Povezane vesti

Radnik šokirao Zvezdu, Partizan na plus pet

Radnik šokirao Zvezdu, Partizan na plus pet

Sportski žurnal 27.10.2021
Crveno-beli poraženi u Surdulici sa 2:1 u odloženom meču petog kola Super lige Srbije. Fudbaleri Radnika pobedili su u Surdulici Crvenu zvezdu sa 2:1 u odloženoj utakmici petog kola Super lige Srbije i naneli joj prvi poraz u šampionatu. Radnik je… »
Senzacija i istorijska pobeda Radnika u Surdulici! Zvezda poražena posle 16 meseci

Senzacija i istorijska pobeda Radnika u Surdulici! Zvezda poražena posle 16 meseci

Vesti online 27.10.2021
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u Surdulici od Radnika 2:1 u odloženom meču 5. kola Superlige Srbije. Zvezda je napadala tokom većeg dela meča, ali su fudbaleri Radnika odlično koristili svoje šanse i na golu imali odličnog golmana… »
Poraz Zvezde od Radnika u Surdulici

Poraz Zvezde od Radnika u Surdulici

Dnevnik 27.10.2021
SURDULICA: Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su danas od Radnika u Surdulici 2:1 (1:0) u zaostaloj utakmici petog kola Superlige Srbije. Strelci za Radnik bili su Miloš Spasić u 14. i Lazar Lukić u 54. minutu, a za Zvezdu El Fardu Ben u 57. minutu. Bio… »
‘Ja sam birao sastav i namestio taktiku’: Stanković preuzeo krivicu na sebe posle šokantnog poraza, nije štedeo reči…

‘Ja sam birao sastav i namestio taktiku’: Stanković preuzeo krivicu na sebe posle šokantnog poraza, nije štedeo reči…

Hot sport 27.10.2021
Radnik je danas napravio veliko iznenađenje. Fudbaleri Crvene zvezde su izgubili od Radnika u Surdulici na gostujućem terenu rezultatom 2:1, a ustiske posle utakmice izneo je šef stručnog štaba Dejan Stanković. – Teško je kada se izgubi. Sad kada… »
Đorđević nakon velike pobede nad zvezdom: ‘U euforiji sam, ne mogu da dođem do daha!’

Đorđević nakon velike pobede nad zvezdom: ‘U euforiji sam, ne mogu da dođem do daha!’

Hot sport 27.10.2021
Nesumnjivo velika pobeda za Radnik! Fudbaleri Radnika iz Surdulice su na svom terenu savladali aktuelnog prvaka države, ekipu Crvene zvezde. Ovo je definitivno najveće iznenađenje dosadašnjeg dela prvenstva, jer ne samo da je Zvezda druga na tabeli… »
Potcenili ste ih, neka vam ovo bude za nauk! Navijači Zvezde od igrača traže samo jedno u nastavku sezone! (video)

Potcenili ste ih, neka vam ovo bude za nauk! Navijači Zvezde od igrača traže samo jedno u nastavku sezone! (video)

Mondo 27.10.2021
Pristalice Crvene zvezde su posle poraza u Surdulici poslale jasnu poruku fudbalerima. Pristalice Crvene zvezde su posle poraza u Surdulici poslale jasnu poruku fudbalerima. Doživela je Crvena zvezda prvi poraz posle čak 500 dana. U Surdulici ih je… »
Stanković: Preuzimam odgovornost za poraz u Surdulici

Stanković: Preuzimam odgovornost za poraz u Surdulici

Beta 27.10.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković preuzeo je odgovornost za današnji poraz od Radnika u Surdulici, u zaostaloj utakmici petog kola Super lige Srbije. "Preuzimam svu odgovornost, ja sam taj koji je spremao utakmicu i odredio tim. Da bi… »
Iznenađenje sezone - Radnik posle 99 minuta igre ugasio svetla Crvenoj zvezdi u Surdulici i ispisao istoriju!

Iznenađenje sezone - Radnik posle 99 minuta igre ugasio svetla Crvenoj zvezdi u Surdulici i ispisao istoriju!

Sportske.net 27.10.2021
Fudbaleri Radnika iz Surdulice savladali su Crvenu zvezdu sa 2:1 (1:0) u zaostaloj utakmici 5. kola Super lige Srbije. Jurili su Stankovićevi izabranici 52. utakmicu bez poraza u domaćem prvenstvu u nizu, ali zaustavljeni su u svojim namerama u… »
Posle 500 dana i 50 mečeva: Zvezda doživela poraz!

