Povezane vesti

Nije odoleo atmosferi u "Pioniru" - Ribas imao poruku za sve "grobare"!

Nije odoleo atmosferi u "Pioniru" - Ribas imao poruku za sve "grobare"!

Sportske.net 03.11.2021
Košarkaši Partizana su juče u krcatom "Pioniru" savladali Huventud u poslednjim sekundama meča trećeg kola Evrokupa, a atmosferi nije odolela ni zvezda gostujuće ekipe Pau Ribas. Ovo je prvi poraz španskog tima, dok su crno-beli ostali maksimalni… »
Lokomotiva bolja od Metropolitana u Evrokupu, Bursa savladala Cedevita Olimpiju, Budućnost srušila Virtus

Lokomotiva bolja od Metropolitana u Evrokupu, Bursa savladala Cedevita Olimpiju, Budućnost srušila Virtus

Sportski žurnal 03.11.2021
Ruski tim se izjednačio sa Partizanom u Grupi A sa sve tri pobede, a Metropolitan ima skor 1/2. Košarkaši Lokomotive Kubanj pobedili su na svom terenu ekipu Metropolitana sa 99:85 (29:22, 26:21, 22:27, 22:15), u poslednjem meču trećeg kola Grupe A… »
‘Pakao od atmosfere’: Ribas oduševljen Grobarima – izgubio je od crno-belih, a jedva čeka da ponovo zaigra u Pioniru!

‘Pakao od atmosfere’: Ribas oduševljen Grobarima – izgubio je od crno-belih, a jedva čeka da ponovo zaigra u Pioniru!

Hot sport 03.11.2021
Opčinjen je navijanjem navijača Partizana. Partizan je sinoć nastavio svoju pobedničku seriju, pošto je na svom parketu savladao Huventud rezultatom 68:67, u okviru trećeg kola Evrokupa. Bez obzira na poraz, pojedini košarkaši španskog kluba… »
Ribas: Nedostajalo mi je igranje u „Pioniru“

Ribas: Nedostajalo mi je igranje u „Pioniru“

Vesti online 03.11.2021
Košarkaš Huventuda Pau Ribas oglasio se na tviteru dan posle utakmice protiv Partizana u Beogradu, a najjači utisak na njega ostavila je atmosfera u dvorani “Aleksandar Nikolić”. Huventud je izgubio posle neizvesne završnice, a heroj crno-belih… »
Grobari oduševili Ribasa: Mnogo mi je falio Pionir, paklena atmosfera

Grobari oduševili Ribasa: Mnogo mi je falio Pionir, paklena atmosfera

Nova 03.11.2021
Košarkaš Huventuda Pau Ribas radovao se što je ponovo imao priliku da zaigra pred beogradskom publikom u hali "Pionir" u utorak uveče. Partizan i Huventud su se sastali u meču trećeg kola Evrokupa, crno-beli iz Beograda su pobedili u triler… »
Ribas oduševljen "grobarima": Kako mi je nedostajao "Pionir"!

Ribas oduševljen "grobarima": Kako mi je nedostajao "Pionir"!

Večernje novosti 03.11.2021
Foto: M. Vukadinović Crno-beli su slavili u ludoj završnici pogotkom Kevina Pantera, a iskusni Španac je bio taj koji je postigao koš za tim iz Badalone pre nego što je Amerikanac iz redova crno-belih postao heroj. Uprkos porazu Ribas je nije mogao… »
Navijači Partizana razgalili Ribasa: Koliko mi je nedostajao Pionir!

Navijači Partizana razgalili Ribasa: Koliko mi je nedostajao Pionir!

