Povezane vesti

Pokrenuta istraga protiv ubice uličnog svirača u Novom Sadu

Pokrenuta istraga protiv ubice uličnog svirača u Novom Sadu

Politika 11.02.2022
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu donelo je naredbu o sprovođenju istrage protiv R.Đ. (21) zbog sumnje za teško ubistvo novosadskog uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija, za koje delo je predviđena kazna zatvora u trajanju od najmanje 10… »
Osumnjičeni za ubistvo Blekija može dobiti najmanje 10 godina ili doživotnu kaznu zatvora

Osumnjičeni za ubistvo Blekija može dobiti najmanje 10 godina ili doživotnu kaznu zatvora

Radio 021 11.02.2022
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu donelo je naredbu o sprovođenju istrage protiv Ž. R. (21 zbog sumnje na teško ubistvo novosadskog uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija. Ž.R. se sumnjiči da je tukao poznatog uličnog svirača, koji je od… »
Istraga protiv osumnjičenog za ubistvo uličnog svirača u Novom Sadu

Istraga protiv osumnjičenog za ubistvo uličnog svirača u Novom Sadu

Slobodna Evropa 11.02.2022
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu naredilo je istragu protiv dvadesetjednogodišnjeg R.Đ. zbog sumnje da je ubio novosadskog uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija. U saopštenju tužilaštva se navodi da je osumnjičeni uhapšen 9. februara… »
Određen pritvor osumnjičenom za ubistvo uličnog svirača u Novom Sadu

Određen pritvor osumnjičenom za ubistvo uličnog svirača u Novom Sadu

RTS 11.02.2022
Viši sud u Novom Sadu odredio je privor do 30 dana Ž.R. (21) iz Žablja, osumnjičenog za svirepo ubistvo poznatog novosadskog uličnog svirača Kristijana Kostića, zvanog Bleki (61), koji je bio beskućnik. Pritvor mu je određen zbog opasnosti od… »
Ubici novosadskog svirača određen pritvor: Žarku preti doživotna robija

Ubici novosadskog svirača određen pritvor: Žarku preti doživotna robija

Kurir 11.02.2022
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Novom Sadu, nakon saslušanja Žarka Riđički (21) iz Žablja, a i na predlog Višeg javnog tužilaštva, odredio je pritvor do 30 dana, zbog krivičnog dela teško ubistvo nad Kristijanom Krstićem (61) iz… »
"Hteo sam samo da se zabavim" Pre šest godina dečak zapalio beskućnika u Novom Sadu - preminuo u teškim mukama kao Bleki

"Hteo sam samo da se zabavim" Pre šest godina dečak zapalio beskućnika u Novom Sadu - preminuo u teškim mukama kao Bleki

Mondo 11.02.2022
Ubistvo Kristijana Kostića Blekija, podsetilo je na stravičan slučaj koji se dogodio pre šest godina! Ubistvo Kristijana Kostića Blekija, podsetilo je na stravičan slučaj koji se dogodio pre šest godina! Ulični svirač iz Novog Sada Kristijan… »
Hteo sam malo da se zabavim, nisam znao da će da izgori: Dečak pre šest godina zapalio beskućnika pesnika u Novom Sadu!

Hteo sam malo da se zabavim, nisam znao da će da izgori: Dečak pre šest godina zapalio beskućnika pesnika u Novom Sadu!

Kurir 11.02.2022
Novosadska legenda Kristijan Kostić svirepo je ubijen prekjuče u ranim jutarnjim satima u Kosovskoj ulici u tom gradu, kada ga je monstruozno pretukao Žarko R (21), a ova priča je mnoge podsetila na stravičan slučaj koji se dogodio pre šest godina… »
Istraga protiv mladića osumnjičenog za ubistvo uličnog svirača u Novom Sadu

Istraga protiv mladića osumnjičenog za ubistvo uličnog svirača u Novom Sadu

N1 Info 11.02.2022
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu donelo je naredbu o sprovođenju istrage protiv R.Đ.(21) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo. R.Đ je osumnjičen da je tukao Kristijana Kostića, poznatog novosadskog uličnog… »
Ubici Blekija preti kazna zatvora od 10 godina do doživotne robije

Ubici Blekija preti kazna zatvora od 10 godina do doživotne robije

Blic 11.02.2022
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu pokrenulo je istragu protiv Žarka R. napadača na Kristijana Kostića Blekija zbog sumnje da je učionio teško ubistvo za koje je zaprećena kazna u trajanju od najmanje 10 godina ili doživotnim zatvorom. Kako… »
Mladiću koji je svirepo ubio uličnog svirača Blekija preti doživotni zatvor

Mladiću koji je svirepo ubio uličnog svirača Blekija preti doživotni zatvor

Nova 11.02.2022
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu pokrenulo je istragu protiv R.Ð. (21) zbog sumnje da je 9. febraura na smrt pretukao poznatog novosadskog uličnog svirača Kristijana Kostića, zvanog Bleki (61). R.Ð. se tereti za krivično delo teško ubistvo za… »
Oglasilo novosadsko tužilaštvo: Predložen pritvor osumnjičenom za ubistvo uličnog svirača u Novom Sadu, pokrenuta istraga

