Povezane vesti

Ako je Jokić džoker, onda sam ja betmen: Srbinu je "zalepio" blokadu, pa ga posle meča prozvao preko saigrača! (video)

Ako je Jokić džoker, onda sam ja betmen: Srbinu je "zalepio" blokadu, pa ga posle meča prozvao preko saigrača! (video)

Mondo 21.03.2022
Košarkaš Bostona je baš bio srećan zbog zaustavljanja Nikole Jokića u pobedi Bostona nad Denverom. Košarkaš Bostona je baš bio srećan zbog zaustavljanja Nikole Jokića u pobedi Bostona nad Denverom. Više od godinu dana se Nikoli Jokiću nije… »
Vilijams: Ako je Jokić Džoker, ja sam Betmen

Vilijams: Ako je Jokić Džoker, ja sam Betmen

Sport klub 21.03.2022
Nikola Jokić više od godinu dana nije šutirao slabije od 35%, kao što mu se dogodilo sinoć u teškom porazu Denvera od Boston Seltiksa 124:104 na domaćem terenu. Aktuelni MVP postigao je 23 poena, ali pogodio je samo osam od 23 šuteva. Nagetsi su… »
Jokić: Krivica je moja, a ne saigrača – bio sam loš

Jokić: Krivica je moja, a ne saigrača – bio sam loš

Sport klub 21.03.2022
Centar Denvera Nikola Jokić preuzeo je odgovornost za ubedljiv poraz (124:104) od Bostona. MVP NBA lige odigrao je izuzetno slabu partiju. Meč je završio sa 23 poena, ali uz šut iz igre 8/23, sakupio je osam skokova i podelio četiri asistencije… »
Jokić iskren: ‘Ja sam kriv za poraz!’

Jokić iskren: ‘Ja sam kriv za poraz!’

Hot sport 21.03.2022
Tako to rade veliki igrači! Nikola Jokić nije bio preterano raspoložen, pa je za 33 minuta na parketu protiv Boston Seltiksa upisao 23 poena, uz svega 35% šuta iz igre, a svom učinku dodao je još osam skokova i četiri asistencije, što je dosta… »
Sramota u Denveru, skandirali "MVP, MVP" Ali ne Nikoli Jokiću! (video)

Sramota u Denveru, skandirali "MVP, MVP" Ali ne Nikoli Jokiću! (video)

Večernje novosti 21.03.2022
FOTO: Tanjug Srbin će što pre želeti da zaboravi meč protiv Bostona u kome je pružio najgoru partiju u poslednje tri godine, a dominaciju pokazali Braun i Tejtum. Po 30 poena i šest skokova imali su vodeći igrači Bostona, Tejtum je tome dodao još… »
Jokić preuzeo odgovornost: "Kriv sam!"

Jokić preuzeo odgovornost: "Kriv sam!"

Sportske.net 21.03.2022
Košarkaši Denvera poraženi su na domaćem parketu od Bostona rezultatom 124:104. Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je sasvim pristojnu utakmicu, postigao je 24 poena i uz to dodao osam skokova i četiri asistencije, ali to nije bilo dovoljno da… »
NBA: Jokić i Bogdanović dvocifreni u porazima Denvera i Atlante

NBA: Jokić i Bogdanović dvocifreni u porazima Denvera i Atlante

Dnevnik 21.03.2022
DENVER: Košarkaši Denvera izgubili su od Bostona 124:104 i zabeležili 30. poraz u sezoni. Nikola Jokić ponovo je bio najbolji u timu Nagetsa sa 23 poena (8/23 šut iz igre) uz osam skokova i četiri asistencije za 33 minuta igre. Ispratili su ga Aron… »
Drugom skandirali „MVP“ u Denveru, najgora noć Jokića u poslednje 3 godine

Drugom skandirali „MVP“ u Denveru, najgora noć Jokića u poslednje 3 godine

Nova 21.03.2022
Nije imao pravu podršku saigrača ovaj put Nikola Jokić želeće što pre da zaboravi meč protiv Bostona, koji je u Denveru bio bolji sa 124:104 uz dominaciju Brauna i Tejtuma. Po 30 poena i šest skokova imali su vodeći igrači Bostona, Tejtum je… »
Alarm u Denveru: Loše veče Nikole Jokića, ovako će teško do MVP titule

Alarm u Denveru: Loše veče Nikole Jokića, ovako će teško do MVP titule

Večernje novosti 21.03.2022
FOTO: Tanjug Seltiksi su ubedljivo nadigrali ekipu Nagetsa i na taj način tim iz Kolorada upisao je drugi poraz u nizu, a Nikola Jokić je imao loše veče. Meč je završio sa 23 postignuta poena iako ga šut nije hteo. Pogodio je samo osam puta iz 23… »
Bogdanović dominantan u porazu Atlante: Loše veče Bjeličinih Voriorsa (video)

