Povezane vesti

Dodik doveo harmonikaša u Predsedništvo BiH

Dodik doveo harmonikaša u Predsedništvo BiH

Politika 18.10.2021
SARAJEVO – Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik, kako je ranije najavio, danas je u svoj kabinet u Predsedništvu BiH u Sarajevu doveo harmonikaša. Prema fotografijama objavljenim na tviter nalogu njegove SNSD, osim Dodika u veselom… »
Dodik u Predsjedništvu BiH pjevao uz harmonikaša i alkohol

Dodik u Predsjedništvu BiH pjevao uz harmonikaša i alkohol

Slobodna Evropa 18.10.2021
U Sarajevu je u toku sjednica Predsjedništva Bosne i Hercegovine koja se održava iza zatvorenih vrata. Snimateljima i fotografima, iako je najavljeno, zabranjen je ulazak u zgradu kako bi snimili početak sjednice. Uoči sjednice, 18. oktobra, član… »
Dodik ispunio obećanje - doveo harmonikaša! Zgradom Predsedništva BiH u Sarajevu orila se pesma - "Srpkinja je mene majka…

Dodik ispunio obećanje - doveo harmonikaša! Zgradom Predsedništva BiH u Sarajevu orila se pesma - "Srpkinja je mene majka…

Srbija danas 18.10.2021
Dodik, ministar vanjske trgovine i ekonomskih odnosa u Veću ministara Staša Košarac i članovi Kabineta člana Predsjedništva pevali su poznate hitove, među kojima su i "Srpkinja je mene majka rodila. Član Predsedništva BiH Milorad Dodik danas je u… »
Dodik doveo harmonikaša u predsedništvo: Komšić se uplašio od ''Srpkinja je mene majka rodila'' (video)

Dodik doveo harmonikaša u predsedništvo: Komšić se uplašio od ''Srpkinja je mene majka rodila'' (video)

Pravda 18.10.2021
Član Predsedništva BiH Milorad Dodik danas je, kako je i najavio prošle sedmice, u svoj kabinet u zgradi Predsedništva BIH u Sarajevu doveo harmonikaša. Oko sebe je okupio saradnike među kojima su njegov savetnik Radovan Kovačević i državni… »
Dodikovo skrnavljenje Predsjedništva BiH: Harmonikaš i piće

Dodikovo skrnavljenje Predsjedništva BiH: Harmonikaš i piće

Al Jazeera 18.10.2021
Kako se vidi na snimku koji je SNSD objavio na Twitteru Dodik u društvu njabližih saradnika, među kojima je i ministar u Vijeću ministara Staša Koštarac, pjeva u društvu haromonikaša. Po završetku sjednice Predsjedništva BiH novinarima se na… »
Dodik doveo harmonikaša u Predsedništvo, pa nazvao majku i pevao joj "Raširi ruke o majko stara" (VIDEO)

Dodik doveo harmonikaša u Predsedništvo, pa nazvao majku i pevao joj "Raširi ruke o majko stara" (VIDEO)

RTV 18.10.2021
SARAJEVO - Član Predsedništva BiH Milorad Dodik danas je, kako je i najavio prošle sedmice, u svoj kabinet u zgradi Predsedništva BIH u Sarajevu doveo harmonikaša. Oko sebe je okupio saradnike među kojima su njegov savetnik Radovan Kovačević i… »
"Prolaznici uživaju": Dodik usred Sarajeva zapevao "Srpkinja je mene majka rodila" (video)

"Prolaznici uživaju": Dodik usred Sarajeva zapevao "Srpkinja je mene majka rodila" (video)

Blic 18.10.2021
Vidno raspoložen srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik, zajedno sa prisutnima, uz zvuke harmonike zapevao je pesmu "Srpkinja je mene majka rodila". Sa verom u Boga, majka rađala, pa mi duša kao nebo velika, pevao je Dodik u zgradi… »
"Ko peva zlo ne misli": Dodik doveo harmonikaše u kabinet, pa jednu pesmu posvetio majci (video)

