Povezane vesti

Đoković u četvrtfinalu turnira u Dubaiju

Đoković u četvrtfinalu turnira u Dubaiju

Politika 23.02.2022
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale turnira u Dubaiju, pošto je pobedio 26. tenisera sveta Rusa Karena Hačanova posle dva seta, 6:3, 7:6. Prvi teniser sveta pobedio je posle sat i 38 minuta. Đoković je u četvrtom gemu… »
Đoković pobedio Hačanova za četvrtfinale Dubaija

Đoković pobedio Hačanova za četvrtfinale Dubaija

Dnevnik 23.02.2022
DUBAI: Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale turnira u Dubaiju, pošto je danas savladao Rusa Karena Hačanova 6:3, 7:6 (7:2). Naredni rival biće mu bolji iz duela Jirži Veseli (Češka) - Roberto Bautista-Agut (Češka)… »
"Skini tu masku brate!" Novak se zbunio tokom intervjua: Pogrešno čuo pitanje, ali je dao pravi odgovor!

"Skini tu masku brate!" Novak se zbunio tokom intervjua: Pogrešno čuo pitanje, ali je dao pravi odgovor!

Mondo 23.02.2022
Novak Đoković je dao sjajan odgovor na pitanje koje uopšte nije dobro čuo. Novak Đoković je dao sjajan odgovor na pitanje koje uopšte nije dobro čuo. Srpski teniser Novak Đoković je bez većih problema uspeo da savlada Karena Hačanova (6:3… »
Novak: Sašin slučaj? I mene su tako diskvalifikovali…

Novak: Sašin slučaj? I mene su tako diskvalifikovali…

Sport klub 23.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković stao je u odbranu Aleksandra Zvereva, posle incidenta koji je Nemac napravio. Iako ne podržava takve poteze, ističe da se tokom istorije slično događalo i ostalim igračima. Zverev je diskvalifikovan sa turnira u… »
Novak: Sašin slučaj? I mene su tako diskvalifikovali…

Novak: Sašin slučaj? I mene su tako diskvalifikovali…

N1 Info 23.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković stao je u odbranu Aleksandra Zvereva, posle incidenta koji je Nemac napravio. Iako ne podržava takve poteze, ističe da se tokom istorije slično događalo i ostalim igračima. Zverev je diskvalifikovan sa turnira u… »
VIDEO Ljubi ga deda: Dirljiva scena Srđana sa Stefanom Đokovićem

VIDEO Ljubi ga deda: Dirljiva scena Srđana sa Stefanom Đokovićem

Nova 23.02.2022
Skoro cela porodica došla je da pruži podršku Novaku Đokoviću tokom turnira u Dubaiju. Otac Srđan i majka Dijana, brat Đorđe, supruga Jelena i sin Stefan bili su na tribinama u sredu popodne. Novak je tog dana igrao protiv Karena Hačanova u… »
Đoković odgovorio na pitanje koje kopka sve navijače u Srbiji

Đoković odgovorio na pitanje koje kopka sve navijače u Srbiji

Nova 23.02.2022
Najbolji teniser planete Novak Đoković opisao je šta se dešavalo tokom napetog drugog seta protiv Karena Hačanova, ali i hoće li u nastavku sezone biti "jači nego ikad". Novak je Hačanova savladao sa 6:3 i 7:6 (2), ali je u drugom setu ispustio… »
Nole nezadrživ u Dubaiju, ko je sledeći?

Nole nezadrživ u Dubaiju, ko je sledeći?

Sportske.net 23.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nastavlja sa pobedama na turniru u Dubaiju. Posle startnog trijumfa nad mladim Italijanom Muzetijem, Nole je danas savladao i iskusnijeg Rusa Karena Hačanova, rezultatom 2:0, po setovima 6:3, 7:6 /7:2/ i tako… »
Novak nam ponovo priredio ‘dramu’: Đoković ‘srušio’ Hačanova u igri živaca, nastavlja da krči svoj put ka novom…

Novak nam ponovo priredio ‘dramu’: Đoković ‘srušio’ Hačanova u igri živaca, nastavlja da krči svoj put ka novom…

Hot sport 23.02.2022
Odlična partija najboljeg na svetu. Novak Đoković na najbolji mogući način nastavio je pohod ka prvom trofeju u ovoj godini, pošto je u osmini finala turnira u Dubaiju pobesio Karena Hačanova sa 2:0 (6:3, 7:6). Ovo je bio šesti susret prvog i 26… »
Đoković pobedio Hačanova za četvrtfinale Dubaija, sledi Veseli

