Povezane vesti

Lečić prošao poligraf: “Lečić može samo da leči, nikako da truje i siluje” (VIDEO)

Lečić prošao poligraf: “Lečić može samo da leči, nikako da truje i siluje” (VIDEO)

Luftika 27.03.2021
Glumac i političar Branislav Lečić dao je izjavu u svojstvu građanina povodom optužbi da je silovao mlađu koleginicu Danijelu Štajnfeld. On se sinoć, nakon sedam i po sati provedenih u policiji, obratio partijskim kolegama na Tviteru rekavši da… »
Objavljena ispovest Danijele Štajnfeld

Objavljena ispovest Danijele Štajnfeld

Vesti online 27.03.2021
Danijela Štajnfeld je u 44-minutnoj ispovesti otkrila dodatne detalje svoje traume nakon seksualnog napada, navela svoj put ka isceljenju ali i razloge zašto je toliko dugo ćutala da ju je silovao glumac Branislav Lečić. – Živim sa mentalnim… »
Lečić tražio da Danijelu dovedu na poligraf: Otkriveno šta je glumac rekao u policiji!

Lečić tražio da Danijelu dovedu na poligraf: Otkriveno šta je glumac rekao u policiji!

Mondo 27.03.2021
Srpski glumac Branislav Lečić više od sedam sati je davao izjavu u policiji povodom optužbi njegove kolegnice Danijele Štajnfeld za silovanje. Srpski glumac Branislav Lečić više od sedam sati je davao izjavu u policiji povodom optužbi njegove… »
Ekspert za poligraf otkrio za kurir: Ogromna je verovatnoća da Lečić priča istinu, ali jednu mogućnost nije moguće…

Ekspert za poligraf otkrio za kurir: Ogromna je verovatnoća da Lečić priča istinu, ali jednu mogućnost nije moguće…

Kurir 27.03.2021
Glumac Branislav Lečić, koga je kooleginica Danijela Štajnfeld optužila da ju je pre devet godina silovao, dao je juče iskaz u policiji, u svojstvu građanina. On je iskoristio i svoje zakonsko pravo i zahtevao ispitivanje na poligrafu. "Samo za moje… »
Izašla cela danijelina priča! Htela sam da se ubijem, silovanje mi se "vraćalo"

Izašla cela danijelina priča! Htela sam da se ubijem, silovanje mi se "vraćalo"

Mondo 27.03.2021
"Nisam spavala, imala sam strašne nesanice, manjak apetita, htela sam da pijem, iako nikada nisam pila alkohol", priča srpska glumica. "Nisam spavala, imala sam strašne nesanice, manjak apetita, htela sam da pijem, iako nikada nisam pila alkohol"… »
Ekskluzivno! Otkrivamo šta je Lečić rekao u MUP! Vodite me na poligraf, ne izlazim dok me ne ispitate! SAD i danijelu da…

Ekskluzivno! Otkrivamo šta je Lečić rekao u MUP! Vodite me na poligraf, ne izlazim dok me ne ispitate! SAD i danijelu da…

Kurir 27.03.2021
Glumac Branislav Lečić (66) u petak je sedam i po sati detaljno odgovarao na pitanja inspektora u MUP u vezi sa optužbama koleginice Danijele Štajnfeld (37) da ju je silovao u maju 2012. godine. Kako Kurir saznaje, glumac je na sopstveno insistiranje… »
Ceo intervju štajnfeldove o tvrdnjama da ju je silovao lečić: Mislila sam da je racionalnije da se ubijem, lečila sam se 2…

Ceo intervju štajnfeldove o tvrdnjama da ju je silovao lečić: Mislila sam da je racionalnije da se ubijem, lečila sam se 2…

Kurir 27.03.2021
Danijela Štajnfeld, koja je optužila kolegu Branislava Lečića da ju je silovao u maju 2012. godine, ispričala je javno svoju istinu. Glumica je pričala o detaljima pa između ostalog priznala i da je htela da se ubije, nakon čega je usledilo… »
Glumica se ponovo oglasila: “Danijela Štajnfeld ništa ne mora i ništa ne treba”

Glumica se ponovo oglasila: “Danijela Štajnfeld ništa ne mora i ništa ne treba”

Vesti online 27.03.2021
Glumica je podelila post jedne od svojih pratiteljki. “Izvinite, drage naše, Danijela Štajnfeld ništa ne mora i ništa ne treba. Danijela Štanjfeld preživela je jedno od najtraumatičnijih i najstrašnijih ženskih iskustava i za razliku od velike… »
Oglasila se Glumica nakon lečićevog saslušanja: "Danijela Štajnfeld ništa ne mora niti je ikome dužna" (foto)

Oglasila se Glumica nakon lečićevog saslušanja: "Danijela Štajnfeld ništa ne mora niti je ikome dužna" (foto)

