Povezane vesti

Novak se oglasio - poruka alkarazu i madridskoj publici! Đokovića još boli poraz, ali kada se bude ohladila glava...

Novak se oglasio - poruka alkarazu i madridskoj publici! Đokovića još boli poraz, ali kada se bude ohladila glava...

Mondo 07.05.2022
Novak Đoković je, kao i uvek, ostao veliki i posle poraza u epskom meču protiv mladog Španca. Novak Đoković je, kao i uvek, ostao veliki i posle poraza u epskom meču protiv mladog Španca. Novak Đoković i Karlos Alkaraz odigrali su u Madridu meč… »
FOTO Novak poslao fantastičnu poruku Alkarazu nakon poraza u Madridu

FOTO Novak poslao fantastičnu poruku Alkarazu nakon poraza u Madridu

Nova 07.05.2022
Sjajan gest najboljeg na svetu. Novak Đoković je po prvi put odmerio snage sa Karlosom Alkarazom i u meču koji su mnogi već proglasili najboljim u 2022. godini poražen je 6:7, 7:5, 7:6. Čak dva seta rešena su u taj-brejku, oba tenisera imala su… »
Veliki Nole! Posle poraza se i na Tviteru obratio Alkarazu!

Veliki Nole! Posle poraza se i na Tviteru obratio Alkarazu!

Sportske.net 07.05.2022
Novak Đoković je završio učešće na Mastersu u Madridu, i to posle spektakularnog meča sa novom zvezdom svetskog tenisa, 19-godišnjim Špancem, Karlosom Alkarazom. Tri i po sata su se njih dvojica borili, ali na kraju je za nijansu bolji bio… »
Ons Žaber kraljica Madrida

Ons Žaber kraljica Madrida

Sport klub 07.05.2022
Tunišanka Ons Žaber pobednica je WTA turnira u Madridu. Posle tri seta slomila je otpor Amerikanke Džesike Pegule 7:5, 0:6, 6:4. Ovo joj je prva titula iz masters serije, a druga u karijeri. Prvu je osvojila u Birmingemu prošle godine. Žaber je prvi… »
Đoković nakon poraza: Igrao sam svoj najbolji tenis, čestitam mu!

Đoković nakon poraza: Igrao sam svoj najbolji tenis, čestitam mu!

Hot sport 07.05.2022
Šta smo danas gledali! U okviru mastersa u Madridu snage su odmerili Karlos Alkaraz i Novak Đoković. Od samog starta susreta moglo se videti da će meč obilovati prelepim potezima i velikom borbom, a svi koji su pratili meč, mogli su da posvedoče… »
Đoković: Propustio sam šanse, ali je mnogo toga pozitivno

Đoković: Propustio sam šanse, ali je mnogo toga pozitivno

Sport klub 07.05.2022
Kratko se Novak Đoković zadržao na zvaničnoj konferenciji za novinare posle poraza od Karlosa Alkaraza u Madridu. „Bila je velika borba, odličan meč. Razočaran sam što sam propustio svoje šanse i u drugom i u trećem setu. Karlos je svoje… »
Nole čeka da ga prođe razočaranje, a onda...

Nole čeka da ga prođe razočaranje, a onda...

Sportske.net 07.05.2022
Novak Đoković nije uspeo večeras da se plasira u finale Mastersa u Madridu, poražen je u maratonskom spektaklu od ljubimca tamošnje publike Karlosa Alkaraza sa 2:1, po setovima 6:7, 7:5, 7:6, ali će zadržati prvo mesto na ATP listi bar do kraja… »
Đoković: Propustio sam šanse, ali je mnogo toga pozitivno

Đoković: Propustio sam šanse, ali je mnogo toga pozitivno

N1 Info 07.05.2022
Kratko se Novak Đoković zadržao na zvaničnoj konferenciji za novinare posle poraza od Karlosa Alkaraza u Madridu. „Bila je velika borba, odličan meč. Razočaran sam što sam propustio svoje šanse i u drugom i u trećem setu. Karlos je svoje… »
Đoković otkrio čime ga je Alkaraz frustrirao, teško je podneo poraz

