Povezane vesti

Đoković sporije krenuo ka istoriji: Novak izgubio set, pa demolirao Danca na startu US opena

Đoković sporije krenuo ka istoriji: Novak izgubio set, pa demolirao Danca na startu US opena

Vesti online 01.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Ðoković plasirao se u drugo kolo US opena, pošto je na startu savladao mladog Holgera Runea iz Danske sa 3:1 (6:1, 6:7 (5:7), 6:2, 6:1). Prvi set je bio crz, lak i efikasan i Novak je u njemu radio sve ono što se od njega… »
Đoković prošao u drugo kolo US opena: Voleo bih da ispišem istoriju

Đoković prošao u drugo kolo US opena: Voleo bih da ispišem istoriju

Dnevnik 01.09.2021
NjUJORK: Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u drugo kolo US opena, pošto je na startu savladao mladog Holgera Runea iz Danske 6:1, 6:7 (5:7), 6:2, 6:1. Đokovićev naredni rival biće Talon Grikspur iz Holandije, koji je iznenadio Nemca… »
Novak preko Runea stigao do Grikspora

Novak preko Runea stigao do Grikspora

Sportski žurnal 01.09.2021
Na startu US opena Novak Đoković pobedio je Danca Holgera Vitusa Nodskova Runea 3:1. Na startu US opena Novak Đoković pobedio je Danca Holgera Vitusa Nodskova Runea 3:1 (6:1, 6:7, 6:2, 6:1) za dva sata i 16 minuta igre. Bilo bi sve i brže gotovo da… »
Đoković: Pomažem Olgi koliko mogu

Đoković: Pomažem Olgi koliko mogu

Danas 01.09.2021
Olga Danilović napravila je uspeh na ovosezonskom US openu samim plasmanom u glavni žreb. Srpska teniserka uspela je da napravi iskorak u vidu plasmana u drugo kolo u kome je imala privilegiju da talenat proveri u duelu sa grend slem šampionkom, Naomi… »
Đoković pokazao pred kamerama sat od 22 hiljade dolara VIDEO

Đoković pokazao pred kamerama sat od 22 hiljade dolara VIDEO

Nova 01.09.2021
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, nedavno je potpisao ugovor sa proizvođačem satova, a na konferenciji na medije nakon pobede nad Holgerom Runeom (6:1, 6:7(5), 6:2, 6:1)u prvom kolu US Opena pokazao je model koji će nositi sledeće dve nedelje… »
Holger Rune ima poruku za Novaka, neka čuje ceo svet!

Holger Rune ima poruku za Novaka, neka čuje ceo svet!

Sportske.net 01.09.2021
Prva prepreka za Novaka Đokovića u Njujorku na putu ka novoj Gren Slem tituli bio je 18-godišnji danski teniser Holger Rune koji je svojim nastupom pokupio simpatije i publike, ali i samog Đokovića koji mu se nedugo posle meča obratio na društvenim… »
Đoković kakav se retko viđa! Novak nije mogao da izdrži, opleo u SAD: Znam ko sam i šta sam, a pokušavaju da me umanje i…

Đoković kakav se retko viđa! Novak nije mogao da izdrži, opleo u SAD: Znam ko sam i šta sam, a pokušavaju da me umanje i…

Sportal blic 01.09.2021
je pobedom otvorio nastup na US openu, ali nije bio preterano zadovoljan igrom tokom eliminacije Holgera Runea. U četiri seta je srpski as porazio talentovanog Danca i otišao u narednu fazu američkog grend slema. - Situacija je ove godine neobičnija… »
"Novače, hvala ti što si me učinio mudrijim, ti si veliki šampion": Rune posle poraza poslao poruku Đokoviću

"Novače, hvala ti što si me učinio mudrijim, ti si veliki šampion": Rune posle poraza poslao poruku Đokoviću

