uslove, u vidu vaučera u vrednosti od 15.000 dinara da provedu odmor u Srbiji. To je ekskluzivna vest na kojoj smo radili dugo i… »
"Mislim da smo blizu dogovora" Vučić objavio detalje razgovora sa delegacijom Fijata, radnici poručuju - Došli smo na pravu…

"Mislim da smo blizu dogovora" Vučić objavio detalje razgovora sa delegacijom Fijata, radnici poručuju - Došli smo na pravu…

Srbija danas 25.06.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti sa Andrićevog venca. Predsednik Vučić je na konferenciji za novinare nakon sastanka sa radnicima Fijata zahvalio radnicima na korektnosti, dodavši da su razumeli zakonska ograničenja… »
Nagrada projektu "Moja prva plata": Nacionalni program dobio međunarodno priznanje u Briselu

Nagrada projektu "Moja prva plata": Nacionalni program dobio međunarodno priznanje u Briselu

Euronews 25.06.2022
Nacionalni program "Moja prva plata" dobio je međunarodno priznanje u Briselu, koje dodeljuje organizacija Emerging Europe kao godišnju nagradu inicijativama u regionu koji obuhvata 23 zemlje Centralne, Istočne, Jugo-istočne Evrope i Kavkaza u… »
Vučić: Kurti će da prizna Srbiju

Vučić: Kurti će da prizna Srbiju

Pravda 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da na samitu u Briselu njegova pozicija nije bila laka jer je 16 šefova vlada i država govorilo o neophodnosti usklađivanja Srbije sa restriktivnim merama prema Ruskoj federaciji, ali da zbog toga Srbija… »
Predstavnici radnika Fijata: Konkretne ponude, veliki pomak

Predstavnici radnika Fijata: Konkretne ponude, veliki pomak

RTV 25.06.2022
BEOGRAD - Predstavnici zaposlenih u kompaniji Fijat Srbija ocenili su nakon današnjih razgovora s predsednikom Aleksandrom Vučićem da je napravljen veliki pomak i da sada ostaje da se u toku naredne nedelje radnici izjasne o ponudi države. "Ovo je… »
Vučić se obratio javnosti: Predsednik o svim strateškim izazovima koji su pred Srbijom (video)

Vučić se obratio javnosti: Predsednik o svim strateškim izazovima koji su pred Srbijom (video)

Večernje novosti 25.06.2022
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić se obratio javnosti sa Andrićevog venca. foto: TANJUG/ STRAHINJA ACIMOVIC/ nr Vučić je na početku obraćanja rekao da su razgovori sa radnicima "Fijata" vođeni dva sata, i da je situacija komplikovana. -… »
Vučić: Izašli smo u susret velikom delu zahteva radnika "Fijata"; vaučeri za odmor u Srbiji 15.000 dinara

Vučić: Izašli smo u susret velikom delu zahteva radnika "Fijata"; vaučeri za odmor u Srbiji 15.000 dinara

RTS 25.06.2022
Učinili smo mnogo, napravili veliki pomak i izašli u susret velikom delu zahteva predstavnika radnika "Fijata", rekao je predsednik Aleksandar Vučić u obraćanju javnosti i dodao da nastavljaju razgovore sa "Stelantisom", kao i da do srede sve treba… »
„Moja prva plata“ osvojila prvo mesto na takmičenju u Briselu

„Moja prva plata“ osvojila prvo mesto na takmičenju u Briselu

Nova 25.06.2022
Moja Prva Plata (MPP), projekat Vlade Srbije i Privredne komore Srbije, osvojio je prvo mesto na takmičenju u Briselu, kao najbolja inicijativa u prethodnoj godini koja u centar ekonomije stavlja ljude, saopštila je Privredna komora Srbije. Kako je… »
Čadež: "Moja prva plata osvojila prvo mesto na takmičenju u Briselu"

Čadež: "Moja prva plata osvojila prvo mesto na takmičenju u Briselu"

Srbija danas 25.06.2022
"Moja Prva Plata" (MPP), projekat Vlade Srbije i Privredne komore Srbije, osvojio je prvo mesto na takmičenju u Briselu , kao najbolja inicijativa u prethodnoj godini koja u centar ekonomije stavlja ljude, smanjujući jaz između urbanog i ruralnog… »
Vučić nakon sastanka s radnicima Fiata: Veći dio zahtjeva prihvaćen

Vučić nakon sastanka s radnicima Fiata: Veći dio zahtjeva prihvaćen

Al Jazeera 25.06.2022
Radnici Fiata, na sastanku s predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, pokušali su dogovoriti ispunjenje svih zahtjeva, među njima i onog o 1.000 eura otpremnine za godinu staža. Nakon susreta, Vučić je rekao kako je postignut veliki pomak u… »
Tri rizika sa kojima se suočavamo: O čemu je sve danas govorio Vučić prilikom obraćanja naciji?

