Povezane vesti

“Vratio sam se zbog emocija!”: Željko Obradović predstavljen kao novi trener Partizana!

“Vratio sam se zbog emocija!”: Željko Obradović predstavljen kao novi trener Partizana!

Vesti online 28.06.2021
Jedan od najboljih evropskih košarkaških trenera Željko Obradović predstavljen je danas na konferenciji za medije kao novi trener Partizana. Pojačanja. Na samom početku konferencije, predsednik kluba Ostoja Mijailović poželeo je dobrodošlicu… »
“Pozvaću prijatelja Dejana Radonjića”: Gospodske reči Obradovića za sve zvezdaše i partizanovce!

“Pozvaću prijatelja Dejana Radonjića”: Gospodske reči Obradovića za sve zvezdaše i partizanovce!

Vesti online 28.06.2021
Jedan od najboljih evropskih košarkaških trenera Željko Obradović predstavljen je danas na konferenciji za medije kao novi trener Partizana i tom prilikom, istakao da nema razloga za bilo kakve tenzije između rivalskih klubova. Željko je govorio o… »
San Grobara postao java - Obradović: Sve ću uraditi da se spuste tenzije u regionu!

San Grobara postao java - Obradović: Sve ću uraditi da se spuste tenzije u regionu!

Sportski žurnal 28.06.2021
San Grobara postao je java - Željko Obradović je novi trener Partizana! Legendarni trener nije mogao da sakrije emocije na predstavljanju. Novi trener košarkaškog kluba Partizana Željko Obradović rekao je da je svestan šta se od njega očekuje, da… »
Obradović: Jedini klub u rangu Partizana je Real Madrid

Obradović: Jedini klub u rangu Partizana je Real Madrid

Politika 28.06.2021
Vratio sam se ovde zbog najdubljih emocija koje imam prema Partizanu i zahvaljujem se predsedniku kluba na šansi da ponovo radim u ovom klubu, rekao je Željko Obradović na predstavljanju. Obradović se na isto mesto gde je počeo trenersku karijeru… »
Mijailović: Od danas više ništa neće biti isto! Savić: Planiramo ekipu bez Jaramaza

Mijailović: Od danas više ništa neće biti isto! Savić: Planiramo ekipu bez Jaramaza

Sportski žurnal 28.06.2021
Partizan je danas predstavio novog trenera Željka Obradovića, koji je potpisao trogodišnji ugovor. Predsednik Partizana Ostoja Mijailović rekao je da povratak trenera Željka Obradovića mnogo znači tom košarkaškom klubu i Srbiji i ocenio da „od… »
Šala Obradovića, poruka navijačima i detalji dogovora VIDEO

Šala Obradovića, poruka navijačima i detalji dogovora VIDEO

Nova 28.06.2021
Legendarni Željko Obradović ovog petka od 16.00 časova biće i zvanično predstavljen kao novi trener košarkaša Partizana, a uz Nova.rs možete uživo da ispratite njegovu promociju. Promocija novog trenera crno-belih zakazana je za 16 sati u… »
Kako će Partizan finansijski ispratiti Obradovićeve ambicije?

Kako će Partizan finansijski ispratiti Obradovićeve ambicije?

Sportske.net 28.06.2021
Na današnjoj konferenciji za medije povodom povratka u Partizan, novi trener crno-belih Željko Obradović je između ostalog naglasio da su ambicije kluba u sledećoj sezoni najveće moguće, što bi trebalo da znači i kvalitetna pojačanja u igračkom… »
Željko o Radonjiću i Čoviću, ovo će tražiti od navijača!

Željko o Radonjiću i Čoviću, ovo će tražiti od navijača!

Sportske.net 28.06.2021
Jedna od tema na današnjoj pres konferenciji povodom promocije Željka Obradovića, novog trenera Partizana, bili su i odnosi sa najvećim rivalom, Crvenom zvezdom. Prethodnih godina bilo je mnogo tenzija, međusobnih prepucavanja, previše negativne… »
“Od danas ništa više neće biti isto u srpskoj košarci”: Ovako je Ostoja najavio Željka Obradovića

“Od danas ništa više neće biti isto u srpskoj košarci”: Ovako je Ostoja najavio Željka Obradovića

Vesti online 28.06.2021
Željko Obradović je novi trener košarkaša Partizana, a njegov dolazak na konferencij za medije je najavio predsednik Partizana Ostoja Mijailović. Mijailović je istakao da Obradovićevim dolaskom više ništa neće biti isto u srpskoj košarci. Posle… »
Željko Obradović: ‘Prvo ću da pozovem Dejana Radonjića, mog dobrog prijatelja! Sa Čovićem sam u veoma korektnim…

Željko Obradović: ‘Prvo ću da pozovem Dejana Radonjića, mog dobrog prijatelja! Sa Čovićem sam u veoma korektnim…

Hot sport 28.06.2021
Partizan ima novog trenera! Željko Obradović se vratio na klupu crno-belih i u naredne tri sezone će predvoditi Partizan sa klupe. Iskusni stručnjak je govorio za medije, a dotakao se i teme o tome kako će njegov tim da se ponaša. Obradović je… »
"Samo je real kao Partizan, možda!" Željko se vratio kući: Neki kažu da ludost, ja kažem - hoću u Evroligu (foto/video)

