Povezane vesti

Krivokapić: Ispunio sam to što sam obećao Amfilohiju, na Cetinju strast uzavrela

Krivokapić: Ispunio sam to što sam obećao Amfilohiju, na Cetinju strast uzavrela

N1 Info 02.11.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić kaže za RTS da je ispunio ono što je obećao mitropolitu Amfilohiju – Zakon o slobodi veroispovesti je izmenjen, a sada se radi na socijalnoj pravdi. Na Cetinju je, ističe, strast uzavrela i izuzetni ljudi ne… »
Krivokapića u prvoj poseti Beogradu dočekao ministar poljoprivrede

Krivokapića u prvoj poseti Beogradu dočekao ministar poljoprivrede

Slobodna Evropa 02.11.2021
Zdravka Krivokapića, premijera Crne Gore, na aerodromu u Beogradu dočekao je ministar poljoprivrede Branislav Nedimović, u neformalnom dres kodu, a ne srpska premijerka. U svoju prvu zvaničnu posetu susednoj Srbiji Krivokapić je stigao u utorak, 2… »
Krivokapić se sastao sa ambasadorima u Beogradu

Krivokapić se sastao sa ambasadorima u Beogradu

RTS 02.11.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić sastao se sa ambasadorima Sjedinjenih Američkih Država, Nemačke, Ujedinjenog Kraljevstva, Francuske i Italije u Srbiji i 32 nerezidentna ambasadora u Crnogorskoj kući u Beogradu. Crnogorski premijer napisao je na… »
Krivokapić u Beogradu položio venac na spomen-ploču Đinđiću

Krivokapić u Beogradu položio venac na spomen-ploču Đinđiću

N1 Info 02.11.2021
Predsednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić doputovao je u dvodnevnu posetu Srbiji, a na aerodromu u Beogradu dočekao ga je potpredsednik srpske vlade i ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Branislav Nedimović. Krivokapić će je, u… »
"Nema antisrpske politike": Krivokapić: Moja poseta Beogradu je začetak novih odnosa

"Nema antisrpske politike": Krivokapić: Moja poseta Beogradu je začetak novih odnosa

Blic 02.11.2021
Moj dolazak u Beograd treba da bude početak ili začetak nove putanje koja će biti obostrano korisni odnosi Srbije i Crne Gore i na blagostanje obe države, rekao je večeras crnogorski premijer Zdravko Krivokapić, koji boravi u prvoj zvaničnoj poseti… »
Krivokapić: Ispunio sam sve što sam obećao mitropolitu Amfilohiju

Krivokapić: Ispunio sam sve što sam obećao mitropolitu Amfilohiju

Nova 02.11.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić kaže za RTS da je ispunio ono što je obećao mitropolitu Amfilohiju - Zakon o slobodi veroispovesti je izmenjen, sada radi na socijalnoj pravdi. Na Cetinju je, ističe, strast uzavrela i izuzetni ljudi ne mogu da… »
Krivokapić stigao u Beograd, odao poštu Đinđiću

Krivokapić stigao u Beograd, odao poštu Đinđiću

Glas Amerike 02.11.2021
BEOGRAD — Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić doputovao je u dvodnevnu posetu Srbiji. Na aerodromu u prestonici Beogradu dočekao ga je potpredsednik Vlade Srbije i ministar poljoprivrede Branislav Nedimović, javila je agencija Fonet. U prvom danu… »
Krivokapić u poseti Srbiji, položio venac kraj spomen-ploče Zoranu Đinđiću

Krivokapić u poseti Srbiji, položio venac kraj spomen-ploče Zoranu Đinđiću

RTS 02.11.2021
Predsednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić, koji je doputovao u dvodnevnu zvaničnu posetu Beogradu, poručio je da je cilj njegovog dolaska unapređenje saradnje sa Srbijom. Zdravko Krivokapić je po dolasku položio venac pored spomen-ploče… »
Reakcije na farmerke Nedimovića: Brnabićku da sačeka Mima Karadžić u kupaćem

Reakcije na farmerke Nedimovića: Brnabićku da sačeka Mima Karadžić u kupaćem

Nova 02.11.2021
Činjenica da crnogorskog premijera Zdravka Krivokapića nije dočekala Ana Brnabić već ministar Branislav Nedimović i to u farmerkama izazvala je brojne komentare na društvenim mrežama. Uz opštu ocenu da je takav doček nedopustiv i sraman, na… »
Đukić: Ni na slavi se gosti ne dočekuju u izlizanim farmerkama

Đukić: Ni na slavi se gosti ne dočekuju u izlizanim farmerkama

Beta 02.11.2021
Bivši ambasador i diplomata Srećko Djukić izjavio je danas da je nepojmljivo u svetskoj diplomatiji da ministar poljoprivrede dočekuje premijera jedne suverene zemlje u izlizanim farmerkama i bez kravate. Potpredsednik vlade i ministar poljoprivrede… »
Krivokapić doputovao u Beograd, položio venac na spomen Đinđiću