Večernje novosti 01.09.2021
Foto: EPA-EFE/JOHN G. MABANGLO Najbolji teniser sveta je posle meča iskazao veliko poštovanje prema 145. igraču na ATP listi. Sada je Rune poslao poruku srpskom asu u kojoj mu se zahvalio. - Hvala NJujorku i Ju-Es openu za najveće iskustvo u mojoj… »
Novak otkrio zašto nije slao srca publici u Njujorku

Novak otkrio zašto nije slao srca publici u Njujorku

Nova 01.09.2021
Najbolji teniser planete Novak Đoković objasnio je zbog čega je izostao njegov čuveni pozdrav koji praktikuje već godinama na ATP turu. Novak je pobedom nad Dancem Holgerom Runeom počeo turnir na US Openu, u četiri seta. Posle ubedljivo dobijenog… »
Cicipas prozivao Novaka za toalet, a kampuje u njemu

Cicipas prozivao Novaka za toalet, a kampuje u njemu

Nova 01.09.2021
Stefanos Cicipas nije baš najomiljeniji teniser na US Openu, zahvaljujući trikovima kojima se poslužio protiv Endija Marija. Nije Cicipas učinio ništa što se kosi sa pravilima, iskoristio je pravo za odlazak u toalet, ali je usput sve „začinio“… »
Novak pokazao ''čuku'' od 22.000 evra: Đoković potpisao za Švajcarce, odmah se video skupoceni sat! (foto)

Novak pokazao ''čuku'' od 22.000 evra: Đoković potpisao za Švajcarce, odmah se video skupoceni sat! (foto)

Mondo 01.09.2021
Sradnja je nedavno uspostavljena, a sat izgleda vrhunski! Sradnja je nedavno uspostavljena, a sat izgleda vrhunski! Najbolji teniser sveta od skoro sarađuje sa švajcarskim proizvođačem satova ''Hublot'', a odmah nakon prvog meča u Njujorku pokazao je… »
"Niko ne može da mi oduzme ono što sam postigao": Đoković otvorio dušu u NJujorku i govorio o rezultatima koje je ostvario…

"Niko ne može da mi oduzme ono što sam postigao": Đoković otvorio dušu u NJujorku i govorio o rezultatima koje je ostvario…

Večernje novosti 01.09.2021
FOTO: AP/Tanjug Srpski as je dobro počeo meč, ali je onda usledio pad koji je Danac iskoristio. Ipak, problemi sa grčevima koje je imao 145. na ATP listi onemogućili su ga da do kraja pruži maksimum. Ipak, to ne umanjuje trijumf osvajača 20 grend… »
Novaka Đokovića posle pobede na US openu prvo pitali šta misli o prelepoj srpkinji! "Pričali smo, pokušao sam da joj…

Novaka Đokovića posle pobede na US openu prvo pitali šta misli o prelepoj srpkinji! "Pričali smo, pokušao sam da joj…

Sportal blic 01.09.2021
I sam je bilo pomalo iznenađen pitanjem, naročito jer ga novinari prvo nisu pitali o pobedi na startu US opena. Prvi teniser sveta je na konferenciji posle meča govorio o srpskoj teniserki sa kojom često trenira, a prelepa Srpkinja je u prvom kolu… »
Ako pokušaju da umanje moje uspehe, porede sa drugima... Đoković otvorio dušu u Njujorku: Da li dobijam istu pažnju?

Ako pokušaju da umanje moje uspehe, porede sa drugima... Đoković otvorio dušu u Njujorku: Da li dobijam istu pažnju?

Mondo 01.09.2021
Novak Đoković komentarisao je i da li se njegovi uspesi dovoljno vrednuju. Novak Đoković komentarisao je i da li se njegovi uspesi dovoljno vrednuju. Srpski teniser Novak Đoković pobedio je Holgera Rune na startu US Opena (3:1) uprkos malim… »
Đoković preskočio prvu prepreku na ju-es openu: Novak siguran na startu protiv mladog Danca

Đoković preskočio prvu prepreku na ju-es openu: Novak siguran na startu protiv mladog Danca

