Povezane vesti

Šek šokirao Srbe: Jokić nije MVP?!

Šek šokirao Srbe: Jokić nije MVP?!

Večernje novosti 23.04.2021
Šek sada u prvi plan ističe DŽoela Embida, koji mu je doduše i ranije bio ,eđu favoritima. - Odmah bih nagradu dao Embidu. Igra kao što bi trebalo da se igra. Daje poene, skače, igra spolja i iznutra, zabavlja se. Postiže prosečno više poena od… »
Jokić vodi u MVP trci

Jokić vodi u MVP trci

N1 Info 23.04.2021
Nikola Jokić je i dalje prvi kandidat da dobije nagradu za najkorisnijeg igrača (MVP) NBA lige. Na zvaničnom sajtu najkvalitetnije košarkaške lige na svetu, rerezentativac Srbije vodi u trci za laskavo priznanje. Sjajni Somborac ove godine beleži… »
"Ja sam najbolji, ja!" NBA as je baš potcenio nikolu Jokića, sad svi čekaju odgovor Srbina!

"Ja sam najbolji, ja!" NBA as je baš potcenio nikolu Jokića, sad svi čekaju odgovor Srbina!

Sportal blic 23.04.2021
Bliži se kraj sezone, a time i trka za najkorisnijeg igrača gde je prvi favorit za . Američki mediji potenciraju da je glavni protivkandidat Srbinu centar Filadelfija 76-ersa . On je dao intervju poznatom novinaru Šemsu Šaraniji koji ga je pitao da… »
Šakil O'Nil i dalje ne vidi Jokića kao MVP-ja

Šakil O'Nil i dalje ne vidi Jokića kao MVP-ja

Mozzart sport 23.04.2021
Legendarni centar ponovio da bi nagrada trebalo da ode u ruke Džoela Embida. Nikola Jokić će biti MVP, rekli su američki novinari u anketi ESPN. Sličan stav zastupa i jedan od autora zvaničnog sajta NBA lige. Ali, Šakil O'Nil smatra drugačije… »
O'Nil nas razočarao, šta fali Jokiću za MVP?

O'Nil nas razočarao, šta fali Jokiću za MVP?

Sportske.net 23.04.2021
Filadelfija je u prošloj utakmici izgubila za tri poena Sansa (116:113). Embid je blistao, mogao je da izbori produžetak, ali njegov šut na 0.8 sekundi pre kraja meča je bukvalno izašao iz koša. Kamerunac je svejedno imao jaku utakmica, 38 poena, 17… »
Dončić i maveriksi bolji od šampiona: Dejvis se vratio na parket! (video)

Dončić i maveriksi bolji od šampiona: Dejvis se vratio na parket! (video)

Hot sport 23.04.2021
Luka je bio veoma blizu novog trip-dabl učinka! U noći između četvrtka i petka Dalas je ugostio ekipu Los Anđeles Lejkersa. Posle dužeg vremena Entoni Dejvis se oporavio i ponovo je na parketu. Povratak sjajnog centra nije bio dovoljan za pobedu… »
Šek i Barkli u svađi zbog Jokića, O’Nil forsira Embida VIDEO

Šek i Barkli u svađi zbog Jokića, O’Nil forsira Embida VIDEO

Nova 23.04.2021
Kako se sezona u NBA bliži završnici i plej-ofu, sve je veća tenzija zbog MVP trke, u kojoj je Nikola Jokić favorit. Brojke sve govore same za sebe, i Denver se timski podigao, mnogi su predviđali pad posle povrede Džamala Mareja, ali je Nikola… »
Šek protiv Jokića - haos u NBA studiju: Legende se posvađale oko MVP-a, varničilo kao nikada! (video)

Šek protiv Jokića - haos u NBA studiju: Legende se posvađale oko MVP-a, varničilo kao nikada! (video)

Mondo 23.04.2021
Iznenađeni? Iznenađeni? Bliži se kraj sezone u NBA ligi i došlo je polako vreme da razgovaramo o individualnim priznanjima, a naravno najviše pažnje privlači trka za MVP titulu. Nikola Jokić je bez ikakve sumnje prvi favorit, međutim ima i onih… »
Svađa NBA legendi, A sve zbog Jokića: "Vi samo hejtujete" (video)