Tri rizika sa kojima se suočavamo: O čemu je sve danas govorio Vučić prilikom obraćanja naciji?

Danas 25.06.2022
Veliki deo zahteva radnika Fijata koji su jutros bili na sastanku u Predsedništvu Srbije biće ispunjen, prvo je što je naglasio u obraćanju javnosti predsednik države Aleksandar Vučić nakon sastanka sa radnicima. O pojedinostima nije hteo da govori… »
Moja prva plata osvojila prvo mesto na takmičenju u Briselu

Moja prva plata osvojila prvo mesto na takmičenju u Briselu

Vesti online 25.06.2022
„Moja Prva Plata“ (MPP), projekat Vlade Srbije i Privredne komore Srbije, osvojio je prvo mesto na takmičenju u Briselu , kao najbolja inicijativa u prethodnoj godini koja u centar ekonomije stavlja ljude, smanjujući jaz između urbanog i ruralnog… »
Sindikati Fiata: Dobili smo korektnu ponudu za otpremnine i novo zapošljavanje

Sindikati Fiata: Dobili smo korektnu ponudu za otpremnine i novo zapošljavanje

Biznis.rs 25.06.2022
zaštićene kategorije radnika biće izuzete iz socijalnog programa. Predstavnici Fiatovih sindikata predstaviće radnicima u Kragujevcu ponudu za rešavanje njihovog statusa, koju su u subotu dobili na sastanku sa predsednikom Srbije Aleksandrom… »
Vučić: U Briselu 16 lidera govorilo o usklađivanju Srbije sa EU oko Rusije

Vučić: U Briselu 16 lidera govorilo o usklađivanju Srbije sa EU oko Rusije

N1 Info 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je na samitu lidera EU i Zapadnog Balkana, koji je održan u Briselu u petak, 16 lidera država ili vlada govorilo o neophodnosti usklađivnaja Srbije sa spoljnom politikom EU prema Rusiji. Vučić je… »
Vučić o radnicima Fijata: Nema šta da mi veruju ili ne, u sredu kreću otpremnine

Vučić o radnicima Fijata: Nema šta da mi veruju ili ne, u sredu kreću otpremnine

Novi magazin 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će radnicima Fijata u sredu krenuti otpremnine, tako da će i sami videti da on ne laže. "Do srede završavamo sve razgovore sa Stelantisom. Nema šta da mi veruju ili ne (radnici Fijata), u sredu… »
Radnici Fijata posle sastanka sa Vučićem: Dogovorili smo i veće otpremnine

Radnici Fijata posle sastanka sa Vučićem: Dogovorili smo i veće otpremnine

Radio 021 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je blizu dogovor sa radnicima Fijata koji zahtvaju bolje uslove. "Mi ćemo sa Stelantisom nastaviti da radimo da bismo deo obaveza prema radnicima mogli u narednih nekoliko dana da ispunimo", rekao je… »
Sindikati Fijata: Dobili smo korektnu ponudu za otpremnine i novo zapošljavanje

Sindikati Fijata: Dobili smo korektnu ponudu za otpremnine i novo zapošljavanje

Novi magazin 25.06.2022
Predstavnici Fijatovih sindikata predstaviće radnicima u Kragujevcu ponudu za rešavanje njihovog statusa, koju su danas dobili na sastanku sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, izjavio je agenciji Beta član pregovaračkog tima radnika Zoran… »
Kako je protekao sastanak Vučića i predstavnika radnika Fijata: Razgovori o otpremninama i zaposlenju u Kragujevcu

Kako je protekao sastanak Vučića i predstavnika radnika Fijata: Razgovori o otpremninama i zaposlenju u Kragujevcu

Euronews 25.06.2022
Predstavnici radnika i sindikata kompanije "Stelantis", u čijem sastavu posluje kragujevačka fabrika "Fijat", sastali su se sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem na Andrićevom vencu. Obraćajući se javnosti posle sastanka Vučić je rekao da je… »
Vučić: 16 članica Unije tražilo da uvedemo sankcije Rusiji

Vučić: 16 članica Unije tražilo da uvedemo sankcije Rusiji

Danas 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je na samitu lidera EU i Zapadnog Balkana 16 od 27 članica Unije direktno ili indirektno govorilo o neophodnosti pridruživanja Srbije sankcijama protiv Rusije, ali da to ne znači da Beograd treba… »
Zvaničnici Srbije tvrde da je blizu dogovor sa radnicima kragujevačkog Fijata