"Samo je real kao Partizan, možda!" Željko se vratio kući: Neki kažu da ludost, ja kažem - hoću u Evroligu (foto/video)

Mondo 28.06.2021
Crno-beli su dosanjali san i dočekali povratak najvećeg trenera Evrope. Posle 28 godina preuzeo je Partizan, a na promociji je poslao prve poruke sa novog-starog mesta! Crno-beli su dosanjali san i dočekali povratak najvećeg trenera Evrope. Posle 28… »
Željko Obradović grmi! O Partizanu, uputstvu "grobarima" za Čovića: Neki iz kluba su mi tražili cv, a čuveni član uprave…

Željko Obradović grmi! O Partizanu, uputstvu "grobarima" za Čovića: Neki iz kluba su mi tražili cv, a čuveni član uprave…

Sportal blic 28.06.2021
je postao trener , drugi put u karijeri, a danas se povodom toga i obratio javnosti. Ugovor je potpisan na tri godine, legendarni trener je došao kao rešenje za godine košarkaškog tumaranja crno-belih, od odlaska Duška Vujoševića iz kluba… »
Šta Željko Obradović može dobiti povratkom u Partizan, a šta klub od njega?

Šta Željko Obradović može dobiti povratkom u Partizan, a šta klub od njega?

Danas 28.06.2021
Željko Obradović je po drugi put postao trener košarkaša Partizana donevši još jednom „šokantnu“ odluku. Pre tačno 30 godina sve je šokirao kad je kao još uvek aktivni igrač i reprezentativac usred priprema za Evropsko prvenstvo prihvatio… »
Vesterman i micov? Pričaćemo sa njima: Obradović već traži pojačanja - na meti dva velika Partizanovca!

Vesterman i micov? Pričaćemo sa njima: Obradović već traži pojačanja - na meti dva velika Partizanovca!

Mondo 28.06.2021
Crno-beli bi mogli u novu sezonu da uđu jači za dvojicu igrača koji su do nedavno nastupali u Evroligi. Crno-beli bi mogli u novu sezonu da uđu jači za dvojicu igrača koji su do nedavno nastupali u Evroligi. Pre nekoliko dana Željko Obradović je i… »
„Sa Čovićem sam u korektnim odnosima, pozvaću Radonjića“

„Sa Čovićem sam u korektnim odnosima, pozvaću Radonjića“

Nova 28.06.2021
Željko Obradović, novi trener Partizana, objasnio je da je njegov cilj da se smanje tenzije, te najavio sastanke sa mnogim trenerima. Posebno je podvukao sastanak sa Dejanom Radonjićem, trenerom Crvene zvezde. „Pozvaću Dejana Radonjića, mog dobrog… »
Žoc o povratku u Partizan: Nije mi dugo trebalo da prelomim

Žoc o povratku u Partizan: Nije mi dugo trebalo da prelomim

Mozzart sport 28.06.2021
Prvo obraćanje trofejnog stratega po povratku među crno-bele. Čovek koji je 1992. doneo Partizanu evropsku titulu ponovo je tu. Željko Obradović se posle 28 godina vratio na mesto trenera crno-belih! Konferenciju za medije mogli ste uživo da pratite… »
Željko Obradović: ‘Ambicije su najveće moguće! Interesuje nas da probamo da se vratimo u Evroligu’

Željko Obradović: ‘Ambicije su najveće moguće! Interesuje nas da probamo da se vratimo u Evroligu’

Hot sport 28.06.2021
Promocija čuvenog trenera je u toku! Ponedeljak je veliki dan za KK Partizan. Željko Obradović se vratio na klupu crno-belih i u naredne tri sezone će predvoditi Partizan sa klupe. U toku je promocija Obradovića, a osim Željka, sa novinarima… »
Željko Obradović po drugi put među grobarima: Promocija slavnog trenera uživo na "Novostima" (video)

Željko Obradović po drugi put među grobarima: Promocija slavnog trenera uživo na "Novostima" (video)

Večernje novosti 28.06.2021
Foto Tanjug/AP Na samom početku obraćanja Obradović je čestitao Marini Maljković i zlatnim košarkašicama, a zatim se zahvalio Ostoji Mijailoviću za šansu da se vrati u Partizan. - I ja želim prvo da čestitam Marini Maljković i njenim devojkama… »
Ovo čekaju partizanovci: Uskoro je promocija Obradovića

Ovo čekaju partizanovci: Uskoro je promocija Obradovića

Nova 28.06.2021
Legendarni Željko Obradović biće u ponedeljak zvanično predstavljen kao trener košarkaša Partizana. Promocija novog trenera crno-belih zakazana je za 16 sati u beogradskom Hotelu Radison blu. Pored Obradovića na konferenciji za medije obratiće se… »
Danas promocija velikog Željka Druga epoha Obradovića

Danas promocija velikog Željka Druga epoha Obradovića

Večernje novosti 28.06.2021
FOTO: KK Partizan Osim najtrofejnijeg trenera Evrope, javnosti će se obratiti predsednik crno-belih Ostoja Mijailović i sportski direktor Zoran Savić. Na klupu kluba u kojem je načeo neuporedivu trenersku karijeru vratio se posle 28 godina, tokom… »

Vesti dana »