Svađa NBA legendi, A sve zbog Jokića: "Vi samo hejtujete" (video)

Večernje novosti 23.04.2021
Srpski košarkaš iz Denver Nagetsa beleži sjajne brojke po broju poena, asistencija i skokova, ali i pored toga nije mali broj onih smatraju da bi nagrada trebalo da ode u ruke DŽoelu Embidu. Jedan od njih je i čuveni centar Šekil O'Nil, koji je zbog… »
Dončić vodio Dalas do pobede protiv Lejkersa, Milvoki bolji od Filadelfije (VIDEO)

Dončić vodio Dalas do pobede protiv Lejkersa, Milvoki bolji od Filadelfije (VIDEO)

Beta 23.04.2021
Košarkaši Dalasa pobedili su prošle noći na svom terenu ekipu Los Andjeles Lejkersa sa 115:110 u NBA ligi, a slavili su i Čikago, Boston i Milvoki. Dalas je do pobede vodio Luka Dončić sa 30 poena, devet skokova i osam asistencija, a najbolje su ga… »
Vratio se Dejvis, nedovoljno za Luku i Meverikse

Vratio se Dejvis, nedovoljno za Luku i Meverikse

N1 Info 23.04.2021
U noći između četvrtka i petka u NBA šampionatu odigrano je šest utakmica, a u centru pažnje bio je duel u Zapadnoj konferenciji u kojem su Dalas Meveriksi bili bolji od Los Anđeles Lejkersa rezultatom 115:110 na domaćem terenu u Teksasu. Za… »
Dončić vodio Dalas do pobede protiv Lejkersa

Dončić vodio Dalas do pobede protiv Lejkersa

Dnevnik 23.04.2021
DALAS: Košarkaši Dalasa pobedili su aktuelnog šampiona Los Anđeles Lejkerse sa 115:100, za 32. trijumf od starta sezone. Maverikse je do pobede predvodio Luka Dončić sa 30 poena, osam asistencija i devet skokova. Ispratio ga je Kristaps Porzingis sa… »
Šou Dončića protiv Lejkersa, Vučeviću prija Čikago (VIDEO)

Šou Dončića protiv Lejkersa, Vučeviću prija Čikago (VIDEO)

Vesti online 23.04.2021
Košarkaši Dalasa pobedili su aktuelnog šampiona Los Anđeles Lejkerse sa 115:100, za 32. trijumf od starta sezone. Bio je to drugi uzastopni trijumf Maverkisa koji su se sada izjednačili po broju pobeda sa Portlandom, na mestu koje direktno vodi u… »
NBA haos! Šekil O'Nil: Nikola Jokić nije moj MVP! /video/

NBA haos! Šekil O'Nil: Nikola Jokić nije moj MVP! /video/

Sportal blic 23.04.2021
Dva dana nakon što je naš as ubacio čak 47 poena, a potom vodio Denver i do četvrte uzastopne pobede otkako su Nagetsi izgubili svog glavnog organizatora igre Džamala Mareja, srpski centar se našao u žiži američke košarkaške javnosti. nije… »
Mevsi stigli Portland, Dončić 30, vratio se Dejvis (video)

Mevsi stigli Portland, Dončić 30, vratio se Dejvis (video)

Mozzart sport 23.04.2021
Vučević blizu tripl-dabla... Dalas Meveriksi dobili su Los Anđeles Lejkerse u poslednjem meču noćašnjeg NBA programa (115:110) i izjednačili se s Portlandom na poziciji koja vodi direktno u plej-of. Meč koji je obeležio povratak na parket… »
Dončić se igrao s Lejkersima, povratnik Dejvis se unervozio VIDEO

Dončić se igrao s Lejkersima, povratnik Dejvis se unervozio VIDEO

Nova 23.04.2021
Košarkaši Dalasa pobedili su Lejkerse sa 115:110, u povratničkom meču Entonija Dejvisa posle pobede. Luka Dončić bio je dominantan u Mavsima. Slovenački reprezentativac je opet bio na granici tripl-dabla, sa 30 poena, devet skokova i osam… »

Vesti dana »