Zvaničnici Srbije tvrde da je blizu dogovor sa radnicima kragujevačkog Fijata

Slobodna Evropa 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 25. juna da je "blizu dogovor" sa radnicima automobilske industrije "Fijat" iz Kragujevca i da je država izašla u susret "dobrom delu zahteva radnika". "Sa Stelantisom (kompanijom u čijem sastavu posluje… »
Vučić: Na samitu 16 članica EU tražilo da uvedemo sankcije Rusiji

Vučić: Na samitu 16 članica EU tražilo da uvedemo sankcije Rusiji

Nova 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je na samitu lidera EU i Zapadnog Balkana 16 od 27 članica Unije direktno ili indirektno govorilo o neophodnosti pridruživanja Srbije sankcijama protiv Rusije, ali da to ne znači da Beograd treba… »
Brnabić: Izvoz IT usluga u prva 4 meseca 740 miliona evra

Brnabić: Izvoz IT usluga u prva 4 meseca 740 miliona evra

Nova 25.06.2022
Izvoz IT usluga u prva četiri meseca ove godine dostigao je 740 miliona evra, izjavila je danas premijerka Ana Brnabić i uporedila ga sa 2016. godinom kada je taj iznos odnosio na celu godinu. „Mi smo praktično povećali tri puta naš izvoz (IT… »
Ova mesta su ubedljivo najtraženija: Dajemo vam 10 ideja kako da potrošite vaučer od 15.000 dinara za odmor u Srbiji: Evo do…

Ova mesta su ubedljivo najtraženija: Dajemo vam 10 ideja kako da potrošite vaučer od 15.000 dinara za odmor u Srbiji: Evo do…

Blic 25.06.2022
Određeni broj građana Srbije, tačnije njih 200.000 imaće pravo na vaučer od države u iznosu od 15.000 dinara. To znači da će građani moći da koriste vaučer koji je ranije iznosio 5.000 dinara za odmore u Srbiji. Taj novac moraće da se potroši… »
Vučić: Izašli smo u susret velikom delu zahteva radnika Fijata, u sredu dobijaju otpremnine

Vučić: Izašli smo u susret velikom delu zahteva radnika Fijata, u sredu dobijaju otpremnine

Danas 25.06.2022
Zahvalan sma radnicima Fijata, mislim da smo učinili mnogo i izašli u susret velikom delu njihovih zahteva, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, nakon sastanka sa radnicima Fijata jutros. On je rekao da očekuje da razgovore privedu kraju sa… »
Radnici Fijata nakon sastanka sa Vučićem: Dogovorili smo i veće otpremnine

Radnici Fijata nakon sastanka sa Vučićem: Dogovorili smo i veće otpremnine

Danas 25.06.2022
Iako nisu želeli da pričaju o detaljima jutrošnjeg sastanka sa predsednikom države Aleksandrom Vučićem i ministrima u Vladi radnici Fijata kažu za Danas da su uspeli da se dogovore za veće otpremnine. “Odavde idemo za Kragujevac da prenesemo… »
"Dostojanstvene otpremnine od 1.000 evra po godini staža"

"Dostojanstvene otpremnine od 1.000 evra po godini staža"

Kamatica 25.06.2022
Miljković je i da je „umereni optimista” pred sutrašnji sastanak sa Vučićem. On je naveo da se očekuje dogovor kako se radnici više ne bi „vrteli u krug” i morali da protestuju na ulici. „Ključno je da želimo da ostanemo na radnim… »
Vučić očekuje uspešan kraj razgovora sa radnicima "Fijata"; Vaučeri od 15.000 dinara za odmor u Srbiji

Vučić očekuje uspešan kraj razgovora sa radnicima "Fijata"; Vaučeri od 15.000 dinara za odmor u Srbiji

RTV 25.06.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da očekuje da će uspešno biti završeni razgovori sa radnicima Fijata. "Već dva sata vodimo razgovore sa radnicima Fijata. Komplikovana je situacija. Mislim da smo blizu dogovora i… »
Delegacija radnika Fijata veruje u dogovor, Vučić – nastavljamo da radimo

Delegacija radnika Fijata veruje u dogovor, Vučić – nastavljamo da radimo

N1 Info 25.06.2022
Pregovaracka delegacija radnika iz Fijata kazala je za N1 da će o dogovoru sa sastanka sa predstavnicima države prvo razgovarati sa ostalima, pa doneti odluku hoće li na blokade, ali da veruju da će prihvatiti. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Brnabić: Izvoz IT usluga za četiri meseca 740 miliona evra

