Povezane vesti

Pljačkao žene na ulici: Dva puta Valjevkama otimao novčanike, uhapšen danas

Pljačkao žene na ulici: Dva puta Valjevkama otimao novčanike, uhapšen danas

Blic 14.02.2022
Policija je uhapsila razbojnika koji je u dva navrata, sa razmakom od nešto više od mesec dana, opljačkao dve Valjevke na ulici. Uhapšen je Valjevac M. M. (25), koji se sumnjiči da je, 2. februara na ulici prišao s leđa tridesetšestogodišnjoj… »
Potukli se, pa jedan drugom zapalio automobil u dvorištu: Brza reakcija policije u Vranju

Potukli se, pa jedan drugom zapalio automobil u dvorištu: Brza reakcija policije u Vranju

Kurir 14.02.2022
Dvojica mladića potukla se na ulici u Vranju i jedan drugom naneli lake telesne povrede, a onda je jedan od njih, kako se sumnja, drugom polio zapaljivom tečnošću i zapalio automobil u dvorištu njegove porodične kuće. "Policija u Vranju, brzom… »
Hapšenje u Valjevu: Pao razbojnik (26), napao 2 žene i oteo im novac

Hapšenje u Valjevu: Pao razbojnik (26), napao 2 žene i oteo im novac

Kurir 14.02.2022
Valjevska policija je intenzivnim operativnim radom rasvetlila razbojništvo i tešku krađu i uhapsila M. M. (26) iz Valjeva, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ova krivična dela. On se sumnjiči da je, 2. februara, na ulici prišao s leđa… »
"Bio sam pijan, žao mi je": Mladić koji je brutalno pretukao taksistu kod Kalenić pijace sad se kaje i priznaje krivicu

"Bio sam pijan, žao mi je": Mladić koji je brutalno pretukao taksistu kod Kalenić pijace sad se kaje i priznaje krivicu

Blic 14.02.2022
Mladić M.R. koji je prebio taksistu kod Kalenić pijace u nedelju uveče, saslušan je u prostorijama Prvog osnovnog javnog tužilaštva, tom prilikom je priznao krivicu i istakao kako je bio pijan. Nisu postojali zakonski razlozi za predlaganje… »
Priznao da je pijan tukao taksistu, jer je odbio vožnju

Priznao da je pijan tukao taksistu, jer je odbio vožnju

RTS 14.02.2022
Muškarac je na saslušanju u Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu priznao da je sinoć pijan tukao taksistu na Vračaru, jer je odbio da ga vozi, navodeći da mu je žao što je to uradio. Prvo osnovno javno tužilaštvo je M. R. ukinulo meru… »
Svi detalji brutalnog iživljavanja kod Kalenić pijace: Evo zašto je napadač prebio taksistu u Beogradu

Svi detalji brutalnog iživljavanja kod Kalenić pijace: Evo zašto je napadač prebio taksistu u Beogradu

Mondo 14.02.2022
Taksista mu je pristojno rekao da ne može da ga vozi jer je upravo krenuo na drugu vožnju. Taksista mu je pristojno rekao da ne može da ga vozi jer je upravo krenuo na drugu vožnju. Muškarac M. R. uhapšen je zbog sumnje da je sinoć brutalno… »
Mladić koji je prebio taksistu: Priznao sve, pa mu ukinuto zadržavanje

Mladić koji je prebio taksistu: Priznao sve, pa mu ukinuto zadržavanje

Nova 14.02.2022
Mladić M.R. koji je brutalno prebio taksistu kod Kalenić pijace, saslušan je danas u prostorijama Prvog osnovnog javnog tužilaštva, prilikom čega je priznao krivicu i istakao kako je bio pijan. Nisu postojali zakonski razlozi za predlaganje… »
Pijanac koji je brutalno prebio taksistu zadržan u policiji VIDEO

Pijanac koji je brutalno prebio taksistu zadržan u policiji VIDEO

Nova 14.02.2022
Na društvenim mrežama osvanuo je snimak hapšenja mladića M.R., koji je priveden zbog sumnje da je brutalno pretukao taksistu kod Kalenić pijace. Određeno mu je zadržavanje do 48 sati, a osumnjičeni se tereti za nasilničko ponašanje. Da… »
Bio sam pijan, žao mi je zbog svega: Pušten mladić iz pritvora koji je sinoć pretukao taksistu

Bio sam pijan, žao mi je zbog svega: Pušten mladić iz pritvora koji je sinoć pretukao taksistu

Kurir 14.02.2022
Marko R. (22) iz Beograda koji je pretukao taksistu Milorada A. (61) saslušan je u Prvom osnovnom tužilaštvu u Beogradu. Kako nezvanično saznajemo, on je priznao da je pretukao taksistu. - Bio sam pijan, a razbesnelo me je što je odbio da me vozi… »
Snimak hapšenja pijanog nasilnika, koji je pretukao taksistu u Beogradu: Besomučno ga udarao

Snimak hapšenja pijanog nasilnika, koji je pretukao taksistu u Beogradu: Besomučno ga udarao

Telegraf 14.02.2022
Napadač Marko R. (22) bio je pod dejstvom alkohola. Muškarac Marko R. uhapšen je zbog sumnje da je brutalno pretukao taksistu kod Kalenić pijace, a ubrzo se pojavio i snimak njegovog hapšenja na Instagram profilu Moj Beograd. Kako se sumnja, on je… »
Rekao da ne može da ga vozi: Otkriveno zbog čega je siledžija brutalno pesničio taksistu u Beogradu!

