Povezane vesti

Luka Jović ponovo pozitivan na koronavirus

Luka Jović ponovo pozitivan na koronavirus

Dnevnik 30.12.2021
MADRID: Srpski fudbaler Luka Jović ponovo je pozitivan na korona virus, saopštio je njegov klub Real Madrid. Jović će propustiti nedeljni gradski derbi protiv Hetafea, a neće igrati ni u duelu Kupa Kralja protiv Alkojana. Prema novom protokolu La… »
Niko Kovač dobio otkaz

Niko Kovač dobio otkaz

Vesti online 30.12.2021
Hrvatski trener Niko Kovač dobio je otkaz u Monaku. Francuski tim odlučio je da otpusti hrvatskog trenera. Pedesetogodišnji Hrvat je bio trener Monaka od jula 2020. godine. Prethodno je vodio Bajern, Ajntraht Frankfurt i bio selektor reprezentacije… »
Hrvat dobio otkaz u francuskom klubu

Hrvat dobio otkaz u francuskom klubu

Nova 30.12.2021
Hrvatski trener Niko Kovač dobio je otkaz u Monaku, nakon ne baš tako uspešne polusezone. Kovač je bio trener Monaka od jula 2020. godine, ali očekivanja nije zadovoljio. Još uvek nije poznato ko će ga zameniti na klupi Monaka, ali ni koji će mu… »
Nikola Jokić će sve morati sam: Ni trener Denvera me može na utakmice - menja ga sin legende koju Srbija odlično pamti

Nikola Jokić će sve morati sam: Ni trener Denvera me može na utakmice - menja ga sin legende koju Srbija odlično pamti

Mondo 30.12.2021
Nova glavobolja u Denveru. Nova glavobolja u Denveru Novi problem za Denver. Posle niza povređenih nosilaca igre, na odsustvo će morati i trener Majk Meloun, jer je zaražen koronom. Iako se obično ne saopštavaju detalji o tome da li je neko ko ulazi… »
Jokić nije izbegao korona haos: Denver Nagetsi u velikom problemu

Jokić nije izbegao korona haos: Denver Nagetsi u velikom problemu

Večernje novosti 30.12.2021
FOTO: AP Brojne povrede prethodnih nedelja mučile su ekipu iz Kolorada, a kad god da pomislite da ide na bolje pojavi se vest od koje dodatno navijače zaboli glava. Takva je stigla i danas. Trener tima tima Majk Meloun ušao je u kovid protokol, ali… »
Jović ponovo pozitivan!

Jović ponovo pozitivan!

Sportske.net 30.12.2021
Srpski fudbaler Luka Jović ponovo je pozitivan na virus korona, saopštio je njegov Real Madrid nakon kolektivnog testiranja pre današnjeg treninga. Taman kada smo pomislili da se epidemiološka situacija smirila u kraljevskom klubu, stigle su nove… »

Vesti dana »