Povezane vesti

Opet će biti MVP, treba sve ocene da ima na 99: Jokić je najbolji igrač u NBA - saigrač u šoku šta sve može na terenu!

Opet će biti MVP, treba sve ocene da ima na 99: Jokić je najbolji igrač u NBA - saigrač u šoku šta sve može na terenu!

Mondo 09.12.2021
Košarkaš Denvera Džamajkl Grin ne može da veruje koliko je dobar Nikola Jokić. Košarkaš Denvera Džamajkl Grin ne može da veruje koliko je dobar Nikola Jokić. Nikola Jokić bio je impresivan na parketu, a Denver nakon produžetka savladao Nju… »
Ovo je ludo! "Četnik" Nikola Jokić raspametio Ameriku, i saigrači ostali u čudu (video)

Ovo je ludo! "Četnik" Nikola Jokić raspametio Ameriku, i saigrači ostali u čudu (video)

Večernje novosti 09.12.2021
Tanjug/AP Podsetimo, Jokić je maestralno predvodio Denver do pobede u NJu Orleansu, novim tripl-dablom je učinio da rivali nemoćno sležu ramenima, a sve to iako je Srbin bio provociran šahovnicom. Ova provokacija možda i nije trebalo nikoga da čudi… »
‘Mogu da šutiram iz svih pozicija’: Nikola Jokić poslednjom izjavom oduševio navijače – ‘Saigrači mi veruju’

‘Mogu da šutiram iz svih pozicija’: Nikola Jokić poslednjom izjavom oduševio navijače – ‘Saigrači mi veruju’

Hot sport 09.12.2021
Srpski centar je pružio još jednu MVP pratiju noćas. Nikola Jokić je u pobedi Denvera protiv Nju Orealsa zabeležio 61. tripl-dabl u karijeri i sam prelomio utakmicu u produžetku – Osećao sam se dobro. Tim zaista veruje u mene. Miran sam i mogu da… »
"To je ludo koliko je vešt!" Saigrač oduševljen Jokićevim igrama: Ovi iz 2k treba da mu daju ocenu 99!

"To je ludo koliko je vešt!" Saigrač oduševljen Jokićevim igrama: Ovi iz 2k treba da mu daju ocenu 99!

Sportal blic 09.12.2021
sinoć je pružio maestralnnu partiju u pobedi svog nad Nju Orleansom (120:114) i došao do svom 61. tripl-dabla u karijeri. Jokić je u Luizijani odigrao Srpski košarkaš je posebno bio zapažen u produžetku gde je uacio 11 od 15 poena svoje ekipe i… »
Jokić: Poverenje saigrača mi dozvoljava da šutiram iz svih pozicija

Jokić: Poverenje saigrača mi dozvoljava da šutiram iz svih pozicija

Danas 09.12.2021
Uprkos izostancima brojnih nosilaca igre, Denver je uspeo da slavi u NJu Orleansu i posebno bude dominantan u produžetku za konačnih 120:114. Nikola Jokić je odigrao još jednu odličnu utakmicu, pre svega sa napadačkog aspekta, završivši je sa 39… »
Jokić: Saigrači mi veruju, mogu da šutiram iz svih pozicija

Jokić: Saigrači mi veruju, mogu da šutiram iz svih pozicija

Vesti online 09.12.2021
Nikola Jokić je još jednom pokazao MVP kvalitet. Srpski centar je stigao do četvrtog tripl-dabl učinka u sezoni i 61. u karijeri u pobedi nad Nju Orleansom u pdoružetku od 120:114. Sa 11 poena u produžetku bukvalno je sam razbio Pelikanse u… »
FOTO Pojavila se stara slika Hrvata koji vređa Jokića, poznato šta mu je vikao

FOTO Pojavila se stara slika Hrvata koji vređa Jokića, poznato šta mu je vikao

Nova 09.12.2021
Nikola Jokić mora da se nosi sa mnogim stvarima koje su javnosti malo poznate ili potpuno nepoznate. Posle meča Denvera i Nju Orleansa (120:114) veću pažnju od maestralne partije Jokića privukao je jedan navijač koji je već okarakterisan kao… »
On je provocirao nikolu: Jokić je za njega četnik