Posle 500 dana i 50 mečeva: Zvezda doživela poraz!

N1 Info 27.10.2021
Šampion Srbije Crvena zvezda doživeo je prvi poraz u Superligi posle tačno 500 dana i 50 odigranih utakmica! Bolji od crveno-belih bio je Radnik na svom terenu rezultatom 2:1 u zaostalom meču petog kola domaćeg prvenstva. Ekipa Dejana Stankovića je… »
Zvezdin očaj u Surdulici: Radnik naneo težak poraz crveno-belima, Stankoviću neće biti dobro kada pogleda tabelu! (video)

Zvezdin očaj u Surdulici: Radnik naneo težak poraz crveno-belima, Stankoviću neće biti dobro kada pogleda tabelu! (video)

Hot sport 27.10.2021
Izabranici Dušana Đorđevića odigrali su meč za pamćenje. U zaostalom meču 5. kola Superlige Srbije, Radnik je na svom terenu šokirao ekipu srpskog šampiona – 2:1. Već u petom minutu susreta Spasić je mogao svoj tim da dovede u vođstvo, nakon… »
‘Terzić da napusti zvezdu, Borjan nek ode u grafičar’: Delije su kivne nakon šokantnog poraza, uputile su brutalne…

‘Terzić da napusti zvezdu, Borjan nek ode u grafičar’: Delije su kivne nakon šokantnog poraza, uputile su brutalne…

Hot sport 27.10.2021
Navijači crveno-belih revoltirani nakon teškog poraza od Radnika. Nakon sjajne serije u Superligi, izabranici Dejana Stankovića pretrpeli su težak poraz na gostovanju u Surdulici, pošto je Radnik slavio sa 2:1 u zaostalom meču 5. kola domaćeg… »
"Ode titula", "bruka i sramota" , a tu su i pohvale, ali za Radnik! (TVITOVI)

"Ode titula", "bruka i sramota" , a tu su i pohvale, ali za Radnik! (TVITOVI)

Sportske.net 27.10.2021
Fudbaleri Crvene zvezde ostali su "kratkih rukava" u Surdulici s obzirom na to da ih je Radnik nadigrao sa 2:1 u zaostaloj utakmici 5. kola Super lige Srbije. Meč koji nije bio ni nalik nekim prethodnim iz minulih sezona. Manjak pravih šansi, nedostatak… »
Stanković krivi sebe – džentlmenski potez posle teškog poraza

Stanković krivi sebe – džentlmenski potez posle teškog poraza

Nova 27.10.2021
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković kaže da je on odgovoran za poraz crveno-belih u Surdulici. Zvezda je izgubila sa 2:1 od domaćeg Radnika, a golove u zaostalom meču petog kola Superlige postizali su Miloš Spasić i Viktor Lukić za Radnik (14. i… »
"Sam kao duh" - Spasić matirao Borjana za radost Radnika!

"Sam kao duh" - Spasić matirao Borjana za radost Radnika!

Sportske.net 27.10.2021
Fudbaleri Radnika iz Surdilice poveli su u duelui sa Crvenom zvezdom u zaostaloj utakmici 5. kola Super lige Srbije pogotkom Miloša Spasića u 15. minutu. Veliki posao obavio je Bogdanovski na desnom krilu centriravši pravo na nogu potpuno samog… »
Poluvreme - Bogdanovski muči Zvezdu, Radnik vodi, a navijači se boje gubitka titule! (TVITOVI)

Poluvreme - Bogdanovski muči Zvezdu, Radnik vodi, a navijači se boje gubitka titule! (TVITOVI)

Sportske.net 27.10.2021
Fudbaleri Radnika iz Surdulice vode sa 1:0 na poluvremenu utakmice protiv Crvene zvezde u zaostaloj utakmici 5. kola Super lige Srbije. Interesantno poluvreme je iza nas, gde smo videli otvorenu i hrabru igru surduličkog superligaša. Nikola Bogdanovski… »
Najava dana (sreda, 27. oktobar): Crveno-beli u Surdulici, Vlahović u Rimu

Najava dana (sreda, 27. oktobar): Crveno-beli u Surdulici, Vlahović u Rimu

Mozzart sport 27.10.2021
Pogledajte kratku bet analizu najinteresantnijih mečeva u danu pred nama. RADNIK – CRVENA ZVEZDA, 17.00 (Fudbal, Srbija 1) | Kompletna ponuda na www.mozzartbet.com I minimalac je dovoljan bio Zvezdi da obavi posao, i uzme Meraklijama bodove. Sada Dejan… »

Vesti dana »