Večernje novosti 01.09.2021
FOTO: EPA Talentovani 18-godišnjak nije mogao da privede meč kraju onako kako je želeo. Razlog je veliki problem sa grčevima koji se javio krajem trećeg seta i od tada nije mogao normalno da se kreće. Najbolji teniser sveta pokazao je još jednom da… »
Noćna mora Novaka Đokovića doživela debakl na US Openu

Noćna mora Novaka Đokovića doživela debakl na US Openu

Nova 01.09.2021
Novak Đoković je odradio svoj deo posla i uspešno prošao prvu prepreku na US Openu u vidu mladog Holgera Runea, a usput mu se nekoliko zvučnih imena sklonilo sa puta. Novak Đoković je odradio svoj deo posla i uspešno prošao prvu prepreku na US… »
Đokoviću nije mnogo značio prvi meč, ko je heroj dana?

Đokoviću nije mnogo značio prvi meč, ko je heroj dana?

N1 Info 01.09.2021
Drugog dana US opena Novak Đoković je izašao na teren prvi put u Njujorku, savladao je Holgera Runea u četiri seta. Ipak, teško je zaključiti bilo šta o Novakovoj igri na osnovu tog meča, a objasnili smo i zašto. Sve epizode serijala Ozmo i USO21… »
Đoković: Pratim Olgu, pomažem joj koliko mogu

Đoković: Pratim Olgu, pomažem joj koliko mogu

N1 Info 01.09.2021
Posle pobede u prvom kolu US Opena nad Dancem Holgerom Runeom, Novak Đoković je između ostalog govorio o srpskoj teniserki Olgi Danilović koja treba da igra sa Naomi Osakom u drugom kolu ovog Grend slema. Takođe je pričao o svojoj igri u prvom kolu… »
Seča favorita: Sa Ju-Es opena ispalo pet favorita, a Novak je sigurno želeo da ih izbegne

Seča favorita: Sa Ju-Es opena ispalo pet favorita, a Novak je sigurno želeo da ih izbegne

Večernje novosti 01.09.2021
FOTO: Tanjug U dosadašnjih 16 mečeva u prvom kolu - Đoković ima isto toliko trijumfa, ali neki od njegovih potencijalnih rivala u istom delu kostura nisu imali dovoljno koncentracije za tako nešto, a ispali su neki igrači koje je Novak sigurno… »
Publika ponovo navijala protiv Novaka, on im odgovorio posle meča VIDEO

Publika ponovo navijala protiv Novaka, on im odgovorio posle meča VIDEO

Nova 01.09.2021
Novak Đoković je uspeo uz manje probleme da prebrodi prvu prepreku na US Openu protiv talentovanog Holgera Runea, a već sada tradicionalno je imao i publiku protiv sebe. Međutim, srpski teniser je posle meča imao jasan stav po tom pitanju. Svi su u… »
Jelena Dokić otkrila ko može da pobedi Đokovića na US Openu VIDEO

Jelena Dokić otkrila ko može da pobedi Đokovića na US Openu VIDEO

Nova 01.09.2021
Novak Đoković je uspešno započeo svoj put ka ispisivanju istorije i osvajanju rekordnog 21 grend slema što nikome nije pošlo za rukom do sada. Srpski teniser bi istovremeno postao i tek drugi teniser u istoriji sa osvojenim kalendarskim grend… »
Iznenađenje dana na ju-es openu: Italijan eliminisan od 716. igrača na ATP listi

Iznenađenje dana na ju-es openu: Italijan eliminisan od 716. igrača na ATP listi

Večernje novosti 01.09.2021
FOTO: Tanjug Amerikanac je u taj-brejku prvog seta slomio otpor Čekinata i posle 57 minuta poveo u setovima. U drugom setu presudan je bio 12. gem, kada je Čekinato oduzeo servis rivalu i rezultatom 7:5 osvojio set i izjednačio. Činilo se da će… »
Amerikanci nisu čuli zvižduke - Rune: Nisam znao da skandiraju moje ime, mislio sam da zvižde Novaku

