Povezane vesti

Mekinro: Đoković je najveći

Mekinro: Đoković je najveći

N1 Info 08.11.2021
Patrik Mekinro, nekadašnji selektor Dejvis kup reprezentacije SAD, kaže da je Novak Đoković najveći teniser svih vremena. Mekinro, nekadašnji 28. teniser sveta i mlađi brat Džona Mekinroa, nema dilemu ko je najveći posle Đokovićevog trijumfa u… »
Đoković: Znam da ne znam, to je jedino što znam, takav mi je stav u životu

Đoković: Znam da ne znam, to je jedino što znam, takav mi je stav u životu

Vesti online 08.11.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je titulu na Mastersu u Parizu i tako sedmi put u karijeri obezbedio završetak godine na prvom mestu. On je otkrio šta mu je najviše pomoglo da se okiti još jednim trofejom. – Požrtvovanost i… »
Đoković o receptu za uspeh: Menjam se, još nisam savladao gradivo

Đoković o receptu za uspeh: Menjam se, još nisam savladao gradivo

Mozzart sport 08.11.2021
Najbolji teniser sveta posle novog uspeha otkrio dobitnu formulu. Novak Đoković je na Mastersu u Parizu ispisao nove stranice istorije i postavio nove teniske rekorde. Uoči finala protiv Danila Medvedeva najbolji teniser sveta uspeo je da obezbedi… »
Snaga je u porodici: Jelena Đoković objavila fotografiju na kojoj se nalazi najveća Noletova podrška (video)

Snaga je u porodici: Jelena Đoković objavila fotografiju na kojoj se nalazi najveća Noletova podrška (video)

Večernje novosti 08.11.2021
Foto Instagram/djokernole Svetski broj jedan je trofej proslavio na najlepši mogući način, u zagrljaju sa sinom Stefanom i ćerkom Tarom. Supruga srpskog asa, Jelena Đoković na Instagramu je objavila fotografiju na kojoj je Nole sa njom i decom. -… »
‘Znam da ne znam!’: Novak Đoković iznenadio mnoge nakon trofeja u Parizu – ‘Takav mi je stav u životu!’

‘Znam da ne znam!’: Novak Đoković iznenadio mnoge nakon trofeja u Parizu – ‘Takav mi je stav u životu!’

Hot sport 08.11.2021
Novak Đoković je uspeo da pokori Pariz i zadrži mesto na čelu ATP karavana do kraja godine. Njemu je to uspelo sedmi put u karijeri, a nakon osvojenog pehara, otkrio je šta mu je najviše pomoglo da se okiti još jednim trofejom. – Požrtvovanost i… »
Hit objava Jelene Đoković: Srce mi je preskakalo zbog Novaka

Hit objava Jelene Đoković: Srce mi je preskakalo zbog Novaka

Nova 08.11.2021
Najbolji teniser planete Novak Đoković i njegova supruga Jelena podelili su zanimljivu fotografiju sa porodicom, uz trofej mastersa u Parizu. Novak ga je osvojio u nedelju, pobedom nad Danilom Medvedevim u tri seta (4:6, 6:3, 6:3) i postavio je rekord… »
Kako je grmelo u Parizu: Novak napravio šou sa srpskim navijačima, oni mu smislili posebnu pesmu (video)

Kako je grmelo u Parizu: Novak napravio šou sa srpskim navijačima, oni mu smislili posebnu pesmu (video)

Hot sport 08.11.2021
Lepe scene nakon novog uspeha! Novak Đoković je juče u finalu mastersa u Parizu pobedio Danila Medvedeva i osvojio 37. titulu na turnirima serije 1000. Ujedno je popravio i lični rekord kada su u pitanju titule u Bersiju, kojih sada ima šest u… »
Nole sa navijačima napravio ludnicu u miks zoni: Đuskao sa Srbima uz pesmu koju su mu posvetili (VIDEO)

Nole sa navijačima napravio ludnicu u miks zoni: Đuskao sa Srbima uz pesmu koju su mu posvetili (VIDEO)

Vesti online 08.11.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je Danila Medvedeva na Mastersu u Parizu, oborio brojne rekorde, i nastavio dominaciju na ATP listi, a posle velikog finala sa svojim navijačima je proslavio rekordnu, 37. masters titulu. Naime, Đoković je… »
Novakova sezona rekorda, koja će se zauvek pamtiti! Sve je manje dileme ko je najbolji ikad, Đokovićeva nestvarna…

Novakova sezona rekorda, koja će se zauvek pamtiti! Sve je manje dileme ko je najbolji ikad, Đokovićeva nestvarna…

Sportal blic 08.11.2021
Srpski teniser od turnira do turnira potvrđuje da je najbolji teniser ne samo današnjice, već i svih vremena. Đoković je juče u finalu Mastersa u Parizu, u uzbudljivom meču savladao i došao do svoje šeste titule na ovom turniru nakon sedam… »
Najveći šoumen među teniserima! Snimak slavlja Novaka Đokovića sa navijačima posle istorijskog uspeha u Parizu postao hit…

