Povezane vesti

"Tata, idi po Mateja i dovedi ga kući": Nenad Periš otkrio ćerkine reči pred polazak za Beograd

"Tata, idi po Mateja i dovedi ga kući": Nenad Periš otkrio ćerkine reči pred polazak za Beograd

Telegraf 18.05.2022
Telo mladića za koga se sumnja da je Matej Periš nađeno je jutros oko 9 sati na desnoj strani Dunava na Adi Huji. Nenad Periš, otac Mateja Periša rekao je za HRT pre nego što se uputio za Beograd da su dugo čekali istinu i da je ona bolna, nikakva… »
Otac nestalog Splićanina Mateja Periša na putu za Beograd, čeka se DNK analiza

Otac nestalog Splićanina Mateja Periša na putu za Beograd, čeka se DNK analiza

Slobodna Evropa 18.05.2022
Otac nestalog Mateja Periša, Nenad, krenuo je iz Splita u Beograd nakon što ga je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije (MUP) 18. maja izvijestilo da je u Dunavu nađeno tijelo muškarca čija odjeća odgovara opisu onoga u što je bio odjeven Periš… »
Nađeno telo mlađeg muškarca kod Ade Huje: Sumnja se da je u pitanju Matej Periš

Nađeno telo mlađeg muškarca kod Ade Huje: Sumnja se da je u pitanju Matej Periš

Telegraf 18.05.2022
Policija je izvukla telo mladića rano jutros. Mornari su danas našli telo mlađeg muškarca u Dunavu kod Ade Huje, potvrđeno je za Telegraf.rs. Prema našim informacijama, sumnja se da je u pitanju Matej Periš. Muškarac na sebi ima farmerke, majicu… »
Saznajemo: DNK Nenada Periša upoređuje se sa telom koje je nađeno u Dunavu

Saznajemo: DNK Nenada Periša upoređuje se sa telom koje je nađeno u Dunavu

Telegraf 18.05.2022
Mlađi muškarac na sebi imao garderobu koja po opisu odgovara Mateju Perišu. Mornari su jutros na levoj obali Dunava preko puta restorana Imeprijum primetili telo i pozvali rečnu policiju, a kako se sumnja u pitanju je nestali Matej Periš (28). Kako… »
Ovo je tačna lokacija na kojoj je nađeno telo za koje se sumnja da je Matej Periš

Ovo je tačna lokacija na kojoj je nađeno telo za koje se sumnja da je Matej Periš

Telegraf 18.05.2022
Telo pronašli mornari. Prekoputa restorana na levoj obali Dunava pronađeno je telo mlađeg muškarca, za koga se sumnja da je nestali Matej Periš, saznaje Telegraf. Muškarac na sebi ima farmerke, majicu sa aplikacijom i jednu belu patiku. Policija je… »
Prve slike i snimci sa mesta na kom je izvučeno telo iz Dunava kod Ade Huje

Prve slike i snimci sa mesta na kom je izvučeno telo iz Dunava kod Ade Huje

Telegraf 18.05.2022
Forenzičari su na licu mesta. Iz Dunava kod Ada Huje rano jutros izvučeno je telo mlađeg muškarca, a sumnja se da je reč o Mateju Perišu, mladiću iz Splita, koji je nestao uoči Nove godine nestao u Beogradu. Telo su jutros našli mornari. Kako… »
Otac Mateja Periša nakon što je telo mladića izvučeno iz Dunava: Teško mi je, ali sa istinom se moram suočiti

Otac Mateja Periša nakon što je telo mladića izvučeno iz Dunava: Teško mi je, ali sa istinom se moram suočiti

Telegraf 18.05.2022
- Očekivali smo sretniju informaciju, ali tako je kako je - rekao je Periš za Telegraf.rs. Otac Mateja Periša, Nenad Periš, potvrdio je za Telegraf.rs da ga je srpska policija obavestila o tome da je u Dunavu kod Ada Huje pronađeno telo mladića… »
Mornari koji su našli telo mladića u Dunavu: Sumnjam da je telo bilo ispod mosta, plutalo je pored broda

Mornari koji su našli telo mladića u Dunavu: Sumnjam da je telo bilo ispod mosta, plutalo je pored broda

Telegraf 18.05.2022
Kako je potvrđeno našoj ekipi na licu mesta, telo je otkriveno oko 9.30 sati. Mornari koji su ugledali telo muškarca u Dunavu, za Telegraf.rs kazali su da je telo viđeno oko 9.30 sati. Ekipi našeg portala koja se našla na licu mesta rečeno je da je… »
Otac Mateja Periša: Krenuo sam sam za Beograd, a istine se ne plašim

Otac Mateja Periša: Krenuo sam sam za Beograd, a istine se ne plašim

Telegraf 18.05.2022
Nenad Periš je 139 dana živeo u neizvesnosti. Nikada se nije pomiro sa činjenicom da mu je sin upao u Savu. Nenad Periš, otac pre više od četiri meseca nestalog Mateja Periša (28) krenuo je za Beograd, saznaje "Telegraf.rs". Na takav korak odlučio… »
Forenzičar otkrio detalje obdukcije tela mateja Periša Šta može da pokaže toksikološki nalaz? Odgovor na pitanje koje sve…

