Povezane vesti

Sveti Jovan mi dao jovanu, SAD mi uzeo i nju i unučiće! Majka trudnice preminule od korone očajna: Kamo sreće da smo mi…

Sveti Jovan mi dao jovanu, SAD mi uzeo i nju i unučiće! Majka trudnice preminule od korone očajna: Kamo sreće da smo mi…

Kurir 07.10.2021
Majka Jovane Petrović (20), koja je u četvrtom mesecu blizanačke trudnoće umrla od kovida, za Kurir kaže da je njena jedinica rođena i umrla na veliki praznik i da to ne može da prežali. Naša Jovana rođena je 20. januara 2001, na Jovanjdan… »
Korona im je ubila ćerku i dvoje nerođene unučadi: Roditelji trudnice očajni

Korona im je ubila ćerku i dvoje nerođene unučadi: Roditelji trudnice očajni

Nova 07.10.2021
Roditelji Jovane Petrović iz Knjaževca, koja je u četvrtom mesecu blizanačke trudnoće preminula od posledica zaraze korionavirusom, očajni su što umesto svadbe spremaju sahranu za svoju jedinicu. Oni su za medije samo kratko izjavili da ne znaju… »
"Saučešće porodici,: Ali..." Komentari na smrt trudnice u Nišu su dokaz koliko su neki ljudi zabrazdili u bezumlje

"Saučešće porodici,: Ali..." Komentari na smrt trudnice u Nišu su dokaz koliko su neki ljudi zabrazdili u bezumlje

Blic 07.10.2021
Tragična vest o smrti trudnice Jovane Petrović (20) iz Knjaževca, koja je preminula juče u Univerzitetskom kliničkom centru u Nišu od posledica infekcije korona virusom, potresla je Srbiju. Jovana, koja je bila u četvrtom mesecu blizanačke… »
Sutra sahrana trudnice Jovane preminule od korone: Neutešni roditelji stigli u kapelu u Knjaževcu

Sutra sahrana trudnice Jovane preminule od korone: Neutešni roditelji stigli u kapelu u Knjaževcu

Kurir 07.10.2021
Telo preminule trudnice Jovane Petrović (20) dopremljeno je u kapelu na Istočnom groblju u Knjaževcu. Jovanini roditelji stigli su na groblje. Majka Ana i otac Bojan su neutešni. Samo su tiho, kroz suze rekli da ne znaju kako je Jovana lečena i da… »
Dr Zoran Perišić za Kurir: U Nišu se leče još 3 kovid pozitivne trudnice i 3 porodilje, sve su stabilno a bebe dobro

Dr Zoran Perišić za Kurir: U Nišu se leče još 3 kovid pozitivne trudnice i 3 porodilje, sve su stabilno a bebe dobro

Kurir 07.10.2021
Prof. dr Zoran Perišić, direktor UKC Niš, gde je od kovida preminula trudnica Jovana Petrović (20) iz Knjaževca, koja je bila u četvrtom mesecu i nosila blizance, kaže za Kurir da je, nažalost, izgbuljen još jedan mladi život uprkos tome što su… »
Potresne scene na groblju u Knjaževcu: Beli kovčeg sa telom nesrećno stradale trudnice koja je nosila blizance dopremljeno u…

Potresne scene na groblju u Knjaževcu: Beli kovčeg sa telom nesrećno stradale trudnice koja je nosila blizance dopremljeno u…

Blic 07.10.2021
Telo preminule trudnice dopremljeno je u kapelu na Istočnom groblju u Knjaževcu. Građani Knjaževca potreseni ovom velikom tragedijom opraštaju se od Jovane. Jovana je preminula preksinoć u 20. godini od posledica korona virusa. Imala je blizanačku… »
Rekla mi je da se guši i da je jako loše: Majka trudnice iz Knjaževca ispričala koje su bile poslednje reči njene ćerke!

Rekla mi je da se guši i da je jako loše: Majka trudnice iz Knjaževca ispričala koje su bile poslednje reči njene ćerke!

Mondo 07.10.2021
Trudnica Jovana Petrović (21), koja je u utorak uveče preminula u Univerzitetskom kliničkom centru u Nišu od posledica zaraze korona virusom, žalila se majci da ne može da diše u poslednjem razgovoru pred smrt. Nesrećna žena nosila je blizance… »
Planirali smo svadbu, SAD spremam sahranu: Verenik preminule trudnice u šoku - i dalje ne veruje u koronu

Planirali smo svadbu, SAD spremam sahranu: Verenik preminule trudnice u šoku - i dalje ne veruje u koronu

Mondo 07.10.2021
Trudnica Jovana Petrović (21), preminula je u Univerzitetskom kliničkom centru u Nišu od posledica zaraze korona virusom, Trudnica Jovana Petrović (21), preminula je u Univerzitetskom kliničkom centru u Nišu od posledica zaraze korona virusom… »
Mama umrle trudnice za Kurir: Sveti Jovan mi je dao Jovanu, Sveti Jovan mi je uzeo nosila je devojčicu, nismo znali pol druge…