Oglasilo novosadsko tužilaštvo: Predložen pritvor osumnjičenom za ubistvo uličnog svirača u Novom Sadu, pokrenuta istraga

Kurir 11.02.2022
Novosadsko Više javno tužilaštvo danas je saslušalo osumnjičenog za krivično delo teško ubistvo Žarka R. (21) iz Žablja, počinjeno nad oštećenim Kristijanem Kostićem (61) iz Novog Sada. - Povodom događaja koji je izazvao uznemirenje javnosti… »
Bleki je bio čovek koji bi ti dao poslednju kap krvi Prijatelji ubijenog novosadskog svirača neutešni ovo je grehota od…

Bleki je bio čovek koji bi ti dao poslednju kap krvi Prijatelji ubijenog novosadskog svirača neutešni ovo je grehota od…

Kurir 11.02.2022
Vest da je Kristijan Kostić Bleki preminuo od posledica prebijanja celu Srbiju je rastužila. - Dolazio je kod mene u Perlezu. Svirali smo po gitarijadama. Svirao je usnu harmoniku, gitaru. Bio je jako dobar čovek. Nikad se ni sa kim nije zamerio. Žao… »
Prodao stan da bi prijatelju platio operaciju srca! Isplivali potresni detalji o životu ubijenog uličnog svirača Blekija

Prodao stan da bi prijatelju platio operaciju srca! Isplivali potresni detalji o životu ubijenog uličnog svirača Blekija

Mondo 11.02.2022
Kako pričaju njegovi sugrađani, Kristijan Kostić Bleki je prodao stan kako bi platio operaciju srca svom prijatelju! Kako pričaju njegovi sugrađani, Kristijan Kostić Bleki je prodao stan kako bi platio operaciju srca svom prijatelju! Muškarac koji… »
Snimak brutalno ubijenog svirača iz Novog Sada: Njegov prijatelj otkriva kakav je bio Bleki - "svi su ga voleli" (video)

Snimak brutalno ubijenog svirača iz Novog Sada: Njegov prijatelj otkriva kakav je bio Bleki - "svi su ga voleli" (video)

Mondo 11.02.2022
Potreseni Novosađanin otkriva kakav je bio ubijeni ulični svirač iz Novog Sada. Za MONDO je podelio snimak na kome Bleki svira rok muziku na pločniku. Potreseni Novosađanin otkriva kakav je bio ubijeni ulični svirač iz Novog Sada. Za MONDO je… »
Novosadske NVO pokreću inicijativu za obeležje ubijenom uličnom sviraču Kristijanu Kostiću Blekiju

Novosadske NVO pokreću inicijativu za obeležje ubijenom uličnom sviraču Kristijanu Kostiću Blekiju

Danas 11.02.2022
Novosadske nevladine organizacije pozivaju gradsku vlast da na adekvatnom mestu postavi dostojno, primereno i trajno umetničko obeležje uličnom sviraču Kristijanu Kostiću Blekiju, koji je pre nekoliko dana mučki ubijen u centru Novog Sada. Obeležje… »
Od njegovih para kupio sam cigare, zapalio i gledao ga kako leži: Krvnik ispričao kako se ponašao posle ubistva Blekija

Od njegovih para kupio sam cigare, zapalio i gledao ga kako leži: Krvnik ispričao kako se ponašao posle ubistva Blekija

Mondo 11.02.2022
Pre napada sedeli su u istom lokalu, a Kostića je pretukao jer nije imao da mu da više od 390 dinara. Pre napada sedeli su u istom lokalu, a Kostića je pretukao jer nije imao da mu da više od 390 dinara. Žarko R. (21) iz Žablja, je osumnjičen za… »
Novosađani u suzama nakon brutalnog ubistva blekija: Pokreću inicijativu za obeležje ubijenom uličnom sviraču foto

Novosađani u suzama nakon brutalnog ubistva blekija: Pokreću inicijativu za obeležje ubijenom uličnom sviraču foto

Kurir 11.02.2022
U noći između utorka i srede nasmrt je pretučen ulični svirač Kristijan Kostić Bleki (61), a Novosađani su mu sinoć odali počast. Zapalili su sveće i zalepili su natpis njegovih reči na kome piše: - Mislim da, bez obzira na vremena u kojima… »
"Čekao sam da hitna odveze Blekija pa da od njegovih para kupim cigarete": Način na koji je mladić koji je ubio uličnog…

"Čekao sam da hitna odveze Blekija pa da od njegovih para kupim cigarete": Način na koji je mladić koji je ubio uličnog…

Blic 11.02.2022
Žarko R. (21), koji je osumnjičen za ubistvo poznatnog novosadskog uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija (61), ispričao je inspektorima da je posle zločina ostao u blizini i posmatrao kako nesrećni čovek leži na pločniku. Da podsetimo… »
Sramna odbrana osumnjičenog za ubistvo Blekija: Od njegovih para sam kupio cigare, zapalio i stao pored čoveka

Sramna odbrana osumnjičenog za ubistvo Blekija: Od njegovih para sam kupio cigare, zapalio i stao pored čoveka

Telegraf 11.02.2022
Žarko R. osumnjičen je da je u sredu do smrti pretukao Kostića jer nije imao da mu da više od 390 dinara. Žarko R. (21), koji je osumnjičen za ubistvo poznatnog novosadskog uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija (61), ispričao je… »
Novosađani se opraštaju od ubijenog uličnog svirača: Hteo sam i sinoć da te slušam, kako je neko mogao da ti uradi ovo?

