Povezane vesti

Lalatović optužuje svoje: "Iz Vojvodine su naručili moje isključenje" (video)

Lalatović optužuje svoje: "Iz Vojvodine su naručili moje isključenje" (video)

Večernje novosti 28.04.2021
FOTO: AP Dan pred utakmicu sa Crvenom zvezdom, šef stručnog štaba Vojvodine održao je konferenciju za novinare na kojoj se govorilo o svemu više nego o utakmici 34. kola Super lige. Lalatović je izneo teške optužbe na račun funkcionera kluba… »
Stanojević pred proleter: Ne volim da igram protiv ekipe koja promeni trener, Bajbek nije u konkurenciji

Stanojević pred proleter: Ne volim da igram protiv ekipe koja promeni trener, Bajbek nije u konkurenciji

Večernje novosti 28.04.2021
FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović Do kraja prvenstva je ostalo još pet kola i ekipa iz Humske će taj period iskoristiti da se što bolje spremi za 25. maj kada je očekuje finale Kupa Srbije protiv Crvene zvezde. Ipak, prvi sledeći izazov je… »
Besni rat u Vojvodini: Tanović - "Jadno je, ima ko da se bavi njime"! Lalatović - Jadno je samo to što si ti radio!

Besni rat u Vojvodini: Tanović - "Jadno je, ima ko da se bavi njime"! Lalatović - Jadno je samo to što si ti radio!

Večernje novosti 28.04.2021
FOTO: AP Svojevremeno elitni sudija u srpskom fudbalu je demantovao te navode u izjavi "Telegrafu" i poručio da je jadno to što je Lalatović izjavio. Istakao je da konferenciju nije slušao dok mu nisu rekli koja je bila tema. – Nisam video… »
Stanković: Protiv Vojvodine za istoriju

Stanković: Protiv Vojvodine za istoriju

Nova 28.04.2021
Dejan Stanković i Crvena zvezda će protiv Vojvodine imati priliku da osvoje šampionsku titulu, a trener crveno-belih je istakao da njegovu ekipu očekuje istorijskih 90 minuta. „Cele godine vredno radimo, trudimo se da izgledamo što bolje iz… »
Aleksandar Stanojević: Izuzetno smo oprezni pred Proleter

Aleksandar Stanojević: Izuzetno smo oprezni pred Proleter

Sportski žurnal 28.04.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da je njegova ekipa izuzetno oprezna pred gostovanje Proleteru. "Proleter nije u dobroj formi u poslednje vreme, a bili su stabilni u većem delu sezone. Izuzetno smo oprezni u svakom smislu te reči"… »
Stanković: Pobeda protiv Vojvodine za istoriju

Stanković: Pobeda protiv Vojvodine za istoriju

Dnevnik 28.04.2021
BEOGRAD: Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da će njegov tim uraditi sve da sutra pobedi Vojvodinu u derbiju 34. kola Superlige Srbije. Crveno-beli sutra od 18:55 sati dočekuju Vojvodinu, a to je meč u kojem će izabranici Dejana… »
Veliki rat u klubu: Tanović opleo po Lalatoviću, trener Vojvodine mu odmah odgovorio! Spominje se i poligraf!

Veliki rat u klubu: Tanović opleo po Lalatoviću, trener Vojvodine mu odmah odgovorio! Spominje se i poligraf!

Hot sport 28.04.2021
Oštre reči na obe strane. Trener Vojvodine Nenad Lalatović je pred utakmicu sa Crvenom zvezdom imao šta da kaže. On je optužio direktora Karađorđa i nekadašnjeg internacionalnog sudiju Dragomira Tanovića, da je tražio njegovo isključenje na… »
Ako pobede upisaće se u istoriju: Dejan Stanković uzbuđen pred meč sa Vojvodinom! (video)

Ako pobede upisaće se u istoriju: Dejan Stanković uzbuđen pred meč sa Vojvodinom! (video)

Hot sport 28.04.2021
Fudbaleri Crvene zvezde će sutra od 18 časova i 55 minuta dočekati Vojvodinu u okviru 34. kola Superlige Srbije. Šef stručnog štaba Zvezde Dejan Stanković izneo je očekivanja pred meč u kojem će njegovi izabranici imati priliku da matematički… »
Stanković pred Vojvodinu: Pobeda za titulu, za istoriju

Stanković pred Vojvodinu: Pobeda za titulu, za istoriju

Mozzart sport 28.04.2021
„Približio nam se lep dan“, poručuje trener Zvezde. Dan koji se čekao od 1. avgusta, kada se zakotrljala lopta s centra na početku nove fudbalske sezone u Srbiji. Maltene tačno 10 meseci kasnije Crvena zvezda će u četvrtak imati priliku da… »
Zvezdi se bliži lep dan, prilika da se piše istorija: Stanković bez Kataija ide po titulu, sprema se fešta!