Mama umrle trudnice za Kurir: Sveti Jovan mi je dao Jovanu, Sveti Jovan mi je uzeo nosila je devojčicu, nismo znali pol druge…

Kurir 07.10.2021
Aneta Petrović, majka Jovane Petrović (20) iz Knjaževca, koja je od kovida preminula u četvrtom mesecu trudnoće i koja je nosila blizance, kroz suze je rekla za Kurir da još ne može da shvati da njene jedinice nema. - Naša Jovana je rođena 20… »
Trebalo da se uda, a sada joj spremaju sahranu: Knjaževac tuguje za trudnicom koja je preminula od korone

Trebalo da se uda, a sada joj spremaju sahranu: Knjaževac tuguje za trudnicom koja je preminula od korone

Mondo 07.10.2021
Jovana Petrović (21), iz Knjaževca, koja je preminula u utorak u niškom KBC od posledica korone, trebala je uskoro da se uda, a sada joj porodica sprema sahranu. Ova žena je bila u četvrtom mesecu trudnoće i nosila je blizance. Jovana Petrović… »
Knjaževac zanemeo od tuge: Trudnica koju je ubila korona nosila blizance

Knjaževac zanemeo od tuge: Trudnica koju je ubila korona nosila blizance

Nova 07.10.2021
U Knjaževcu muk i tuga, zbog smrti trudnice Jovane Petrović (20), koja je iz tog mesta. Ona je od posledice koronavirusa preminula u UKC niš, u četvrtom mesecu trudnoće. Kako pričaju meštani, njen otac Bojan, koji se, takođe, razboleo od korone, u… »
Majka trudnice Jovane preminule od korone: "Rekla mi je da se guši i da ne može da priča, nije bila bolesna"

Majka trudnice Jovane preminule od korone: "Rekla mi je da se guši i da ne može da priča, nije bila bolesna"

Telegraf 07.10.2021
Majka Ana objašnjava da njena jedinica nije prethodno bolovala, te da je poslata u Niš zbog jakog kašlja. Dvadesetogodišnja trudnica Jovana Petrović preminula je preksinoć u Univerzitetskom kliničkom centru u Nišu od posledica zaraze korona… »
"Umesto svadbe, verenik sprema sahranu za jovanu i dva nerođena deteta": Knjaževac tuguje za trudnicom koja je preminula od…

"Umesto svadbe, verenik sprema sahranu za jovanu i dva nerođena deteta": Knjaževac tuguje za trudnicom koja je preminula od…

Blic 07.10.2021
Knjaževčani su u šoku zbog tragične vesti o smrti trudnice Jovane Petrović , njihove sugrađanke, stare 20 godina, koja je preminula je u Univerzitetskom kliničkom centru u Nišu od posledica infekcije korona virusom. - Još ne možemo da verujemo… »
"Ovo je tuga pregolema": Otac trudnice preminule od korone koja je nosila blizance vest o ćerkinoj smrti primio u bolnici

"Ovo je tuga pregolema": Otac trudnice preminule od korone koja je nosila blizance vest o ćerkinoj smrti primio u bolnici

Blic 07.10.2021
Bojan, otac Jovane Petrović (21), preminule trudnice iz Knjaževca, takođe obeleo od korona virusa, za ćerkinu smrt saznao je u kovid bolnici u Kruševcu. Prema rečima njenih poznanika, Jovana se dan pred smrt čula sa prijateljima kada je zvučala… »
Umesto na venčanje u grob Knjažavac tuguje za trudnicom koja je preminula od korone: Bila je jedinica, dobra, vredna…

Umesto na venčanje u grob Knjažavac tuguje za trudnicom koja je preminula od korone: Bila je jedinica, dobra, vredna…

Kurir 07.10.2021
Knjaževac je od juče zavijen u crno, od momenta kada se pročula vest da je njihova mlada sugrađanka, Jovana P. (20), koja je bila u četvrtom mesecu trudnoće i nosila blizance, preminula od korone u UKC Niš. - Još ne možemo da verujemo. Tako… »
Ovo je trudnica koja je preminula u Nišu: Jovana nosila blizance, lekari se danima borili za njen život

Ovo je trudnica koja je preminula u Nišu: Jovana nosila blizance, lekari se danima borili za njen život

Večernje novosti 06.10.2021
Foto: Novosti Ona je 2. oktobra, u četvrtom mesecu blizanačke trudnoće, primljena u UKC Niš, a zbog pogoršanja zdravstvenog stanja prebačena je u jedinicu intenzivne nege dan kasnije, gde je bila priključena na mašinu za veštačku ventilaciju. Od… »

Vesti dana »