Povezane vesti

Kon: Krizni štab Srbije tražio restriktivnije mere, molio sam da me opozovu

Kon: Krizni štab Srbije tražio restriktivnije mere, molio sam da me opozovu

Slobodna Evropa 06.10.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Vlade Srbije za suzbijanje zarazne bolesti COVID-19, Predrag Kon izjavio je u sredu, 6. oktobra da je medicinski deo štaba na sednici insistirao da se javno objavi da su oni bili za uvođenje restriktivnijih mera, kao i… »
Šekler: Ne razumem zašto kolege ne izađu iz Kriznog štaba

Šekler: Ne razumem zašto kolege ne izađu iz Kriznog štaba

Danas 06.10.2021
Virusolog Milanko Šekler izjavio je danas da bi on lično „odavno“ izašao iz Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa i da „ne razume“ kolege koje to do sada nisu učinile. „Ja bih iz Kriznog štaba izašao već 100 puta. Čini mi se da je… »
Raste broj pacijenata na respiratoru

Raste broj pacijenata na respiratoru

Nova 06.10.2021
U Srbiji je u poslednja 24 sata evidentirano 7.150 novih slučajeva zaraze koronavirusom, dok je od posledica infekcije preminulo još 50 osoba. Testirano je 23.937 osoba, dok je na respiratoru 278 pacijenata. U Srbiji je juče evidentirano 7.190 novih… »
Kon o Kriznom štabu: Molio sam da me opozovu ako im smetam

Kon o Kriznom štabu: Molio sam da me opozovu ako im smetam

N1 Info 06.10.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba za borbu protiv virusa korona Predrag Kon izjavio je da je medicinski deo Kriznog štaba na sednici održanoj u utorak insistirao na uvođenju restriktivnijih mera, ali da su se svi saglasili jedino o neophodnosti… »
Kon: U Kriznom štabu saglasnost samo o vakcinaciji

Kon: U Kriznom štabu saglasnost samo o vakcinaciji

Dnevnik 06.10.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba za borbu protiv virusa korona Predrag Kon izjavio je danas da je medicinski deo Kriznog štaba na sednici održanoj u utorak insistirao na uvođenju restriktivnijih mera, ali da su se svi saglasili jedino o neiophodnosti… »
KON: Ići ćemo do momenta dok svi ne budemo zaraženi ili dok svi ne budemo vakcinisani

KON: Ići ćemo do momenta dok svi ne budemo zaraženi ili dok svi ne budemo vakcinisani

Moj Novi Sad 06.10.2021
Epidemiolog Predrag Kon, član Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa izjavio je da je medicinski deo Kriznog štaba na jučerašnjoj sednici insistirao da se javno objavi da su oni bili za uvođenje restriktivnijih mera. On je jutros, u emisiji… »
Šekler: “Ne razumem kolege zašto ne izađu iz Kriznog štaba, ja bih izašao već 100 puta. Ponižavajuće je…”

Šekler: “Ne razumem kolege zašto ne izađu iz Kriznog štaba, ja bih izašao već 100 puta. Ponižavajuće je…”

Nedeljnik 06.10.2021
screenshot/n1 (Beta) – Virusolog Milanko Šekler izjavio je danas da bi on lično “odavno” izašao iz Kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa i da “ne razume” kolege koje to do sada nisu učinile. “Ja bih iz Kriznog štaba izašao već 100… »
Kon o Kriznom štabu: Molio sam da me opozovu ako im smetam

Kon o Kriznom štabu: Molio sam da me opozovu ako im smetam

Nova 06.10.2021
Epidemiolog Predrag Kon, član Kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa izjavio je jutros u "Uranku“ na televiziji K1, da je medicinski deo štaba na jučerašnjoj sednici insistirao da se javno objavi da su oni bili za uvođenje restriktivnijih… »
„Ne razumem kolege zašto ne izađu iz Kriznog štaba“

„Ne razumem kolege zašto ne izađu iz Kriznog štaba“

Nova 06.10.2021
Virusolog Milanko Šekler izjavio je danas da bi on lično "odavno" izašao iz Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa i da "ne razume" kolege koje to do sada nisu učinile. „Ja bih iz Kriznog štaba izašao već 100 puta. Čini mi se da je… »
Dr kon: Molio sam da me opozovu ako im smetam, ja sam uradio sve što je do mene

Dr kon: Molio sam da me opozovu ako im smetam, ja sam uradio sve što je do mene

Večernje novosti 06.10.2021
Foto: Tanjug On je rekao i da ne zna zašto kovid propusnice nisu juče uvedene. Istakao je i da je lično sve uradio i da je molio da ga opozovu ako im smeta. Na pitanje zbog čega se javnosti juče obratila premijerka Ana Brnabić, a ne on, kazao je: -… »
Šekler: Ne razumem kolege, izašao bih iz Kriznog štaba već 100 puta

Šekler: Ne razumem kolege, izašao bih iz Kriznog štaba već 100 puta

N1 Info 06.10.2021
Virusolog Milanko Šekler izjavio je da bi on lično "odavno" izašao iz Kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa i da "ne razume" kolege koje to do sada nisu učinile. „Ja bih iz Kriznog štaba izašao već 100 puta. Čini mi se da je ponižavajuče… »
Kon: Ne razumem argumente za odbijanje predloga medicinskog dela Kriznog štaba

Kon: Ne razumem argumente za odbijanje predloga medicinskog dela Kriznog štaba

Danas 05.10.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je da ne razume argumente nemedicinskog dela Kriznog štaba koji je danas odbio predlog da se uvede niz restriktivnih mera u borbi protiv epideije i dodao da to ne može da objašnjava. „Ne znam… »

Vesti dana »