Povezane vesti

Zadar posle velikog preokreta do finala

Zadar posle velikog preokreta do finala

Sport klub 27.05.2022
Košarkaši Zadra plasirali su se u finale plej-ofa prvenstva Hrvatske pošto su u odlučujućem trećem meču u gostima savladali Split 84:77 i seriju završili rezultatom 2-1. Zadar će se za titulu boriti protiv Cibone, koja je u dva meča bila bolja… »
Dončić pomerio granice ali nezadovoljan: Užasno sam igrao!

Dončić pomerio granice ali nezadovoljan: Užasno sam igrao!

Hot sport 27.05.2022
Tek dolazi ono najbolje od Luke. Košarkaši Golden Stejta nadigrali su tim Dalasa sa 4:1 u pobedama, u finalu Zapadne konferencije najbolje košarkaške lige na svetu. Voriorsi su u petoj utakmici slavili sa 120:110 nadigrali Maverikse i tako postali… »
Ker se pokajao zbog Bjelice: ‘Da sam bio malo pametniji, to sam morao da uradim!’

Ker se pokajao zbog Bjelice: ‘Da sam bio malo pametniji, to sam morao da uradim!’

Hot sport 27.05.2022
Nemanja Bjelica je konačno dobio pravu šansu u plej-of seriji u timu Golden Stejta. Popularni Profesor je odmah pokazao da je nepravedno bačen u drugi plan kada je sastav Ratnika u pitanju, pošto je odigrao važnu ulogu u pobedi svog tima u četvrtoj… »
Trener Golden Stejta se žestoko kaje zbog Bjelice: Poslao ga na teren, pa shvatio - "Eh, da sam pametniji..."

Trener Golden Stejta se žestoko kaje zbog Bjelice: Poslao ga na teren, pa shvatio - "Eh, da sam pametniji..."

Mondo 27.05.2022
Nemanja Bjelica bi nakon ovih reči mogao da dobije veći dopinos u igri Golden Stejta. Nemanja Bjelica bi nakon ovih reči mogao da dobije veći dopinos u igri Golden Stejta. Nemanja Bjelica se na početku sezone pokazao kao vrlo bitan šraf u igri… »
Trener golden stejta hvali Bjelicu: Da sam bio pametniji, uveo bih ga ranije

Trener golden stejta hvali Bjelicu: Da sam bio pametniji, uveo bih ga ranije

Večernje novosti 27.05.2022
GOLDEN Stejt voriorsi savladali su Dalas u petom meču finala Zapadne konferencije (120:110). Na taj način tim iz Kalifornije obezbedio je plasman u veliko finale, a tamo čekaju pobednika duela Majami - Boston. FOTO: Printskrin/Tviter/wariors Srpski… »
Kakve reči Kera o Bjelici: Da sam bio pametniji pustio bih ga ranije da igra

Kakve reči Kera o Bjelici: Da sam bio pametniji pustio bih ga ranije da igra

Nova 27.05.2022
Priznaje grešku, videćemo hoće li i kako da je ispravi kada počne finale NBA lige. Trener Golden Stejt Voriorsa Stiv Ker žali što nije ranije aktivirao Nemanju Bjelicu. Srpski krilni centar je dobio skoro 22 minuta u igri u petoj utakmici finala… »
Golden Stejt i Bjelica u velikom finalu

Golden Stejt i Bjelica u velikom finalu

Vesti online 27.05.2022
Golden Stejt Voriorsi vratili su se u veliko finale NBA lige. Ratnici će se šesti put u poslednjih osam godina boriti za titulu. U petom meču na domaćem terenu rutinski su dobili Dalas 120-110 i slavili ukupnim skorom 4-1 u finalu Zapadne… »
Tompson rešetao, Luka i Bobi idu kući!

Tompson rešetao, Luka i Bobi idu kući!

Sportske.net 27.05.2022
Košarkaši Golden stejta plasirali su se noćas u veliko finale NBA lige, pošto su na svom terenu pobedili Dalas sa 120:110, i tako u finalnoj seriji Zapadne konferencije slavili sa 4:1. Najefikasniji u timu iz San Franciska bio je Klej Tompson sa 32… »
NBA: Golden Stejt savladao Dalas i otišao u finale NBA lige (video)

NBA: Golden Stejt savladao Dalas i otišao u finale NBA lige (video)

Hot sport 27.05.2022
Voriorsi će se boriti za NBA prsten. Košarkaši Golden Stejta nadigrali su tim Dalasa sa 4:1 u pobedama, u finalu Zapadne konferencije najbolje košarkaške lige na svetu. Voriorsi su u petoj utakmici slavili sa 120:110 nadigrali Maverikse i tako… »
Golden Stejt i Nemanja Bjelica u velikom finalu NBA lige