Rekao da ne može da ga vozi: Otkriveno zbog čega je siledžija brutalno pesničio taksistu u Beogradu!

Kurir 14.02.2022
Muškarac M.R. uhapšen je zbog sumnje da je sinoć brutalno pretukao taksistu kod Kalenić pijace u Beogradu i određeno mu je zadržavanje do 48 sati u kom roku će biti saslušan u tužilaštvu. Brutalnost kojojm je mladić, koji je bio u alkoholisanom… »
Zadržan muškarac koji je pretukao taksistu: Tereti se za nasilničko ponašanje

Zadržan muškarac koji je pretukao taksistu: Tereti se za nasilničko ponašanje

Nova 14.02.2022
Muškarcu M.R., koji je priveden zbog sumnje da je brutalno pretukao taksistu kod Kalenić pijace, određeno je zadržavanje do 48 sati. Osumnjičeni se tereti za nasilničko ponašanje. „Po nalogu dežurnog zamenika Prvog OJT u Beogradu, zadržan je… »
Pretučen taksista na kaleniću: Prolaznik bezuspešno pokušao da mu pomogne (video)

Pretučen taksista na kaleniću: Prolaznik bezuspešno pokušao da mu pomogne (video)

Pravda 14.02.2022
Stariji taksista brutalno je noćas pretučen kod Kalenić pijace u Beogradu. Na snimku objavljenom na društvenim mrežama vidi se kako ga je napadač oborio na zemlju i besomučno udarao. “Kalenić pijaca sinoć. Napadač je pijan bio ja mislim… »
Zadržan napadač na taksistu: Sledi saslušanje zbog brutalnog prebijanja!

Zadržan napadač na taksistu: Sledi saslušanje zbog brutalnog prebijanja!

Kurir 14.02.2022
M. R. koji je sinoć napao taksistu, zadržan je po nalogu dežurnog zamenika Prvog osnovog javnog tužioca u Beogradu. - On se sumnjiči za krivično delo nasilničko ponašanje. Osumnjičeni će u roku od 48 sati biti saslušan u Prvom osnovom javnom… »
Kurir otkriva! Munjevita akcija policije: Uhapšen napadač koji je pijan tukao taksistu kod Kalenić pijace! (video)

Kurir otkriva! Munjevita akcija policije: Uhapšen napadač koji je pijan tukao taksistu kod Kalenić pijace! (video)

Kurir 14.02.2022
Muškarac M.R. uhapšen je zbog sumnje da je brutalno pretukao taksistu kod Kalenić pijace. Kako saznajemo, osumnjičeni je u vidno alkoholisanom stanju napao taksistu u Ulici Ivana Đaje. - Incident se dogodio oko ponoći, kada je pripiti muškarac… »
Uhapšen napadač koji je pijan tukao taksistu kod Kalenić pijace

Uhapšen napadač koji je pijan tukao taksistu kod Kalenić pijace

Nova 14.02.2022
Muškarac M.R. priveden je zbog sumnje da je brutalno pretukao taksistu kod Kalenić pijace, potvrđeno je za Nova.rs. Kako saznajemo, osumnjičeni je zadržan po prekršaju, a čeka se odluka tužilaštva o tome kako će delo biti kvalifikovano. Odnosno… »
Mladić napao taksistu na Kalenić pijaci: Oborio ga na zemlju pa iz sve snage udarao pesnicama (video)

Mladić napao taksistu na Kalenić pijaci: Oborio ga na zemlju pa iz sve snage udarao pesnicama (video)

Blic 14.02.2022
Nepoznati mlađi muškarac napao je sinoć taksistu na sred ulice kod Kalenić pijace. Prema snimku postavljenom na društvenoj mreži, vidi se da je mladić oborio nesrećnog čoveka na ulicu i tukao ga jako penicama. U jednom trenutku prišao je… »
Uznemirujuć snimak: Mladić tuče starijeg taksistu, komšije vrište s prozora

Uznemirujuć snimak: Mladić tuče starijeg taksistu, komšije vrište s prozora

Nova 14.02.2022
Na društvenim mrežama pojavio se uznemirujući snimak na kome se vidi mladić kako nogama i rukama tuče čoveka, dok komšije viču da prestane. Snimak je objavljen na Instagram stranici Moj Beograd, a na njemu se vidi zaustavljen taksi, a pored njega… »
Stravično nasilje u centru BG kod Kalenić pijace Taksista brutalno pretučen, pogledajte kako ga besomučno udara…

Stravično nasilje u centru BG kod Kalenić pijace Taksista brutalno pretučen, pogledajte kako ga besomučno udara…

Kurir 14.02.2022
BEOGRAD - Stariji taksista brutalno je noćas pretučen kod Kalenić pijace u Beogradu. View this post on Instagram A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad) Na snimku objavljenom na društvenim mrežama vidi se kako ga je napadač oborio na zemlju i… »
Žestoko pretukao taksistu kod Kalenić pijace! Napadač ga oborio na zemlju i besomučno udarao (video)

Žestoko pretukao taksistu kod Kalenić pijace! Napadač ga oborio na zemlju i besomučno udarao (video)

Mondo 14.02.2022
Za sada nije poznato šta je prethodilo napadu, i u kakvom stanju se nalazi pretučeni takstista. Za sada nije poznato šta je prethodilo napadu, i u kakvom stanju se nalazi pretučeni takstista. Sinoć kod Kalenić pijace u Beogradu brutalno je pretučen… »

Vesti dana »