Povezane vesti

Preminula Nadežda Pavlović – najstarija žena u Srbiji

Preminula Nadežda Pavlović – najstarija žena u Srbiji

Danas 17.04.2021
Preminula u 109. godini Najstarija žena u Srbiji, Nadežda Pavlović, umrla je prošle noći u Beogradu, objavile su danas Večernje novosti. Proteklih nekoliko godina nije mogla da izlazi, ali joj je kuća uvek, kako oni koji su provodili vreme s njom… »
Vučić se oprostio od najstarije Srpkinje Nadežde Pavlović

Vučić se oprostio od najstarije Srpkinje Nadežde Pavlović

N1 Info 17.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je saučešće porodici i prijateljima Nadežde Pavlović, najstarije žene u Srbiji koja je preminula u 110. godini, objavljeno je na Instagram profilu "Avucic". „Sa tugom sam primio vest da nas je napustila… »
Vučić se oprostio od najstarije Srpkinje Nadežde Pavlović

Vučić se oprostio od najstarije Srpkinje Nadežde Pavlović

RTS 17.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je saučešće porodici i prijateljima Nadežde Pavlović, najstarije žene u Srbiji koja je preminula danas u 110. godini. "Sa tugom sam primio vest da nas je napustila naša draga baka Nadežda. Iskreno… »
"S tugom sam primio ovu vest, neka počiva u miru": Vučić se oprostio od najstarije Beograđanke: Bila je izuzetnog duha i…

"S tugom sam primio ovu vest, neka počiva u miru": Vučić se oprostio od najstarije Beograđanke: Bila je izuzetnog duha i…

Blic 17.04.2021
Najstarija žena u Srbiji, Nadežda Pavlović Nada preminula je prošle noći u Beogradu, a tim povodom oglasio se i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je imao prilike da je upozna pre dve godine. - Sa tugom sam primio vest o smrti Nadežde… »
Vučić se oprostio od baka Nade: Predsednik objavio fotografiju koja je nastala tokom njihovog susreta (foto)

Vučić se oprostio od baka Nade: Predsednik objavio fotografiju koja je nastala tokom njihovog susreta (foto)

Večernje novosti 17.04.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oprostio se od Nadežde Pavlović Nade, najstarije žene u Srbiji koja je prošle noći preminula u 109-oj godini. – Počivajte u miru, draga baka Nado – napisao je Vučić i objavio fotografiju njihovog susreta iz… »
Preminula najstarija žena u Srbiji: Baka Nada umrla u 109.godini, promenila 8 država i preživela 2 svetska rata

Preminula najstarija žena u Srbiji: Baka Nada umrla u 109.godini, promenila 8 država i preživela 2 svetska rata

Glas Zapadne Srbije 17.04.2021
Najstarija žena u Srbiji, Nadežda Pavlović Nada preminula je prošle noći u Beogradu. Do poslednjeg dana svog života ostala je nasmejana, kažu oni koji su je poznavali. Poslednjih nekoliko godina nije mogla da izlazi, ali joj je kuća uvek, kako oni… »
Preminula najstarija žena u Srbiji - Nadežda Pavlović

Preminula najstarija žena u Srbiji - Nadežda Pavlović

Dnevnik 17.04.2021
BEOGRAD: Najstarija žena u Srbiji Nadežda Pavlović preminula je prošle noći u 110. godini u Beogradu, prenose beogradski mediji. Baka Nada je početkom godine proslavila 109. rođendan. Rođena je u Kraljevini Srbiji, promenila je osam država… »
U 109. godini preminula baka Nada – najstarija žena u Srbiji

U 109. godini preminula baka Nada – najstarija žena u Srbiji

Nova 17.04.2021
Najstarija žena u Srbiji, Nadežda Pavlović Nada preminula je prošle noći u Beogradu u 109. godini. Oni koji su je poznavali kažu da je do poslednjeg dana ostala nasmejana. Poslednjih nekoliko godina nije mogla da izlazi, ali joj je kuća uvek, kako… »

Vesti dana »