Amerikanci nisu čuli zvižduke - Rune: Nisam znao da skandiraju moje ime, mislio sam da zvižde Novaku

Večernje novosti 01.09.2021
Foto Instagram printscreen/holgerrune Teniser iz Danske je uspeo da pridobije publiku koja je veći deo meča navijala za njega. Novak Đoković je nakon meča rekao da mu je publika zviždala, a američki novinari odgovorili su da to nije tačno, već su… »
Đoković: Žao mi je što je Rune imao problema sa grčevima

Đoković: Žao mi je što je Rune imao problema sa grčevima

RTS 01.09.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković nadigrao je Holgera Runea sa 3:1 (6:1, 6:7 /5-7/, 6:2, 6:1) u prvom kolu Ju-Es opena, a posle meča je nahvalio mladog Danca istakavši da mu je žao što je njegov suparnik imao problema sa grčrvima posle drugog seta… »
Đoković tešio 18-godišnjeg Danca nakon pobede: Mnogo se mučio, ovo se i meni dešavalo u mladosti!

Đoković tešio 18-godišnjeg Danca nakon pobede: Mnogo se mučio, ovo se i meni dešavalo u mladosti!

Vesti online 01.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Ðoković plasirao se u drugo kolo US opena, pošto je na startu savladao mladog Holgera Runea iz Danske sa 3:1 (6:1, 6:7 (5:7), 6:2, 6:1). Posle pobede, Novak je istakao da mu je jako krivo što je meč sa Holgerom Runeom… »
Serenin trener: Novak poludeo u Tokiju, na US Openu će se boriti sa živcima

Serenin trener: Novak poludeo u Tokiju, na US Openu će se boriti sa živcima

Nova 01.09.2021
Patrik Muratoglu, trener Serene Vilijams, govorio je o pritisku sa kojim se Novak Đoković suočava u napadu na 21. Grend slem. „Ova godina je posebna za Novaka, uvek je bio daleko od dvojice drugih (Rodžer Federer i Rafa Nadal) po broju Grend… »
Da li je moguće?! Obezbeđenje na US openu oteralo Novaka sa terena! Đoković dva puta pokušao da dođe do navijača, ali...

Da li je moguće?! Obezbeđenje na US openu oteralo Novaka sa terena! Đoković dva puta pokušao da dođe do navijača, ali...

Sportal blic 01.09.2021
Najbolji teniser planete napravio je morao je brzo da napusti stadion "Artur Eš". Srbin je kao što je do sada bila tradicija, posle kratke izjave želeo da podeli autograme sa svojim fanovima, međutim obezbeđenje na ovom grend slemu to nije dozvolilo… »
Mladog Danca obuzele emocije, slikama pokazao koliko mu znači Novak

Mladog Danca obuzele emocije, slikama pokazao koliko mu znači Novak

Nova 01.09.2021
Novak Đoković je u prvom kolu savladao talentovanog Holgera Runea sa 3:1 u setovima, a mladi Danac je zbog herojskog otpora postao jedna od najlepših priča prvog grend slema u sezoni. On je skoro dva seta uprkos bolovima i grčevima zbog kojih je… »
Novak Đoković oduševio tenisku javnost: Nakon meča se ovom porukom obratio rivalu (foto)

Novak Đoković oduševio tenisku javnost: Nakon meča se ovom porukom obratio rivalu (foto)

Večernje novosti 01.09.2021
FOTO: Tanjug Nakon meča protiv Danca Holgera Runea, koji je Nole dobio u četiri seta, obratio se talentovanom Dancu porukom koja će ga bez sumnje pogurati i dati mu motivaciju za naredne poduhvate. Đoković je tešio Runea nakon meča kada mu je… »
US open: Đoković krenuo po istorijski grend slem, mladom Dancu dozvolio samo jedan set!

US open: Đoković krenuo po istorijski grend slem, mladom Dancu dozvolio samo jedan set!