Forenzičar otkrio detalje obdukcije tela mateja Periša Šta može da pokaže toksikološki nalaz? Odgovor na pitanje koje sve…

Kurir 18.05.2022
Mornari su jutros kod Ade Huje primetili telo u vodi. Kad su ga izvukli na obalu shvatili su da se odeća na muškarcu poklapa sa onom koju je nosio Splićanin Matej Periš u noći kada je nestao pred novogodišnju proslavu prošle godine kod Beton hale… »
Nenad Periš za Novu: Ponovo ćemo se sresti moj Matej i ja

Nenad Periš za Novu: Ponovo ćemo se sresti moj Matej i ja

Nova 18.05.2022
U novinama "Nova" u četvrtak pročitajte na osnovu čega se pretpostavlja da je pronađeno telo Mateja Periša u tekstu "Ponovo ćemo se sresti moj Matej i ja". „Matej nije ni probao život, tek 27 godina, tek je život bio pred njim. Koliko god da je… »
Lekari to odmah mogu da utvrde na obdukciji! Forenzičar za mondo o nađenom telu - da li je prekasno otkriveno?

Lekari to odmah mogu da utvrde na obdukciji! Forenzičar za mondo o nađenom telu - da li je prekasno otkriveno?

Mondo 18.05.2022
Časlav Ristić otkrio je za naš portal da li je moguće saznati više o toksinima u telu i povredama nakon što je telo provelo pet meseci u reci. Časlav Ristić otkrio je za naš portal da li je moguće saznati više o toksinima u telu i povredama… »
Velika misterija nestanka periša - niko ne zna zašto je otrčao! Posvađao se sa drugom, pa ljut otišao do vode?!

Velika misterija nestanka periša - niko ne zna zašto je otrčao! Posvađao se sa drugom, pa ljut otišao do vode?!

Mondo 18.05.2022
Matej Periš je nestao u noći između 30. i 31. decembra. Matej Periš je nestao u noći između 30. i 31. decembra. Policija je jutros izvukla telo iz Dunava, prekoputa restorana na desnoj obali, za koje se sumnja da je nestali Matej Periš. Vizuelnim… »
"Matej je svoju priču na ovoj zemlji završio!" Nenad Periš u suzama pred kamerama - ovo mu je poručila ćerka

"Matej je svoju priču na ovoj zemlji završio!" Nenad Periš u suzama pred kamerama - ovo mu je poručila ćerka

Mondo 18.05.2022
Oglasio se otac mladića nakon informacije da je telo koje je danas izvučeno iz Dunava, možda njegov sin. Oglasio se otac mladića nakon informacije da je telo koje je danas izvučeno iz Dunava, možda njegov sin. Policija je jutros izvukla telo iz… »
Upravo se ponovo oglasio nenad periš: Važan mi je mir i da Mateja na očinski način pokopam (foto)

Upravo se ponovo oglasio nenad periš: Važan mi je mir i da Mateja na očinski način pokopam (foto)

Kurir 18.05.2022
Nenad Petiš, otac Mateja Periša, koji je u Beogradu nestao u noći između 30. i 31. decembra 2021. godine, večeras se ponovo oglasio. Danas je isplivalo telo na Adi Huji koje po opisu odgovara Mateju. Nenad je za Dnevnik.hr rekao kako je garderoba… »
"Ćerka mi je rekla: Tata, idi po mateja, dovedi ga kući" Potresne reči Nenada Periša o nađenom telu na Adi Huji

"Ćerka mi je rekla: Tata, idi po mateja, dovedi ga kući" Potresne reči Nenada Periša o nađenom telu na Adi Huji

Blic 18.05.2022
"Čekali smo vest, čekali smo istinu i ta istina se na kraju pokazala takva kakva jeste, bolna, nikakva, teška", kazao je za HRT Nenad Periš nakon što ga je MUP izvestio da je u Dunavu nađeno telo muškarca čija odeća odgovara opisu odeće u koju… »
Najveća misterija tragedije Periša! Posle incidenta u klubu pale teške reči, a onda je Matej napustio klub i otišao u…

Najveća misterija tragedije Periša! Posle incidenta u klubu pale teške reči, a onda je Matej napustio klub i otišao u…

Kurir 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca nađeno je jutros kod Ade Huje, a vizuelnim pregledom utvrđena je velika podudarnost sa nestalim Matejom Perišem. Naime, na telu su iste patike, majica, farmerke teget boje, srebrni sat na ruci i telefon u džepu, što odgovara… »
Porodica je prva koja mora da sazna je li to Matej ili nije! Načelnik hrvatske policije se obratio sa mesta gde je Periš…

Porodica je prva koja mora da sazna je li to Matej ili nije! Načelnik hrvatske policije se obratio sa mesta gde je Periš…

Kurir 18.05.2022
Porodica je prva koja mora da sazna je li to Matej ili nije. Obdukcija bi trebalo da bude gotova sutra. Kada bude gotova, onda će se moći reći šta je bio uzrok smrti, rekao je večeras Antonio Gerovac, načelnik hrvatske kriminalističke policije. On… »
Mesto na kom je nađeno telo za koje se sumnja da je Periš policija već češljala

