Povezane vesti

Rialda objavila DOKAZE protiv Kenana! Nakon što joj je RASCEPAO usnu, usledilo OVO!

Rialda objavila DOKAZE protiv Kenana! Nakon što joj je RASCEPAO usnu, usledilo OVO!

Svet & Skandal 17.10.2021
Rialda Karahasanović objavila je ključne dokaze protiv bivšeg dečka Kenana Tahirovića koji je fizički nasrnuo na nju. Iako u prvi mah nije želela javno da govori o sukobu koji se dogodio, nakon Kenanove izjave da ju je ‘samo zakačio’ i da za… »
Rialda objavila šok fotke - povrede i rascepana usna: Kenan zapretio snimkom razgovora, ona podelila prepisku! (foto)

Rialda objavila šok fotke - povrede i rascepana usna: Kenan zapretio snimkom razgovora, ona podelila prepisku! (foto)

Mondo 17.10.2021
Rialda se oglasila nakon što je Kenan izneo svoju stranu priče o sukobu. Rialda se oglasila nakon što je Kenan izneo svoju stranu priče o sukobu. Rialda Karahasanović i Kenan Tahirović našli su se u centru skandala kada je pevačica iznela tvrdnje… »
(Foto) rascepana usta i šokantne prepiske: Isplivali novi detalji okršaja Rialde i Kenana: Udarci, uvrede pljuvane i sve je…

(Foto) rascepana usta i šokantne prepiske: Isplivali novi detalji okršaja Rialde i Kenana: Udarci, uvrede pljuvane i sve je…

Blic 17.10.2021
Nakon što je pevačica Rialda Karahasanović priznala da je pretrpela fizičko nasilje od svog bivšeg dečka, Kenana Tahirovića, rešila je da podeli i fotografije njihovih prepiski.. - Dođi, u 3 krećem, dođi, ne lupetaj gluposti - stoji u Kenanovoj… »
Pocepao joj usnu Rialda pokazala ključni dokaz, Kenan će na robiju zbog ovoga?

Pocepao joj usnu Rialda pokazala ključni dokaz, Kenan će na robiju zbog ovoga?

Alo 17.10.2021
Rialda Karahasnović mesecima je bila žrtva Kenana Tahirovića, a sada je na nju i fizički nasrnuo. Kako je Alo! prvi pisao, Kenan je udario Rialdu, a pevačica je sve potvrdila. A nakon što se i on oglasio tvrdivši da ju je samo zakačio i da ima… »
Ona je mene udarala, objaviću snimak! Oglasio se Kenan, izneo svoju stranu priče o sukobu sa rialdom!

Ona je mene udarala, objaviću snimak! Oglasio se Kenan, izneo svoju stranu priče o sukobu sa rialdom!

Mondo 17.10.2021
Kenan Tahirović izneo svoju verziju događaja. Kenan Tahirović izneo svoju verziju događaja. Pevačica Rialda Karahasanović nedavno se oglasila nakon tvrdnji da je njen bivši dečko Kenan Tahirović fizički nasrnuo na nju. Rialda je tada potvrdila… »
"Nisam hteo da je udarim": Rialda optužila Kenana za fizičko nasilje, sada se oglasio i on: "Idem na poligraf da sve…

"Nisam hteo da je udarim": Rialda optužila Kenana za fizičko nasilje, sada se oglasio i on: "Idem na poligraf da sve…

Blic 17.10.2021
Nakon što je pevačica Rialda Karahasanović priznala da je pretrpela fizičko nasilje od svog bivšeg dečka, Kenana Tahirovića, za medije se oglasio i on. Kenan je izneo svoju stranu priče, gde je otkrio da se samo branio od bivše zadrugarke, i da… »
Rialda priznala da ju je Kenan TUKAO! „On je za mene MRTAV”

Rialda priznala da ju je Kenan TUKAO! „On je za mene MRTAV”

Svet & Skandal 17.10.2021
Nakon što je poput bombe odjeknula vest da ju je Kenan tukao, Rialda Karahasanoović se oglasila i otkrila pravu istinu. Naime, Rialda je otkrila da je došlo do sukobe između nje i Kenana i da nakon incidenta više ne želi da čuje za njega. –… »
Istina je, on je mrtav za mene! Rialda potvrdila da je Kenan nasrnuo na nju!

Istina je, on je mrtav za mene! Rialda potvrdila da je Kenan nasrnuo na nju!

Mondo 17.10.2021
Pevačica potvrdila da ju je udario bivši partner i rijaliti učesnik Kenan Tahirović. Pevačica potvrdila da ju je udario bivši partner i rijaliti učesnik Kenan Tahirović Pevačica Rialda Karahasanović oglasila se nakon navoda da je njen bivši… »
Kenan nasrnuo na bivšu devojku: Rialdu?! Isplivale tvrdnje da je fizički napao pevačicu: "Zanemela je, bila je uplakana"

Kenan nasrnuo na bivšu devojku: Rialdu?! Isplivale tvrdnje da je fizički napao pevačicu: "Zanemela je, bila je uplakana"

Blic 17.10.2021
Maneken Kenan Tahirović navodno je fizički nasrnuo na svoju bivšu devojku, pevačicu Rialdu Karahasanović, i to pred nekoliko očevidaca. Naime, kako tvrdi izvor lista "Alo", njih dvoje su bili u automobilu koji je bio parkiran ispred jedne zgrade, a… »
Skandal! Kenan udario Rialdu?! Bivši par se svađao u kolima, očevidac tvrdi da je maneken zamahnuo rukom!

Skandal! Kenan udario Rialdu?! Bivši par se svađao u kolima, očevidac tvrdi da je maneken zamahnuo rukom!

Mondo 17.10.2021
Maneken Kenan Tahirović navodno je fizički je nasrnuo na svoju bivšu devojku, pevačicu Rialdu Karahasanović, i to pred nekoliko očevidaca. Maneken Kenan Tahirović navodno je fizički je nasrnuo na svoju bivšu devojku, pevačicu Rialdu… »

Vesti dana »