Brnabić: Izvoz IT usluga za četiri meseca 740 miliona evra

Danas 25.06.2022
Sve veću ulogu u rastu ekonomije u Srbiji igra sektor usluga, a izvoz IT usluga u prva četiri meseca ove godine dostigao je 740 miliona evra, koliko je bio izvoz u celoj 2016. godini, rekla je premijerka Ana Brnabić. Ona je naglasila da je povećan… »
Vaučeri za odmor, povećanje penzija i plata: Vučić o novoj pomoći građanima i izazovima: Evo koliko će porasti primanja

Vaučeri za odmor, povećanje penzija i plata: Vučić o novoj pomoći građanima i izazovima: Evo koliko će porasti primanja

Blic 25.06.2022
Određeni broj građana Srbije, njih 200.000 imaće pravo na vaučer za odmor od države Srbije u iznosu od 15.000 dinara. To je ukupno 3 milijarde u kešu, saopštio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Paravo na ovu pomoć imaju svi nezaposleni, svi… »
Posle dva sata pregovora Vučića i radnika Fijata: "Blizu smo dogovora"

Posle dva sata pregovora Vučića i radnika Fijata: "Blizu smo dogovora"

iKragujevac 25.06.2022
Dva sata trajali su razgovori dela radnika Fijata i predsednika Srbije Aleksandra Vučiča. Kako je Vučić rekao u obraćanju medijima posle razgovora, blizu je dogovor. "Blizu smo dogovora, da se pomogne radnicima. Mi ćemo nastaviti saradnju sa… »
Vučić izjavio da je 16 članica EU tražilo od Srbije da uvede sankcije Rusiji

Vučić izjavio da je 16 članica EU tražilo od Srbije da uvede sankcije Rusiji

Slobodna Evropa 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je na samitu lidera Evropske unije i Zapadnog Balkana, 16 od 27 članica Unije direktno ili indirektno govorilo o neophodnosti pridruživanja Srbije sankcijama protiv Rusije, ali da to ne znači da… »
"Mislim da smo blizu dogovora": Vučić razgovarao sa radnicima Fijata

"Mislim da smo blizu dogovora": Vučić razgovarao sa radnicima Fijata

Blic 25.06.2022
Predsedink Srbije Aleksandar Vučić sastao se jutros sa radnicima Fijata u zgradi Presedništva. - Mislim da smo blizu dogovora. Nastavljamo da sa Stelantisom razgovaramo i da narednih nekoliko dana ispuznimo dobor deo zateva radnika u Fijatu. Rekao je… »
Vučić: Izašli smo u susret velikom delu zahteva radnika Fiata

Vučić: Izašli smo u susret velikom delu zahteva radnika Fiata

Biznis.rs 25.06.2022
Predsednik najavio vaučere za odmor u Srbiji od 15.000 dinara. Napravili smo veliki pomak, učinili smo mnogo i izašli u susret velikom delu zahteva predstavnika radnika Fiata iz Kragujevca, rekao je predsednik Aleksandar Vučić nakon razgovora sa… »
Vučić: Blizu je dogovor sa radnicima Fijata, moraju da postoje kompromisi

Vučić: Blizu je dogovor sa radnicima Fijata, moraju da postoje kompromisi

Radio sto plus 25.06.2022
„Sa „Stelantisom“ (kompanija u čijem sastavu posluje kragujevačka fabrika „Fijat“) ćemo nastaviti da radimo da bismo dobar deo obaveza prema radnicima mogli da ispunimo. Kao što i oni (radnici) znaju, moraju da postoje kompromisi“, rekao… »
Penzije rastu 19,1 odsto: Vučić obelodanio detalje o rastu primanja najstarijh i zarada u javnom sektoru

Penzije rastu 19,1 odsto: Vučić obelodanio detalje o rastu primanja najstarijh i zarada u javnom sektoru

Blic 25.06.2022
Penzije će rasti 19, 1 odsto zaklučno sa 1. januarom naredne godine, rekao je danas tokom obraćanja javnosti predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Prvo povećanje penzija ide najkasnije prvog novembra, a novo od januara naredne godine, i ono će… »
"Imaćemo treći svetski rat gori od prethodnog": Vučić: Nadam se da će početi sa mirovnim pregovorima, inače odosmo svi

"Imaćemo treći svetski rat gori od prethodnog": Vučić: Nadam se da će početi sa mirovnim pregovorima, inače odosmo svi