Najveći šoumen među teniserima! Snimak slavlja Novaka Đokovića sa navijačima posle istorijskog uspeha u Parizu postao hit…

Sportal blic 08.11.2021
Najbolji teniser sveta poznat je kao pravi zabavljač, a to je potvrdio i nakon pobede u finalu Mastersa u Partizu nad Srpski as odigrao je uzbudljiv meč za titulu protiv Rusa, koji ga je dobro namučio i naterao da „radi“ tri seta ne bi li stigao do… »
I on je Novaku skinuo kapu: Najveći Đokovićev kritičar priznao grešku

I on je Novaku skinuo kapu: Najveći Đokovićev kritičar priznao grešku

Večernje novosti 08.11.2021
Tanjug/AP Osvajanjem poslednjeg mastersa u Parizu protiv Danila Medvedeva osigurao je prvo mesto na kraju godine na ATP listi. Pohvale stižu sa svih strana, sada i teniseri koji nisu bili na Novakovoj strani priznaju da je Srbin najbolji, poput Stefanosa… »
“Velika trojka ne postoji, postoji jedan veliki igrač, Novak Đoković”

“Velika trojka ne postoji, postoji jedan veliki igrač, Novak Đoković”

Vesti online 08.11.2021
Novak Đoković osvojio je turnir u Parizu, sa 37 mastersa pretekao Rafaela Nadala koji ima 36, potvrdio da će sedmi put biti najbolji teniser sveta na kraju godine i tako još jednom pokazao da je najbolji teniser sveta. Mnogi teniseri i teniski… »
Stalno ga je kritikovao, a sada... Novak Đoković rezultatima naterao Amerikanca da mu se "pokloni"

Stalno ga je kritikovao, a sada... Novak Đoković rezultatima naterao Amerikanca da mu se "pokloni"

Sportal blic 08.11.2021
Čitav teniski svet, po ko zna koji put, poklonio se , Prvi tenser sveta sigurno će na tom mestu ostati do kraja godine, što mu je omogućila titula osvojena na mastersu u Parizu, a nakon njegove pobede u finalu protiv Danila Medvedeva, oglasio se… »
Pogledajte Novakovu proslavu titule u Parizu sa Srbikosima

Pogledajte Novakovu proslavu titule u Parizu sa Srbikosima

Sportski žurnal 08.11.2021
Veliki trijumf u „Gradu svetlosti” Đoković je proslavio sa svojim navijačima. Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je titulu na Mastersu u Parizu, pošto je je juče u finalu, u fantastičmom meču, savladao Rusa Danila Medvedeva sa 4:6… »
Đokovića pitali da li će biti trener kad završi karijeru: On se našalio, a potom poručio da znanje neće nositi u grob!

Đokovića pitali da li će biti trener kad završi karijeru: On se našalio, a potom poručio da znanje neće nositi u grob!

Hot sport 08.11.2021
Nastavlja da obara rekorde. Najbolji svetski teniser Novak Đoković, juče je osvojio svoju 37. masters titulu, savladašvi Danila Medvedeva sa 2:1. Nakon pehara u Parizu, jasno je da će Novak završiti godinu na prvom mestu, a na konferenciji za… »
Najveći je Novakov protivnik među novinarima, ali je juče "okrenuo ploču"!

Najveći je Novakov protivnik među novinarima, ali je juče "okrenuo ploču"!

Sportske.net 08.11.2021
Kada vam vaši protivnici čestitaju i kažu da ste bolji, to je velika stvar, za ponos. Sa druge strane, kada novinari koji vam i nisu toliko naklonjeni tokom čitave karijere objave nešto ovako afirmativno, onda je to svakako nešto što moramo… »
Novak otkrio šta će raditi posle karijere: Neću to da nosim u grob

Novak otkrio šta će raditi posle karijere: Neću to da nosim u grob

Nova 08.11.2021
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, nakon osvajanja titule u Parizu otkrio je šta će raditi nakon što završi igračku karijeru. Pojasnio je i kako će proslaviti rekordnu 37. masters titulu. „U naručju najmilijih! Tu su mi žena i deca, imamo… »
Šta mu bi? Cicipas šokirao izjavom: Ne postoji "velika trojka", samo je Đoković veliki

Šta mu bi? Cicipas šokirao izjavom: Ne postoji "velika trojka", samo je Đoković veliki

Večernje novosti 08.11.2021
Foto: AP Grk je obično birao Rodžera Federera, čak mu se i Rafael Nadal sviđao više od Srbina, koji ga je savladao na Rolan Garosu u finalu posle nestvarnog preokreta. I tada je Cicipas imao izgovore, čule su se sporadične prozivke na dugačku… »
Postoji samo jedan veliki teniser i to je Novak Đoković! Cicipas javno rekao ono što svi vide, jasno je ko je goat!

Postoji samo jedan veliki teniser i to je Novak Đoković! Cicipas javno rekao ono što svi vide, jasno je ko je goat!

