Povezane vesti

Vučić nakon krivične prijave: Spreman sam za poligraf

Vučić nakon krivične prijave: Spreman sam za poligraf

Slobodna Evropa 03.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je "spreman da ide na saslušanje i na poligraf" nakon što je protiv njega i ministra policije Aleksandra Vulina podneta krivična prijava zbog navoda o povezanosti sa grupom Veljka Belivuka. Belivukovu… »
Vučić naterao Vučevića da podnese istu prijavu koju je već podneo Vuletić

Vučić naterao Vučevića da podnese istu prijavu koju je već podneo Vuletić

Nova 03.08.2021
Krivičnu prijavu protiv Aleksandra Vučića, čije je podnošenje najavio sam predsednik pre dve večeri rekavši da će je podneti sam protiv sebe, a onda je sutradan promenio mišljenje, pa je to danas ipak učinio njegov partijski drug Miloš… »
Krivične prijave protiv Vučića i Vulina sastavljene od napisa u medijima

Krivične prijave protiv Vučića i Vulina sastavljene od napisa u medijima

Danas 03.08.2021
Advokat Milan Đukić, punomićnik potpredsednika SNS Miloša Vučevića i poslanika Pokreta socijalista Đorđa Komlenskog, koji su danas podneli krivične prijave protiv Vučića i Vulina, nije za Danas želeo da precizira sadržaj tih prijava, ali je… »
Vučević i Komlenski podneli krivičnu prijavu protiv Vučića i Vulina

Vučević i Komlenski podneli krivičnu prijavu protiv Vučića i Vulina

RTS 03.08.2021
Potpredsednik SNS Miloš Vučević i poslanik Pokreta socijalista Đorđe Komlenski predali su danas u Republičkom javnom tužilaštvu krivičnu prijavu protiv predsednika Aleksandra Vučića i ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina zbog, kako… »
SNS: Poligraf ne bi izdržao laži opozicije i Đilasovih medija

SNS: Poligraf ne bi izdržao laži opozicije i Đilasovih medija

Danas 03.08.2021
Novosadski odbor Srpske napredne stranke (SNS) odbacio je danas zahtev Demokratske stranke (DS) da gradonačelnik Novog Sada i visoki funkcioner SNS-a Miloš Vučević da ostavku, jer je podneo „naručenu“ krivičnu prijavu protiv predsednika svoje… »
N1 Studio Live (3.8.2021)

N1 Studio Live (3.8.2021)

N1 Info 03.08.2021
Potpredsednik SNS Miloš Vučević ponovo u odbrani časti i ugleda porodice Vučić. Ovaj put podneo je krivičnu prijavu protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića, povodom optužbi kriminalnog klana Veljka Belivuka i njegovih saradnika da bi, kako… »
Gajić: Tužilaštvo mora da proveri iskaze Belivuka i Miljkovića, krivične prijave su sprdnja

Gajić: Tužilaštvo mora da proveri iskaze Belivuka i Miljkovića, krivične prijave su sprdnja

Danas 03.08.2021
– Šta pišu mediji nije toliko važno. Važno je šta su o Vučiću i Vulinu rekli organizatori kriminalne grupe, Veljko Belivuk i Marko Miljković, jer je to nešto što tužilaštvo mora da proveri. To su dokazi u krivičnom postupku koje će sud tek… »
Ninić: Prijava će verovatno biti odbačena, Vučević napravio proceduralnu grešku

Ninić: Prijava će verovatno biti odbačena, Vučević napravio proceduralnu grešku

N1 Info 03.08.2021
Advokat Ivan Ninić smatra da će krivična prijava, koju su Miloš Vučević i Đorđe Komlenski podneli protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina, najverovatnije biti odbačena bez izvođenja… »
Komlenski posle podnošenja krivične prijave: Očekujem da laži kriminalne bande budu što pre raskrinkane

Komlenski posle podnošenja krivične prijave: Očekujem da laži kriminalne bande budu što pre raskrinkane

Kurir 03.08.2021
Narodni poslanik Pokreta socijalista u Skupštini Srbije Đorđe Komlenski, zajedno sa potpredsednikom Srpske napredne stranke Milošem Vučevićem podneo je danas krivičnu prijavu protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ministra unutrašnjih… »
Vučić: Spreman sam da budem saslušan, na poligraf idem čim me pozovu

Vučić: Spreman sam da budem saslušan, na poligraf idem čim me pozovu

N1 Info 03.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, povodom podnošenja krivične prijave protiv njega zbog navodnih veza sa kriminalnim klanom Veljka Belivuka, da je spreman da se to saslušanje sprovede na poligrafu, kako bi svi videli da li je bilo šta… »
Vučević podneo krivične protiv Vučića i Vulina: Dokazi koje smo priložili su vrlo jasni, verujem u pravosudni sistem…

Vučević podneo krivične protiv Vučića i Vulina: Dokazi koje smo priložili su vrlo jasni, verujem u pravosudni sistem…