Mesto na kom je nađeno telo za koje se sumnja da je Periš policija već češljala

Nova 18.05.2022
Mesto u Beogradu na kom je u sredu ujutru, oko 9.00 časova, pronađeno telo za koje se sumnja da je reč o nestalom Mateju Perišu, policija i dobrovoljci su pretraživali u više navrata, a prvi put osam dana od nestanka Splićanina. Telo su pronašli… »
Slučaj nestanka Mateja Periša u Beogradu: Kako su izgledala četiri i po meseca potrage za nestalim Splićaninom

Slučaj nestanka Mateja Periša u Beogradu: Kako su izgledala četiri i po meseca potrage za nestalim Splićaninom

Euronews 18.05.2022
U Dunavu kod Ade Huje jutros je pronađeno telo mlađeg muškarca, a otac nestalog Splićanina Mateja Periša je rekao da ga je srpska policija obavestila da po opisu i garderodi telo odgovara njegovom sinu. Međutim, još se čekaju DNK analize koji bi… »
"Spakovao sam kofer, idem po svog sina": Nenad Periš otkrio da li se čuo sa Matejevim drugovima: Istina je strašno bolna

"Spakovao sam kofer, idem po svog sina": Nenad Periš otkrio da li se čuo sa Matejevim drugovima: Istina je strašno bolna

Mondo 18.05.2022
Nenad Periš, otac nestalog Mateja Periša oglasio se za hrvatske medije i rekao da se svi u porodici teško nose s činjenicom da je potraga za Matejem okončana na tragičan način. Nenad Periš, otac nestalog Mateja Periša oglasio se za hrvatske… »
Pronađeno telo Mateja Periša: Šta će pokazati istraga, kako je isplivalo telo iz Dunava?

Pronađeno telo Mateja Periša: Šta će pokazati istraga, kako je isplivalo telo iz Dunava?

Mondo 18.05.2022
Nakon 139 dana od nestanka i neprestane potrage, beživotno telo Mateja Periša iz Splita pronađeno je jutros u Dunavu kod Ada Huje. Nakon 139 dana od nestanka i neprestane potrage, beživotno telo Mateja Periša iz Splita pronađeno je jutros u Dunavu… »
Najvažnije i najbitnije je da je pronađen Matej Nenad Periš slomljen: Teška je i bolna ta istina

Najvažnije i najbitnije je da je pronađen Matej Nenad Periš slomljen: Teška je i bolna ta istina

Kurir 18.05.2022
Nenad Periš, otac nestalog Mateja Periša oglasio se za hrvatske medije i rekao da se svi u porodici teško nose s činjenicom da je potraga za Matejem okončana na tragičan način, ali kaže kako sada moraju da prihvate tu činjenicu. - Spremio sam… »
Nenad Periš za Kurir: Ova vest me je potresla više nego što sam očekivao! Hvala svima na molitvama i saosećanju, dolazim u…

Nenad Periš za Kurir: Ova vest me je potresla više nego što sam očekivao! Hvala svima na molitvama i saosećanju, dolazim u…

Kurir 18.05.2022
- Jutros me je kontaktirao MUP Srbije i informisao da je pronađeno telo koje na sebi ima obuću i odeću kao što ju je Matej u trenutku nestanka pre 139 dana imao. Na žalost, to ukazuje da s vrlo velikom verovatnoćom se radi o Mateju. Strašno me je… »
N1 na licu mesta: Telo mladića nađeno u Dunavu prevezeno na sudsku medicinu

N1 na licu mesta: Telo mladića nađeno u Dunavu prevezeno na sudsku medicinu

N1 Info 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca nađeno je u Dunavu kod Ade Huje, potvrđeno je u tužilaštvu i policiji. Reporterka N1 sa lica mesta prenosi da je na telu garderoba koja odgovara onoj koju je u noći nestanka imao Splićanin Matej Periš, kao i da je telo… »
Nenad Periš: Načelnik policije obavestio me da sve ukazuje da je reč o Mateju

Nenad Periš: Načelnik policije obavestio me da sve ukazuje da je reč o Mateju

N1 Info 18.05.2022
Nenad Periš, otac nestalog Splićanina Mateja Periša, za portal Nova.rs rekao je da ga je jutros načelnik PU Beograd obavestio da je pronađeno telo i da sve ukazuje da je reč o njegovom sinu. „Jutros su me zvali i rekli da je nizvodno, niz Dunav… »
Iz Dunava izvučeno telo mlađeg muškarca, otac Mateja Periša dolazi u Srbiju

Iz Dunava izvučeno telo mlađeg muškarca, otac Mateja Periša dolazi u Srbiju

Radio 021 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca nađeno je jutros u Dunavu kod Ade Huje, javio je Blic. Prema saznanjima Blica, garderoba na muškarcu načelno odgovara opisu garderobe koju je u noći nestanka nosio Splićanin Matej Periš. Telo mlađeg muškarca našli su… »
Pronađeno telo Mateja Periša kod Ade Huje?