Mozzart sport 03.11.2021
„Čestitam“, napisao košarkaš Huventuda na ćirilici. Pao je Huventud u grotlu Pionira, Partizan mu je u poslednja dva minuta „ukrao“ pobedu. Pau Ribas je odigrao odličnu utakmicu za španski tim, postigao je i dva poslednja poena 12 sekundi… »
Kako je Kevin Panter postao: Partizanov "ubica" iz bronksa: Bivši "zvezdaš" sa srpskim pasošem preporodio crno-bele…

Kako je Kevin Panter postao: Partizanov "ubica" iz bronksa: Bivši "zvezdaš" sa srpskim pasošem preporodio crno-bele…

Sportal blic 03.11.2021
Navijači sinoć su definitivno dobili novog ljubimca, , koji je još jednom pokazao da je igrač za velika dela! Mučila se ekipa Željka Obradovića najvećim delom utakmice protiv Huventuda. U napadu nikako nije išlo, rival je krajem treće deonice… »
Nakon ovog poteza, Pionir je eksplodirao: Smailagić posterizovao dva košarkaša Huventuda! (video)

Nakon ovog poteza, Pionir je eksplodirao: Smailagić posterizovao dva košarkaša Huventuda! (video)

Hot sport 03.11.2021
Jedan od poteza koji su prelomili. Partizan je sinoć u 3. kolu Evrokupa savladao Huventud rezultatom 68:67. Crno-beli su uspeli da dođu do preokreta, nosio ih je pun Pionir, a jedan od poteza koji je obeležio meč, delo je nekadašnjeg košarkaša… »
„Uzmi Željko evro titulu“: Obradović „zapalio“ navijače reakcijom na pesmu

„Uzmi Željko evro titulu“: Obradović „zapalio“ navijače reakcijom na pesmu

Nova 03.11.2021
Željko Obradović emotivno je reagovao na pesmu navijača Partizana posle trilera i pobede nad Huventudom. Partizan je na krilima Kevina Pantera pobedio Huventud sa 68:67, u meču koji je bio pun obrta. Bili su crno-beli na ivici poraza, presudio je… »
Čovek odluke Kevin Panter: Trener je rekao samo da uzmem loptu, molio sam se da me ne udvoje

Čovek odluke Kevin Panter: Trener je rekao samo da uzmem loptu, molio sam se da me ne udvoje

Mozzart sport 03.11.2021
Američki as doneo Partizanu pobedu u gotovo izgubljenom meču protiv Huventuda. Nije mnogo Kevinu Panteru trebalo da osvoji srca navijača Partizana. Američki bek je vrlo brzo pokazao zašto je doveden kao najveće pojačanje novog tima Željka… »
Dvorana pretesna, deo navijača besan - Partizan će još deset mečeva igrati u Pioniru

Dvorana pretesna, deo navijača besan - Partizan će još deset mečeva igrati u Pioniru

Mozzart sport 03.11.2021
Zbog Svetskog prvenstva u atletici, crno-beli od polovine januara do početka aprila neće moći da igraju u Beogradskoj areni. Panterov skok u pobedu Partizana nad Huventudom (68:67), kao i sjajan duel od početka do kraja, sa neizvesnom završnicom… »
Nisam video koš Pantera! Avramović propustio potez za delirijum, pa otkrio: Namerno sam promašio sa penala!

Nisam video koš Pantera! Avramović propustio potez za delirijum, pa otkrio: Namerno sam promašio sa penala!

Mondo 03.11.2021
Avramović nije uspeo da isprati pogodak Pantera za eksploziju u "Pioniru". Avramović nije uspeo da isprati pogodak Pantera za eksploziju u "Pioniru". Kada je bilo najteže, tu je bio Kevin Panter. Zahvaljujući njegovom košu u poslednjim sekundama… »
Madre mia, Kevin! Panter je ovom majstorijom bacio u delirijum španskog komentatora (video)

Madre mia, Kevin! Panter je ovom majstorijom bacio u delirijum španskog komentatora (video)

Večernje novosti 03.11.2021
FOTO: M. Vukadinović Nakon velike borbe i dvocifrenog zaostatka igrači Željka Obradovića upisali su treći trijumf u isto toliko mečeva u Evrokupu, za ukupno devetu pobedu u nizu. Fantastično veče imao je Kevin Panter koji je postigao 18 poena, uz… »
Obradović presrećan zbog svojih igrača: U razgovorima sam pokušao da im objasnim ovu atmosferu – to je jedinstveno…

Obradović presrećan zbog svojih igrača: U razgovorima sam pokušao da im objasnim ovu atmosferu – to je jedinstveno…