Zvezdi se bliži lep dan, prilika da se piše istorija: Stanković bez Kataija ide po titulu, sprema se fešta!

Mondo 28.04.2021
Crveno-beli bi sutra mogli da osvoje titulu! Crveno-beli bi sutra mogli da osvoje titulu! Crvena zvezda dočekuje Vojvodinu sa željom da i matematički osvoji titulu prvaka Srbije, ali i da obori nekoliko rekorda. Svesni su toga u Crvenoj zvezdi, svesni… »
Stanković: Pobeda za istoriju

Stanković: Pobeda za istoriju

N1 Info 28.04.2021
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković kaže da će njegov tim učiniti sve da pobedi Vojvodinu i obezbedi odbranu titule, ali da očekuje izuzetno veliki otpor Novosađana. Aktuelni šampion dočekuje Lale u 34. kolu Superlige Srbije. Trijumf bi mu doneo… »
"Svaki put isto pitanje, ali nam to nije na prvom mestu!" Stanković pred "overu" Zvezdine titule poziva na oprez: Lalatović…

"Svaki put isto pitanje, ali nam to nije na prvom mestu!" Stanković pred "overu" Zvezdine titule poziva na oprez: Lalatović…

Sportal blic 28.04.2021
će sutra od 18 časova i 55 minuta dočekati u okviru 34. kola Superlige Srbije, a to će biti idealna prilika da "overe" titulu. Šef stručnog štaba izneo je očekivanja pred utakmicu u kojoj će njegovi izabranici imati priliku da matematički… »
Stanojević: Ne volim kad rival menja trenera pred naš meč

Stanojević: Ne volim kad rival menja trenera pred naš meč

N1 Info 28.04.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević oprezan je pred utakmicu sa Proleterom i istakao da ne voli da igra protiv ekipa koje uoči duela sa njegovim timom promene trenera. Crno-beli gostuju u Novom Sadu, u četvrtak od 16.55 u okviru 34. kola Superlige… »
Derbi sa Zvezdom u drugom planu, sukob Lalatović-Tanović sve intenzivniji!

Derbi sa Zvezdom u drugom planu, sukob Lalatović-Tanović sve intenzivniji!

Sportske.net 28.04.2021
Nenad Lalatović je po ko zna koji put imao burnu konferenciju za medije, a ovoga puta jedna od tema bile su Lalatovićeve sumnje da mu je neko iz kluba ''nameštao suspenziju'' i s tim u vezi pomenuo Dragomira Tanovića, nekadašnjeg sudiju, koji sada… »
Stanojević daje šansu mladim nadama: Ne volim kada ekipe promene trenera pred meč sa mojim timom!

Stanojević daje šansu mladim nadama: Ne volim kada ekipe promene trenera pred meč sa mojim timom!

Hot sport 28.04.2021
Danas počinje 34. kolo Superlige. Fudbaleri Partizana će u četvrtak putovati u Novi Sad, na duel protiv Proletera. Trener crno-belih je bio dosta obazriv pred ovaj meč, a osvrnuo se i na izostanke sa kojima mora da se suoči. – Igramo sa Proleterom… »
Stanojević: Šansa se zaslužuje na treningu, Bajbek nije u konkurenciji

Stanojević: Šansa se zaslužuje na treningu, Bajbek nije u konkurenciji

Mozzart sport 28.04.2021
"Godina je bila dugačka, tako da sam mogao da se uverim u svačiji kvalitet", kaže strateg crno-belih. Partizan maksimalno motivisano ulazi u sam finiš sezone u Superligi, bez obzira na to što su šanse za osvajanje šampionske titule definitivno… »
Stanojević najavio partizanove "bebe" u Novom Sadu: Oni su šansu zaslužili, a oni koji nisu u ritmu - ne konkurišu!

Stanojević najavio partizanove "bebe" u Novom Sadu: Oni su šansu zaslužili, a oni koji nisu u ritmu - ne konkurišu!