Đoković otkrio čime ga je Alkaraz frustrirao, teško je podneo poraz

Nova 07.05.2022
Najbolji teniser planete Novak Đoković čestitao je Karlosu Alkarazu na plasmanu u finale Madrida. Alkaraz je postao jedini koji je na nekom turniru na šljaci pobedio i Rafaela Nadala i Novaka Đokovića. Srbina je savladao u subotu sa 6:7 (5), 7:5 i… »
Novak bez finala u Madridu

Novak bez finala u Madridu

Glas Amerike 07.05.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale turnira masters serije u Madridu, pošto je u subotu u polufinalu, posle više od tri i po sata velike borbe, izgubio od Španca Karlosa Alkaraza sa 2:1 - 6:7 (5:7), 7:5, 7:6 (7:5)… »
Šta Novak treba da uradi u Rimu da bi ostao na vrhu ATP liste? Neće biti lako...

Šta Novak treba da uradi u Rimu da bi ostao na vrhu ATP liste? Neće biti lako...

Sportske.net 07.05.2022
Prvi teniser sveta, naš Novak Đoković završio je večeras ušešće na turniru Masters serije u Madridu, pošto ga je u dramatičnom polufinalu, posle više od tri i po sata borbe zaustavio mladi Španac Karlos Alkaraz. Devetnaestogodišnji španski… »
Alkaraz nakon pobede: ‘Ne znam šta je presudilo, bilo je jako blizu!’

Alkaraz nakon pobede: ‘Ne znam šta je presudilo, bilo je jako blizu!’

Hot sport 07.05.2022
Fantastičan meč smo gledali! Karlos Alkaraz je savladao Novaka Đokovića u okviru polufinala mastersa u Madridu. Viđena je velika borba, a nakon meča prepun poštovanja bio je španski teniser: ‘Iskreno, ne znam u čemu je bila razlika između… »
Đoković: Alkaras je impresivan

Đoković: Alkaras je impresivan

Vesti online 07.05.2022
Kada se razočaranje zbog poraza povuče videću mnoge pozitivne strane ovog meča, izjavio je najbolji teniser sveta Novak Ðoković nakon šsto je u polufinalu Mastersa u Madridu poražen od mladog Španca Karlosa Alkarasa 2:1. – Bio je to… »
Koga je Alkaraz večeras preskočio na ATP listi i koje će mesto zauzeti?

Koga je Alkaraz večeras preskočio na ATP listi i koje će mesto zauzeti?

Sportske.net 07.05.2022
Kako igra u poslednje vreme, 19-godišnji Španac Karlos Alkaraz je sigurno u najboljoj formi na svetu, ali do samog vrha ATP liste čeka ga nešto duži put. On je na turnir u Madridu došao kao deveti igrač sveta, što mu je bio najbolji plasman, ali… »
Đoković spreman za fantastičnog Alkaraza

Đoković spreman za fantastičnog Alkaraza

Danas 06.05.2022
Prvi reket sveta ceni tinejdžera iz Španije, ali je fokusiran na svoju igru. Novak Đoković će u polufinalu Mastersa u Madridu, ove subote, premijerno imati priliku da se iz prve ruke uveri šta je to što je 18-godišnjeg Karlosa Alkaraza ove sezone… »
Strašan žreb: Novak Đoković saznao rivale u Rimu, sledi spektakl do spektakla!

Strašan žreb: Novak Đoković saznao rivale u Rimu, sledi spektakl do spektakla!

Večernje novosti 06.05.2022
NOVAK Đoković je, posle žreba za masters u Rimu, saznao šta ga čeka na turniru u glavnom gradu Italije. FOTO: Tanjug/AP Najbolji teniser sveta je slobodan u prvom kolu, a u drugom će se sastati sa boljim iz meča Lojd Haris - Aslan Karacev, koji je… »

Vesti dana »