Hot sport 01.09.2021
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u drugo kolo US Opena. On je na startu poslednjeg grend slemna u sezoni za dva sata i 16 minuta savladao danskog tenisera Holgera Runea sa 3:1, po setovima 6:1, 6:7 (5), 6:2, 6:1. Đoković je ekspresno stigao do… »
Navijači ponovo nisu na strani Đokovića: Srpski teniser se borio protiv rivala, ali i publike u Njujorku – ‘Nije idealna…

Navijači ponovo nisu na strani Đokovića: Srpski teniser se borio protiv rivala, ali i publike u Njujorku – ‘Nije idealna…

Hot sport 01.09.2021
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u drugo kolo US Opena, pošto je na startu poslednjeg grend slema u sezoni savladao danskog tenisera Holgera Runea sa 3:1 (6:1, 6:7 (5), 6:2, 6:1). Prvi reket sveta je na konferenciji za medije otkrio da je… »
Za njega ni Đoković nije čuo! Holanđanin je naredni Novakov rival - idol mu je Marej, a obožava motokros i Formulu 1

Za njega ni Đoković nije čuo! Holanđanin je naredni Novakov rival - idol mu je Marej, a obožava motokros i Formulu 1

Mondo 01.09.2021
Za sledećeg protivnika srpskog tenisera je malo ko čuo, pa i sam Đoković. Ovo su neke interesantne stvari o njemu. Za sledećeg protivnika srpskog tenisera je malo ko čuo, pa i sam Đoković. Ovo su neke interesantne stvari o njemu Uspeo je Novak… »
Novak otišao u svlačionicu rivala, pa govorio o svojim roditeljima VIDEO

Novak otišao u svlačionicu rivala, pa govorio o svojim roditeljima VIDEO

Nova 01.09.2021
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, nije bio previše raspoložen na konferenciji za medije posle 1. kola. Umor je učinio svoje, Novak je napravio pauzu posle Olimpijskih igara, kako bi se psihički spremio za poslednji Grend slem sezone… »
Đoković posle meča poslao snažnu poruku koja je odjeknula planetom, a onda kritikovao sebe: Znam kako da izađem na kraj!

Đoković posle meča poslao snažnu poruku koja je odjeknula planetom, a onda kritikovao sebe: Znam kako da izađem na kraj!

Sportal blic 01.09.2021
Prvi reket sveta napravio je uspešan prvi korak u svom pohodu ka 21. grend slem tituli, na konferenciji za novinare odgovarao je na brojna zanimljiva pitanja. Srbin je a Danac je "pokazao zube", naročito u drugom setu kada je posle taj-brejka uspeo da… »
Zverev napada Cicipasa: Postaje smešno, radio je to i Novaku

Zverev napada Cicipasa: Postaje smešno, radio je to i Novaku

Nova 01.09.2021
Aleksandar Zverev izbacio je Sema Kverija u 1. kolu US Opena sa 6:4, 7:5, 6:2, a bilo je reči o Stefanosu Cicipasu. Grk, inače 3. teniser sveta, na udaru je kritika, pa čak i ruganja zbog svojih odlazaka u toalet u kritičnim momentima mečeva. Ume da… »
Nisu mi zviždali, nego skandirali!? Ok, kako kažete: Đoković se borio sa publikom u Njujorku, radovali se greškama!

Nisu mi zviždali, nego skandirali!? Ok, kako kažete: Đoković se borio sa publikom u Njujorku, radovali se greškama!

Mondo 01.09.2021
Šta je prava istina? Da li je publika skandirala Runeu ili zviždala Đokoviću? Novak se nije složio sa novinarima... Šta je prava istina? Da li je publika skandirala Runeu ili zviždala Đokoviću? Novak se nije složio sa novinarima... Novak… »
Veliko srce Novaka oduševilo publiku: Danac će večno pamtiti Noletov gest pri povredi (video)

Veliko srce Novaka oduševilo publiku: Danac će večno pamtiti Noletov gest pri povredi (video)