Mondo 08.11.2021
Dobio ga je u finalu Rolan Garosa i tu je Grk video svu snagu velikog Đokovića. Dobio ga je u finalu Rolan Garosa i tu je Grk video svu snagu velikog Đokovića. Novak Đoković je pobedom u Parizu oborio još neke rekorde, a ostaće prvi na ATP listi… »
ATP spektakl u Torinu - Novak piše istoriju protiv "sedmorice mladih", pada još jedan Rodžerov rekord?

ATP spektakl u Torinu - Novak piše istoriju protiv "sedmorice mladih", pada još jedan Rodžerov rekord?

Sportske.net 08.11.2021
Poslednji teniski spektakl u 2021. godini na programu je od 14. do 21. novembra u Torinu. Na ATP finalu učestvovaće osam tenisera podeljenih u dve grupe u kojima će igrati svako protiv svakog, a po dva najbolja tenisera iz obe grupe plasiraće se u… »
Cicipas: Velika trojka ne postoji, ima samo jedan veliki igrač – Đoković

Cicipas: Velika trojka ne postoji, ima samo jedan veliki igrač – Đoković

Nova 08.11.2021
Grčki teniser Stefanos Cicipas neretko je umeo da kritikuje Novaka Đokovića, više puta je slao opaske na njegov račun, ali je sada promenio ploču i priznao istinu - srpski teniser je najbolji teniser sveta. Đoković je pobedom protiv Danila… »
"Velika trojka ne postoji, samo Đoković" Kakve reči Cicipasa, sve je iznenadio: Niko ne zna koliko će Novak još igrati

"Velika trojka ne postoji, samo Đoković" Kakve reči Cicipasa, sve je iznenadio: Niko ne zna koliko će Novak još igrati

Sportal blic 08.11.2021
Srpski teniser osvojio masters u Parizu, , čime je potvrdio dominaciju i . , čime iznova oduševljava tenisku javnost, a o njegovim uspesima govorio je i . Čovek koji je u prošlosti umeo da kritikuje Srbina, sada je poručio da je Đoković ubedljivo… »
"Vidim sebe U tome jednog dana": Novak otkrio čime planira da se bavi kada završi igračku karijeru: "Neću svoje znanje da…

"Vidim sebe U tome jednog dana": Novak otkrio čime planira da se bavi kada završi igračku karijeru: "Neću svoje znanje da…

Sportal blic 08.11.2021
Prvi teniser sveta osvojio je juče masters u Parizu i na istom obezbedio prvo mesto do kraja godine, sedmi put u karijeri. Međutim, za njega nema mnogo vremena za odmor i slavlje. Nakon pobede nad drugim reketom sveta, on se okreće obavezama koje ima… »
Novak više nema s kim da se bori, sem sa Štefi Graf

Novak više nema s kim da se bori, sem sa Štefi Graf

Nova 08.11.2021
Novak Đoković, po ko zna koji put u karijeri, pomerio je granice i postavio nove rekorde, ostalo mu je samo da se trka sam sa sobom, ali i da stigne Štefi Graf po broju nedelja na vrhu sveta u obe konkurencije. Najbolji teniser sveta je i pre nedeljnog… »
Ponosni otac nije uspeo da sakrije emocije: Pogledajte uz koju pesmu Srđan proslavlja Novakovu titulu, njegove reči…

Ponosni otac nije uspeo da sakrije emocije: Pogledajte uz koju pesmu Srđan proslavlja Novakovu titulu, njegove reči…

Hot sport 08.11.2021
Otac srpskog asa ne krije zadovoljstvo. Najbolji teniser sveta Novak Đoković uspeo je da pobedi Danila Medvedeva u finalu Mastersa u Parizu, i na taj način dođe do 37. trofeja ali i novog rekorda. Naime, Novak je teniser sa naviše titula na turnirima… »
"Najbolji na planeti, uvek i zauvek": Ministar Udovičić čestitao Đokoviću pobedu u Parizu (foto)

"Najbolji na planeti, uvek i zauvek": Ministar Udovičić čestitao Đokoviću pobedu u Parizu (foto)

Večernje novosti 07.11.2021
Foto: Ministarstvo omladine i sporta - Sinonim uspeha i ponosa, najbolji na planeti uvek i zauvek naš Novak Đoković - čovek koji pomera granice mogućeg, ispisuje istoriju svetskog sporta i ne zaustavlja se nikada jer rekordi su tamo dokle on želi da… »
Novak Đoković je najbolji sportista ikada! Srđan Đoković "Ovo se sada dogodilo i više nikad"

Novak Đoković je najbolji sportista ikada! Srđan Đoković "Ovo se sada dogodilo i više nikad"

Večernje novosti 07.11.2021
Foto: N. Paraušić Pokazao je Nole još jednom da je najbolji pod pritiskom. Došao je do novog trofej protiv Danila Medvedeva i pokazao je da je najbolji teniser sveta! - Ja sam oduševljen kao i ogromna većina sveta. Ceo slobodarski svet se raduje… »

Vesti dana »