Povezane vesti

Marina Tucaković priključena na kiseonik i pozitivna je na korona virus Primljena u bolnicu, a evo šta kažu lekari kako se…

Marina Tucaković priključena na kiseonik i pozitivna je na korona virus Primljena u bolnicu, a evo šta kažu lekari kako se…

Kurir 14.09.2021
Marini Tucaković se naglo pogoršalo zdravstveno stanje, a kako je njen sin potvrdio za Kurir ona je pozitivna na korona virus. Marina je zbrinuta u jednoj privatnoj beogradskoj klinici i priključena je na kiseonik, a kako kažu lekari - nije životno… »
Marina Tucaković priključena na kiseonik! Pozitivna je na koronu - Evo u kakvom je stanju

Marina Tucaković priključena na kiseonik! Pozitivna je na koronu - Evo u kakvom je stanju

Mondo 14.09.2021
Marina Tucaković se već godinama bori s opakom bolešću, a nešto ranije njen sin Milan Laća Radulović oglasio na Tviteru navodeći da je njegovoj majci hitno potrebna pomoć, da joj je pozlilo i da ima teško gušenje. Marina Tucaković se već… »
Marina Tucaković primljena u bolnicu, priključena na kiseonik: Pogoršalo joj se stanje, lekari daju sve od sebe

Marina Tucaković primljena u bolnicu, priključena na kiseonik: Pogoršalo joj se stanje, lekari daju sve od sebe

Blic 14.09.2021
Marini Tucaković se naglo pogoršalo zdravstveno stanje, zbog čega je intervenisala hitna pomoć. Čuvena autorka mnogih hitova sada je primljena u bolnicu Dragiša Mišović, a pozitivna je na korona virus. Marina je zbrinuta u pomenutoj bolnici, gde… »
Marina Tucaković ima koronavirus, ide u bolnicu

Marina Tucaković ima koronavirus, ide u bolnicu

Nova 14.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković zaražena je koronavirusom, saznaje Nova.rs. Ovu informaciju je za naš portal kratko potvrdio njen sin, takođe tekstopisac, Milan Radulović Laća. U kratkom razgovoru, Radulović je rekao da će Marina biti… »
"Mama mi je rekla da misli da će umreti": Sin Marine Tucaković se oglasio: "Ima 45 kila, preslaba je za to "

"Mama mi je rekla da misli da će umreti": Sin Marine Tucaković se oglasio: "Ima 45 kila, preslaba je za to "

Blic 14.09.2021
Tekstopiscu Marini Tucaković pozlilo je danas i dobila je gušenje, a Milan Radulović Laća, za domaće medije otkrio je šta se zapravo desilo u njihovom domu, i šta mu je majka rekla pre nego što je došla Hitna pomoć. - Došao je tehničar koji… »
Marina Tucaković pozitivna na korona virus! Ona je i dalje u bolnici, poznato u kakvom je stanju

Marina Tucaković pozitivna na korona virus! Ona je i dalje u bolnici, poznato u kakvom je stanju

Večernje novosti 14.09.2021
Foto: N.Fifić Potvrđeno je da je Marina Tucaković pozitivna na virus korona. Ona je zbrinuta u jednoj privatnoj beogradskoj klinici, gde joj je medicinsko osoblje posvetilo punu pažnju, ne bi li što pre sanirali sve novonastale zdravstvene tegobe i… »
Oglasio se sin marine tucaković: Sledi borba za moju majku i mog heroja! (foto)

Oglasio se sin marine tucaković: Sledi borba za moju majku i mog heroja! (foto)

Večernje novosti 14.09.2021
Foto: Printskrin Naime, Laća je istakao da sada sledi jedna velika borba: - Hvala svima na podršci. I na tome što su svi divni ljudi dokazali da dobro i dalje postoji. Sledi borba. Za moju majku. Mog heroja. I sve što je učinila za nas. Žilavi smo… »
"Nije dobro, prima infuziju": Sin Marine Tucaković: "Idemo u crkvu da zapalimo sveću i da se pomolimo"

"Nije dobro, prima infuziju": Sin Marine Tucaković: "Idemo u crkvu da zapalimo sveću i da se pomolimo"

Blic 14.09.2021
Tekstopiscu Marini Tucaković pozlilo je danas i dobila je gušenje, a Milan Radulović Laća, njen sin, nešto pre 13 časova izašao je pred zgradu u kojoj žive i čim je video nekoliko prisutnih novinara vratio se u stan. Međutim, za "Kurir" je… »
Rekla mi je da misli da će umreti: Sin Marine Tucaković za Nova.rs

Rekla mi je da misli da će umreti: Sin Marine Tucaković za Nova.rs

Nova 14.09.2021
Marini Tucaković, kojoj je jutros naglo pozlilo, kada je prema rečima njenog sina dobila jaka gušenja, ukazana je prva pomoć. Njen sin, Milan Laća Radulović, u ekskluzivnom razgovoru za Nova.rs otkriva da mu je majka tokom napada rekla da misli da… »
Hitna pomoć u domu Marine Tucaković! Sin molio za pomoć, suprug Futa poručio - Ne može da priča! Nije dobro