Večernje novosti 01.09.2021
FOTO: Tanjug Novak Đoković uspešno je počeo takmičenje na US Openu u duelu sa 18-godišnjim Runeom, kog je pobedio u 1. kolu sa 6:1, 6:7 (5), 6:2, 6:1. Prvi set je dobio ubedljivo Novak, u drugom je upao u krizu, što je Rune kaznio. U trećem su… »
Novak igrao protiv danca i publike: "Nisu mi zviždali nego skandirali? Ok, kako kažete"

Novak igrao protiv danca i publike: "Nisu mi zviždali nego skandirali? Ok, kako kažete"

Večernje novosti 01.09.2021
FOTO: Tanjug Nakon dobre igre u drugom setu počeli su da ga muče grčevi, igrao je preko bola, a na kraju je Novak uspeo da slavi. Na kraju, Novak je na mreži rekao da mu je žao, tešio je rivala koji je otišao pognute glave u tunel. - Moram da… »
Neprijatna scena: Novak prišao do navijača, reagovalo je obezbeđenje!

Neprijatna scena: Novak prišao do navijača, reagovalo je obezbeđenje!

Večernje novosti 01.09.2021
FOTO: Printskrin/Eurosport Đoković je slavio sa 3:1 u setovima, a posle izjave na terenu krenuo je da, kako tradicija nalaže, podeli autograme navijačima. Međutim, u tome ga je sprečilo obezbeđenje. Đokoviću su zabranili da priđe navijačima i… »
Novak u drugom kolu, zvižduci ili skandiranje?

Novak u drugom kolu, zvižduci ili skandiranje?

Sportske.net 01.09.2021
Novak Đoković je započeo odbranu krune na US Openu pobedom protiv mladog Danca Holgera Runea. Kvalifikant nikada nije igrao protiv rivala iz top 10, bilo je treme u prvom setu, ali je u drugom uspeo da dobije taj brejk i okrene publiku na svoju stranu… »
Novak: Voleo bih da ispišem istoriju, nisam čuo šta publika skandira, mislio sam da samo zvižde

Novak: Voleo bih da ispišem istoriju, nisam čuo šta publika skandira, mislio sam da samo zvižde

Vesti online 01.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Ðoković plasirao se u drugo kolo US opena, pošto je na startu savladao mladog Holgera Runea iz Danske sa 3:1 (6:1, 6:7 (5:7), 6:2, 6:1). Prvi teniser sveta Novak Đoković je na konferenciji za medije nakon pobede u prvom… »
Djoković u drugom kolu Ju Es opena

Djoković u drugom kolu Ju Es opena

Radio sto plus 01.09.2021
Prvi teniser sveta pobedio je posle dva sata i 15 minuta. On je osam puta oduzeo servis protivniku, koji je napravio dva brejka. Djoković nije izgubio u prvom kolu grend slem turnira još od 2006. godine i Australijan opena. Danac, koji je u glavni žreb… »
Novak Đoković pobedom krenuo u pohod na istoriju! Danac pokazao zašto ga zovu "novi Rafa", ali najbolji na svetu je sa…

Novak Đoković pobedom krenuo u pohod na istoriju! Danac pokazao zašto ga zovu "novi Rafa", ali najbolji na svetu je sa…

Sportal blic 01.09.2021
Najbolji teniser sveta uspešno je započeo svoj pohod ka 21. grend slem tituli pošto se u prvom kolu US opena savladao danskog tenisera sa 3:1 u setovima (6:1, 6:7, 6:2, 6:1) Posle dva sata i 16 minuta srpski as se plasirao u drugo kolo ovog grend slema… »
Pobedio Novaka u Tokiju, tražio da ga kazne, a sada je ostao u šoku! Špancu ni 2:0 u setovima i 4 meč lopte nisu pomogle

Pobedio Novaka u Tokiju, tražio da ga kazne, a sada je ostao u šoku! Špancu ni 2:0 u setovima i 4 meč lopte nisu pomogle

Mondo 01.09.2021
Pablo Karenjo Busta je završio takmičenje na US openu. Pablo Karenjo Busta je završio takmičenje na US openu Kraj već na početku. Na Olimpijskim igrama u Tokiju je pobedio Novaka Đokovića u meču za bronzu, tražio je i da se Srbin kazni tokom… »
5 Iznenađenja u Novakovom delu žreba - ispale "mine": Otkazana repriza sa Špancem, a Italijani skroz zakazali!