Hot sport 03.11.2021
Bilo je neizvesno do samog kraja. Košarkaši Partizana su u trećem kolu Evrokupa savladali Huventud rezultatom 68:67, pa su tako nastavili seriju pobeda u novoj sezoni. Crno-beli su pored 6 trijumfa u AdmiralBet ABA ligi, zabeležili i 3 u Evrokupu, a… »
“Molio sam se da ne urade jednu stvar”: Panter otkrio o čemu je razmišljao pre šuta

“Molio sam se da ne urade jednu stvar”: Panter otkrio o čemu je razmišljao pre šuta

Vesti online 03.11.2021
Košarkaši Partizana pobedili su Huventud 68:67 u 3. kolu grupe A Evrokupa, a najbolju partiju na meču prikazao je Kevin Panter koji je pogodio šut za pobedu na 4 sekunde pre kraja. Posle meča Panter je objasnio na koji način je doneo pobedu… »
Koš Pantera nakon kog je Pionir eksplodirao, navijači skakali u euforiji VIDEO

Koš Pantera nakon kog je Pionir eksplodirao, navijači skakali u euforiji VIDEO

Nova 03.11.2021
Partizan je nakon drame kakva dugo nije viđena u Pioniru uspeo da sruši Huventud sa 68:67 u trećem kolu Evrokupa. Heroj susreta bio je Kevin Panter. Amerikanac je pokazao da je pravi lider ovog „parnog valjka“, te je u poslednjim sekundama postigao… »
Evo kako je Pionir proključao! Pogledajte koš Pantera za pobedu Partizana protiv Huventuda (VIDEO)

Evo kako je Pionir proključao! Pogledajte koš Pantera za pobedu Partizana protiv Huventuda (VIDEO)

Vesti online 03.11.2021
Košarkaši Partizana pobedili su Huventud 68:67 u meču 3. kola Evrokupa, i to, posle preokreta i velike borbe, a junak meča bio je Kevin Panter koji je postigao koš za pobedu u poslednjim sekundama meča. Navijači u hali oduševljeno su gledali… »
Urnebesna reakcija Španca na koš Pantera: "Majko mila..."

Urnebesna reakcija Španca na koš Pantera: "Majko mila..."

Sportske.net 03.11.2021
Partizan je sinoć posle velike drame savladao Huventud sa 68:67 u trećem kolu grupe A Evrokupa. Pobedu "crno-belima" doneo je Kevin Panter koji je pogodio sa polu-distance i tako prelomio utakmicu u "Pioniru". Bila je to završnica za "infarkt", a… »
Navijači Partizana otkrili zašto su napustili "pionir" usred meča! Jedan detalj je presudio da ne budu u hali

Navijači Partizana otkrili zašto su napustili "pionir" usred meča! Jedan detalj je presudio da ne budu u hali

Sportal blic 03.11.2021
Sinoć su košarkaši su u fenomenalnoj utakmici u dvorani „Aleksandar Nikolić“ slavili nad ekipom Huventuda rezultatom 68:67, u okviru treće runde Evrokupa. Podsetimo, crno-beli su do trijumfa došli nakon velikog preokreta u poslednjoj deonici, u… »
Panter otkrio zbog čega je morao da skoči u publiku!

Panter otkrio zbog čega je morao da skoči u publiku!

Sportske.net 03.11.2021
Kevin Panter izrastao je u novog junaka Partizana. Amerikanac je u poslednjim trenucima meča protiv Huventuda preuzeo odgovornost i pogodio dva ključna poena u preokretu i pobedi svog tima nakon čega je skočio u publiku. Odmah nakon meča sabrao je… »
MVP Panter prvo skočio u publiku! Kevin je izazvao eksploziju, pa otkrio šta je Obradović tražio pre ključnog šuta!

MVP Panter prvo skočio u publiku! Kevin je izazvao eksploziju, pa otkrio šta je Obradović tražio pre ključnog šuta!

