Povezane vesti

Maljković pred Hrvatsku: "Sledi ono najzanimljivije"

Maljković pred Hrvatsku: "Sledi ono najzanimljivije"

Sportske.net 12.11.2021
Košarkašice Srbije započinju kvalifikacije za Evropsko prvenstvo. Njihov prvi izazov biće Hrvatska u nedelju, od 18 sati. Selektorka našeg tima Marina Maljković rekla je bilo neophodno da uradim novembarski deo priprema pre svega zbog mladih… »
Crvendakić: Čudno je bez Jelene i Sonje

Crvendakić: Čudno je bez Jelene i Sonje

Nova 12.11.2021
Košarkašica Srbije Aleksandra Crvendakić izjavila je da reprezentacije neće imati lak zadatak protiv Hrvatske na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2023. godine. Aktuelne šampionke Evrope novi ciklus počinju u podmlađnom sastavu, bez… »
Marini Maljković ističe ugovor: Nova era, nova selektorka!?

Marini Maljković ističe ugovor: Nova era, nova selektorka!?

Hot sport 12.11.2021
Još uvek ima vremena da razmisli. Ženska košarkaška reprezentacija Srbije počinje kvalifikacije za Svetsko prvesntvo 2023. godine, a prvi protivnik biće Hrvatska u nedelju od 18 časova. Marini Maljković ugovor sa reprezentacijom ističe 2022… »
„Počinje nova priča, većinu za stolom na ručku čine mlađe igračice“

„Počinje nova priča, većinu za stolom na ručku čine mlađe igračice“

Nova 12.11.2021
Košarkašica Srbije Nevena Jovanović kaže da je optimistična pred novu reprezentativnu akciju i početak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2023. godine. Aktuelne šampionke Evrope novi ciklus počinju u podmlađnom sastavu, a prvi duel u… »
Maljković: Nisam ja bitna, važne su igrčice, od njih sve zavisi

Maljković: Nisam ja bitna, važne su igrčice, od njih sve zavisi

Nova 12.11.2021
Srbija će u nedelju od 18 sati protiv Hrvatske u kvalifikacijama za Evrobasket 2023. godine odigrati prvi meč nakon Olimpijskih igara u Tokiju. Selektorka Srbije Marina Maljković se osvrnula na izazov koji nas čeka. „Imala sam odgovornost da izađem… »
Marina Maljković o ostanku na klupi: Od devojaka zavisi... Nisam želela da ostanem dužna

Marina Maljković o ostanku na klupi: Od devojaka zavisi... Nisam želela da ostanem dužna

Mozzart sport 12.11.2021
"Nakon Olimpijskih igara i poslednje utakmice sa Francuskom, ja sam sama sa sobom donela odluku da ovaj novembar definitivno odradim i budem tu", rekla je selektor košarkašica Srbije. Nova era ženske košarke je počela. Jedan novi tim ima na… »
Maljkovićeva pred Hrvatsku: Osećala sam odgovornost prema mladim igračicama

Maljkovićeva pred Hrvatsku: Osećala sam odgovornost prema mladim igračicama

N1 Info 12.11.2021
Selektorka ženske košarkaške reprezentacije Srbije Marina Maljković rekla je pred meč prvog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo protiv Hrvatske u Zaboku da je osećala odgovornost prema mladim igračicama u timu, te da je zato odlučila da… »

Vesti dana »