Pronađeno telo Mateja Periša kod Ade Huje?

Politika 18.05.2022
Telo nepoznate muške osobe uočeno je jutros oko 9.20 u Dunavu kod Ade Huje, potvrđeno je Tanjugu u MUP-u. Kako su naveli u MUP-u u pitanju je telo NN muške osobe, a uviđaj je u toku. Naknadno će se utvrditi indentitet osobe. Više javno tužilaštvo… »
Telo mlađeg muškarca izvučeno iz Dunava, obaveštena porodica Mateja Periša

Telo mlađeg muškarca izvučeno iz Dunava, obaveštena porodica Mateja Periša

Moj Novi Sad 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca pronađeno je jutros u Dunavu kod Ade Huje, potvrđeno je za Euronews Srbija u MUP-u. U policiji navode da se radi na identifikaciji osobe, koja se za sada vodi kao N.N lice, a otac Mateja Periša, mladića iz Splita koji je nestao… »
Uživo - matej periš nađen u reci? Forenzičari i policija kod Ade Huje: Bela patika na telu utopljenika, oglasio se otac

Uživo - matej periš nađen u reci? Forenzičari i policija kod Ade Huje: Bela patika na telu utopljenika, oglasio se otac

Mondo 18.05.2022
Danas je javljeno da je pronađeno telo muške osobe u Dunavu kod Ade Huje. Danas je javljeno da je pronađeno telo muške osobe u Dunavu kod Ade Huje. Telo muškarca pronađeno je kod Ade Huje, a u toku je provera da li je u pitanju telo nestalog Mateja… »
Matejev signal poslednji put uhvaćen kod ostrva, a ovde je izvučeno telo: U džepu pronađen telefon (mapa)

Matejev signal poslednji put uhvaćen kod ostrva, a ovde je izvučeno telo: U džepu pronađen telefon (mapa)

Mondo 18.05.2022
Kod Ade Huje nađeno je telo muškarca čija se odeća poklapa sa onom koju je u vreme nestanka nosio Splićanin Matej Periš. Kod Ade Huje nađeno je telo muškarca čija se odeća poklapa sa onom koju je u vreme nestanka nosio Splićanin Matej Periš… »
„Šetao sam palubom i video telo“: Kapetan opisao trenutak kad je ugledao Mateja

„Šetao sam palubom i video telo“: Kapetan opisao trenutak kad je ugledao Mateja

Nova 18.05.2022
Telo muškarca za kog se veruje da je Matej Periš, koje je jutros oko 9.20 pronađeno na Adi Huji, ugledali su mornari kako pluta, a kapetan broda koji je pozvao policiju opisao je za portal "Nova.rs" taj trenutak. „Šetali smo po palubi i videli kako… »
To mesto je baksuzno! Radnici iz kafića na Adi Huji šokirani prizorom koji su videli bilo je mučno gledati kako izvlače…

To mesto je baksuzno! Radnici iz kafića na Adi Huji šokirani prizorom koji su videli bilo je mučno gledati kako izvlače…

Kurir 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca nađeno je jutros kod Ade Huje, a vizuelnim pregledom utvrđena je velika podudarnost sa nestalim Matejom Perišem. U blizini mesta gde je nađeno telo Mateja Periša iz Splita nalazi se nekoliko kafića, čiji su radnici rekli za… »
Renato Grbić: "Mesto na kom je nađen mladić za koga se sumnja da je Matej Periš je ukleto"

Renato Grbić: "Mesto na kom je nađen mladić za koga se sumnja da je Matej Periš je ukleto"

Telegraf 18.05.2022
Heroj sa Dunava došao na mesto na kojem je nađeno telo za koje se sumnja da je Matej Periš. Na mesto kod Ade Huje na kojem je danas nađeno telo oko 9 časova jutros, a za koje se sumnja da je Matej Periš, došao je i Renato Grbić, heroj sa Dunava… »
Nenad Periš za Nova.rs: Matej nije ni probao život, ponovo ćemo se sresti

Nenad Periš za Nova.rs: Matej nije ni probao život, ponovo ćemo se sresti

Nova 18.05.2022
Nenad Periš, otac nestalog Splićanina Mateja Periša, za portal Nova.rs govori o telu koje je jutros izvučeno iz Ada Huje u Beogradu. Periš ističe da je jutros obavešten od strane načelnika PU Beograd da je pronađeno telo, te da sve ukazuje da je… »
Kapetan broda za N1 o tome kako je uočio telo mladića u Dunavu

Kapetan broda za N1 o tome kako je uočio telo mladića u Dunavu

N1 Info 18.05.2022
Milovan Zelenović, kapetan broda koji je pozvao policiju kada je jutros pronađeno telo muškarca za koje se sumnja da je nestali Matej Periš, rekao je za N1 da su mornari tokom šetnje palubom uočili telo i da su nakon toga kontaktirali policiju… »
Telo mladića izvučeno kod Ade Huje, Nenad Periš: Policija me obavestila da po odeći odgovara Mateju, čeka se DNK analiza