Đoković pobedio Hačanova za četvrtfinale Dubaija, sledi Veseli

Sportski žurnal 23.02.2022
Turnir u Dubaiju, iz serije 500, igra se za nagradni fond od 2.794.840 dolara. Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale turnira u Dubaiju, pošto je savladao Rusa Karena Hačanova 2:0 (6:3, 7:6 (7:2)) posle 97 minuta igre… »
Đoković slavio nakon neočekivane drame: Besneo, grešio, pa srušio Rusa

Đoković slavio nakon neočekivane drame: Besneo, grešio, pa srušio Rusa

Nova 23.02.2022
Novak Đoković slavio je protiv Karena Hačanova sa 6:3, 7:6(2) u drugom kolu turnira u Dubaiju, a sva dešavanja sa ovog susreta mogli ste da pratite uživo uz Nova.rs. Isprva je izgledalo da će biti to još jedan lak zadatak za Đokovića, a onda je… »
Novak se namučio protiv Hačanova, ali ide dalje

Novak se namučio protiv Hačanova, ali ide dalje

Sport klub 23.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković u drugom kolu turnira serije 500 u Dubaiju pobedio je Karena Hačanova iz Rusije rezultatom 6:3, 7:6 (2) za sat i 39 minuta igre. Bio je ovo njihov sedmi međusobni duel i šesti trijumf srpskog igrača. Novak će se… »
Đoković se namučio, ali ide dalje

Đoković se namučio, ali ide dalje

N1 Info 23.02.2022
Najbolji teniser sveta Novak Đoković u drugom kolu turnira serije 500 u Dubaiju pobedio je Karena Hačanova iz Rusije rezultatom 6:3, 7:6 (2) za sat i 39 minuta igre. Bio je ovo njihov sedmi međusobni duel i šesti trijumf srpskog igrača. Novak će se… »
VIDEO Novak izveo magiju, Hačanov pao na zadnjicu posle poteza Srbina

VIDEO Novak izveo magiju, Hačanov pao na zadnjicu posle poteza Srbina

Nova 23.02.2022
Najbolji teniser planete Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Dubaija pobedom nad Karenom Hačanovim iz Rusije u dva seta. Novak je, možda teže nego što je očekivao, prošao u narednu rundu sa 6:3 i 7:6 (2). Tokom meča je išao od apsolutne… »
Novakova emotivna poruka posle pakla Australije: Ovo je moj život

Novakova emotivna poruka posle pakla Australije: Ovo je moj život

Nova 23.02.2022
Najbolji teniser planete Novak Đoković srećan je i zbog podrške publike i plasmana u četvrtfinale na turniru u Dubaiju. On se u sredu plasirao u četvrtfinale turnira pobedom nad Karenom Hačanovim u dva seta 6:3 i 7:6 (2). To mu je tek drugi meč… »
Đoković: Želim da ostavim pozitivne misli i sećanja ljudima koji dođu da me gledaju

Đoković: Želim da ostavim pozitivne misli i sećanja ljudima koji dođu da me gledaju

Sportski žurnal 23.02.2022
Ovaj turnir sam osvajao pet puta, to me još više motiviše da stalno dolazim ovde - zaključio je Novak. Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale turnira u Dubaiju, pošto je savladao Rusa Karena Hačanova 2:0 (6:3, 7:6 (7:2))… »
VIDEO Krajinović ispao u Dubaiju, presudio mu milimetar

VIDEO Krajinović ispao u Dubaiju, presudio mu milimetar

Nova 23.02.2022
Srpski teniser Filip Krajinović eliminisan je sa turnira u Dubaiju od Mekenzija MekDonalda u dva seta. Filip je izgubio sa 6:4 i 7:6 (7) za sat i 55 minuta tenisa, od slabije rangiranog igrača. MekDonald je bolje riternirao tokom meča, efikasnije je… »
Krajinović "sam sebe" pobedio: Srpski teniser propustio neverovatne prilike protiv Mekdonalda

Krajinović "sam sebe" pobedio: Srpski teniser propustio neverovatne prilike protiv Mekdonalda

Večernje novosti 23.02.2022
Foto: AP Ima 44. igrač sveta za čim da žali, jer je u oba seta propustio veliku priliku da on bude taj koji će igrati u četvrtfinalu turnira iz serije 500. Odlično je Krajinović počeo meč, poveo je sa 1:4 uz dva brejka. Tada se činilo da krupnim… »
Kraj za Krajinovića u Dubaiju

