Povezane vesti

Novak se mučio, ali slavio u pariskom spektaklu: Strašna bitka posle 2 meseca pauze - Đoković je krenuo po titulu!

Novak se mučio, ali slavio u pariskom spektaklu: Strašna bitka posle 2 meseca pauze - Đoković je krenuo po titulu!

Mondo 02.11.2021
Poslednji put kada je Đoković bio u Parizu, osvojio je Rolan Garos... Sada će cilj biti trofej na masters turniru. Poslednji put kada je Đoković bio u Parizu, osvojio je Rolan Garos... Sada će cilj biti trofej na masters turniru. Vreme je za… »
Majstor drame! Đoković od sjaja do očaja i nazad, kroz neviđeni triler do pobede u Parizu!

Majstor drame! Đoković od sjaja do očaja i nazad, kroz neviđeni triler do pobede u Parizu!

Večernje novosti 02.11.2021
Tanjug/AP Srbin je mađarskog tenisera savladao uz velike muke sa 6:2, 4:6, 6:2, čime se plasirao u osminu finala u kome će za rivala imati boljeg iz meča Gael Monfis - Adrijan Manarino. Šta je razlog tome, ostaje da se vidi. Možda činjenica da je… »
Zvuči nerealno: Novak nije u Top 5 po broju pobeda u 2021.

Zvuči nerealno: Novak nije u Top 5 po broju pobeda u 2021.

Nova 02.11.2021
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, tokom istorijske sezone pokazao je kako je usavršavao tempiranje forme i trku za rekordima koji pomeraju granice tenisa. Tako i u trenutku kada nema najviše pobeda u jednom kalendarskoj godini, ona je protekla u… »
Ona je bomba! Devojka Novakog rivala mami uzdahe i svim srcem će navijati protiv Đokovića (foto)

Ona je bomba! Devojka Novakog rivala mami uzdahe i svim srcem će navijati protiv Đokovića (foto)

Alo 02.11.2021
Mađar će imati veliki vetar u leđa na meču protiv Đokovića. Najbolji teniser sveta Novak Đoković igra protiv Mađara Martona Fučoviča u drugom kolu mastersa u Parizu. Biće to njihov četvrti međusobni duel, a Novak je dobio prethonda tri… »
Novak ogorčen: Pogađaju me laži, širi se propaganda koja odgovara eliti

Novak ogorčen: Pogađaju me laži, širi se propaganda koja odgovara eliti

Nova 02.11.2021
Novak Đoković priznao je da ga pogađaju negativni komentari i pisanja svetskih medija, naročito povodom predstojećeg Australijan opena. Novak će utorak oko 19.30 igrati meč šesnaestine finala Pariza protiv Martona Fučovića, već je startovao… »
Đoković šokirao izjavom, neće više da ćuti! "Širi se propaganda, uvučen sam u sve to! Kontroliše se iz jednog ili dva…

Đoković šokirao izjavom, neće više da ćuti! "Širi se propaganda, uvučen sam u sve to! Kontroliše se iz jednog ili dva…

Sportal blic 02.11.2021
se nakon dužeg vremena i poraza u finalu US opena vratio na teren, u dubl konkurenciji mastersa u Parizu, a danas će igrati i u singlu. Međutim pre nego što je izašao na teren, srpski as je u Francuskoj govorio o pritisku sa kojim se bori godinama… »
Francuzi su već otpisali Novaka, a onda ih je Monfis ućutkao prostom logikom!

Francuzi su već otpisali Novaka, a onda ih je Monfis ućutkao prostom logikom!