Telo mladića izvučeno kod Ade Huje, Nenad Periš: Policija me obavestila da po odeći odgovara Mateju, čeka se DNK analiza

Euronews 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca pronađeno je jutros u Dunavu kod Ade Huje, potvrđeno je za Euronews Srbija u MUP-u. U policiji navode da se radi na identifikaciji osobe, koja se za sada vodi kao N.N lice, a otac Mateja Periša, mladića iz Splita koji je netsao… »
Nađeno telo muškarca kod Ade Huje, sumnja se da je reč o nestalom Mateju Perišu

Nađeno telo muškarca kod Ade Huje, sumnja se da je reč o nestalom Mateju Perišu

RTS 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca nađeno je jutros u Dunavu kod Ade Huje, potvrđeno je RTS-u u MUP-u. RTS nezvanično saznaje iz policijskih izvora da se sumnja da je reč o Mateju Perišu iz Splita, nestalom uoči Nove godine. Telo su našli su mornari oko 9.20… »
Ključni detalji po kojima je prepoznato telo nestalog Periša: Istu majicu Matej imao kobne noći, nađen i srebrni sat

Ključni detalji po kojima je prepoznato telo nestalog Periša: Istu majicu Matej imao kobne noći, nađen i srebrni sat

Kurir 18.05.2022
Majica koja je pronađena na telu koje je isplivalo jutros kod Ade Huje identična je majici koju je nosio Matej Periš u noći nestanka. Naime, reč je o majici tamne boje sa aplikacijom jaguara i žutim natpisom koji ide u krug a piše "Power Super… »
"Kolega je na beloj patici Video slovo V i shvatio da je to Matej": Ispovest kapetana broda koji je pozvao policiju kada je u…

"Kolega je na beloj patici Video slovo V i shvatio da je to Matej": Ispovest kapetana broda koji je pozvao policiju kada je u…

Blic 18.05.2022
Kada su izvukli telo, kolega je na patici video slovo V i tada je shvatio da je to Matej Periš. Čitao je ranije opis garderobe u kojoj je Splićanin bio kada je nestao i odmah je povezao sve... Ovako je za "Blic" ispričao Milovan Zelenović, kapetan… »
NA patici mladića je slovo v isti znak kao NA matejevoj obući: Kapetan Zelenović detaljno opisao šta se jutros desilo na…

NA patici mladića je slovo v isti znak kao NA matejevoj obući: Kapetan Zelenović detaljno opisao šta se jutros desilo na…

Kurir 18.05.2022
Kapetan broda, Milovan Zelenović, koji je pronašao telo mladića u Dunavu kod Ade Huje, a za koje se sumnje da je nestali Splićanin Matej Periš, ispričao je šta se sve jutros desilo. - Šetali smo po palubi i videli kako voda nosi telo. Vetar ga je… »
Toliko nesreća, ubistava, a sada i telo mateja periša se zakačilo ovde: Alas Renato Grbić došao na ukleto mesto na Adi…

Toliko nesreća, ubistava, a sada i telo mateja periša se zakačilo ovde: Alas Renato Grbić došao na ukleto mesto na Adi…

Kurir 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca nađeno je jutros kod Ade Huje, a vizuelnim pregledom utvrđena je velika podudarnost sa nestalim Matejom Perišem. Naime, na telu su iste patike, majica, farmerke teget boje, srebrni sat na ruci i telefon u džepu, što odgovara… »
Mesto gde je nestao Matej Periš je 8 km udaljeno od mesta gde je jutros pronađen leš: Identifikacija u toku

Mesto gde je nestao Matej Periš je 8 km udaljeno od mesta gde je jutros pronađen leš: Identifikacija u toku

Telegraf 18.05.2022
Tužilac je naredio da se obavi obdukcija tela muškarca nađenog jutros oko 9 sati u Dunavu. Na telu nema tragova nasilja. Mateji Perišu (28) trag se izgubio u noći, između 30. i 31.decembra prošle godine, kod Beton hale što je osam kilomeatara… »
Nađeno telo muškarca kod Ade Huje, sumnja se da je Matej Periš

Nađeno telo muškarca kod Ade Huje, sumnja se da je Matej Periš

Nova 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca izvučeno je iz Dunava kod Ade Huje u Beogradu. Kako saznaje „ Blic„, muškarac na sebi ima farmerke, majicu sa aplikacijom i jednu belu patiku, što se poklapa sa garderobom koju je u noći nestanka na sebi imao Splićanin… »
Mladić koji je izvučen iz Dunava na ruci imao sat: Sumnja se da je Matej

Mladić koji je izvučen iz Dunava na ruci imao sat: Sumnja se da je Matej

Nova 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca izvučeno je danas iz vode kod Ada Huje u Beogradu, a garderoba na muškarcu odgovara opisu odeće koju je u noći nestanka nosio Splićanin Matej Periš. Kako saznajemo s lica mesta, pronađeni muškarac je na ruci imao sat, a… »
Telo u Dunavu primetio kapetan broda: Ovde je iz vode na Adi Huji izvučeno telo mladića za kog svi dokazi ukazuju da je Matej…

