Povezane vesti

Iliev najavljuje dolaske u Humsku: „Mačujemo“ se za kvalitetna pojačanja

Iliev najavljuje dolaske u Humsku: „Mačujemo“ se za kvalitetna pojačanja

Mozzart sport 03.06.2021
„Igrači koje želimo su kvalitetni i traženi, pa i pod ugovorima“, kaže čelnik Partizana. Prva lasta je sletela u Humsku, stigao je štoper Siniša Saničanin, dosadašnji fudbaler Vojvodine i to kao slobodan igrač. Ali, već u narednih nekoliko… »
Saničanin: Kad zove Partizan, to se ne odbija

Saničanin: Kad zove Partizan, to se ne odbija

Sportski žurnal 03.06.2021
U sezoni 2019/2020 Saničanin je sa Vojvodinom osvojio Kup Srbije, kada su u finalu bili bolji upravo od Partizana. Nije mi bilo teško da prelomim između inostranstva i dolaska u Partizan, posebno kada sam video odlučnost trenera Aleksandra… »
Saničanin došao u Partizan po duplu krunu!

Saničanin došao u Partizan po duplu krunu!

Sportske.net 03.06.2021
Bivši štoper Vojvodine i fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Siniša Saničanin prvo je pojačanje Partizana za novu sezonu, potvrdili su danas crno-beli. Saničanin je sa Partizanom potpisao ugovor na tri godine, a kako je rekao nije mu bilo… »
Iliev ne staje, kada stiže sledeće Partizanovo pojačanje?

Iliev ne staje, kada stiže sledeće Partizanovo pojačanje?

Sportske.net 03.06.2021
Preneli smo tokom popodneva, dosadašnji štoper Vojvodine i aktuelni reprezentativac BiH Siniša Saničanin prvo je Partizanovo pojačanje u letnjem prelaznom roku. On će u Humskoj popuniti mesto koje je ostalo upražnjeno povratkom Svetozara Markovića… »
Grobari će se oduševiti: Saničanin puca od samopouzdanja, na predstavljanju poručio – ‘Želim duplu krunu sa…

Grobari će se oduševiti: Saničanin puca od samopouzdanja, na predstavljanju poručio – ‘Želim duplu krunu sa…

Hot sport 03.06.2021
Prvo pojačanje crno-belih pred početak nove fudbalske sezone je bivši štoper Vojvodine i reprezentativac Bosne i Hercegovine, Siniša Saničanin. Saničanin je sa Partizanom potpisao ugovor na tri godine i samim tim potvrdio da želi da ostane u… »
Partizan doveo prvo pojačanje! "hoću duplu krunu": Sani oduševio navijače - Lak izbor između inostranstva i Humske!

Partizan doveo prvo pojačanje! "hoću duplu krunu": Sani oduševio navijače - Lak izbor između inostranstva i Humske!

Mondo 03.06.2021
"Partizan je stvarno veliki klub i može biti velika odskočna daska za najjače lige sveta i Evrope", poručio je novi štoper Partizana. "Partizan je stvarno veliki klub i može biti velika odskočna daska za najjače lige sveta i Evrope", poručio je… »
Saničanin došao u Partizan po duplu krunu i kartu za Evropu

Saničanin došao u Partizan po duplu krunu i kartu za Evropu

Nova 03.06.2021
Bivši štoper Vojvodine i fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine, Siniša Saničanin, prvo je pojačanje Partizana za novu sezonu. Saničanin je potpisao ugovor na tri godine, a kako je rekao nije mu bilo teško da donese odluku o dolasku u… »
Saničanin: Nije mi bilo mnogo teško da izaberem Partizan

Saničanin: Nije mi bilo mnogo teško da izaberem Partizan

N1 Info 03.06.2021
Doskorašnji defanzivac Vojvodine Siniša Saničanin predstavljen je kao prvo pojačanje Partizana u ovom prelaznom roku. – Početak prelaznog roka obeležio je moj dolazak u Partizan, što mi je posebno drago! Što se mene tiče i mog prelamanja da li… »
Saničanin predstavljen: Poziv Partizana se ne odbija, želim duplu krunu (foto)