Sportske.net 02.11.2021
Počeo je masters u Parizu, a veliku pažnju i to s razlogom privlači najbolji teniser sveta Novak Đoković. Toliko da je pitanje o njemu dobio i Gael Monfis, novinari su provokativno potencirali pad Srbina u skorijoj budućnosti. "Možeš li da… »
Novak iskren: “Borim se za pravdu i istinu, pogađa me nepravda i kada šire laži o meni”

Novak iskren: “Borim se za pravdu i istinu, pogađa me nepravda i kada šire laži o meni”

Vesti online 02.11.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković igra svoj prvi meč posle US opena na Mastersu u Parizu, a prvi protivnik mu je, od 19.30 u Mađar Martona Fučoviča. Svetski broj jedan je pobedom u dublu sa Filipom Krajinovićem startovao pobedom, ali sada ga… »
Novak više nije glavni? Za mene je i dalje legenda

Novak više nije glavni? Za mene je i dalje legenda

Mozzart sport 02.11.2021
Gael Monfis biranim rečima o Đokoviću. Poraz u finalu US opena, nije uspeo da osvoji kalendarski Grend slem i odmah su krenule priče kako je zvezda Novaka Đokovića počela da pada. Mediji sa zapada bi dušu prodali samo da vide srpskog asa kako pada… »
Kreće Novak u Parizu! Kalkulacije jasne, ovo je rezultat dovoljan za prvo mesto i istoriju!

Kreće Novak u Parizu! Kalkulacije jasne, ovo je rezultat dovoljan za prvo mesto i istoriju!

Sportske.net 02.11.2021
Kada pomenete Pariz i tenis, jasno je da je prva asocijacija Rolan Garos, ali ima ovaj grad još jedan veoma bitan turnir, jedan od najbitnijih mastersa u kojima je do sada apsolutni vladar bio Novak Đoković. Najbolji srpski i svetski teniser je osvojio… »
Kakav odgovor Monfisa! Novinar pitanjem pokušao da "spusti" Novaka, ali Francuz nije dopustio: I dalje ga vidim kao legendu!

Kakav odgovor Monfisa! Novinar pitanjem pokušao da "spusti" Novaka, ali Francuz nije dopustio: I dalje ga vidim kao legendu!

Sportal blic 02.11.2021
je, naravno, prva zvezda mastersa u Parizu i tema razgovora konferencija za medije na kojima ni ne učestvuje. Ovoga puta je to bila konferencija koji takmičenje na turniru u domovini počinje danas protiv drugog Srbina, Miomira Kecmanovića. Ukoliko ga… »
Svi žele Novakov kraj: Sramno pitanje francuskog novinara o Đokoviću

Svi žele Novakov kraj: Sramno pitanje francuskog novinara o Đokoviću

Večernje novosti 02.11.2021
FOTO: AP/Tanjug Kao da je tenis po nekom pravilu određen za neki drugi narod. Ipak, Đokoviću moraju da odaju priznanje i nadamo se da će još dugo biti na vrh ATP liste i osvajati grend slemove i masterse. Što ne prvi naredni u Parizu, ali ako se… »
Monfisa pitali za Novakovu ranjivost, održao im je lekciju o Đokoviću VIDEO

Monfisa pitali za Novakovu ranjivost, održao im je lekciju o Đokoviću VIDEO

Nova 02.11.2021
Gael Monfis, jedan od najvoljenijih tenisera sveta, potvrdio je koliko ceni Novaka Đokovića posle jednog pitanja. Pred početak turnira u Parizu, Monfisa je dočekalo pitanje o Novaku i porazu na US Openu. Gaela su pitali da i je poraz pokazao da Novak… »
Nova Novakova misija: Iz Pariza do još jednog rekorda

Nova Novakova misija: Iz Pariza do još jednog rekorda

Mozzart sport 02.11.2021
Đoković juri prvo mesto na kraju godine – sedmi put. Kada bi se danas podvukla crta ispod teniske sezone Novaka Đokovića, ocena bi bila – desetka. Tri grend slem trofeja, stizanje Federera i Nadala po ukupnom broju najvećih pehara - 20, oboren… »
Skandal! Novinar provocirao pitanjem o Novaku: Monfisu rekli da Đoković "nije više glavni", pa im je održao lekciju!

Skandal! Novinar provocirao pitanjem o Novaku: Monfisu rekli da Đoković "nije više glavni", pa im je održao lekciju!

Mondo 02.11.2021
Francuski teniser Gael Monfis ostao je u čudu kakvo je pitanje dobio na konferenciji za medije. Francuski teniser Gael Monfis ostao je u čudu kakvo je pitanje dobio na konferenciji za medije. Srpski teniser Novak Đoković pauzirao je skoro dva meseca… »

Vesti dana »