Povezane vesti

Vučić: Hvala na svemu učinjenom za Srbiju; O Kosovu, litijumu...

Vučić: Hvala na svemu učinjenom za Srbiju; O Kosovu, litijumu...

Dnevnik 13.09.2021
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je, u zajedničkom obraćanju sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel, još jednom izrazio ogromnu zahvalnost na poseti Beogradu, što je, rekao je, velika čast za našu zemlju, kao i na svemu što… »
Obraćanje Angele Merkel i Aleksandra Vučića: Drago mi je što sam došla, zajedno smo postigli niz rezultata

Obraćanje Angele Merkel i Aleksandra Vučića: Drago mi je što sam došla, zajedno smo postigli niz rezultata

Mondo 13.09.2021
Nemačka kancelarka Angela Merkel i predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratili su se javnosti nakon privatnog razgovora koji su vodili po njenom dolasku u Beograd. Nemačka kancelarka Angela Merkel i predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratili su se… »
Vučić: Dobro znamo da je Kosovo uslov za pristupanje Srbije EU

Vučić: Dobro znamo da je Kosovo uslov za pristupanje Srbije EU

N1 Info 13.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je, kako je rekao, iskrenu zahvalnost nemačkoj kancelarki Angeli Merkel na svemu što je učinila za Srbiju i Zapadni Balkan. Vučić je rekao i da "jako dobro znamo" da je rešavanje pitanja Kosova, odnosno… »
Vučić i Merkel se obratili javnosti! Predsednik Srbije: Zahvalni smo kancelarki, a kod nas zahvalnost ne traje kratko kurir…

Vučić i Merkel se obratili javnosti! Predsednik Srbije: Zahvalni smo kancelarki, a kod nas zahvalnost ne traje kratko kurir…

Kurir 13.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i nemačka kancelarka Angela Merkel imali su "tet-a-tet" sastanak, čije su teme bile billateralni odnosi, politička i ekonomska pitanja i evropska perspektiva Srbije. Posle sastanka Vučić i Merkel su se obratili… »
Da li će Srbija morati da prizna lažnu državu? Merkelova jasno odgovorila! (video)

Da li će Srbija morati da prizna lažnu državu? Merkelova jasno odgovorila! (video)

Pravda 13.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i nemačka kancelarka Angela Merkel obraćaju se novinarima nakon bilateralnog sastanka. Predsednik Vučić je na konferenciji za novinare rekao da će i kada Angela Merkel ne bude kancelarka na isti način da govore o… »
Vučić otkrio šta je rekao Merkelovoj: Za nas je uvreda ako nam kažete da nismo dobri domaćini - Evo šta mu je odgovorila

Vučić otkrio šta je rekao Merkelovoj: Za nas je uvreda ako nam kažete da nismo dobri domaćini - Evo šta mu je odgovorila

Večernje novosti 13.09.2021
Foto: Tanjug Vučić je tokom obraćanja medijima otkrio šta je rekao kancelarki. - Pričali smo na terasi, i ja sam rekao kancelarki. Ne moramo oko svega da se usaglasimo, ali jedina uvreda u Srbiji je da nam kažete da nismo dobri domaćini. Angela se… »
Posle svečanog dočeka Merkel se sastala sa Vučićem

Posle svečanog dočeka Merkel se sastala sa Vučićem

Beta 13.09.2021
Nemačka kancelarka Angela Merkel sastala se danas u Beogradu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem sa kojim će, kako je najavljeno, razgovarati o bilateralnim političkim i ekonomskim odnosima i evropskoj perspektivi Srbije. Prethodno je… »
"Beograd je danas posebno lep": Vučić objavio snimak sa terase Palate "Srbija", ovako je izgledao opušten razgovor sa…

"Beograd je danas posebno lep": Vučić objavio snimak sa terase Palate "Srbija", ovako je izgledao opušten razgovor sa…

Blic 13.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram profilu snimak sa terase u Palati "Srbija", gde je pre početka zvaničnih sastanaka porazgovarao sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel. - Prvi pogled na Beograd sa terase Palate Srbija… »
Svečani doček za Merkel ispred Palate Srbija

Svečani doček za Merkel ispred Palate Srbija

Dnevnik 13.09.2021
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić priredio je svečani doček ispred Palate Srbija za nemačku kancelarku Angelu Merkel, uz postrojenu Gardu, intoniranje himni dve države i ispaljivanje počasnih plotuna. Kancelarka Merkel je tokom… »
Moćni avion angele merkel: Nemačka kancelarka više puta imala pehove na letovima, jednom morala prinudno da sleti (foto)

Moćni avion angele merkel: Nemačka kancelarka više puta imala pehove na letovima, jednom morala prinudno da sleti (foto)

Večernje novosti 13.09.2021
Foto: Tanjug Veliki putnički avion koji je prenamenjen u glavno transportno sredstvo nemačke kancelarke dopratili su lovci MiG-29 RV i PVO Srbije. Zanimljivo je da je Merkelova više puta imala "pehove" sa avionima, pogotovo sa letelicama tipa "Erbas… »
"Imam veliku tremu": Vučić uoči posete Angele Merkel Srbiji (video)

"Imam veliku tremu": Vučić uoči posete Angele Merkel Srbiji (video)

Blic 13.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je snimak na instagram nalogu "budućnost Srbije" uoči posete nemačke kancelarke Angele Merkel. - Kao i svaki put kada imam tremu došao sam mnogo ranije. Šetam između piste i salona. Mislim da sam 500 puta… »
Boriću se za Srbiju: Predsednik Vučić poslao važnu poruku pred dolazak Angele Merkel (video)

Boriću se za Srbiju: Predsednik Vučić poslao važnu poruku pred dolazak Angele Merkel (video)

Kurir 13.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je snimak na instagram nalogu "budućnost Srbije" uoči posete nemačke kancelarke Angele Merkel. "Imam veliku tremu, boriću se za Srbiju!", napisao je predsednik u opisu snimka. View this post on Instagram A… »
VIDEO „Imam veliku tremu“: Vučić uzbuđen pred dolazak Merkel

VIDEO „Imam veliku tremu“: Vučić uzbuđen pred dolazak Merkel

Nova 13.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je snimak na instagram nalogu "budućnost Srbije" uoči posete nemačke kancelarke Angele Merkel. Predsednik je otkrio kako se sprema na dolazak nemačke kancelarke. Објава коју дели Aleksandar… »
Džentlmenski potez predsednika Srbije: Pogledajte kako je Vučić dočekao Angelu Merkel (video)

Džentlmenski potez predsednika Srbije: Pogledajte kako je Vučić dočekao Angelu Merkel (video)

Kurir 13.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je danas u 16.15 kancelarku Savezne Republike Nemačke Angelu Merkel na aerodromu "Nikola Tesla". Angela Merkel je stigla u jednodnevnu zvaničnu posetu. Predsednik Vučić je pozdravio gošću i uručio joj… »

Vesti dana »