Kraj za Krajinovića u Dubaiju

Dnevnik 23.02.2022
DUBAI: Srpski teniser Filip Krajinović završio je nastup na ATP turniru u Dubaiju, pošto je u drugom kolu izgubio od Amerikanca Makenzija Mekdonalda 6:4, 7:6 (9-7). Krajinović je u prvom setu vodio 4:1, ali je Amerikanac uspeo da preokrene, osvoji… »
VIDEO Najbizarnija povreda koju ste ikad videli: Lopticom „isterao“ sebi oko

VIDEO Najbizarnija povreda koju ste ikad videli: Lopticom „isterao“ sebi oko

Nova 23.02.2022
Australijski teniser Džon Milman morao je da odustane od turnira u Akapulku zbog bizarne povrede oka. Milman se sastao sa Markosom Džironom u prvom kolu turnira u Meksiku, a povreda kakvu je doživeo nezapamćena je u tenisu. Australijanac je samog sebe… »
Umor dokrajčio Mareja, Siner u četvrtfinalu Dubaija

Umor dokrajčio Mareja, Siner u četvrtfinalu Dubaija

Sportske.net 23.02.2022
Svojevremeno najbolji teniser sveta Endi Marej eliminisan je u borbi za četvrtfinale Dubaija pošto je poražen od Italijana Janika Sinera rezultatom 7:5, 6:2 u meču koji je trajao sat i 45 minuta. Marej ni u jednom trenutku nije pretio, te je meč… »
Fića imao sjajne periode protiv Mekdonalda ali ipak izgubio

Fića imao sjajne periode protiv Mekdonalda ali ipak izgubio

Sport klub 23.02.2022
Filip Krajinović je izgubio u drugom kolu ATP turnira u Dubaiju od Makenzija Mekdonalda. Bilo je 2:0, po setovima 6:4 i 7:6, a srpski teniser je imao zaista čini se dobru šansu da prođe dalje. Dobro je Krajinović načeo rivala jer je vodio 4:1 sa… »
Siner savladao Marija, Britanac se nervirao i besneo VIDEO

Siner savladao Marija, Britanac se nervirao i besneo VIDEO

Nova 23.02.2022
Italijanski teniser Janik Siner plasirao se u četvrtfinale turnira u Dubaiju, pošto je pobedio 89. igrača sveta Britanca Endija Marija posle dva seta, 7:5, 6:2. Mari je nekoliko puta u toku susreta vrišao, vikao je na sebe i bio vidljivo nervozan na… »
Krajinović sam sebe pobedio, Mekdonald u četvrtfinalu Dubaija

Krajinović sam sebe pobedio, Mekdonald u četvrtfinalu Dubaija

Sportske.net 23.02.2022
Srpski teniser Filip Krajinović ipak nije uspeo da se plasira u četvrtfinale ATP turnira u Dubaiju pošto je u spektakularnom meču, koji je trajao nešto manje od dva sata, poražen od Amerikanca Makenzi Mekdonalda rezultatom 4:6, 6:7 (7:9). Bio je to… »
Mari nije mogao protiv mladog Sinera

Mari nije mogao protiv mladog Sinera

Sport klub 23.02.2022
Endi Mari poražen je u drugom kolu turnira u Dubaiju. Njega je dobio 20-godišnji Janik Siner u dva seta, 7:5 i 6:2. Mari je očigledno i dalje bio jako umoran posle pobede nad Kristoferom O’Konelom kog je u ponedeljak savldao posle tri sata igre. Sa… »
Radukanu predala meč posle tri i po sata

Radukanu predala meč posle tri i po sata

Sport klub 23.02.2022
Darija Savil izborila je mesto u drugom kolu turnira u meksičkoj Gvadalahari pošto joj je prvi nosilac Ema Radukanu predala meč posle tri sata i 28 minuta borbe. U trenutku predaje skor je bio 5:7, 7:6 (7:4), 4:3 za Savil. U prvom setu viđena su čak… »
Djere poražen od Cicipasa na startu turnira u Akapulku

Djere poražen od Cicipasa na startu turnira u Akapulku

Radio sto plus 23.02.2022
Meč izmedju Djerea, 51. igrača sveta i grčkog tenisera trajao je dva sata i 14 minuta. Djere je u prvom setu došao do brejka u sedmom gemu, da bi zatim u 10. gemu propustio set loptu, a do brejka dolazi grčki igrač. Set je zatim otišao u taj-brejk… »

Vesti dana »