Krivokapić doputovao u Beograd, položio venac na spomen Đinđiću

Novi magazin 02.11.2021
Predsednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić doputovao je danas u dvodnevnu posetu Srbiji, a na aerodromu u Beogradu dočekao ga je potpredsednik srpske vlade i ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Branislav Nedimović. To je njegova prva… »
Krivokapić skromno dočekan u Beogradu, pozdravio ga Nedimović u farmerkama

Krivokapić skromno dočekan u Beogradu, pozdravio ga Nedimović u farmerkama

Danas 02.11.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić stigao je danas u prvu zvaničnu posetu Beogradu, ali uz „skroman“ doček bez medijske propraćenosti na aerodromu „Nikola Tesla“ gde ga je sačekao ministar poljoprivrede Srbije Branislav Nedimović… »
Krivokapić sa premijerkom Brnabić u dvorištu Vlade Srbije: Položio sam venac na ploču dr Đinđiću, filozofu i…

Krivokapić sa premijerkom Brnabić u dvorištu Vlade Srbije: Položio sam venac na ploču dr Đinđiću, filozofu i…

Kurir 02.11.2021
BEOGRAD - Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić položio je danas venac na spomen-ploču nekadašnjem premijeru Srbije Zoranu Đinđiću, na mestu gde je ubijen. "Danas sam, u dvorištu Vlade Srbije, u prisustvu premijerke Ane Brnabić, položio venac na… »
Krivokapić položio venac na spomen-ploču Đinđiću

Krivokapić položio venac na spomen-ploču Đinđiću

Nova 02.11.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić položio je danas venac na spomen-ploču nekadašnjem premijeru Srbije Zoranu Đinđiću, na mestu gde je ubijen. „Danas sam, u dvorištu Vlade Srbije, u prisustvu premijerke Ane Brnabić, položio venac na… »
Đukić: Nedimović Krivokapića dočekao kao odrpanko

Đukić: Nedimović Krivokapića dočekao kao odrpanko

Nova 02.11.2021
Bivši ambasador i diplomata Srećko Đukić izjavio je danas da je nepojmljivo u svetskoj diplomatiji da ministar poljoprivrede dočekuje premijera jedne suverene zemlje u izlizanim farmerkama i bez kravate. Potpredsednik Vlade i ministar poljoprivrede… »
Krivokapić stigao u Beograd, položio venac na spomen-ploču Đinđiću /foto/

Krivokapić stigao u Beograd, položio venac na spomen-ploču Đinđiću /foto/

Sputnik 02.11.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić doputovao je u dvodnevnu posetu Srbiji, a na aerodromu u Beogradu dočekao ga je potpredsednik Vlade Srbije i ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Branislav Nedimović. Krivokapić je po dolasku u… »
Ministar Nedimović dočekao crnogorskog premijera u farmerkama

Ministar Nedimović dočekao crnogorskog premijera u farmerkama

Nova 02.11.2021
Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić stigao je u dvodnevnu posetu Srbiji, ali ga na beogradskom aerodromu nije dočekala premijerka Ana Brnabić. Umesto nje, dobrodošlicu Krivokapiću poželeo je ministar poljoprivrede Branislav Nedimović i to u… »
U sredu sastanak Vučića i Krivokapića

U sredu sastanak Vučića i Krivokapića

RTS 02.11.2021
Predsednik Aleksandar Vučić sastaće se u sredu sa predssednikom Vlade Crne Gore Zdravkom Krivokapićem, koji dolazi u zvaničnu posetu Srbiji. Vučić i Krivokapić sastaće se u 9.00 u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike na… »
Krivokapić danas i sutra u prvoj zvaničnoj poseti Beogradu

Krivokapić danas i sutra u prvoj zvaničnoj poseti Beogradu

Blic 02.11.2021
Predsednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić boraviće danas i sutra u prvoj zvaničnoj poseti Srbiji na poziv premijerke Ane Brnabić. Krivokapić će danas položiti venac na spomen-ploču premijeru Srbije Zoranu Đinđiću u dvorištu Vlade Srbije, a… »
Krivokapiću, došlo vreme za novu vladu: Pred posetu Beogradu, premijeru Crne Gore stigla poruka DF da izlaze iz priče o…

Krivokapiću, došlo vreme za novu vladu: Pred posetu Beogradu, premijeru Crne Gore stigla poruka DF da izlaze iz priče o…

Večernje novosti 02.11.2021
Zdravko Krivokapić / Foto Skupština CG Vest da je Krivokapić i njegov kabinet na samo korak do gubitka političke podrške došla je baš uoči njegove današnje zvanične posete Beogradu. O dolasku crnogorskog premijera dugo se govori, a od susreta sa… »

Vesti dana »