Blic 25.06.2022
- Velika je histerija protiv EU. Lepo je to kad uz pivo gledamo TV možemo da opsujemo. Super je to. Ali nemojte da smetnete sa uma da imamo novac zahvaljujući pre svega EU - kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić na konferenciji za medije u zgradi… »
Srbija je dobitnik prestižne evropske nagrade: Premijerka okrila - "moja prva plata najbolja incijativa"

Srbija je dobitnik prestižne evropske nagrade: Premijerka okrila - "moja prva plata najbolja incijativa"

Srbija danas 25.06.2022
Predsednica Vlade Ana Brnabić rekla je da što se tiče smanjivanja jaza između bogatih i siromašnih da je za inicijativu "Moja prva plata" juče u Briselu Srbija dobila nagradu. - Prvo mesto za najbolju inicijativu u 2021. godini, koja u centar… »
Vučić o razgovoru s radnicima Fijata: Blizu je dogovor, moraju da postoje kompromisi

Vučić o razgovoru s radnicima Fijata: Blizu je dogovor, moraju da postoje kompromisi

Kurir 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je "blizu dogovor" sa radnicima "Fijata" iz Kragujevca. "Sa "Stelantisom" ćemo nastaviti da radimo da bismo dobar deo obaveza prema radnicima mogli da ispunimo. Kao što i oni (radnici) znaju… »
Vučić opet širi paniku: „Imaćemo gori svetski rat nego što je bio“

Vučić opet širi paniku: „Imaćemo gori svetski rat nego što je bio“

Nova 25.06.2022
Predsednik Aleksandar Vučić danas se, na samom početku obraćanja javnosti, osvrnuo na situaciju sa radnicima Fijata, a potom na dešavanja u Ukrajini. „Kako rat u Ukrajini dobija na zamahu, tako je situacija i politička i ekonomska u svetu sve… »
Radnici Fijata od Vučića dobili obećanje da će im isplatiti veće otpremnine

Radnici Fijata od Vučića dobili obećanje da će im isplatiti veće otpremnine

Nova 25.06.2022
Iako nisu želeli da pričaju o detaljima jutrošnjeg sastanka sa predsednikom države Aleksandrom Vučićem i ministrima u Vladi radnici Fijata kažu za Danas da su uspeli da se dogovore za veće otpremnine. „Odavde idemo za Kragujevac da prenesemo… »
Vučić tokom obraćanja javnosti uputio strašno upozorenje: "Imaćemo gori svetski rat nego što je bio drugi" (video)

Vučić tokom obraćanja javnosti uputio strašno upozorenje: "Imaćemo gori svetski rat nego što je bio drugi" (video)

Srbija danas 25.06.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike. Vučič se danas sastao i sa radnicima predstavnicima radnika i sindikata kompanije "Stelantis", u čijem sastavu posluje… »
Posle dva sata pregovora Vučića i radnika Fijata: "Blizu smo dogovora"

Posle dva sata pregovora Vučića i radnika Fijata: "Blizu smo dogovora"

Telegraf 25.06.2022
Dva sata su trajali razgovori. Dva sata trajali su razgovori dela radnika Fijata i predsednika Srbije Aleksandra Vučiča. Kako je Vučić rekao u obraćanju medijima posle razgovora, blizu je dogovor. "Blizu smo dogovora, da se pomogne radnicima. Mi… »
Vučić obradovao građane Srbije: Država daje vaučere od 15.000 dinara, evo ko ima pravo na njih

Vučić obradovao građane Srbije: Država daje vaučere od 15.000 dinara, evo ko ima pravo na njih

Srbija danas 25.06.2022
Čak 200.000 građana Srbije imaće pravo na vučer od Srbije u iznosu od ukupno 3 milijarde u kešu, po 15.000 dinara, saopštio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić! Predsednik je otkrio i da će svi koji imaju pravo na penziju, radnici čija… »
"Čuj on da prizna Srbiju" Vučić odgovorio na Kurtijeve provokacije, jedna stvar ga posebno nasmejala

"Čuj on da prizna Srbiju" Vučić odgovorio na Kurtijeve provokacije, jedna stvar ga posebno nasmejala

Srbija danas 25.06.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti sa Andrićevog venca. On je govorio i o provokativnim izjavama Aljbina Kurtija, koji je ponovio da traži međusobno priznanje, i da će on priznati Srbiju. - Nama su decenijama govorili… »
Vučić: Dobio sam razgovore, znam da su me slušali - za mene je slučaj završen, verujem u institucije

Vučić: Dobio sam razgovore, znam da su me slušali - za mene je slučaj završen, verujem u institucije

