Povezane vesti

Otvorena fabrika nemačke kompanije Bojsen u Subotici

Otvorena fabrika nemačke kompanije Bojsen u Subotici

RTS 19.11.2021
Fabrika nemačke kompanije "Bojsen" (Boysen Abgassysteme, BAS) koja spada u vodeće svetske proizvođače izduvnih sistema za automobilsku industriju, otvorena je u poslovnoj zoni "Mali Bajmok" u Subotici, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra… »
Otvorena fabrika nemačke kompanije „Bojsen” u Subotici

Otvorena fabrika nemačke kompanije „Bojsen” u Subotici

Politika 19.11.2021
SUBOTICA - Fabrika nemačke kompanije Boysen Abgašysteme doo (BAS), koja spada u vodeće svetske proizvođače izduvnih sistema za automobilsku industriju, otvorena je danas u poslovnoj zoni „Mali Bajmok” u Subotici, u prisustvu predsednika Srbije… »
Vučić o Linglongu: Protiv svake kineske kompanije vodila se kampanja

Vučić o Linglongu: Protiv svake kineske kompanije vodila se kampanja

RTS 19.11.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je, komentarišući slučaj vijetnamiskih radnika angažovanih na izgradnji kineske fabrike "Linglong" u Zrenjaninu, da se protiv svake kineske kompanije u Srbiji vodila kampanja. Vučić je rekao da ne razume takvu… »
Vučić: Gledaćemo da pomognemo vijetnamskim radnicima, ali nećemo rasterivati investitore

Vučić: Gledaćemo da pomognemo vijetnamskim radnicima, ali nećemo rasterivati investitore

Slobodna Evropa 19.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 19. novembra da ne razume smisao medijsko-političke kampanje protiv kineske kompanije Linglong u Zrenjaninu i da je spreman da pomogne i vijetnamskim radnicima koji rade na njenoj izgradnji. On je, na… »
Vučić: Pomoći ćemo vijetnamskim radnicima, a da rasterujem investitore neću

Vučić: Pomoći ćemo vijetnamskim radnicima, a da rasterujem investitore neću

N1 Info 19.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ne razume smisao medijsko-političke kampanje protiv kineske kompanije Linglong u Zrenjaninu i da je spreman da pomogne i vijetnamskim radnicima koji rade na njenoj izgradnji. On je, na otvaranju nemačke… »
Vučić: Nisam se žalio da me nema na RTS, pitao sam zašto nema urednika Informera na toj TV

Vučić: Nisam se žalio da me nema na RTS, pitao sam zašto nema urednika Informera na toj TV

Radio sto plus 19.11.2021
“Nisam osam, devet meseci bio u večernjem teriminu na RTS, ima me svaki dan kao predsednika, ne kao stranačkog prvaka. Malo sam preterao, nije svaki dan”, rekao je Vučić u Subotici na otvaranju fabrike BAS Boysen Abgassysteme d.o.o. Kako je naveo… »
Hoćete da uništimo investiciju od 900 miliona? Vučić o Linglongu: "Poslata je inspekcija, ne znam šta ljudi hoće"

Hoćete da uništimo investiciju od 900 miliona? Vučić o Linglongu: "Poslata je inspekcija, ne znam šta ljudi hoće"

Blic 19.11.2021
Odgovarajući danas na pitanja novinara, nakon svečanog otvaranja fabrike BAS Boysen Abgassysteme u Subotici, predsednik Aleksandar Vučić je je kazao da je pitanje oko slučaja Linglongu, komplikovano pitanje. "Poslata je inspekcija. Šta onda ljudi… »
Otvorena fabrika u Subotici Vučić: Za ovo se živi - Ovo je za naše unuke, za one koji dolaze (foto /video)

Otvorena fabrika u Subotici Vučić: Za ovo se živi - Ovo je za naše unuke, za one koji dolaze (foto /video)

Večernje novosti 19.11.2021
Foto: Novosti Na samom dolasku u fabriku radnici su pozdravili Vučića, te su ga sproveli kroz fabriku kako bi mu predstavili šta je to što će se u fabrici proizvoditi i kako će proizvodnja funkcionisati. Sa predsednikom fabriku obilazi i predsednik… »
Vučić o linglongu: "Šta želite, da oteramo investiciju od 900 miliona dolara?"

Vučić o linglongu: "Šta želite, da oteramo investiciju od 900 miliona dolara?"

Večernje novosti 19.11.2021
Foto: Tanjug Naveo je da se kampanja protiv kineske kompanije Linglong vodi već mesecima. - Tražili smo tri i po godine po celom svetu da nađemo investitora za smederevsku Železaru. Ona nije radila. Svakog meseca smo gubili zbog te kompanije. Namolili… »
Vučić o Linglongu: Šta hoćete, da oteramo investiciju?

Vučić o Linglongu: Šta hoćete, da oteramo investiciju?

