Povezane vesti

Koluvija bezbednjake iz „Jovanjice 2“ znao preko njihovih majki

Koluvija bezbednjake iz „Jovanjice 2“ znao preko njihovih majki

Nova 03.10.2021
Predrag Koluvija, većinski vlasnik imanja "Jovanjica", na kome je krajem 2019. pronađeno nekoliko tona opojne droge, pušten je u kućni pritvor s nanogicom, odakle je pre nekoliko dana svom advokatu, inače funkcioneru Srpske napredne stranke (SNS)… »
Balkanska kolumbija: Vlast u Srbiji podržava kriminal

Balkanska kolumbija: Vlast u Srbiji podržava kriminal

Pravda 03.10.2021
Narodna stranka (NS) saopštava da je predsednik Aleksandar Vučić od Srbije napravio balkansku Kolumbiju, jer je Srbija jedina država na svetu čiji je predsednik istovremeno i šef organizovane kriminalne grupe i jedina država u kojoj kriminal buja… »
Narodna stranka: Vučić od Srbije napravio balkansku Kolumbiju; SSP: Koluvija će biti oslobođen

Narodna stranka: Vučić od Srbije napravio balkansku Kolumbiju; SSP: Koluvija će biti oslobođen

Radio 021 03.10.2021
Aleksandar Vučić je od Srbije napravio "balkansku Kolumbiju" jer je Srbija jedina država na svetu čiji je predsednik istovremeno i šef organizovane kriminalne grupe, poručuje Narodna stranka. Prema rečima Nikole Lakića iz ove stranke, Srbija je i… »
Lakić (Narodna stranka): Vučić od Srbije napravio balkansku Kolumbiju

Lakić (Narodna stranka): Vučić od Srbije napravio balkansku Kolumbiju

N1 Info 03.10.2021
Narodna stranka ocenila je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić od Srbije "napravio balkansku Kolumbiju" i da je Srbija jedina država u svetu čiji predsednik "brani vlasnika najveće plantaže marihuane u Evropi (Jovanjica) Predraga Koluviju"… »
Lakić (Narodna stranka): Vučić od Srbije napravio balkansku Kolumbiju

Lakić (Narodna stranka): Vučić od Srbije napravio balkansku Kolumbiju

Radio sto plus 03.10.2021
„Da je nacionalna bezbednost zaista ugrožena pokazuje i činjenica da institucije kojima je posao da bezbednosno štite državu i gradjane, zapravo služe režimu za zastrašivanje gradjana i progon opozicije“, rekao je Lakić. On je istakao i da… »
Nikola Lakić (Narodna stranka): Vučić od Srbije napravio balkansku Kolumbiju

Nikola Lakić (Narodna stranka): Vučić od Srbije napravio balkansku Kolumbiju

Glas Šumadije 03.10.2021
Član Odbora Narodne stranke za odbranu i bezbednost Nikola Lakić izjavio je danas da je predsednik Aleksandar Vučić „od Srbije napravio balkansku Kolumbiju“, jer je Srbija jedina država na svetu čiji je predsednik istovremeno i šef organizovane… »
Vučić, Vulin i Đuka u akciji relativizacije Jovanjice i odbrane Koluvije

Vučić, Vulin i Đuka u akciji relativizacije Jovanjice i odbrane Koluvije

Nova 03.10.2021
Od predsednika Srbije preko premijerke Ane Brnabić do Aleksandra Vulina, ređaju se pokušaji ljudi iz srpske izvršne vlasti da se realtivizuje kriminal iz Jovanjice, kao i njenim vlasnikom Predragom Koluvijom. Sve je usledilo nakon intervjua koji je… »
Lakić (Narodna stranka): Vučić od Srbije napravio balkansku Kolumbiju

Lakić (Narodna stranka): Vučić od Srbije napravio balkansku Kolumbiju

Danas 03.10.2021
Narodna stranka ocenila je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić od Srbije „napravio balkansku Kolumbiju“ i da je Srbija jedina država u svetu čiji predsednik „brani vlasnika najveće plantaže marihuane u Evropi (Jovanjica) Predraga… »
Stefanović o aferi Jovanjica: Spreman sam i za poligraf

Stefanović o aferi Jovanjica: Spreman sam i za poligraf

Slobodna Evropa 03.10.2021
Ministar odbrane Srbije Nebojša Stefanović izjavio je 3. oktobra da je spreman da odgovori na svako pitanje državnih organa i da bude poligrafski testiran kako bi dokazao "istinitost svojih tvrdnji" u slučaju poljoprivrednog imanja "Jovanjica" na kome… »
Stefanović o optužbama: Spreman sam da idem na poligraf

Stefanović o optužbama: Spreman sam da idem na poligraf

Nova 03.10.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović naveo je danas povodom optužbi u slučaju "Jovanjice" da je spreman da odgovori na svako pitanje, kao i da ide na poligraf. „Sasvim je sigurno da sam, pored Aleksandra Vučića i njegove porodice, najviše… »
Stefanović o optužbama: Spreman sam da budem poligrafski testiran

Stefanović o optužbama: Spreman sam da budem poligrafski testiran

N1 Info 03.10.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je da je spreman da odgovori na svako pitanje, kao i da bude poligrafski testiran kako bi dokazao istinitost svojih tvrdnji u slučaju Jovanjica. „Sasvim je sigurno da sam, pored Aleksandra Vučića i… »
Nebojša Stefanović spreman da ide na poligraf zbog slučaja "Jovanjica"

Nebojša Stefanović spreman da ide na poligraf zbog slučaja "Jovanjica"

RTS 03.10.2021
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Nebojša Stefanović istakao je da je zainteresovan da se u potpunosti rasvetle sve okolnosti vezane za slučaj "Jovanjica", kao i da se stavlja na raspolaganje državnim organima, da je spreman da odgovori na svako… »
Vučić o slučaju Jovanjica: Verujem da Stefanović neće imati problem da bude ispitan, iznenadio bih se da je umešan

Vučić o slučaju Jovanjica: Verujem da Stefanović neće imati problem da bude ispitan, iznenadio bih se da je umešan

Danas 02.10.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da veruje da ministar odbrane Nebojša Stefanović neće imati problem da bude ispitan povodom navoda prvooptuženog u slučaju poljoprivrednog dobra Jovanjica Predraga Koluvije da mu je iz kabineta… »

Vesti dana »