Saničanin predstavljen: Poziv Partizana se ne odbija, želim duplu krunu (foto)

Večernje novosti 03.06.2021
FOTO: FK Partizan Sa Partizanom je Saničanin potpisao ugovor na tri godine i samim tim potvrdio da želi da ostane u srpskom fudbalu. - Početak prelaznog roka obeležio je moj dolazak u Partizan, što mi je posebno drago! FOTO: FK Partizan - Ponud ovako… »
Saničanin podigao crno-beli dres: Želim duplu krunu s Partizanom

Saničanin podigao crno-beli dres: Želim duplu krunu s Partizanom

Mozzart sport 03.06.2021
"Što se tiče stila Aleksandra Stanojevića, imam samo reči hvale", kaže novi član Parnog valjka. Krenuo je zvanično letnji prelazni rok u Partizanu. Prvo pa – dolazak. Siniša Saničanin, dosadašnji štoper Vojvodine, postao je zvanično novi… »
Legende, razbijači, napadači i 1 bizaran promašaj: Ovo je top 10 transfera iz Vojvodine u Partizan!

Legende, razbijači, napadači i 1 bizaran promašaj: Ovo je top 10 transfera iz Vojvodine u Partizan!

Mondo 03.06.2021
Transferi iz Vojvodine u Partizan nisu novost, a sada nas očekuju čak dva u jednom prelaznom roku. Kada se pogleda ko je sve dolazio bilo je tu i sjajnih pogodaka, ali i promašaja! Transferi iz Vojvodine u Partizan nisu novost, a sada nas očekuju čak… »
Posle Saničanina, na radaru partizana još jedan igrač voše: Crno-beli žele da dovedu fudbalera koji im je dao gol u Kupu!

Posle Saničanina, na radaru partizana još jedan igrač voše: Crno-beli žele da dovedu fudbalera koji im je dao gol u Kupu!

Hot sport 03.06.2021
Partizan želi i njega da dovede. Fudbalski klub Partizan u svoje redove doveo je Sinišu Saničanina, a na put Beograda iz Novog Sada mogao bi još jedan fudbaler novosadske ‘Stare dame’. Nakon štopera, šef stručnog štaba crno-belih Aleksandar… »
Saničanin nije jedini, Partizan želi još jednog iz Vojvodine!

Saničanin nije jedini, Partizan želi još jednog iz Vojvodine!

Sportske.net 03.06.2021
Ekipa Partizana se pojačala upravo, došao je Siniša Saničanin , prvo je pojačanje crno-belih u letnjem prelaznom roku. Dolazi iz Vojvodine sa kojom je završio ugovor, a po svemu sudeći, neće biti jedini koji dolazi iz tog novosadskog kluba. Ne… »
Sada je i zvanično: Crno-beli potrvdili transfer – evo kada će Saničanin biti predstavljen u Humskoj!

Sada je i zvanično: Crno-beli potrvdili transfer – evo kada će Saničanin biti predstavljen u Humskoj!

Hot sport 03.06.2021
Novi fudbaler Partizana danas će biti predstavljen. Fudbalski klub Partizan doveo je prvo pojačanje u letnjem prelaznom roku. U pitanju je doskorašnji fudbaler Vojvodine Siniša Saničanin. Saničanin će u Humskoj biti predstavljen danas u 15 časova… »
Partizan doveo igrača kog su tražili Bešiktaš i Sporting

Partizan doveo igrača kog su tražili Bešiktaš i Sporting

Nova 03.06.2021
Fudbalski klub Partizan doveo je prvo pojačanje u letnjem prelaznom roku, dres kluba oblači Siniša Saničanin. On će uskoro biti zvanično predstavljen kao pojačanje, radi se o momku koji je reprezentativac Bosne i Hercegovine. Karijeru je počeo u… »

Vesti dana »