Mondo 28.04.2021
Trener crno-belih će dati šansu mlađim igračima, ali je otkrio i koga ne treba očekivati na terenu u meču protiv Proletera. Trener crno-belih će dati šansu mlađim igračima, ali je otkrio i koga ne treba očekivati na terenu u meču protiv… »
Stanojevića zbog Kange pitali o lažiranju godina – smejao se

Stanojevića zbog Kange pitali o lažiranju godina – smejao se

Nova 28.04.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević prokomentarisao je da nikad nije trenirao igrača kom su lažirane godine, ili bar toga nije bio svestan. On je pitanje o godinama fudbalera dobio zato što se poslednjih dana spekulisalo da Gelor Kanga… »
"Pripremam se ozbiljno na njihov način igre": Stanojević oprezan pred Proleter: Ne volim da igram protiv ekipa koje su…

"Pripremam se ozbiljno na njihov način igre": Stanojević oprezan pred Proleter: Ne volim da igram protiv ekipa koje su…

Sportal blic 28.04.2021
Trener fudbalera Partizana izjavio je da oprezno dočekuju duel sa Proleterom u 34. kolu Superlige. Crno-beli će sutra od 16.55 sati gostovati u Novom Sadu. - Igramo sa Proleterom, koji je promenio trenera, u poslednje vreme nisu u dobroj formi, iako su… »
„Bilo bi ponižavajuće da nisi motivisan u dresu Partizana“

„Bilo bi ponižavajuće da nisi motivisan u dresu Partizana“

Nova 28.04.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da je njegova ekipa izuzetno oprezna pred gostovanje Proleteru. „Proleter nije u dobroj formi u poslednje vreme, a bili su stabilni u većem delu sezone. Izuzetno smo oprezni u svakom smislu te… »
Lalatović: Iz kluba naručili moje isključenje, smetam im jer dolazi prelazni rok

Lalatović: Iz kluba naručili moje isključenje, smetam im jer dolazi prelazni rok

Radio 021 28.04.2021
Šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović objasnio je svoje "nereagovanje" na utakmici protiv Metalca, na kojoj je sedeo na klupi i nije ustajao, poručivši da su ljudi iz kluba naručili njegovo isključenje meču protiv Zlatibora. Lalatović je… »
Lalatović šokirao javnost: "Iz kluba mi smeštaju suspenziju da bi mi uništili karijeru!"

Lalatović šokirao javnost: "Iz kluba mi smeštaju suspenziju da bi mi uništili karijeru!"

Sportske.net 28.04.2021
Trener Nenad Lalatović najavio je igru na pobedu u derbiju 34. kola Super lige Srbije u kom Vojvodina gostuje Crvenoj zvezdi, ali je usput otkrio i šokantne detalje unutar kluba. Trener Vojvodine otkrio je da mu je iz kluba "smešteno da dobije crveni… »
Nenad Lalatović tvrdi: ‘Iz kluba su naručili moje isključenje! Igračima su na poluvremenu pune oči suza’ (video)

Nenad Lalatović tvrdi: ‘Iz kluba su naručili moje isključenje! Igračima su na poluvremenu pune oči suza’ (video)

Hot sport 28.04.2021
Trener Vojvodine je veoma razočaran! Dan pred utakmicu sa Crvenom zvezdom, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović je održao konferenciju za novinare. Razgovor je otišao u drugom pravcu. Poznati stručnjak je vidno razočaran kompletnom… »
Uprava Vojvodine tražila da Lalatović dobije crveni? Šok tvrdnje trenera Vojvodine, traži poligraf!

Uprava Vojvodine tražila da Lalatović dobije crveni? Šok tvrdnje trenera Vojvodine, traži poligraf!

Mondo 28.04.2021
"Mene samo zanima ko je to naručio" "Mene samo zanima ko je to naručio" Ljut je bio Nenad Lalatović posle poraza Vojvodine od Metalca, nije hteo rivalu da čestita pobedu, presedeo je meč na klupi i nije hteo da otkrije razlog, ali više nije mogao da… »
Titula u „džepu“, ali šta će biti sa kasom

Titula u „džepu“, ali šta će biti sa kasom

Danas 28.04.2021
Crvenoj zvezdi nedostaje još pobeda da četvrti put zaredom postane prvak Srbije Crvena zvezda je praktično već osvojila četvrtu uzastopnu titulu prvaka Srbije, a teoretski bi mogla da je proslavi ukoliko u četvrtak u derbiju 34. kola pobedi… »
Lalatović optužuje: Iz Vojvodine tražili da budem isključen

Lalatović optužuje: Iz Vojvodine tražili da budem isključen

Nova 28.04.2021
Trener Vojvodine Nenad Lalatović kaže da ga zanima zašto je Dragomir Tanović tražio Lalatovićevo isključenje na utakmici protiv Zlatibora. Lalatović je nedavno presedeo meč sa Metalcem sa strane i Voša je poražena u završnici sa 2:1. Trener… »

Vesti dana »