Telegraf 25.06.2022
Predsednik kaže da je dobio prisluškivane razgovore. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se uverio da su ga prisluškivali i da je dobio razgovore, navodeći da što se njega tiče, taj slučaj je završen i sada je na institucijama… »
Za 200.000 građana vaučer od 15.000 dinara za odmor u Srbiji

Za 200.000 građana vaučer od 15.000 dinara za odmor u Srbiji

Danas 25.06.2022
Penzioneri, nezaposleni, korisnici posebne naknade, pravo na negu drugog lica, radno angažovana lica čija primanja ne prelaze 70.000 dinara, ratni vojni invalidi, nosioci poljoprivrednog gazdinstva, ukupno 200.000 građana imaće pravo na vaučer od… »
Vučić tvrdi: Blizu smo dogovora s radnicima Fijata, izašli smo im u susret

Vučić tvrdi: Blizu smo dogovora s radnicima Fijata, izašli smo im u susret

Nova 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se nakon sastanka sa predstavnicima radnika fabrike Fijat i rekao da su blizu dogovora, ali će pustiti radnike da govore o detaljima. „Mi već dva sata vodimo razgovore sa radnicima Fijata, razume se da je… »
Vučić nakon sastanka sa radnicima Fijata: Sutuacija komplikovana, mislim da smo blizu dogovora

Vučić nakon sastanka sa radnicima Fijata: Sutuacija komplikovana, mislim da smo blizu dogovora

Glas Šumadije 25.06.2022
Predsednik Republike Srbije se u 9 časova sastao sa delegacijom predstavnika radnika kompanije Stellantis Kragujevac. Nakon sastanka se obratio javnosti i rekao da su razgovori vođeni dva sata, i da je situacija komplikovana. Mislim da smo blizu… »
Livestream! Posle dva sata pregovora Vučića i radnika Fijata: “Blizu smo dogovora”

Livestream! Posle dva sata pregovora Vučića i radnika Fijata: “Blizu smo dogovora”

IndeksOnline 25.06.2022
Konferencija za medije predsednika Srbije Dva sata trajali su razgovori dela radnika Fijata i predsednika Srbije Aleksandra Vučiča. Kako je Vučić rekao u obraćanju medijima posle razgovora, blizu je dogovor. “Blizu smo dogovora, da se pomogne… »
Grupa građana Čačak je naš: Brnabić je umesto u Ovčar Banji trebalo da bude u Kragujevcu

Grupa građana Čačak je naš: Brnabić je umesto u Ovčar Banji trebalo da bude u Kragujevcu

Novi magazin 25.06.2022
Opozicioni odbornik u Skupštini Čačka i predsednik Grupe građana (GG) "Čačak je naš" Dragan Bisenić rekao je danas da je predsednica Vlade Srbije u tehničkom mandatu Ana Brnabić "umesto posete čačanskoj Ovčar Banji trebalo da bude u… »
Vučić: Očekujem da će uspešno biti završeni razgovori sa radnicima Fijata

Vučić: Očekujem da će uspešno biti završeni razgovori sa radnicima Fijata

RTK 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da očekuje da će uspešno biti završeni razgovori sa radnicima Fijata. „Već dva sata vodimo razgovore sa radnicima Fijata. Komplikovana je situacija. Mislim da smo blizu dogovora i pustićemo da… »
Vučić: Trudimo se da pronađemo što više rešenja za predstojeću zimu, tražimo alternativu ruskoj nafti

Vučić: Trudimo se da pronađemo što više rešenja za predstojeću zimu, tražimo alternativu ruskoj nafti

Blic 25.06.2022
"Kako rat u Ukrajini dobija na zamahu, situacija u svetu je sve komplikovanija, posebno imajući u vidu činjenicu da su ruske snage u naletu i zamah njihove ofanzive je sve snažniji. Svi koji su govorili da će biti drugačiji rezultat ratnih zbivanja… »
Vučić: Situacija sve komplikovanija

Vučić: Situacija sve komplikovanija

Vesti online 25.06.2022
Kako odmiče rat u Ukrajini, ekonomska i politička situacija u Evropi i svetu sve je komplikovanija, ukazao je danas predsednik Aleksandar Vučić i naveo da se Srbija trudi, da na dnevnom nivou, kroz razgovore sa partnerima iz regiona i Evrope, nađe… »
Vučić najavio po 15.000 dinara za 200.000 ljudi! Sve o novim vaučerima, ko može da ih dobije i do kada važe

Vučić najavio po 15.000 dinara za 200.000 ljudi! Sve o novim vaučerima, ko može da ih dobije i do kada važe