Telo u Dunavu primetio kapetan broda: Ovde je iz vode na Adi Huji izvučeno telo mladića za kog svi dokazi ukazuju da je Matej…

Blic 18.05.2022
Telo mladića, za koje se veruje da je Splićanin Matej Periš, izvučeno je oko 9.20 jutros u blizini sale za venčanja na Adi Huji. Kako javlja reporter "Blica" s lica mesta, policija je odnela telo mlađeg muškarca, za koje svi pronađeni tragovi… »
"Plutao je Dunavom, jak vetar ga je naneo na obalu": Ekskluzivna ispovest mornara koji su našli telo za koje se veruje da je…

"Plutao je Dunavom, jak vetar ga je naneo na obalu": Ekskluzivna ispovest mornara koji su našli telo za koje se veruje da je…

Blic 18.05.2022
Telo koje je jutros oko 9.30 nađeno na Ada Huji, a koje po fizičkim karakteristikama i odeći odgovara nestalom Splićaninu Mateju Perišu, plutalo je Dunavom, a kako "Blic" ekskluzivno saznaje od mornara teretnog broda koji su ga otkrili, jak vetar ga… »
Šta je u trenutku nestanka imao Matej Periš na sebi: Patike unele zabunu

Šta je u trenutku nestanka imao Matej Periš na sebi: Patike unele zabunu

Nova 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca izvučeno je danas iz vode kod Ada Huje u Beogradu, a garderoba na muškarcu odgovara opisu odeće koju je u noći nestanka nosio Splićanin Matej Periš. Nestali Splićanin na sebi je u trenutku nestanka, u noći između 29. i 30… »
Dirljive reči nenada PERIŠA: Moj galebe, nad pučinom tebe gledam! Poruka koja slama srca

Dirljive reči nenada PERIŠA: Moj galebe, nad pučinom tebe gledam! Poruka koja slama srca

Kurir 18.05.2022
Otac Mateja Periša, Nenad Periš pre samo nekoliko dana poslao je preko svog Fejsbuk naloga jaku porku. 00:30 PRONAĐENO TELO MATEJA PERIŠA? Policija izvukla leš mlađe muške osobe kod Ade Huje Nenad se na Fejsbuku nije dugo oglašavao, samo je delio… »
Na OVOJ LOKACIJI je PRONAĐENO TELO MLAĐEG MUŠKARCA! Sumnja se da je nestali Matej Periš (foto)

Na OVOJ LOKACIJI je PRONAĐENO TELO MLAĐEG MUŠKARCA! Sumnja se da je nestali Matej Periš (foto)

Mondo 18.05.2022
Policija je izvukla telo iz Dunava, a na terenu su i forenzičari. Policija je izvukla telo iz Dunava, a na terenu su i forenzičari. Prekoputa restorana na desnoj obali Dunava, za koga se sumnja da je nestali Matej Periš. Muškarac na sebi ima farmerke… »
Ovde je isplivalo telo Mateja Periša: Jeziv prizor na Adi Huji, na betonu krv foto, video

Ovde je isplivalo telo Mateja Periša: Jeziv prizor na Adi Huji, na betonu krv foto, video

Kurir 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca nađeno je u Dunavu kod Ade Huje a na osnovu upoređivanja fotografija Mateja Periša i nađenog tela, pretpostavlja se da je reč o nestalom Splićaninu, potvrđeno je Kuriru. Naime, na telu su iste patike, majica, farmerke teget… »
Prve fotografije sa Ade Huje, ronioci izvukli telo: Evo šta je nađeno na licu mesta

Prve fotografije sa Ade Huje, ronioci izvukli telo: Evo šta je nađeno na licu mesta

Mondo 18.05.2022
Jutros oko 9.35 nađeno telo mlađeg muškarca kod Ade Huje, sumnja se da je u pitanju Matej Periš. Jutros oko 9.35 nađeno telo mlađeg muškarca kod Ade Huje, sumnja se da je u pitanju Matej Periš. Telo mlađeg muškarca nađeno je jutros oko 9.35 kod… »
Na izvučenom telu pronađen srebrni sat, telefon u džepu i iste patike: Zbog ovoga se sumnja da je reč o Mateju

Na izvučenom telu pronađen srebrni sat, telefon u džepu i iste patike: Zbog ovoga se sumnja da je reč o Mateju

Mondo 18.05.2022
Garderoba na telu muškarca koje je izvučeno iz Dunava načelno odgovara opisu garderobe koju je u noći nestanka nosio Splićanin. Garderoba na telu muškarca koje je izvučeno iz Dunava načelno odgovara opisu garderobe koju je u noći nestanka nosio… »
Oglasio se otac Mateja Periša, dobio informaciju iz policije! Hitno dolazi u Beograd - Biće urađena ključna stvar

Oglasio se otac Mateja Periša, dobio informaciju iz policije! Hitno dolazi u Beograd - Biće urađena ključna stvar

Mondo 18.05.2022
Otac Mateja Periša dobio informaciju od srpske policije da je nađeno telo koje po opisu odgovara njegovom sinu. Otac Mateja Periša dobio informaciju od srpske policije da je nađeno telo koje po opisu odgovara njegovom sinu. Nenad Periš, otac Mateja… »
Oglasilo se tužilaštvo o telu izvučenom iz Dunava