Novosađani se opraštaju od ubijenog uličnog svirača: Hteo sam i sinoć da te slušam, kako je neko mogao da ti uradi ovo?

Kurir 11.02.2022
Žarko R. (21) osumnjičen je da je u Novom Sadu ubio poznatog uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija (61), kome je pre zločina tražio novac, a Novosađani ni danas ne mogu da poveruju da su ostali bez legende grada koja ih je svakog jutra budila… »
Devet godina robije za ubistvo na seoskom igralištu

Devet godina robije za ubistvo na seoskom igralištu

Dnevnik 11.02.2022
Aleksandar A. (30) iz Ruskog Krstura oglašen je krivim zbog krivičnog dela teške telesne povrede sa smrtnom posledicom i osuđen na kaznu zatvora u trajanju od devet godina. Njemu će se u kaznu uračunati i vreme provedeno u pritvoru. Podsetimo… »
Blekija ulica progutala, a vera u ljude izdala

Blekija ulica progutala, a vera u ljude izdala

Dnevnik 11.02.2022
Dvadesetjednogodišnji Žarko R. iz Žablja, koji je uhapšen nekoliko sati nakon što je, kako se sumnja, počinio krivično delo ubistvo, danas će biti priveden na saslušanje u Višem javnom tužilaštvu. Kako “Dnevnik” nezvanično saznaje, ovaj… »
Mog prijatelja su ubili u centru novog sada zbog 390 dinara: Potresna ispovest - Klinci nisu pri sebi, svašta uzimaju

Mog prijatelja su ubili u centru novog sada zbog 390 dinara: Potresna ispovest - Klinci nisu pri sebi, svašta uzimaju

Mondo 11.02.2022
Žarko R. je tukao Blekija nogama i rukama sve dok ga nije ubio. Žarko R. je tukao Blekija nogama i rukama sve dok ga nije ubio. Poznatog novosadaskog uličnog svirača, Kristijana Kostića Blekija nasmrt je pretukao Žarko R., (21) iz Žablja. Pre… »
„Pomogao je većini ljudi koje znam“: Prijatelji ubijenog uličnog svirača u šoku

„Pomogao je većini ljudi koje znam“: Prijatelji ubijenog uličnog svirača u šoku

Nova 11.02.2022
Novosadska policija uhapsila je juče 21-godišnjaka iz Žablja, osumnjičenog da je u centru Novog Sada pretukao 61-godišnjeg muškarca, koji je od zadobijenih povreda preminuo u Kliničkom centru. Kako je navela policija, tukao ga je rukama i nogama, a… »
„Bleki je bio veliki čovek, učio nas je kako da sviramo i kako da se ponašamo“

„Bleki je bio veliki čovek, učio nas je kako da sviramo i kako da se ponašamo“

Danas 11.02.2022
Više od stotinu Novosađana okupilo se večeras na centralnom gradskom trgu da oda poštu ubijenom novosadskom uličnom sviraču Kristijanu Kostiću Blekiju. Građani su oko spomenika Svetozara Miletića postavili sveće, i uz druge ulične svirače i… »
"Živeo sam kod njega": Prijatelj ubijenog uličnog svirača: Bleki je bio divan čovek, pomogao je većini ljudi koje znam

"Živeo sam kod njega": Prijatelj ubijenog uličnog svirača: Bleki je bio divan čovek, pomogao je većini ljudi koje znam

Blic 11.02.2022
Novosadska policija uhapsila je juče 21-godišnjaka iz Žablja, osumnjičenog da je u centru Novog Sada pretukao 61-godišnjeg muškarca, koji je od zadobijenih povreda preminuo u Kliničkom centru. Kako je navela policija, tukao ga je rukama i nogama, a… »
"Neko kao ti": Novosađani se uz sveće i muziku oprostili od dobrog duha svog grada, pokrenuta inicijativa da Bleki dobije…

"Neko kao ti": Novosađani se uz sveće i muziku oprostili od dobrog duha svog grada, pokrenuta inicijativa da Bleki dobije…

Blic 10.02.2022
Novosađani su se večeras oprostili od jednog od omiljenih gradskih uličnih svirača Kristijana Kostića Blekija koji je juče ujutro brutalno pretučen te je od zadobijenih povreda ubrzo preminuo u Kliničkom centru Vojvodine. Veliki broj građana… »

Vesti dana »