Mondo 25.06.2022
Predsednik Vučić govorio je o novim vaučerima u Srbiji! Predsednik Vučić govorio je o novim vaučerima u Srbiji! Aleksandar Vučić je tokom obraćanja u subotu najavio novu pomoć države ljudima. "Mi nudimo građanima da uzmu vaučer od države u… »
"Blizu smo dogovora!": Vučić se obratio nakon sastanka sa radnicima Fijata u Kragujevcu

"Blizu smo dogovora!": Vučić se obratio nakon sastanka sa radnicima Fijata u Kragujevcu

Mondo 25.06.2022
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, obratio se u subotu nakon sastanka sa sa radnicima fabrike Fijat u Kragujevcu. Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, obratio se u subotu nakon sastanka sa sa radnicima fabrike Fijat u Kragujevcu. Aleksandar Vučić… »
Država daje vaučer od 15.000 dinara: Evo ko ima pravo na to i kako da koristite u Srbiji

Država daje vaučer od 15.000 dinara: Evo ko ima pravo na to i kako da koristite u Srbiji

Telegraf 25.06.2022
Za relativno bogate i bogate ljude ova mera ne važi. Određeni broj građana Srbije, njih 200.000 imaće pravo na vučer od države Srbije u iznosu od 15.000 dinara. To je ukupno 3 milijarde u kešu, saopštio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. To… »
Predstavnici radnika "Fijata" s predsednikom Vučićem, obraćanje javnosti u 11 časova

Predstavnici radnika "Fijata" s predsednikom Vučićem, obraćanje javnosti u 11 časova

RTS 25.06.2022
Predstavnici radnika i sindikata kompanije "Stelantis", u čijem sastavu posluje kragujevačka fabrika "Fijat", sastali su se sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem na Andrićevom vencu. Na sastanku se razgovara o sudbini radnika "Fijatove" fabrike… »
Vučić se u 11 časova obraća javnosti

Vučić se u 11 časova obraća javnosti

RTS 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratiće se javnosti u 11 časova. Prenos obraćanja na Prvom programu RTS-a. Obraćanje predsednika Aleksandra Vučića najavljeno je za 11 časova, u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike. Vučić se… »
Ostaju pri svojim zahtevima: Počeo sastanak Fijatovih radnika s Vučićem

Ostaju pri svojim zahtevima: Počeo sastanak Fijatovih radnika s Vučićem

Nova 25.06.2022
Sastanak predstavnika radnika Fijata i predsednika Srbije Aleksandra Vučića u Predsedništvu upravo je počeo. Nakon više sastanaka sa premijerkom Anom Brnabić, radnici po prvi put pregovaraju i sa šefom države. Nakon što su s radnom grupom Vlade… »
Radnici Fijata sa predsednikom Srbije, obrćanje u 11 časova

Radnici Fijata sa predsednikom Srbije, obrćanje u 11 časova

RTK 25.06.2022
Predstavnici radnika i sindikata kompanije „Stelantis“, u čijem sastavu posluje kragujevačka fabrika „Fijat“, sastali su se sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem na Andrićevom vencu. Na sastanku se razgovara o sudbini radnika… »
Radnici Fijata danas sa Vučićem

Radnici Fijata danas sa Vučićem

Veliki park 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas s delegacijom predstavnika radnika kompanije Stellantis Kragujevac. Predsednik će se obratiti u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike na Andrićevom vencu.… »
Radnici Fijata na pregovorima u predsedništvu Srbije

Radnici Fijata na pregovorima u predsedništvu Srbije

Nedeljnik 25.06.2022
(BETAPHOTO/AMIR HAMZAGIC) Delegacija radnika Fijata stigla je u predsedništvo na pregovore, prenosi N1. Oni su ušli na sastanak u devet časova. Radnici su istakli da očekuju kratak sastanak na kome će se razgovarati o konkretnim stvarima. Zahtevaju… »
Radnici Fijata na razgovoru kod predsednika Vučića

Radnici Fijata na razgovoru kod predsednika Vučića

Blic 25.06.2022
Radnici Fijata stigli su u Predsedništvo Srbije, gde ih je primio na razgovor Aleksandar Vučić. Pred početak razgovora sa predsednikom Vučićem predsednik Samostalnog sindikata preduzeća Fijat plastik Zoran Miljković rekao je novinarima da očekuje… »
Predstavnici radnika „Fijata“ kod Vučića

Predstavnici radnika „Fijata“ kod Vučića

Sputnik 25.06.2022
Predstavnici dela radnika "Fijata" stigli su u Predsedništvo Srbije, gde ih je primio na razgovor predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Pred početak razgovora sa predsednikom Vučićem predsednik Samostalnog sindikata preduzeća "Fijat plastik" Zoran… »
Vučić se danas obraća javnosti

