Povezane vesti

Otvaraju li se naslovnicama tabloida i karte predsednika – „počelo kuvanje žabe“

Otvaraju li se naslovnicama tabloida i karte predsednika – „počelo kuvanje žabe“

N1 Info 30.04.2022
Šta će predsednik Srbije uraditi za sada već manje od 60 dana? Prema onome što je u svom autorskom tekstu objavio senator Kris Marfi - izjasniće se o sankcijama Rusiji. Prema rečima Aleksandra Vučića - za dva meseca Marfija će izvestiti o jednom… »
Otvaraju li se naslovnicama tabloida i karte Vučića – „počelo kuvanje žabe“

Otvaraju li se naslovnicama tabloida i karte Vučića – „počelo kuvanje žabe“

Nova 30.04.2022
Šta će predsednik Srbije uraditi za sada već manje od 60 dana? Prema onome što je u svom autorskom tekstu objavio senator Kris Marfi - izjasniće se o sankcijama Rusiji. Prema rečima Aleksandra Vučića - za dva meseca Marfija će izvestiti o jednom… »
Vučić: Rekao sam da ću odlučiti za 60 dana, ali ne o sankcijama nego o `jednom projektu`

Vučić: Rekao sam da ću odlučiti za 60 dana, ali ne o sankcijama nego o `jednom projektu`

Beta video 30.04.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je američki senator Kris Marfi u svom autorskom tekstu precizno preneo Vučićeve reči ``nazovi me za 60 dana. i proveri da li sam uradio ono što sam ti rekao da ću uraditi``, ali da… »
Država čini sve da građani što manje osete krizu

Država čini sve da građani što manje osete krizu

IndeksOnline 30.04.2022
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da građani nisu još dovoljno razumeli šta se zbiva u Evropi i svetu da nije u pitanju ograničeni već svetski sukob i da niko neće da bude pošten i da kaze zasto je nešto u Srbiji… »
Vučić: Ne interesuju me nagađanja da li ćemo i kada da uvedemo sankcije

Vučić: Ne interesuju me nagađanja da li ćemo i kada da uvedemo sankcije

Radio 021 30.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je Srbija, što se tiče uvođenja sankcija Rusiji, svoje zaključke donela na sednici Saveta za nacionalnu bezbednost. Dodao je da politika Srbije mora da bude politika razvoja i ona koja je u… »
Vučić demantuje da je rekao Marfiju da će za 60 dana odlučiti o sankcijama Rusiji

Vučić demantuje da je rekao Marfiju da će za 60 dana odlučiti o sankcijama Rusiji

Glas Amerike 30.04.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić demantovao je da je američkom senatoru Krisu Marfiju, koji je nedavno u okviru delegacije iz Senata boravio u Srbiji, rekao da će za 60 dana odlučiti o sankcijama Rusiji. Senator Marfi je u autorskom… »
Vučić o izjavi Marfija: Nismo razgovarali o sankcijama Rusiji, reč je o posebnom projektu

Vučić o izjavi Marfija: Nismo razgovarali o sankcijama Rusiji, reč je o posebnom projektu

Euronews 30.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je Srbija, što se tiče uvođenja sankcija Rusiji, svoje zaključke donela na sednici Saveta za nacionalnu bezbednost i dodao da politika Srbije mora da bude politika razvoja i ona koja je u interesu… »
"Govorili smo o sasvim drugoj temi": Vučić o objavi senatora Marfija i uvođenju sankcijama Rusiji: Verujem da će to reći i…

"Govorili smo o sasvim drugoj temi": Vučić o objavi senatora Marfija i uvođenju sankcijama Rusiji: Verujem da će to reći i…

Blic 30.04.2022
Što se tiče uvođenja sankcija Rusiji, Srbija je donela svoje zaključke Saveta za nacionalnu bezbednost, i nemam snage da se osvrćem na izjave jednih ili drugih političara o tome hoću li uvesti sankcije Rusiji ili ne., kaže predsednik Srbije… »
Vučić otkrio da li je obećao američkom senatoru da će uvesti sankcije Rusiji

Vučić otkrio da li je obećao američkom senatoru da će uvesti sankcije Rusiji

Nova 30.04.2022
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, osvrnuo se na tekst senatora Krisa Marfija u kom je izneo detalje njihovog nedavnog sastanka, kao i da li je obećao da će za 60 dana uvesti sankcije Rusiji. Američki senator opisao je deo sastanka sa Vučićem… »
Vučić: Rekao sam Marfiju da ću odlučiti za 60 dana, ali ne o sankcijama Rusiji

Vučić: Rekao sam Marfiju da ću odlučiti za 60 dana, ali ne o sankcijama Rusiji

N1 Info 30.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je američki senator Kris Marfi u svom autorskom tekstu precizno preneo njegove reči "nazovi me za 60 dana i proveri da li sam uradio ono što sam ti rekao da ću uraditi", ali da se to nije odnosilo na… »
Vučić: Rekao sam da ću odlučiti za 60 dana, ali ne o sankcijama nego o „jednom projektu“

Vučić: Rekao sam da ću odlučiti za 60 dana, ali ne o sankcijama nego o „jednom projektu“

Danas 30.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je američki senator Kris Marfi u svom autorskom tekstu precizno preneo Vučićeve reči „nazovi me za 60 dana. i proveri da li sam uradio ono što sam ti rekao da ću uraditi“, ali da se to… »
Predsednik Vučić o objavi senatora marfija i uvođenju sankcijama Rusiji: Neki ćutali tokom kampanje, a sada bi da uvode…

Predsednik Vučić o objavi senatora marfija i uvođenju sankcijama Rusiji: Neki ćutali tokom kampanje, a sada bi da uvode…

Kurir 30.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da što se tiče uvođenja sankcija Rusiji, Srbija je donela svoje zaključke Saveta za nacionalnu bezbednost. - Nemam snage da se pravdam i pričam na reakcije nekih političara. Oni misle da će da… »
Ovo je svetski sukob, izloženi smo velikim pritiscima! Vučić upozorio da dolaze teža vremena, pričao o ukrajinskoj krizi

Ovo je svetski sukob, izloženi smo velikim pritiscima! Vučić upozorio da dolaze teža vremena, pričao o ukrajinskoj krizi

Mondo 30.04.2022
Predsednik Srbije Alekdandar Vučić je nakon održanog "Štita 2022" pričao o sankcijama Rusiji i ekonomskoj krizi. Predsednik Srbije Alekdandar Vučić je nakon održanog "Štita 2022" pričao o sankcijama Rusiji i ekonomskoj krizi. Predsednik Srbije… »

Vesti dana »