Kurir 03.08.2021
Potpredsednik SNS i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević danas je sa advokatom Đorđem Kulmenskim predao u Republičkom javnom tužilaštvu krivičnu prijavu protiv Predsednika Republike Aleksandra Vučića i ministra unutrašnjih poslova u Vladi… »
Predsednik Srbije o krivičnoj prijavi: Spreman sam da idem na poligraf kad god me pozovu

Predsednik Srbije o krivičnoj prijavi: Spreman sam da idem na poligraf kad god me pozovu

Kurir 03.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom podnošenja krivične prijave protiv njega zbog navodnih veza sa kriminalnim klanom Veljka Belivuka, da je spreman da se to saslušanje sprovede na poligrafu, kako bi svi videli da li je bilo… »
Podnete krivične prijave protiv Vučića i Vulina, bez kvalifikacije dela

Podnete krivične prijave protiv Vučića i Vulina, bez kvalifikacije dela

N1 Info 03.08.2021
Funkcioneri Srpske napredne stranke i Pokreta socijalista podneli su krivične prijave protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina, zbog svega što je o njima objavljeno i rečeno u vezi sa klanom Veljka… »
Zvaničnik SNS Vučević podneo krivičnu prijavu protiv Vučića i Vulina

Zvaničnik SNS Vučević podneo krivičnu prijavu protiv Vučića i Vulina

Glas Amerike 03.08.2021
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke Miloš Vučević u utorak je Republičkom javnom tužilaštvu u Beogradu podneo krivičnu prijavu protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina povodom… »
Podnete krivične prijave protiv Vučića i Vulina

Podnete krivične prijave protiv Vučića i Vulina

Danas 03.08.2021
Funkcioneri Srpske napredne stranke (SNS) i Pokreta socijalista danas su podneli krivičnu prijavu protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina, zbog svega što je o njima objavljeno i rečeno u vezi sa… »
Vučević podneo krivičnu prijavu protiv Vučića i vulina: Priložio sam dokaze, želim da se otkrije istina

Vučević podneo krivičnu prijavu protiv Vučića i vulina: Priložio sam dokaze, želim da se otkrije istina

Mondo 03.08.2021
Miloš Vučević je krivičnu prijavu podneo Republičkom javnom tužilaštvu. Miloš Vučević je krivičnu prijavu podneo Republičkom javnom tužilaštvu. Potpredsednik Srpske narodne stranke (SNS) Miloš Vučević podneo je krivičnu prijavu protiv… »
Vučević podneo krivičnu prijavu protiv predsednika Vučića!

Vučević podneo krivičnu prijavu protiv predsednika Vučića!

Pravda 03.08.2021
Potpredsednik Srpske narodne stranke (SNS) Miloš Vučević podneo je krivičnu prijavu protiv lidera te partije i predsednika Srbije Aleksandra Vučića povodom optužbi kriminalnog klana Veljka Belivuka i njegovih saradnika i laži njima bliskih… »
Podnete krivične prijave protiv Vučića i Vulina

Podnete krivične prijave protiv Vučića i Vulina

Blic 03.08.2021
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević izjavio je da su Republičkom javnom tužilaštvu pondete krivične prijave protiv predsednika države Aleksandra Vučića i ministra policije Aleksandra Vulina sa, kako je rekao… »
Vučević podneo krivične prijave protiv Vučića i Vulina

Vučević podneo krivične prijave protiv Vučića i Vulina

Radio 021 03.08.2021
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke Miloš Vučević podneo je Republičkom javnom tužilaštvu krivične prijave protiv Aleksandra Vučića i Aleksandra Vulina. Vučević poručuje da se u prijavi nalaze navodi iz medija kojima su se… »
Vuletić: Vučić i Vulin su dva višestruka povratnička delinkventa…

Vuletić: Vučić i Vulin su dva višestruka povratnička delinkventa…

Pravda 03.08.2021
Zašto bi Aleksandar Vučić podnosio krivičnu prijavu protiv sebe, kada sam ja još 9. marta podneo dve krivične prijave protiv njega i protiv ministra policije Aleksandra Vulina, a u vezi slučaja Belivuk – pita se profesor prava Vladimir Vuletić… »
Rakić: Vučić prikriva veze s Belivukovim klanom

Rakić: Vučić prikriva veze s Belivukovim klanom

Danas 03.08.2021
Strah i panika, pokušaj prikrivanja veza sa klanom Veljka Belivuka, neskriveni uticaj na tužilaštvo i pravosudni sistem, samo su neki od razloga, prema mišljenju sagovornika Danasa, zbog kojih će predsednik Srbije Aleksandar Vučić podneti krivičnu… »
Cvijić: FBI sarađivao sa Europolom, Vučićevo samoprijavljivanje – smejurija

Cvijić: FBI sarađivao sa Europolom, Vučićevo samoprijavljivanje – smejurija

Danas 02.08.2021
Najava predsednika Aleksandra Vučića i ministra policije Aleksandra Vulina da će podneti krivičnu prijavu sami protiv sebe zbog navoda da su umešani u poslove grupe Veljka Belivuka je “smejurija”, kaže novinar NIN-a Vuk Cvijić. Kako navodi N1… »

Vesti dana »