5 Iznenađenja u Novakovom delu žreba - ispale "mine": Otkazana repriza sa Špancem, a Italijani skroz zakazali!

Mondo 01.09.2021
Novak Đoković za početak neće morati da misli na njih, a niko ne voli kada mu se nađu na putu. Novak Đoković za početak neće morati da misli na njih, a niko ne voli kada mu se nađu na putu. Novak Đoković je uz malo oscilacija u igri prošao u… »
Rune o „napaljenoj“ igri protiv Novaka i hit torbi koju nosi

Rune o „napaljenoj“ igri protiv Novaka i hit torbi koju nosi

Nova 01.09.2021
Novak Đoković pobedio je Holgera Runea sa 6:1, 6:7 (5), 6:2, 6:1 u 1. kolu US Opena, a mladi Danac bio je pun utisaka posle meča. Odigrao je Rune spektakularni 2. set, ali su sredinom trećeg počeli da ga muče grčevi, što je presudilo. „Bilo je… »
Đokovićev gest pri povredi će mladi Rune večno pamtiti FOTO

Đokovićev gest pri povredi će mladi Rune večno pamtiti FOTO

Nova 01.09.2021
Holger Rune, danski teniser, oduševio je Novaka Đokovića sportskim duhom u 1. kolu US Opena. Novak Đoković uspešno je počeo takmičenje na US Openu u duelu sa 18-godišnjim Runeom, kog je pobedio u 1. kolu sa 6:1, 6:7 (5), 6:2, 6:1. Prvi set je… »
Đokovićev PTPA saborac od 0-2 do pobede nad Fonjinijem uz NBA podršku

Đokovićev PTPA saborac od 0-2 do pobede nad Fonjinijem uz NBA podršku

Nova 01.09.2021
Vasek Pospišil pobedio je Fabija Fonjinija posle maratona od tri i po sata, sa 2:6, 3:6, 6:1, 6:3, 7:6 (4). Gubio je Pospišil sa 2-0 u setovima, ali je uspeo da dođe do velikog podviga protiv 28. igrača sveta, i to uz veliku NBA podršku. Prijatelj i… »
Nije lepo kada se ovako završi meč! Đoković pohvalio rivala i kritikovao sebe: Šteta što je morao da prođe kroz ovo

Nije lepo kada se ovako završi meč! Đoković pohvalio rivala i kritikovao sebe: Šteta što je morao da prođe kroz ovo

Mondo 01.09.2021
Novak Đoković je bio samokritičan posle pobede na startu US opena. Svestan je grešaka koje je pravio u bitnim momentima. Novak Đoković je bio samokritičan posle pobede na startu US opena. Svestan je grešaka koje je pravio u bitnim momentima… »
Đoković ne zna protiv koga igra, upoznaće rivala na jutjubu

Đoković ne zna protiv koga igra, upoznaće rivala na jutjubu

Nova 01.09.2021
Naredni rival Novaka Đokovića, Talon Grikspor, pobedio je Jana Lenarda Štrufa u 1. kolu US Opena sa 2:6, 7:6 (3), 4:6, 6:4, 7:5. Posle tri sata i 41 minuta igre, holandski teniser priredio je veliko iznenađenje. Svi su videli Štrufa u 2. kolu protiv… »
Đoković pobedom nad Runeom počeo pohod ka istorijskoj tituli

Đoković pobedom nad Runeom počeo pohod ka istorijskoj tituli

RTS 01.09.2021
Najbolji teniser Srbije i sveta Novak Đoković nadigrao je Holgera Runea iz Danske sa 3:1 (6:1, 6:7 /5-7/, 6:2, 6:1) na startu Ju-Es opena. U drugom kolu Đoković će se sresti sa Talonom Griksporom iz Holandije. Prvi teniser sveta je odlično počeo… »
Neprijatnost za Novaka, obezbeđenje ga udaljilo od navijača FOTO