Bogdanović dominantan u porazu Atlante: Loše veče Bjeličinih Voriorsa (video)

Večernje novosti 21.03.2022
FOTO: Tanjug Bogdanović je meč završio sa 21 postignutim poenom, uz četiri skoka i tri asistencije, a pogodio je samo dve trojke iz 9 pokušaja. U timu Atlante najbolji je bio italijanski bek Danilo Galinari sa 27 poena, a Trej Jang se takođe… »
Porazi Denvera, Atlante i Golden Stejta u NBA ligi (VIDEO)

Porazi Denvera, Atlante i Golden Stejta u NBA ligi (VIDEO)

Beta 21.03.2022
Košarkaši Denvera izgubili su drugi meč zaredom u NBA ligi, pošto su prošle noći na svom terenu poraženi od Bostona sa 124:104. Srpski centar Nikola Jokić je postigao 23 poena za Denver, ali je u prvom poluvremenu promašio 14 šuteva i završio… »
Teška noć za srpske košarkaše: Izgubili Jokić, Bogdanović, Bjelica…. (VIDEO)

Teška noć za srpske košarkaše: Izgubili Jokić, Bogdanović, Bjelica…. (VIDEO)

Vesti online 21.03.2022
Košarkaši Denvera pregaženi su u Koloradu od Bostona 124:104 u noćašnjem meču NBA lige. Nikola Jokić je imao loše veče uprkos tome što je bio najefikasniji u svom timu. Meč je završio sa 23 postignuta poena. Pogodio je samo osam puta iz 23… »
Pokuševski se obrukao kao nikada do sada: Ovako loše veče jednog srpskog košarkaša dugo nije viđeno! (video)

Pokuševski se obrukao kao nikada do sada: Ovako loše veče jednog srpskog košarkaša dugo nije viđeno! (video)

Hot sport 21.03.2022
Loše veče za srpske košarkaše u NBA! Sva tri srpska košarkaša koja su sinoć nastupila u NBA ligi pretrpela su poraz! NikolaJokić nije bio preterano raspoložen, pa je za 33 minuta na parketu protiv Boston Seltiksa upisao 23 poena, uz svega 35%… »
Porazi Denvera, Atlante i Golden Stejta u NBA ligi

Porazi Denvera, Atlante i Golden Stejta u NBA ligi

Radio sto plus 21.03.2022
Srpski centar Nikola Jokić je postigao 23 poena za Denver, ali je u prvom poluvremenu promašio 14 šuteva i završio utakmicu sa samo osam pogodjenih od 23 šuteva iz igre. Jokića su pratili Eron Gordon sa 13 i Demarkus Kazins sa 12 poena, dok su… »
Crno veče za Srbe, četiri poraza, sad strepi i Jokić!

Crno veče za Srbe, četiri poraza, sad strepi i Jokić!

Sportske.net 21.03.2022
Boston je u strašnoj formi. Demonstirali su to u Denveru, uspeli da savladaju Nagetse, šutirali su 57.3% iz igre, a Braun i Tejtum su ubacili po 13 poena. Seltiksi su uspeli da preuzimanje i čvrstom odbranom zaustave Jokića koji je ubacio 23 poena… »
Alarm! Jokić odigrao slab meč, a Denver nema više plej-of: Drama u završnici sezone, Srbin će ovako teško biti MVP!

Alarm! Jokić odigrao slab meč, a Denver nema više plej-of: Drama u završnici sezone, Srbin će ovako teško biti MVP!

Mondo 21.03.2022
I dalje ima dovoljno vremena da se vrati na pozicije koje direktno vode u plej-of. I dalje ima dovoljno vremena da se vrati na pozicije koje direktno vode u plej-of. Nikola Jokić čitave sezone igra konstantno dobro i gotovo da nije bilo padova u… »
"Nemate šta da vidite ovde": Vodeći američki NBA novinar ovo objavio o Nikoli Jokiću i sada svi to gledaju (video)

"Nemate šta da vidite ovde": Vodeći američki NBA novinar ovo objavio o Nikoli Jokiću i sada svi to gledaju (video)

Večernje novosti 20.03.2022
Foto: Tanjug / AP I to zbog nečega što je o njemu objavio jedan od trojice najuglednijih američkih novinara koji svakodnevno izveštavaju o najjačoj košarkaškoj ligi na svetu. Nothing see here, just a giant center bringing the ball up, running PNR… »

Vesti dana »