On je provocirao nikolu: Jokić je za njega četnik

Večernje novosti 09.12.2021
Foto: Printskrin Trip-dabl i partija za udžbenika u kojoj je Jokić sam pobedio domaćina sa 39 poena i po 11 skokova i asistencija nije pala u drugi plan ni posle vesti da se hrvatski provokator pojavio na tribinama. Naime, momak sa zastavom Hrvatske je… »
Sjajni Jokić vodio Denver do pobede nad NJu Orleansom

Sjajni Jokić vodio Denver do pobede nad NJu Orleansom

Sportski žurnal 09.12.2021
Denver sada ima polovičan skor sa po 12 pobeda i poraza. Srpski košarkaš Nikola Jokić pružio je fenomenalnu partiju i tripl-dabl učinkom odlučujuće doprineo pobedi Denvera u gostima kod NJu Orleansa sa 120:114, posle produžetka. Za 37 minuta na… »
Ovo nije prvi put da Jokića provociraju zastavom Hrvatske: Nazvao ga "četnikom" i to na meču istih timova! (foto)

Ovo nije prvi put da Jokića provociraju zastavom Hrvatske: Nazvao ga "četnikom" i to na meču istih timova! (foto)

Mondo 09.12.2021
Mark provokator je pre četiri godine doneo zastavu Hrvatske na tribine. Mark provokator je pre četiri godine doneo zastavu Hrvatske na tribine. Nikola Jokić odigrao je prethodne noći fantastičnu utakmicu u NBA ligi. Na njegov pogon Denver je srušio… »
Otkriveno ko je čovek koji godinama provocira Jokića! Pred Nikolinim očima je mahao hrvatskom zastavom, a ranije ga zvao…

Otkriveno ko je čovek koji godinama provocira Jokića! Pred Nikolinim očima je mahao hrvatskom zastavom, a ranije ga zvao…

Sportal blic 09.12.2021
je odigrao još jednu sjajnu utakmicu u dresu , pošto je tim iz Kolorada kroz jedan produžetak vodio do pobede protiv . . Ipak, ono što je obeležilo ovaj susret pored sjajne Nikoline partije, Nakon što je ovakav njegov gest privukao pažnju, pošto… »
Meloun: Koliko sam srećan čovek što imam MVP-a!

Meloun: Koliko sam srećan čovek što imam MVP-a!

Vesti online 09.12.2021
Košarkaši Denvera pobedili su posle produžetaka na gostovanju ekipu Nju Orleansa, 120:114. Nikola Jokić je imao briljantno veče sa 39 poena i po 11 skokova i asistencija, a trener Majkl Meloun je bio oduševljen učinkom srpskog centra. Jokić je 11… »
Jokićev tripl-dabl za pobedu Denvera u Nju Orleansu

Jokićev tripl-dabl za pobedu Denvera u Nju Orleansu

N1 Info 09.12.2021
U noći između srede i četvrtka u NBA ligi je na programu bilo 13 utakmica. Uz fantastičnu partiju Nikole Jokića Denver je do pobede došao nakon produžetka. Denver je posle produžetka slavio na gostovanju Nju Orleansu i pobedu upisao rezultatom… »
Srbinu nikada ne maši šahovnicom: Jokića provocirali, pa zažalili (foto)

Srbinu nikada ne maši šahovnicom: Jokića provocirali, pa zažalili (foto)

Večernje novosti 09.12.2021
Foto: AP Srbin je praktično sam srušio NJu Orleans - 120:114, upisao 61. tripl-dabl začinjen sa 39 poena, što mu je rekord sezone uz 11 skokova i 11 asistencija. Pokušavali su domaći da ga zaustave na sve načine, pa čak i prvokacijama izvan… »
Tripl-dabl Jokića u pobedi Denvera protiv Nju Orleansa

Tripl-dabl Jokića u pobedi Denvera protiv Nju Orleansa

Novi magazin 09.12.2021
Košarkaši Denvera pobedili su noćas posle produžetka Nju Orelans sa 120:114 predvodjeni srpskim centrom Nikolom Jokićem, koji je ostvario tripl-dabl učinak, četvrti ove sezone u NBA ligi. Jokić je utakmicu završio sa 39 poena, 11 skokova i 11… »
NBA: Klasičan primer dominacije, Jokić izborio produžetke pa sam ‘srušio’ Nju Orlenas – nova, čudesna partija…

