Povezane vesti

Vazura: Stanojević najveće pojačanje, biće novih igrača

Vazura: Stanojević najveće pojačanje, biće novih igrača

N1 Info 12.01.2022
Direktor Partizana Miloš Vazura kaže da produžetak ugovora sa trenerom Aleksandrom Stanojevićem predstavlja najveće pojačanje crno-belih ove zime, ali da se aktivno radi i na jačanju tima. Stanojević je potpisao novu saradnju sa klubom iz Humske… »
Vazura o prelaznom roku Partizana, najavio pojačanja, hoće li biti odlazaka iz Humske?

Vazura o prelaznom roku Partizana, najavio pojačanja, hoće li biti odlazaka iz Humske?

Sportske.net 12.01.2022
Generalni direktor Partizana Miloš Vazura istakao je uoči priprema prvog tima da će ekipa u toku zimskog prelaznog roka dobiti pojačanja. "Zadovoljni smo produžetkom saradnje sa Stanojevićem, to je najveće pojačanje Partizana. Kada su u pitanju… »
Aleksandar Stanojević: Maksimalna podrška Novaku!

Aleksandar Stanojević: Maksimalna podrška Novaku!

Sportski žurnal 12.01.2022
Trener Partizana Aleksandar Stanojević pružio je podršku najboljem teniseru sveta Novaku Đoković zbog celokupne situaciju u kojoj se nalazi. – Kao Srbin i patriota velika sam mu podrška. Verovatno je sve što se dešava njemu velika motivacija da… »
Stanojević nema dilemu: "Kao Srbin i patriota Đoković ima veliku podršku od mene"

Stanojević nema dilemu: "Kao Srbin i patriota Đoković ima veliku podršku od mene"

Večernje novosti 12.01.2022
FK Partizan Stanojević je danas u sportskom centru Teleoptik produžio ugovor sa crno-belima do kraja sezone 2023/2024 i tom prilikom, između ostalog, govorio i o problemima koje Đoković ima u Australiji. Tim povodom, on je istakao sledeće: - Kao… »
Dogovor za tri minuta: Aleksandar Stanojević o ugovoru: Nadam se da će sve biti kako treba

Dogovor za tri minuta: Aleksandar Stanojević o ugovoru: Nadam se da će sve biti kako treba

Večernje novosti 12.01.2022
FOTO: FK Partizan Aleksandar Stanojević ostaje trener FK Partizan (bar) do kraja sezone 2023/2024, što je i ozvaničeno današnjim potpisivanjem ugovora. A post shared by FK PARTIZAN (@partizanbelgrade) Tim povodom, on je istakao sledeće: - Nastavljamo… »
"Prvo skoči, pa reci hop": Milorad Vučelić održao govor igračima FK Partizan koji će upamtiti (video)

"Prvo skoči, pa reci hop": Milorad Vučelić održao govor igračima FK Partizan koji će upamtiti (video)

Večernje novosti 12.01.2022
FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović - Dragi igrači, članovi stručnog štaba, ali i prisutni novinari, želim prvo da timu čestitam jesenju titulu. Kažu analitičari, koji su precizno to izračunali, da je ovo najbolja jesenja sezona u bogatoj… »
‘Presrećan sam i zadovoljan’: Stanojević blista nakon potpisivanja ugovora, nada se da će sve biti kako treba!

‘Presrećan sam i zadovoljan’: Stanojević blista nakon potpisivanja ugovora, nada se da će sve biti kako treba!

Hot sport 12.01.2022
Ne krije zadovoljstvo zbog produžetka saradnje. Navijače Partizana jutros je sačekala i više nego prijatna vest, pošto je trener Aleksandar Stanojević produžio ugovor sa klubom iz Humske ulice. Pred sam početak nove polusezone sjajna vest za… »
Partizan počeo pripreme za nastavak sezone

Partizan počeo pripreme za nastavak sezone

Dnevnik 12.01.2022
BEOGRAD: Fudbaleri Partizana počeli su danas u Beogradu pripreme za prolećni deo sezone. Na prozivci u SC Teleoptik, trener Aleksandar Stanojević, koji je danas produžio ugovor sa klubom do 2024. godine, imao je sve prvotimce, sa kojima će do 23… »
Stanojević produžio ugovor na još dve godine: Idemo zajedno

Stanojević produžio ugovor na još dve godine: Idemo zajedno

Sportski žurnal 12.01.2022
Trener Partizana Aleksandar Stanojević oglasio se posle produžetka ugovora. Trener Partizana Aleksandar Stanojević produžio je ugovor sa klubom za još dve i po godine. Kako su saopštili crno-beli, Stanojević će na klupi kluba iz Humske ostati do… »
Posle Zvezde, od Kipra odustao i Partizan, nova lica na prozivci u Zemunelu!

Posle Zvezde, od Kipra odustao i Partizan, nova lica na prozivci u Zemunelu!

Sportske.net 12.01.2022
Fudbaleri Partizana okupili su se danas u Sportskom centru Teleoptik kako bi započeli pripreme za nastavak sezone. Pre toga, trener Aleksandar Stanojević produžio je ugovor sa klubom do leta 2024. godine, što je sasvim sigurno obradovalo pred nastavak… »
Partizan počeo pripreme, Vučelić: Kažu analitičari da je ovo najbolja jesenja sezona u bogatoj istoriji...

Partizan počeo pripreme, Vučelić: Kažu analitičari da je ovo najbolja jesenja sezona u bogatoj istoriji...

Sportski žurnal 12.01.2022
Fudbaleri Partizana okupili su se u Sportskom centru Teleoptik u Beogradu pred početak priprema za nastavak sezone. Partizan je polusezonu završio na prvom mestu Super lige Srbije sa pet bodova prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu i plasirao se u nokaut… »
Stanojević: Kao Srbin i patriota sam maksimalno uz Novaka

Stanojević: Kao Srbin i patriota sam maksimalno uz Novaka

Nova 12.01.2022
Trener fudbelera Partizana Aleksandar Stanojević pružio je podršku najboljem teniseru sveta Novaku Ðoković zbog celokupne situacije u kojoj se nalazi. „Kao Srbin i patriota velika sam mu podrška. Verovatno je sve što se dešava njemu velika… »
Stanojević produžio ugovor sa Partizanom do 2024.

Stanojević produžio ugovor sa Partizanom do 2024.

Novi magazin 12.01.2022
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević produžio je ugovor sa klubom na još dve i po godine, saopštio je danas beogradski klub. "Produžili smo saradnju, idemo zajedno u tom nekom periodu. Nadam se da će sve biti kako treba, i eto presrećan… »
Voša predstavila novog napadača

Voša predstavila novog napadača

Sportske.net 12.01.2022
Dosadašnji napadač Zete Ivan Vukčević potpisao je danas ugovor sa FK Vojvodina. Vukčević je rođen 4. decembra 2001. godine, igra na poziciji napadača, a potpisao je ugovor na dve i po godine, do juna 2024. "Dolazak u Vošu je za mene veliki uspeh… »

Vesti dana »