Neprijatnost za Novaka, obezbeđenje ga udaljilo od navijača FOTO

Nova 01.09.2021
Novak Đoković trijumfalno je počeo pohod na 21. Grend slem, ali nije mogao da komunicira sa publikom kako je želeo. Dobro su bile popunjene tribine u Njujorku, a Novak Đoković uspešno je počeo takmičenje na US Openu u duelu sa Holgerom Runeom… »
Furiozan start, izgubljen set, grčevi rivala: Novak u 2. kolu

Furiozan start, izgubljen set, grčevi rivala: Novak u 2. kolu

N1 Info 01.09.2021
Novak Đoković plasirao se u drugo kolo US opena, pošto je savladao mladog Holgera Runea iz Danske sa 6:1, 6:7 (5-7), 6:2, 6:1. Đoković će se u drugom kolu sastati sa Talonom Grikspurom iz Holandije, koji je iznenadio Jan-Lenarda Štrufa sa 2:6, 7:6… »
Đoković: Osećao sam se zarđalo na početku, nije bila fer borba jer je on bio povređen

Đoković: Osećao sam se zarđalo na početku, nije bila fer borba jer je on bio povređen

Sportski žurnal 01.09.2021
Novaka još šest pobeda deli od kalendarskog gren slema. Na startu US opena Novak Đoković pobedio je Danca Holgera Vitusa Nodskova Runea 3:1 (6:1, 6:7, 6:2, 6:1) za dva sata i 16 minuta igre. U narednom kolu ga očekuje Holanđanin Talon Grikspor, koji… »
Debitant preznojio Novaka: Rune nije mogao protiv Đokovića i grčeva

Debitant preznojio Novaka: Rune nije mogao protiv Đokovića i grčeva

Mozzart sport 01.09.2021
Prvi reket sveta trijumfalno krenuo u pohod na Zlatni slem - 3:1 (6:1, 6:7, 6:2, 6:1). Prvi korak Novaka Đokovića ka Zlatnom slemu bio je uspešan. Doduše, ne siguran i ubedljiv kako se očekivalo. Onako kako je otvorio ovogodišnji Vimbldon (Džek… »
Novak priznao da je loše igrao, „skinuo je kapu“ tinejdžeru

Novak priznao da je loše igrao, „skinuo je kapu“ tinejdžeru

Nova 01.09.2021
Novak Đoković razočaran je zbog toga što su grčevi sprečili spektakl u 1. kolu US Opena. Igrao je Đoković na startu protiv Holgera Runea, talentovanog 18-godišnjeg Danca, koji mu je posle dominacije u 1. setu uzeo drugi. Onda su počeli da ga… »
Mbape poželeo Đokoviću dobrodošlicu u porodicu FOTO

Mbape poželeo Đokoviću dobrodošlicu u porodicu FOTO

Nova 01.09.2021
Novak Đoković je u ponedeljak potpisao ugovor sa "Hublotom", a taj posao mu je doneo i novog prijatelja. Kilijan Mbape, jedan od najboljih fudbalera sveta, podelio je fotografiju Novaka sa novim satom uz srdačnu poruku. „Dobrodošao u ‘Hublot’… »
Potpuno neverovatno,: u ratu Mareja i Cicipasa nadrljao Novak! Braneći Grka, legenda tenisa potkačila Đokovića

Potpuno neverovatno,: u ratu Mareja i Cicipasa nadrljao Novak! Braneći Grka, legenda tenisa potkačila Đokovića

Sportal blic 31.08.2021
Legendarni švedski teniser stao je u odbranu nakon kontroverznog poteza Grka u prvom kolu . Grčki teniser je savladao Britanca sa 3:2 u setovima na startu turnira, a nakon meča podigla se velika prašina u teniskoj javnosti zbog jednog sumnjivog poteza… »

Vesti dana »