Golden Stejt i Nemanja Bjelica u velikom finalu NBA lige

Dnevnik 27.05.2022
SAN FRANCISKO: Košarkaši Golden Stejta osvojili su Zapadnu konferenciju NBA lige i plasirali se u veliko finale, pošto su u petom meču finala savladali Dalas 120:110 i slavili u seriji sa 4:1. Rival za titulu biće im bolji iz finala Istoka, gde… »
Golden Stejt i Bjelica u velikom finalu

Golden Stejt i Bjelica u velikom finalu

N1 Info 27.05.2022
Golden Stejt Voriorsi vratili su se u veliko finale NBA lige. Ratnici će se šesti put u poslednjih osam godina boriti za titulu. U petom meču na domaćem terenu rutinski su dobili Dalas 120-110 i slavili ukupnim skorom 4-1 u finalu Zapadne… »
Bobi nije odigrao ni minut, a napravio šou u NBA: Zaplesao čim je ušao u halu, a onda su se one pojavile... (video)

Bobi nije odigrao ni minut, a napravio šou u NBA: Zaplesao čim je ušao u halu, a onda su se one pojavile... (video)

Mondo 27.05.2022
Kad god se pojavi Boban Marjanović napravi šou. Kad god se pojavi Boban Marjanović napravi šou. Golden Stejt se plasirao u finale NBA lige pošto je savladao Dalas pred svojim navijačima 120:110, pa tako sa ukupnim skorom od 4:1 može mirno da čeka… »
Šou Bjelice za finale Voriorsa: "Zaključao" Dončića, cepao mrežicu i oduševio Stefa Karija

Šou Bjelice za finale Voriorsa: "Zaključao" Dončića, cepao mrežicu i oduševio Stefa Karija

Telegraf 27.05.2022
Odlično je odigrao srpski košarkaš. Golden Stejt Voriorsi ponovo su u finalu NBA lige nakon dve godine pauze, a veliku ulogu u petom meču Zapadne konferencije u kom su Voriorsi savladali Dalas Maverikse sa 120:110 imao je i Nemanja Bjelica, koji je na… »
Bjelica pobedio Dončića, Voriorsi u NBA finalu

Bjelica pobedio Dončića, Voriorsi u NBA finalu

Nova 27.05.2022
Moraće Luka da sačeka sledeću sezonu. Košarkaši Golden Stejt Voriorsa plasirali su se u finale NBA lige pobedom nad Dalas Maveriksima 120:110. Golden Stejt se u finale vraća posle tri godine, kada je poražen od Toronto Reptorsa. Maveriksi su… »
VIDEO Ne mogu Klej i Vigins, može Bjelica: Potezi koji su privukli pažnju NBA

VIDEO Ne mogu Klej i Vigins, može Bjelica: Potezi koji su privukli pažnju NBA

Nova 27.05.2022
Srpski košarkaš Nemanja Bjelica dao je svoj doprinos u pobedi Golden Stejt Voriorsa i njihovom plasmanu u finale NBA lige. Voriorsi su u petoj utakmici finala zapada pobedili Dalas Maverikse sa 120:110 i plasirali su se dalje. Bjelica je imao pet poena… »
Golden Stejt i Bjelica u velikom finalu

Golden Stejt i Bjelica u velikom finalu

Sport klub 27.05.2022
Golden Stejt Voriorsi vratili su se u veliko finale NBA lige. Ratnici će se šesti put u poslednjih osam godina boriti za titulu. U petom meču na domaćem terenu rutinski su dobili Dalas 120-110 i slavili ukupnim skorom 4-1 u finalu Zapadne… »
Golden stejt prvi finalista NBA lige

Golden stejt prvi finalista NBA lige

Radio sto plus 27.05.2022
Najefikasniji u timu iz San Franciska bio je Klej Tompson sa 32 poena (osam pogodjenih trojki), Endru Vigins je došao do dabl-dabl učinka sa 18 poena i 10 skokova, a Drejmond Grin je dodao 17 poena, devet asistencija i šest skokova. Džordan Pul je u… »
Dončić nije uspeo, kari igra za prsten bez durenta: Oduvali su Dalas, za titulu se bori i Srbin! (video)

Dončić nije uspeo, kari igra za prsten bez durenta: Oduvali su Dalas, za titulu se bori i Srbin! (video)

Mondo 27.05.2022
Golden Stejt je u NBA finalu gde ih čeka bolji iz serije Bostona i Majamija. Golden Stejt je u NBA finalu gde ih čeka bolji iz serije Bostona i Majamija. Golden Stejt je zvanično najbolji tim Zapada. Voriorsi su u finalnoj seriji konferencije savladali… »

Vesti dana »