Vučić se danas obraća javnosti

Blic 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratiće se danas javnosti. Obraćanje je najavljeno za 11:00 časova u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, saopštila je Pres služba predsednika.… »
Radnici Fijata stigli na pregovore u Predsedništvo

Radnici Fijata stigli na pregovore u Predsedništvo

N1 Info 25.06.2022
Delegacija radnika Fijata stigla je u Predsedništvo na pregovore sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, javlja reporter N1. Izvor: N1 Oni su ušli na sastanak u devet časova. Radnici su za N1 rekli da očekuju kratak sastanak na kome će se… »
Vučić se sastao sa radnicima Fijata: Evo o čemu će pričati, nakon susreta hitno obraćanje predsednika

Vučić se sastao sa radnicima Fijata: Evo o čemu će pričati, nakon susreta hitno obraćanje predsednika

Srbija danas 25.06.2022
Predstavnici radnika i sindikata kompanije "Stelantis", u čijem sastavu posluje kragujevačka fabrika "Fijat", sastali su se sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem na Andrićevom vencu. Radnici Fijata stigli su u Predsedništvo Srbije, gde ih je… »
Fijatovci danas s Vučićem: Dogovor ili nova blokada Gazele

Fijatovci danas s Vučićem: Dogovor ili nova blokada Gazele

Nova 25.06.2022
Nakon što su s radnom grupom Vlade Srbije i predstavnicima firme "Stelantis" održali više sastanaka, radnici Fijata u sredu su blokirali autoput u Beogradu. Prestonica je bila blokirana više od 5 sati. Zapelo je oko odlaska u inostanstvo, ali i visina… »
Radnici Fijata danas sa Vučićem, on se u 11 obraća javnosti

Radnici Fijata danas sa Vučićem, on se u 11 obraća javnosti

Pressek 25.06.2022
Radnici Fijata sastaće se danas u 9 sati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika republike. Kako je najavljeno iz predsedništva nakon toga Aleksandar Vučić će se obratiti javnosti. Da podsetimo… »
Dan D za radnike Fijata

Dan D za radnike Fijata

Danas 25.06.2022
Svako ko odlazi u penziju ili je tehnološki višak u firmi po Zakonu o radu mora da dobije otpremninu i ona je najčešće u praksi u Srbiji bila nekih 200 evra po godini staža. Toliko su i poslodavci iz Stelantisa ponudili radnicima Fijata koji će… »
Vučić danas sa radnicima fijata u 9 časova: Nakon sastanka predsednik se obraća javnosti

Vučić danas sa radnicima fijata u 9 časova: Nakon sastanka predsednik se obraća javnosti

iKragujevac 25.06.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas s delegacijom predstavnika radnika kompanije Stellantis Kragujevac. Sastanak počinje u 9 časova, a potom će se predsednik obratiti javnosti u 11 časova. Predsednik će se obratiti u zgradu… »
Danas odlučujući sastanak: Vučić razgovara sa radnicima Fijata, predsednik će građanima poslati važnu poruku

Danas odlučujući sastanak: Vučić razgovara sa radnicima Fijata, predsednik će građanima poslati važnu poruku

Srbija danas 25.06.2022
Obraćanje je najavljeno za 11:00 časova u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primiće danas delegaciju predstavnika radnika kompanije Stelantis Kragujevac, u čijem sastavu posluje kragujevačka… »
Ekonomisti o sastanku radnika Fijata sa Vučićem: Država će morati da ispuni većinu zahteva

Ekonomisti o sastanku radnika Fijata sa Vučićem: Država će morati da ispuni većinu zahteva

Danas 24.06.2022
Sutra ujutru radnici Fijata pokušaće da se na sastanku sa predsednikom države Aleksandrom Vučićem izbore za ono što nisu uspeli prethodnih mesec dana u nekoliko navrata sa premijerkom Anom Brnabić – za ispunjenje svih zahteva, među njima i onog… »
Kurti: Ne možemo da priznamo Srbiju dok ona ne prizna Kosovo

Kurti: Ne možemo da priznamo Srbiju dok ona ne prizna Kosovo

Danas 24.06.2022
Kosovski premijer Aljbin Kurti rekao je u intervjuu za Vašington post da ne može da prizna Srbiju dok ona ne prizna Kosovo, zbog čega je neophodno međusobno priznanje, prenosi Reporteri. Kurti je kazao da je Deklaraciju o miru, koju je predložilo… »

Vesti dana »