Mondo 03.11.2021
Kevin Panter je već postao ljubimac navijača. Posebno posle šuta za pobedu protiv Huventuda. Kevin Panter je već postao ljubimac navijača. Posebno posle šuta za pobedu protiv Huventuda. Ponovo je "Pionir" eksplodirao. Zemljotres u kultnoj… »
Obradović: ''Partizan je jedinstven!'' Otkrio i šta mu je rekao trener Huventuda!

Obradović: ''Partizan je jedinstven!'' Otkrio i šta mu je rekao trener Huventuda!

Sportske.net 03.11.2021
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je da je njegova ekipa večeras ostvarila veliku pobedu protiv Huventuda u Evrokupu, istakao je dobru igru Kevina Pantera, koji je odlučio pobednika i pohvalio je navijače koji su podržavali ekipu… »
Obradović: Velika pobeda, ovakve atmosfere nema nigde

Obradović: Velika pobeda, ovakve atmosfere nema nigde

Dnevnik 03.11.2021
BEOGRAD: Trener košarkaša Partizana Željko Obradović čestitao je svojim igračima na velikoj pobedi protiv Huventuda u trećem kolu Evrokupa. Crno-beli su pobedili španski tim 68:67 posle preokreta i velike borbe. Bila je odlična utakmica. Igrali… »
Košarkaška fešta: U “Pioniru” Partizan ustao i dokazao da je veliki, pobeda crno-belih nakon velike drame - Panter…

Košarkaška fešta: U “Pioniru” Partizan ustao i dokazao da je veliki, pobeda crno-belih nakon velike drame - Panter…

Sportal blic 03.11.2021
Košarkaši Partizana slavili su kao domaćini u meču trećeg kola Evrokupa protiv ekipe Huventuda rezultatom 68:67. Crno-beli su do novog trijumfa stigli nakon velikog preokreta u četvrtoj četvrtini, u koju su ušli sa deset poena zaostatka (49:59), a… »
Košarkaši Partizana pobedili i Huventud

Košarkaši Partizana pobedili i Huventud

Danas 02.11.2021
Košarkaši Partizana pobedili su večeras na svom terenu u Beogradu španski Huventud sa 68:67 (19:17, 15:22, 15:20, 19:8), u utakmici trećeg kola Grupe A u Evrokupu i ostvarili treću pobedu. Pred više od 6.700 gledalaca u hali „Aleksandar… »
"To je jedinstveno iskustvo, to nema nigde u Evropi" Obradović oduševljen atmosferom i pobedom nad Huventudom: Kad se bacaš…

"To je jedinstveno iskustvo, to nema nigde u Evropi" Obradović oduševljen atmosferom i pobedom nad Huventudom: Kad se bacaš…

Sportal blic 02.11.2021
Bili su crno-beli na ivici poraza, prvog u ovoj sezoni, a onda su timskom odbranom i sjajnim napadačkim rešenjima došli do pobede. Trener crno-belih Željko Obradović je imao razloga da bude zadovoljan, ali je zbog padova u igri i kritikovao svoje… »
"Neverovatno!" Željko Obradović posle drame sa Huventudom ostao u neverici zbog "grobara"

"Neverovatno!" Željko Obradović posle drame sa Huventudom ostao u neverici zbog "grobara"

Večernje novosti 02.11.2021
FOTO: KK Partizan/Dragana Stjepanović/ABA liga Košarkaši Partizana pobedili su Huventud u dramatičnom meču 3. kolu Evrokupa, i to uz fantastičnu podršku s tribina hale "Aleksandar Nikolić", pa i ne čudi zadovoljstvo stratega crno-belih. - Još… »
Žoc im ovo neće zaboraviti: Sjajna koreografija "grobara" na meču Partizan - Huventud (foto)

Žoc im ovo neće zaboraviti: Sjajna koreografija "grobara" na meču Partizan - Huventud (foto)

Večernje novosti 02.11.2021
Foto: N: Paraušić, arhiva VN Tim povodom, "grobari" su na tribinama hale "Aleksandar Nikolić" podigli veliku zastavu na kojo je bio prikazan Željko Obradović sa peharom, a ispod je bio transparent sa rečima "Čekam tebe da ostvarim jedan davni san"… »

Vesti dana »