Povezane vesti

Olga Danilović u suzama nakon meča: Mnogo mi je žao što nisam pobedila (foto)

Olga Danilović u suzama nakon meča: Mnogo mi je žao što nisam pobedila (foto)

Večernje novosti 16.04.2021
SRPSKA teniska reprezentacija Srbije porazom je započela duel protiv Kanade u Bili DŽin King kupu. Olga Danilović poražena je u neizvesnoj završnici duela od Lejle Fernandez rezultatom 2:1 Srpkinji je poraz u nacionalnom timu teško pao, te nije… »
Posle Olge Danilović, poražena i Nina Stojanović, Kanada povela sa 2:0

Posle Olge Danilović, poražena i Nina Stojanović, Kanada povela sa 2:0

Sportski žurnal 16.04.2021
U subotu su na programu dva singl i jedan dubl meč. Srpska teniserka Nina Stojanović izgubila je u Kraljevu od Kanađanke Rebeke Marino sa 4:6, 6:7, u drugom meču za plasman u plej-of svetske grupe Bili Džin King kupa. Kanada je tako povela sa 2:0… »
Sjajan otpor Olge Danilović, ali na kraju bolan poraz: Mnogo mi je žao što nisam slavila danas

Sjajan otpor Olge Danilović, ali na kraju bolan poraz: Mnogo mi je žao što nisam slavila danas

Mozzart sport 16.04.2021
Teniserke Kanade povele sa 2:0 u plej-ofu za plasman u kvalifikacije Svetske grupe Bili Džin King kupa. Posle preko dva i po sata borbe (155 minuta) Olga Danilović je na startu plej-ofa pretrpela poraz od Kanađanke Lejle Fernandes. Vodila se velika… »
Fernandez slomila Olgin otpor

Fernandez slomila Olgin otpor

N1 Info 16.04.2021
Reprezentacija Kanade povela je 1:0 protiv Srbije u meču „Bili Džin King“ kupa za plasman u kvalifikacije za Svetsku grupu u Kraljevu. Lejla Eni Fernandez pobedila je Olgu Danilović 7:5, 4:6, 6:4. Bio je to odličan meč u kojem je Kanađanka… »
Teniserke Srbije gube 2:0 od Kanade

Teniserke Srbije gube 2:0 od Kanade

Vesti online 16.04.2021
Ženska teniska reprezentacija Srbije posle prvog dana takmičemja u plej-ofu za plasman u kvalifikacije za Svetsku grupu Bili Džin King kupa gubi 2:0 od selekcije Kanade. Drugi poen za Kanadu obezbedila je Rebeka Marino, koja je večeras pobedila Ninu… »
Loš dan za Ninu Stojanović, Kanađanke vode 2:0

Loš dan za Ninu Stojanović, Kanađanke vode 2:0

Nova 16.04.2021
Srpska teniserka Nina Stojanović izgubila je u Kraljevu od Kanađanke Rebeke Marino sa 4:6, 6:7, u drugom meču za plasman u plej-of svetske grupe Bili Džin King kupa. Kanada je tako povela sa 2:0, nakon što je ranije u petak Olga Danilović poražena… »
Kanada povećala prednost: Rebeka Marino pobedila Ninu Stojanović

Kanada povećala prednost: Rebeka Marino pobedila Ninu Stojanović

Večernje novosti 16.04.2021
ŽENSKA teniska reprezentacija Kanade osvojila je i drugi bod protiv Srbije i tako povela sa 2-0. Drugu pobedu svojoj selekciji donela je Rebeka Marino koja je bila bolje od Nine Stojanović sa 6:4, 7:6(6). Bila je 87. igračica sveta favorit na ovom… »
Olga Danilović se rasplakala posle poraza: Mnogo mi je žao što nisam pobedila! (foto)

Olga Danilović se rasplakala posle poraza: Mnogo mi je žao što nisam pobedila! (foto)

Hot sport 16.04.2021
Ženska teniska reprezentacija igra protiv Kanade u okviru Bili Džin King kupa. Olga Danilović nije uspela da savlada Lejlu Fernandez. Srpska teniserka se herojski borila, ali je duel pripao protivnici koja se trenutno nalazi na 72. mestu na WTA listi… »
Olga kroz suze: Žao mi je što sam izgubila

Olga kroz suze: Žao mi je što sam izgubila

Vesti online 16.04.2021
Olga Danilović je poražena u prvom meču susreta Srbije i Kanade u plej-ofu za plasman u kvalifikacije za Svetsku grupu. Ona je izgubila od Lejle Fernandes sa 7:5, 4:6, 6:4 u 235 minuta velike borbe. Šteta za našu teniserku koja je bila na pragu da u… »
Danilović: Žao mi je, nisam mogla ništa više da uradim

Danilović: Žao mi je, nisam mogla ništa više da uradim

Nova 16.04.2021
Srpska teniserka Olga Danilović kaže da je Lejla Fernandez odigrala sjajan meč u prvom susretu Bili Džin King kupa u Kraljevu i da je zato pobedila. Olga je poražena u tri seta 5:7, 6:4 i 4:6 i Kanada je povela u plej-ofu za plasman u kvalifikacije… »
Olga Danilović: Žalim samo zbog toga što Srbiji nisam donela bod, odigrale smo odličan meč (video)

Olga Danilović: Žalim samo zbog toga što Srbiji nisam donela bod, odigrale smo odličan meč (video)

Večernje novosti 16.04.2021
SRPSKA teniserka Olga Danilović poražena je od Lejle Fernandez nakon lavovske borbe sa 2:1 u setovima. Prvi meč Bili DŽin King kupa pripao je Kanadi, srpska teniserka se lavovski borila, nadoknadila zaostatak od jednog seta, umalo napravila brejk u… »
Poraz Olge Danilović, Kanada povela protiv Srbije

Poraz Olge Danilović, Kanada povela protiv Srbije

Nova 16.04.2021
Srpska teniserka Olga Danilović poražena je u prvom meču Bili Džin King kupa od Lejle Ani Fernandez iz Kanade u tri seta. Kanađanke su povele u plej-ofu za plasman u kvalifikacije Svetske grupe za 2022, u Kraljevu pobedom Fernandezove 7:5, 4:6 i 6:4… »
Olga nije mogla da zaustavi suze! Srbija gubi od Kanade! Naša teniserka izgubila meč, pa se rasplakala

Olga nije mogla da zaustavi suze! Srbija gubi od Kanade! Naša teniserka izgubila meč, pa se rasplakala

Mondo 16.04.2021
Posle prvog meča vode gošće. Posle prvog meča vode gošće Kada se igra za reprezentaciju, daje se sve od sebe, a kada to nije dovoljno poraz se prihvati još teže. Mlada srpska teniserka Olga Danilović izgubila je od Lejle Fernandes u meču plej… »
Kanadi prvi poen: Danilovićeva pružila dostojan otpor Lejli Fernandez

Kanadi prvi poen: Danilovićeva pružila dostojan otpor Lejli Fernandez

Večernje novosti 16.04.2021
SRPSKA teniska reprezentacija Srbije porazom je započela duel protiv Kanade u Bili DŽin King kupu. Prvi duel odigrale su Olga Danilović i Lejla Fernandez, a duel je pripao mlađoj kanadskoj teniserki. Fernandezova je slavila sa 2:1 u setovima (5:7… »

Vesti dana »