Nova 19.11.2021
Pitanje radnika Linglonga je deo kampanje koja se vodi mesecima protiv kineskih investicija, ali je inspekcija poslata u pogon kompanije, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić prilikom otvaranja fabrike Boysen u Subotici. „Tražili smo tri i po… »
Vučić: Nisam glup da ne vidim da ispadam ljudima iz frižidera, sebi sam dosadio

Vučić: Nisam glup da ne vidim da ispadam ljudima iz frižidera, sebi sam dosadio

N1 Info 19.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se ne žali da ga nema na programima Radio telezije Srbije (RTS), navodeći da će se to desiti kada bude morao, jednom godišnje i da ga neće biti do Nove godine. „Nisam osam, devet meseci bio u… »
Vučić: Nisam se žalio da me nema na RTS, pitao sam zašto nema urednika Informera na toj TV

Vučić: Nisam se žalio da me nema na RTS, pitao sam zašto nema urednika Informera na toj TV

Novi magazin 19.11.2021
Predsednik države Aleksandar Vučić izjavio je danas da se ne žali da ga nema na programima Radio telezije Srbije (RTS), navodeći da će se to desiti kada bude morao, jednom godišnje i da ga neće biti do Nove godine. "Nisam osam, devet meseci bio u… »
Vučić: Ne razumem medijsko-političku kampanju protiv Linglonga

Vučić: Ne razumem medijsko-političku kampanju protiv Linglonga

Novi magazin 19.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ne razume smisao medijsko-političke kampanje protiv kineske kompanije Linglong u Zrenjaninu i da je spreman da pomogne i vijetnamskim radnicima koji rade na njenoj izgradnji. On je, na otvaranju… »
Otvorena fabrika auspuha u Subotici, Vučić: U Srbiji ovako nešto nije postojalo

Otvorena fabrika auspuha u Subotici, Vučić: U Srbiji ovako nešto nije postojalo

N1 Info 19.11.2021
Nemačka kompanija Bojsen je u Industrijskoj zoni u Subotici otvorila fabriku gde će proizvoditi auspuhe i zaposliti oko 500 ljudi. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je prisustvovao otvaranju, kazao je da je "to za naše unuke, za one koji… »
Vučić: Vojvodini potreban ubrzani razvoj i korak sa Beogradom

Vučić: Vojvodini potreban ubrzani razvoj i korak sa Beogradom

Dnevnik 19.11.2021
SUBOTICA: Vojvodini je potreban ubrzani razvoj kako bi uhvatila korak sa Beogradom i tome doprinose fabrike kao što je fabrika koja je danas otvorena u Subotici nemačke kompanije Boysen Abgašysteme doo (BAS) u oblasti autoindustrije, poručio je… »
Predsednik u Subotici: Ovo je za naše unuke! Das ist wirklich wunderbar! Oduševljenje fabrikom izrazio na nemačkom (foto)

Predsednik u Subotici: Ovo je za naše unuke! Das ist wirklich wunderbar! Oduševljenje fabrikom izrazio na nemačkom (foto)

Kurir 19.11.2021
Popričao i s radnicima pred svečano otvaranje fabrike u Industrijskoj zoni pa u obraćanju naglasio da Srbija ovakvu fabriku dosad niti je videla niti je imala. Fabrika je visokorobotizovana a u njoj će biti zaposleno 500 ljudi. SUBOTICA - Predsednik… »
Nemačka kompanija Bojsen u Subotici otvorila fabriku auspuha

Nemačka kompanija Bojsen u Subotici otvorila fabriku auspuha

Danas 19.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uveren je da Srbija, ako se posmatraju protekle dve godine, i dalje može biti zemlja sa najvišom stopom rasta u Evropi, napominjući da je to „rezultat vrednih radnika“. Vučić, koji je danas prisustvovao… »
Otvorena fabrika "BAS Boysen Abgassysteme" - najveća pojedinačna grinfild investicija u novijoj istoriji Subotice

Otvorena fabrika "BAS Boysen Abgassysteme" - najveća pojedinačna grinfild investicija u novijoj istoriji Subotice

RTV 19.11.2021
SUBOTICA - Fabrika nemačke kompanije Boysen Abgassysteme doo (BAS), koja spada u vodeće svetske proizvođače izduvnih sistema za automobilsku industriju, otvorena je danas u poslovnoj zoni "Mali Bajmok" u Subotici, u prisustvu predsednika Srbije… »
Nemačka kompanija Bojsen u Subotici otvorila fabriku auspuha

Nemačka kompanija Bojsen u Subotici otvorila fabriku auspuha

Novi magazin 19.11.2021
Nemačka kompanija Bojsen (Boysen Abgassysteme) danas je u Industrijskoj zoni u Subotici otvorila fabriku gde će proizvoditi auspuhe i zaposliti oko 500 ljudi. To je investicija od 65 miliona evra, a fabrika se prostire na 10 hektara gradskog zemljišta… »
Vučić: Fabrika Bojsen u Subotici robotizovana kao Folksvagenove u Nemačkoj (foto/VIDEO)

Vučić: Fabrika Bojsen u Subotici robotizovana kao Folksvagenove u Nemačkoj (foto/VIDEO)

Večernje novosti 19.11.2021
Foto: Novosti Vučić je kazao da je tako nešto video samo kada je obilazio fabrike u Nemačkoj. - Ovakvu fabriku do sada nismo imali u Srbiji. Sve je robotizovano, neverovatno je kako ova fabrika izgleda. U Srbiji nikada nisam video ovako nešto. Svaka… »
Vučić uputio posebnu čestitku pastoru: Lepe vesti nakon kojih se prolomio aplauz, usledila jaka poruka predsednika

Vučić uputio posebnu čestitku pastoru: Lepe vesti nakon kojih se prolomio aplauz, usledila jaka poruka predsednika

Večernje novosti 19.11.2021
Foto: Novosti - Malopre sam saznao da je Ištvan Pastor jutros dobio drugog unuka. On je imao vremena i da dođe danas, i rekao sam da ovo što smo napravili sa našim nemačkim prijateljima, ovo je za naše unuke. Ovo je nešto što u Srbiji nije… »

Vesti dana »