Oglasilo se tužilaštvo o telu izvučenom iz Dunava

Nova 18.05.2022
Telo muškarca, za koga se sumnja da je Matej Periš, pronađeno je jutros kod Ada Huje u Beogradu. Povodom pronalaska tela, oglasilo se i Više javno tužilaštvo u Beogradu. „Telo mlađeg, za sada nepoznatog muškarca, nađeno je jutros u Dunavu kod… »
Policija češlja teren, pretražuje se svaki pedalj: Evo kako će se saznati da li nađeno telo pripada Mateju Perišu

Policija češlja teren, pretražuje se svaki pedalj: Evo kako će se saznati da li nađeno telo pripada Mateju Perišu

Mondo 18.05.2022
Kako bi se tačno utvrdilo da li je reč o Mateju Perišu, DNK-a nađenog mladića uporediće se sa DNK-a Nenada Periša, oca mladog Splićanina. Kako bi se tačno utvrdilo da li je reč o Mateju Perišu, DNK-a nađenog mladića uporediće se sa DNK-a… »
Majica na izvučenom telu otkriva da li je pronađen Matej Periš

Majica na izvučenom telu otkriva da li je pronađen Matej Periš

Nova 18.05.2022
Telo muškarca izvučeno je jutros iz Ada Huje, a sumnja se da je reč o nestalom Mateju Perišu, zbog garderobe. Naime, majica u kojoj je izvučen muškarac podudara se sa majicom u kojoj je bio Periš u noći nestanka krajem decembra prošle godine… »
Kako je telo Mateja Periša isplivalo tek sada? Alas Renato Grbić upozoravao na ovo - obistinilo se najgore

Kako je telo Mateja Periša isplivalo tek sada? Alas Renato Grbić upozoravao na ovo - obistinilo se najgore

Mondo 18.05.2022
U zimskom periodu telo teže ispliva zbog niskih temperatura, pa su nekada potrebni meseci da leš izađe na površinu vode. U zimskom periodu telo teže ispliva zbog niskih temperatura, pa su nekada potrebni meseci da leš izađe na površinu vode. Telo… »
Na istom mestu na Adi Huji gde je danas nađeno telo pre 8 godina poginulo troje mladih: BMW-om sleteli u Dunav

Na istom mestu na Adi Huji gde je danas nađeno telo pre 8 godina poginulo troje mladih: BMW-om sleteli u Dunav

Telegraf 18.05.2022
Na mestu nesreće nalazi se spomen ploča. Telo mlađeg muškarca, za kojeg se sumnja da je Matej Periš pronađeno je u Dunavu kod Ade Huje, a baš na tom mestu je 2014. godine došlo do saobraćajne nesreće kada je automobil marke BMW uleteo u Dunav… »
Oglasilo se tužilaštvo o izvučenom telu iz Dunava, za koje se sumnja da je Matej: Naložili smo obdukciju

Oglasilo se tužilaštvo o izvučenom telu iz Dunava, za koje se sumnja da je Matej: Naložili smo obdukciju

Telegraf 18.05.2022
Rade se toksikološke i DNK analize, kojima će se utvrditi identitet. Nakon što je pronađeno telo mladića u Dunavu kod Ada Huje, a za koje se sumnja da nestali Splićanin, Matej Periš, u Višem javnom tužilaštvu za Telegraf.rs rečeno je da je… »
Policija našla mobilni telefon i sat za koje se sumnja da pripadaju nestalom Perišu: DNK otkriva identitet

Policija našla mobilni telefon i sat za koje se sumnja da pripadaju nestalom Perišu: DNK otkriva identitet

Telegraf 18.05.2022
Kako "Telegrf.rs" saznaje, na telu nisu primećeni tragovi nasilja. Telo mlađeg muškarca za koga se sumnja da je pre četiri meseca nestali Splićanin Matej Periš (28) nađeno je jutros na levoj obali Dunava i upućeno je na Institut za sudsku medicinu… »
Kapetan broda koji je našao telo u Dunavu: Na patici mladića je slovo V, isti znak kao na Matejevoj obući

Kapetan broda koji je našao telo u Dunavu: Na patici mladića je slovo V, isti znak kao na Matejevoj obući

Telegraf 18.05.2022
Mladić na sebi ima farmerke, jednu patiku na kojoj je slovo V koje imaju patike Mateja Periša. Kapetan broda, Milovan Zelenović, koji je pronašao telo mladića u Dunavu kod Ade Huje, a za koje se sumnje da je nestali Splićanin Matej Periš, ispričao… »
Siguran sam da će i Matej uraditi mnogo za druge, baš onako kako to radi Tijana: Jurićeve reči podrške Perišu

Siguran sam da će i Matej uraditi mnogo za druge, baš onako kako to radi Tijana: Jurićeve reči podrške Perišu

Telegraf 18.05.2022
"Važno je da oni nađu svoj mir. Da Matej pronađe svoj mir. Na nekom boljem mestu" Igor Jurić, otac monstruozno ubijene male Tijane, koji je nekoliko puta razgovarao sa Nenadom Perišem, ocem Mateja, čije je telo, kako se sumnja, jutros izvučeno uz… »
FOTO Ovde je pronađeno telo muškarca za kog se sumnja da je Matej Periš

FOTO Ovde je pronađeno telo muškarca za kog se sumnja da je Matej Periš

Nova 18.05.2022
Telo za sada nepoznate muške osobe pronađeno je jutros kod Ade Huje, a zbog garderobe koja je na njemu uočena, postoje određene sumnje da je reč o nestalom Matejem Perišem. Prema prvim informacijama, telo su pronašli mornari kod Ade Huje, a… »
Novosti: Pronađeno telo Mateja Periša?

