Povezane vesti

Vulin: Zakon o unutrašnjim poslovima povučen iz procedure na Vučićevu molbu

Vulin: Zakon o unutrašnjim poslovima povučen iz procedure na Vučićevu molbu

Politika 23.09.2021
„Predsednička se ne poriče, i ja ću to uraditi”, kazao je ministar policije. Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin saopštio je danas da ga je pošto je sagledao sve činjenice, predsednik Aleksandar Vučić zamolio da Nacrt zakona o… »
Vulin: Na molbu Vučića, povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima

Vulin: Na molbu Vučića, povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima

Slobodna Evropa 23.09.2021
Na molbu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, povučen je iz procedure Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin, a prenelo Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Srbije. Predsednik Srbije… »
Vulin: Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima je povučen da se izbegne krv

Vulin: Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima je povučen da se izbegne krv

Jugmedia 23.09.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da je na inicijativu predsednika Aleksandra Vučića povukao iz procedure Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima koji je naišao na velike kritike opozicije i stručne javnosti i dodao da je… »
Vulin: Povukao sam nacrt Zakona o policiji, zamolio me Vučić

Vulin: Povukao sam nacrt Zakona o policiji, zamolio me Vučić

Vranje news 23.09.2021
Vranje - Ministar policije Aleksandar Vulin izjavio je u četvrtak da je povukao nacrt Zakona u unutrašnjim poslovima iz skupštinske procedure, navodi se u pisanoj izjavi iz MUP-a Srbije. On je precizirao da je to učinio nakon što ga je "zamolio… »
Je li ovo najbolesnije saopštenje Aleksandra Vulina do sad

Je li ovo najbolesnije saopštenje Aleksandra Vulina do sad

Nova 23.09.2021
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je, na molbu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, povučen nacrt zakona o unutrašnjim poslovima. Premda je pozitivno što zakon koji je na ivici kriminalnog neće proći, samo… »
Vulin: Povučen Nacrt zakona o policiji

Vulin: Povučen Nacrt zakona o policiji

RTS 23.09.2021
Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima je povučen, rekao je ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin dodajući da je to njegov "lični poraz". Vulin je naveo da ga je pošto je sagledao sve činjenice, predsednik Aleksandar Vučić zamolio da Nacrt… »
Vulin: Na molbu Vučića, povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima

Vulin: Na molbu Vučića, povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima

N1 Info 23.09.2021
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je, na molbu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, povučen nacrt zakona o unutrašnjim poslovima. U obrazloženju odluke, kako je saopštio MUP Srbije, Vulin je naveo: „Кamere koje… »
Vulin: Povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima

Vulin: Povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima

Danas 23.09.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin saopštio je danas da je povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima. „Predsednik Vučić me je zamolio da Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima povučem iz procedure. Predsednička se ne poriče, i ja… »
Vulin: Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima je povučen da se izbegne krv

Vulin: Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima je povučen da se izbegne krv

Beta 23.09.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da je na inicijativu predsednika Aleksandra Vučića povukao iz procedure Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima koji je naišao na velike kritike opozicije i stručne javnosti i dodao da je… »
Vulin: Vučić zamolio, Nacrt zakona o policiji se povlači iz procedure

Vulin: Vučić zamolio, Nacrt zakona o policiji se povlači iz procedure

Južne vesti 23.09.2021
Nakon brojnih zamerki na Nacrt novog zakona o unutrašnjim poslovima, on je povučen iz procedure, kaže ministar Aleksandar Vulin, a na taj potez se odlučio, kako stoji u saopštenju MUP-a, nakon što ga je zamolio lično predsednik Srbije Aleksandar… »
Vulin: Predsednik me je zamolio, predsednik se ne poriče – Povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima

Vulin: Predsednik me je zamolio, predsednik se ne poriče – Povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima

Glas Šumadije 23.09.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin saopštio je danas da je povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima. Predsednik Vučić me je zamolio da Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima povučem iz procedure. Predsednička se ne poriče, i ja ću… »
Vulin: “Predsednička se ne poriče. Na molbu Vučića, povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima”

Vulin: “Predsednička se ne poriče. Na molbu Vučića, povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima”

Nedeljnik 23.09.2021
Screenshot/YouTube/BN Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je, na molbu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, povučen nacrt zakona o unutrašnjim poslovima. U obrazloženju odluke, kako je saopštio MUP Srbije, Vulin je… »
Vulin: Na molbu Vučića, povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima

Vulin: Na molbu Vučića, povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima

Naissus info 23.09.2021
U saopštenju MUP-a, Vulin je naveo: „Кamere koje su London učinile bezbednim napadnute su u Beogradu, ono što je dobro za građane EU označeno je kao represija za građane Srbije. Obaveštajnim radom došli smo do informacija da je nekoliko stranih… »
Na molbu predsednika Srbije povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima

Na molbu predsednika Srbije povučen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima

Moj Novi Sad 23.09.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin saopštio da je Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima povučen. Podsetimo, javnost u Srbiji i pojedine opozicione stranke kritikovale su nacrt tog zakona, smatrajući da on krši ljudska prava, omogućava… »
Vulin: Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima je povučen da se izbegne krv

Vulin: Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima je povučen da se izbegne krv

Radio sto plus 23.09.2021
„Obaveštajnim radom došli smo do informacija da je nekoliko stranih zapadnih obaveštajnih službi preko svoje agenturne mreže u medijima, nevladinim organizacijama i političkim partijama izvršilo medijsku pripremu za organizaciju nasilnih protesta… »
Vulin povukao problematični nacrt zakona o policiji

Vulin povukao problematični nacrt zakona o policiji

Nova 23.09.2021
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je, na molbu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, povučen nacrt zakona o unutrašnjim poslovima, piše N1. „Sagledavajući sve činjenice, predsednik Vučić me je zamolio da Nacrt… »
Povučen Nacrt zakona o policiji

Povučen Nacrt zakona o policiji

Sputnik 23.09.2021
Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima je povučen, saopštio je ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin. U saopštenju ministra policije, se navodi, između ostalog, da ga je predsednik Srbije zamolio da povuče nacrt zakona. Saopštenje prenosimo… »
Narodna stranka: Novi zakon omogućava Vulinu da osniva parapolicijske odrede

Narodna stranka: Novi zakon omogućava Vulinu da osniva parapolicijske odrede

Danas 23.09.2021
Narodna stranka saopštila je danas da će, ako bude usvojen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima, biti ugrožena bezbednost države i građana, urušena pravna sigurnost i ljudska prava, a pre svega pravo na slobodu govora i privatnost. „Nacrt zakona… »
Narodna stranka: Nacrt zakona o policiji ugrožava bezbednost države i građana

Narodna stranka: Nacrt zakona o policiji ugrožava bezbednost države i građana

Nova 23.09.2021
Narodna stranka saopštila je danas da će, ako bude usvojen Nacrt zakona o unutrašnjim poslovima, biti ugrožena bezbednost države i građana, urušena pravna sigurnost i ljudska prava, a pre svega pravo na slobodu govora i privatnost. „Nacrt zakona… »

Vesti dana »