"Ko peva zlo ne misli": Dodik doveo harmonikaše u kabinet, pa jednu pesmu posvetio majci (video)

Večernje novosti 18.10.2021
Foto SNSD U veselom raspoloženju Dodik, ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa u Savetu ministara Staša Košarac i članovi Kabineta srpskog člana Predsedništva pevali su poznate hitove, među kojima su i "Srpkinja je mene majka rodila"… »
Dodik doveo harmonikaša u zgradu Predsedništva BiH

Dodik doveo harmonikaša u zgradu Predsedništva BiH

N1 Info 18.10.2021
Milorad Dodik, član Predsedništva Bosne i Hercegovine, ispunio je prethodno dato obećanje i doveo harmonikaša u zgradu Predsedništva BiH. U ponedeljak se održava sednica Predsedništva BiH, a Dodik je ranije u izjavama rekao da će joj… »
"Srpkinja je mene majka rodila": Pesma se ori zgradom Predsedništva BiH - Dodik doveo harmonikaše

"Srpkinja je mene majka rodila": Pesma se ori zgradom Predsedništva BiH - Dodik doveo harmonikaše

Večernje novosti 18.10.2021
Foto SNSD U veselom raspoloženju Dodik, ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa u Savetu ministara Staša Košarac i članovi Kabineta srpskog člana Predsedništva pevali su poznate hitove, među kojima su i "Srpkinja je mene majka rodila"… »
"Srpkinja je mene majka rodila" Dodik ispunio obećanje, doveo harmonikaša i zapevao usred Predsedništva! (video)

"Srpkinja je mene majka rodila" Dodik ispunio obećanje, doveo harmonikaša i zapevao usred Predsedništva! (video)

Alo 18.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik danas je u svoj kabinet u zgradu Predsedništva BiH u Sarajevu doveo harmonikaša, kako je ranije i najavio. U veselom raspoloženju Dodik, ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa u Savetu ministara… »
Dodik doveo harmonikaša u Predsedništvo: U Sarajevu odjekivalo "Srpkinja je mene majka rodila"

Dodik doveo harmonikaša u Predsedništvo: U Sarajevu odjekivalo "Srpkinja je mene majka rodila"

Telegraf 18.10.2021
Već dugo se pesme sa lepšom temom nisu čule u Sarajevu, piše na Tviter nalogu Dodikove SNSD. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik, kako je ranije najavio, danas je u svoj kabinet u Predsedništvu BiH u Sarajevu doveo harmonikaša. Prema… »
„Srpkinja je mene majka rodila“: Dodik ispunio obećanje i zapevao usred Predsedništva BiH /video/

„Srpkinja je mene majka rodila“: Dodik ispunio obećanje i zapevao usred Predsedništva BiH /video/

Sputnik 18.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik danas je u svoj kabinet u zgradu Predsedništva BiH u Sarajevu doveo harmonikaša, kako je ranije i najavio. U veselom raspoloženju Dodik, ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa u Savetu ministara… »
Dodik ispunio obećanje: Doveo harmonikaša u zgradu Predsedništva BiH (video, foto)

Dodik ispunio obećanje: Doveo harmonikaša u zgradu Predsedništva BiH (video, foto)

Blic 18.10.2021
Srpski član Predsedništva Milorad Dodik ispunio je obećanje i doveo harmonikaša u zgradu Predsedništva BiH. - Pogodite pjesmu. Upravo u zgradi Predsedništva BiH - napisali su iz SNSD kratko uz opis fotografija koje su objavili na društvenim… »
DODIK doveo harmonikaša u Predsedništvo- ori se „Srpkinja je mene majka rodila“!

DODIK doveo harmonikaša u Predsedništvo- ori se „Srpkinja je mene majka rodila“!

U centar 18.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik danas je u svoj kabinet u zgradu Predsedništva BiH u Sarajevu doveo harmonikaša, kako je ranije i najavio. U veselom raspoloženju Dodik, ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa u Savetu ministara… »

Vesti dana »