Povezane vesti

Piksijev emotivan oproštaj od Osima: Pogodila me je vest…

Piksijev emotivan oproštaj od Osima: Pogodila me je vest…

Nova 01.05.2022
Selektor nije skrivao tugu. Dragan Stojković, selektor fudbalske reprezentacije Srbije, nije krio da mu je smrt Ivice Osima teško pala. U izjavi koja je objavljena na zvaničnom Tviter nalogu fudbalskog saveza Srbije, Piksi je evocirao uspomene i… »
Tužna vest iz graca: Preminuo Ivica Osim!

Tužna vest iz graca: Preminuo Ivica Osim!

Hot sport 01.05.2022
Odlazak legendarnog stručnjaka! Čuveni fudbaler i selektor Jugoslavije, Ivica Osim, preminuo je jutros u Gracu. Nekadašnji trener Partizana umro je u 81. godini. Poslednje godine života proveo je u Austriji. Ivica je rođen u Sarajevu, a za… »
Osimova smrt potresla deja i piksija: ‘Šta? Nemam komentar…Neću plakati!’ (video)

Osimova smrt potresla deja i piksija: ‘Šta? Nemam komentar…Neću plakati!’ (video)

Hot sport 01.05.2022
Težak dan za fudbalski svet! Čuveni fudbaler i selektor Jugoslavije, Ivica Osim, preminuo je jutros u Cirihu. Nekadašnji trener Partizana umro je u 81. godini. Poslednje godine života proveo je u Švajcarskoj. Redakcija ‘Telegrafa‘ stupila je u… »
Stojković: Mondijal sa Osimom ostaće mi u posebnom sećanju

Stojković: Mondijal sa Osimom ostaće mi u posebnom sećanju

N1 Info 01.05.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je da je Ivica Osim mnogo uticao na njegovu karijeru i da će ime legendarnog trenera ostati upamćeno kao jedno od najznačajnijih fudbalskih imena nekadašnje Jugoslavije. Čuveni igrač i… »
Stojković: Ivica Osim jedno od najznačajnijih fudbalskih imena nekadašnje Jugoslavije

Stojković: Ivica Osim jedno od najznačajnijih fudbalskih imena nekadašnje Jugoslavije

Novi magazin 01.05.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je danas da je Ivica Osim mnogo uticao na njegovu karijeru i da će ime legendarnog trenera ostati upamćeno kao jedno od najznačajnijih fudbalskih imena nekadašnje Jugoslavije. Čuveni… »
Stojković: Mondijal sa Osimom ostaće mi u večnom pamćenju

Stojković: Mondijal sa Osimom ostaće mi u večnom pamćenju

Sport klub 01.05.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je da je Ivica Osim mnogo uticao na njegovu karijeru i da će ime legendarnog trenera ostati upamćeno kao jedno od najznačajnijih fudbalskih imena nekadašnje Jugoslavije. Čuveni igrač i… »
Savićević ovo osimu nikada nije oprostio! Arkan zbog Deja pretio Ivici, a Genije ga ne pamti po lepom: Bilo je problema!

Savićević ovo osimu nikada nije oprostio! Arkan zbog Deja pretio Ivici, a Genije ga ne pamti po lepom: Bilo je problema!

Mondo 01.05.2022
Ivica Osim je preminuo u 81. godini, a jedan od igrača sa kojim je imao mnogo nesuglasica bio je legendarni Dejan Savićević. Ivica Osim je preminuo u 81. godini, a jedan od igrača sa kojim je imao mnogo nesuglasica bio je legendarni Dejan Savićević… »
Partizan se oprostio od legendarnog Osima

Partizan se oprostio od legendarnog Osima

Nova 01.05.2022
FK Partizan oglasio se ubrzo nakon što je u 81. godini preminuo Ivica Osim, legendarni fudbaler i trener. „U ranim prepodnevnim časovima, iznenada nas je napustio legendarni jugoslovenski igrač i trener, i nekadašnji trener crno-belih Ivica Osim. FK… »
Da, bio sam osimov ljubimac, ali to nikad ne bi priznao! Kako je Piksi postao "desetka": Reci mu da mi da i ne brine!

Da, bio sam osimov ljubimac, ali to nikad ne bi priznao! Kako je Piksi postao "desetka": Reci mu da mi da i ne brine!

Mondo 01.05.2022
Dragan Stojković Piksi i Ivica Osim imali su poseban odnos. Dragan Stojković Piksi i Ivica Osim imali su poseban odnos. Legendarni fudbalski stručnjak Ivica Osim preminuo je u Gracu u 81. godini. Ostavio je veliki trag u jugoslovenskom fudbalu, i kao… »
Osima je zauvek zabolelo kad su ga pred decom prozvali „izdajicom Jugoslavije“

Osima je zauvek zabolelo kad su ga pred decom prozvali „izdajicom Jugoslavije“

Nova 01.05.2022
Podsećamo na neke od anegdota i priča koje su obeležile život ikone jugoslovenskog fudbala. Legendarni fudbaler i trener Ivica Osim preminuo je oko 10.00 u Gracu, gde je poslednjih godina i živeo. Čuveni „Švabo“ bi šestog maja napunio 81… »
"Iznenada nas je napustio..." FK Partizan tuguje zbog smrti bivšeg trenera, Ivice Osima

"Iznenada nas je napustio..." FK Partizan tuguje zbog smrti bivšeg trenera, Ivice Osima

Večernje novosti 01.05.2022
FUDBALSKI klub Partizan oprostio se od legendarnog Ivice Osima, koji je preminuo u 81. godini. Foto: FK Partizan Na Tviteru su crno-beli poručili: (Ivica Osim, 1941-2022) 🙏 U ranim prepodnevnim časovima, iznenada nas je napustio legendarni… »

Vesti dana »