Hitna pomoć u domu Marine Tucaković! Sin molio za pomoć, suprug Futa poručio - Ne može da priča! Nije dobro

Mondo 14.09.2021
Marina Tucaković se već godinama bori s opakom bolešću, a nešto ranije njen sin Milan Laća Radulović oglasio na Tviteru navodeći da je njegovoj majci hitno potrebna pomoć, da joj je pozlilo i da ima teška gušenja. Marina Tucaković se već… »
Hitna Pomoć stigla u dom marine Tucaković: Užurbano uleteli u njenu kuću

Hitna Pomoć stigla u dom marine Tucaković: Užurbano uleteli u njenu kuću

Blic 14.09.2021
Marina Tucaković koja se godinama bori protiv opake bolesni, oseća se veoma loše, ima gušenje, zbog čega je njen sin Milan Laća Radulović zatražio pomoć preko Tvitera. Hitna pomoć privatne klinike je stigla. Medicinari su stigli privatnim… »
Idemo da se pomolimo za mamu! Marina Tucaković prima infuziju, a sin Laća je poručio - Idemo u crkvu da zapalimo sveću!

Idemo da se pomolimo za mamu! Marina Tucaković prima infuziju, a sin Laća je poručio - Idemo u crkvu da zapalimo sveću!

Mondo 14.09.2021
Marina Tucaković se ne oseća dobro, a ispred njenog doma je stigla Hitna pomoć privatne klinike. Marina Tucaković se ne oseća dobro, a ispred njenog doma je stigla Hitna pomoć privatne klinike. Marina Tucaković se već godinama bori s opakom… »
Marina Tucaković u teškom stanju: Oglasio se njen sin - "Zapalite sveću za mamu, to je jedina izjava"

Marina Tucaković u teškom stanju: Oglasio se njen sin - "Zapalite sveću za mamu, to je jedina izjava"

Večernje novosti 14.09.2021
Foto: Instagram On se javio novinarima na telefon, te istakao da se Marina ne oseća dobro. Hitna pomoć privatne klinike je stigla ispred doma Marine Tucaković. Medicinari su stigli privatnim kolima i užurbano ušli u kuću proslavljenog tekstopisca… »
Nova.rs saznaje: Marini Tucaković ukazana prva pomoć

Nova.rs saznaje: Marini Tucaković ukazana prva pomoć

Nova 14.09.2021
Marini Tucaković, kojoj je jutros naglo pozlilo, kada je, prema rečima njenog sina, dobila jaka gušenja, ukazana je prva pomoć, javlja reporter Nova.rs, koji se nalazi ispred njene kuće. Naime, kako naš reporter javlja, u zgradu u kojoj živi Marina… »
Sin Marine Tucaković moli za pomoć: Majka mi ima teška gušenja

Sin Marine Tucaković moli za pomoć: Majka mi ima teška gušenja

Nova 14.09.2021
Tekstopisac Milan Laća Radulović, sin Marine Tucaković, oglasio se na Tviteru, gde je zamolio za pomoć, jer mu majka, kako kaže, ima teška gušenja. Prema Laćinim rečima, Marini je pozlilo i treba joj hitna pomoć. POMOĆ!!! Majka mi ima teška… »
"POMOĆ! Majka mi ima teška gušenja!" Sin Marine Tucaković moli da joj se pomogne što pre - "Može biti kasno"

"POMOĆ! Majka mi ima teška gušenja!" Sin Marine Tucaković moli da joj se pomogne što pre - "Može biti kasno"

Mondo 14.09.2021
Sin Marine Tucaković zatražio je pomoć na Tviteru. Sin Marine Tucaković zatražio je pomoć na Tviteru. Marina Tucaković se već godinama bori s opakom bolešću, a sada se njen sin, kompozitor Milan Laća Radulović oglasio na društvenoj mreži… »
Laći se javili medicinski radnici: Marina Tucaković i dalje čeka pomoć kod kuće

Laći se javili medicinski radnici: Marina Tucaković i dalje čeka pomoć kod kuće

Nova 14.09.2021
Hitmejker Milan Laća Radulović, sin Marine Tucaković, oglasio se na Tviteru, gde je zamolio za pomoć, jer mu majka, kako kaže, ima teška gušenja. Kako Nova.rs saznaje, Laći su se javila tri medicinska stručnjaka, ali je Marina još uvek kod… »
Marina nije dobro, ne može da priča: Posle sina oglasio se i muž Futa! Zabrinut izustio samo dve reči

Marina nije dobro, ne može da priča: Posle sina oglasio se i muž Futa! Zabrinut izustio samo dve reči

Kurir 14.09.2021
Marina Tucaković, koja se godinama bori protiv opake bolesni, oseća se veoma loše, ima gušenje, a sve je to javnost objavio njen sin Milan Laća Radulović. Sada se oglasio i njegov otac Futa Radulović. POMOĆ!!! Majka mi ima teška gušenja… »

Vesti dana »