Novosti: Pronađeno telo Mateja Periša?

IndeksOnline 18.05.2022
TELO mlađeg muškarca nađeno je u Dunavu kod Ade Huje. Kako saznaju “Novosti”, garderoba na muškarcu načelno odgovara opisu garderobe koju je u noći nestanka nosio Splićanin Matej Periš. Telo mlađeg muškarca našli su mornari oko 9.30 sati… »
Pronađeno telo mlađeg muškarca u Dunavu kod Ade Huje

Pronađeno telo mlađeg muškarca u Dunavu kod Ade Huje

Euronews 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca pronađeno je jutros u Dunavu kod Ade Huje, potvrđeno je za Euronews Srbija u MUP. U policiji navode da se radi na identifikaciji osobe, koja se za sada vodi kao N.N lice. Prema našim saznanjima, telo muškarca pronašli su… »
Zašto je telo Mateja Periša isplivalo baš SAD? Stručnjaci objašnjavaju: Sve zavisi od načina na koji je upao u vodu!

Zašto je telo Mateja Periša isplivalo baš SAD? Stručnjaci objašnjavaju: Sve zavisi od načina na koji je upao u vodu!

Kurir 18.05.2022
Telo mlađeg muškarca nađeno je u Dunavu kod Ade Huje a na osnovu upoređivanja fotografija Mateja Periša i nađenog tela, pretpostavlja se da je reč o nestalom Splićaninu, potvrđeno je Kuriru. Forenzičar Časlav Ristić, tokom 5 meseci potrage za… »
DNK Nenada Periša upoređuje se sa telom koje je nađeno u Dunavu

DNK Nenada Periša upoređuje se sa telom koje je nađeno u Dunavu

Nova 18.05.2022
Mornari su jutros na desnoj obali Dunava preko puta restorana Imeprijum primetili telo i pozvali rečnu policiju, a kako se sumnja u pitanju je nestali Matej Periš (28). Kako „Telegraf.rs“ saznaje, kako bi se tačno utvrdilo da li je reč o Mateju… »
MUP potvrdio: Pronađeno telo muškarca kod Ade Huje, uviđaj u toku

MUP potvrdio: Pronađeno telo muškarca kod Ade Huje, uviđaj u toku

Blic 18.05.2022
Telo nepoznate muške osobe uočeno je jutros oko 9.20 u Dunavu kod Ade Huje, potvrđeno u Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP). Kako su naveli u MUP-u u pitanju je telo NN muške osobe, a uviđaj je u toku. Naknadno će se utvrditi indentitet osobe… »
MUP se oglasio o telu pronađenom kod Ade Huje! Još uvek se ne zna da li je to Matej Periš, identifikacija u toku!

MUP se oglasio o telu pronađenom kod Ade Huje! Još uvek se ne zna da li je to Matej Periš, identifikacija u toku!

Mondo 18.05.2022
Ministarstvo unutrašnjih poslova oglasilo se o telu koje je pronađeno jutros oko 9 časova na Adi Huji. Ministarstvo unutrašnjih poslova oglasilo se o telu koje je pronađeno jutros oko 9 časova na Adi Huji. Telo nepoznate muške osobe uočeno je… »
Otac Mateja Periša stiže u Beograd: Mora se uporediti DNK, jako mi je teško

Otac Mateja Periša stiže u Beograd: Mora se uporediti DNK, jako mi je teško

Nova 18.05.2022
Otac Mateja Periša, Nenad Periš, potvrdio je za Telegraf.rs da je obavešten o tome da je u Dunavu kod Ada Huje pronađeno telo mladića, koje po opisu i garderobi odgovara njegovom sinu. „Mora se još uporediti DNK, ali po odeći, pronađen mladić… »
Svi detalji nestanka Mateja Periša: Sam izašao iz kluba, probao da zaustavi taksi, zvao drugaricu Maju u 22.39

Svi detalji nestanka Mateja Periša: Sam izašao iz kluba, probao da zaustavi taksi, zvao drugaricu Maju u 22.39

Telegraf 18.05.2022
Svi Matejevi drugovi koji su bili u Beogradu ispričali su da je sve bilo u apsolutnom redu, da nikakve svađe ni sukoba nije bilo. Matej Periš (28) iz Splita nestao je u noći između 30. i 31. decembra u Beogradu kada je ostavio svoje prijatelje u… »

Vesti dana »