NBA: Klasičan primer dominacije, Jokić izborio produžetke pa sam ‘srušio’ Nju Orlenas – nova, čudesna partija…

Hot sport 09.12.2021
Denver je u noći za nama pobedio Nju Orleans rezultatom 120:114, a srpski as Nikola Jokić odigrao je najbolju partiju ove sezone. Momak iz Sombora je na parketu proveo 37 minuta i za to vreme je postigao 39 poena fanstastičan procenat šuta iz igre –… »
VIDEO Mahao zastavom Hrvatske, godinama sramno vređa Jokića

VIDEO Mahao zastavom Hrvatske, godinama sramno vređa Jokića

Nova 09.12.2021
Nikola Jokić je odigrao vrhunski susret u pobedi Denvera nad Nju Orleansom sa 120:114, ali je za to imao i poseban motiv sa tribina. Priča o ovom posebnom navijaču traje najmanje četiri godine. I dok je Jokić blistao na parketu sa 39 poena (17/23 iz… »
Jokićeva partija sezone! Nikola dominirao i sam u produžetku rešio meč u velikoj drami za 61. tripl-dabl - skoro sve je…

Jokićeva partija sezone! Nikola dominirao i sam u produžetku rešio meč u velikoj drami za 61. tripl-dabl - skoro sve je…

Sportal blic 09.12.2021
Srpski košarkaš nastavio je sa sjajnim partijama ove sezone, a poslednju u nizu prikazao je u pobedi Denvera nad Nju Orleansom sa 120:114. Utakmica je rešena u produžetku, koji je izborio upravo centar iz Sombora, a onda i u dodatnom vremenu obezbedio… »
Navijač provocirao Jokića! Raširio hrvatsku zastavu iza klupe Denvera, a onda ga je Nikola sa parketa "ućutkao"! /video/

Navijač provocirao Jokića! Raširio hrvatsku zastavu iza klupe Denvera, a onda ga je Nikola sa parketa "ućutkao"! /video/

Sportal blic 09.12.2021
Srpski košarkaš odigrao je sinoć partiju sezone, u pobedi svog na gostovanju Nju Orleansu od 120:114 i to nakon produžetka. Jokić je na ovom meču stigao do svog 61. tripl-dabla u karijeri, ostvarivši učinak od 39 poena uz po 11 skokova i… »
Za Jokića nema leka, učinak za bogove i pobeda u produžetku!

Za Jokića nema leka, učinak za bogove i pobeda u produžetku!

Sportske.net 09.12.2021
Majk Meloun je imao plan, da Jokić šutne svaku loptu u finišu i produžetku. Vladajući MVP je to i radio, rezultat nestvaran, 39 poena, po 11 skokova i asistencija. Rezultat, pobeda u Nju Orleansu. "Svi su verovali u mene, dobar osećaj", rekao je… »
Zakucao Jokića, slavio kao nikad, pa se pokajao: Srbin za 10 minuta ubacio 17 poena i razbio Nju Orleans! (video)

Zakucao Jokića, slavio kao nikad, pa se pokajao: Srbin za 10 minuta ubacio 17 poena i razbio Nju Orleans! (video)

Mondo 09.12.2021
Bolje da to nije učinio, samo je razljutio Jokića. Bolje da to nije učinio, samo je razljutio Jokića. Nikola Jokić je prethodne noći odigrao jednu od najboljih partija u NBA ligi pošto je sa Denverom slavio protiv Nju Orleansa. Gledali smo… »
Hrvatskom zastavom provocirao Jokića i zažalio: Srbin "ućutkao" navijača koji je doneo šahovnicu na meč! (video)

Hrvatskom zastavom provocirao Jokića i zažalio: Srbin "ućutkao" navijača koji je doneo šahovnicu na meč! (video)

Mondo 09.12.2021
Neverovatno je kakvim se sve trikovima služe navijači kako bi iznervirali Jokića. Neverovatno je kakvim se sve trikovima služe navijači kako bi iznervirali Jokića. Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je prethodne noći jednu od najboljih NBA… »

Vesti dana »