Večernje novosti 27.03.2021
SRPSKA glumica Danijela Štajnfeld oglasila se danas na društvenim mrežama, prvi put nakon saslušanja glumca Branislava Lečića u policiji povodom njenih optužbi da ju je, kako ona tvrdi, silovao. Naime, Danijela je vrlo aktivna na društvenim… »
Poligraf je poslednji čin Lečićeve najgore predstave

Poligraf je poslednji čin Lečićeve najgore predstave

Nova 27.03.2021
Zahtev Branislava Lečića da bude ispitan na poligrafu, a zatim i video saopštenje u kom kaže da "Lečić može samo da leči, a ne da truje i siluje" i sa zadovoljstvom obaveštava da je prošao poligrafsko ispitivanje, poslednji je čin predstave… »
Lečiću ništa ne znači poligraf, ali ni danijeli snimak? Advokati otkrili šta može da bude korišćeno kao dokaz!

Lečiću ništa ne znači poligraf, ali ni danijeli snimak? Advokati otkrili šta može da bude korišćeno kao dokaz!

Mondo 27.03.2021
Stručnjaci otkrili koji aspekti bi mogli biti uzeti u obzir kao dokazi, a koji ne. Stručnjaci otkrili koji aspekti bi mogli biti uzeti u obzir kao dokazi, a koji ne. Povodom slučaja Branislava Lečića kojeg je glumica Danijela Štajnfeld optužila za… »
Eva Ras brani lečića: Ne verujem Danijeli, evo i zašto! Mi glumci, zivkamo se noću ali ne radimo to što je uradila ona

Eva Ras brani lečića: Ne verujem Danijeli, evo i zašto! Mi glumci, zivkamo se noću ali ne radimo to što je uradila ona

Kurir 27.03.2021
Glumac Branislav Lečić juče je saslušan u policijskoj stanici "29. novembar" gde je davao iskaz povodom optužbi koleginice Danijele Štajnfeld da ju je silovao 2012. godine. On je tom prilikom i povrdgnut poligrafskom testiranju, a kako je naveo u… »
Sklanjanje Lečića iz predstave pravno čisto

Sklanjanje Lečića iz predstave pravno čisto

Danas 27.03.2021
Beogradsko dramsko pozorište moglo da raskine saradnju sa glumcem okrivljenim za silovanje, pošto nije deo stalnog ansambla Pokušaj industrije zabave da se „pročisti“ od pojedinaca koji su optuženi za seksualne prestupe, fenomen poznat pod imenom… »
Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama

Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama

Kurir 27.03.2021
Pregled najvažnijih vesti za petak, 26. mart. Dan koji je za nama, u Srbiji je izgledao ovako: LEČIĆ POSLE VIŠE OD 7 SATI IZAŠAO IZ POLICIJE Nije rekao ni reč, seo u auto i otišao! Pogledajte prvi SNIMAK PO IZLASKU IZ STANICE Glumac Branislav… »
Lečić saslušan povodom optužbi o silovanju, prošao poligraf (VIDEO)

Lečić saslušan povodom optužbi o silovanju, prošao poligraf (VIDEO)

Danas 27.03.2021
Glumac Branislav Lečić saslušavan je u policiji više od sedam sati povodom optužbe koleginice Danijele Štajnfed da ju je pre devet godina silovao. On je prošao poligraf, a detektoru laži se podvrgao na sopstveni zahtev. Lečić je zgradu… »
"Prošao sam poligraf,: Cmok!" Lečić se posle izlaska iz policije obratio partijskim drugovima ovom video-porukom

"Prošao sam poligraf,: Cmok!" Lečić se posle izlaska iz policije obratio partijskim drugovima ovom video-porukom

Blic 26.03.2021
Nakon izlaska iz zgrade Policijske uprave Beograd, glumac Branislav Lečić oglasio se porukom preko društvenih mreža. - Samo za moje partijske drugove koji su ostali uz mene i za sve ljude koji su ostali uz mene znaju da Lečić može samo da leči a… »
Biković: Podržao sam inicijativu o Lečiću, ne stavljam se u poziciju sudije

Biković: Podržao sam inicijativu o Lečiću, ne stavljam se u poziciju sudije

Danas 26.03.2021
Miloš Biković na svom tviteru profilu objavio je da je jedan od glumaca koji su potpisali peticiju da Branislav Lečić bude izuzet iz predstojećih igranja predstave „Kad su cvetale tikve“ u Beogradskom dramskom pozorištu. Glumac Branislav Lečić… »
Seksualno nasilje u Srbiji: Branislav Lečić negirao optužbe o silovanju, kaže da je pristao na poligraf

Seksualno nasilje u Srbiji: Branislav Lečić negirao optužbe o silovanju, kaže da je pristao na poligraf

Danas 26.03.2021
Glumac Branislav Lečić u petak je u policijskoj stanici u Beogradu dao iskaz u kojem je u potpunosti negirao navode da je silovao koleginicu Danijelu Štajnfeld. „Više javno tužilaštvo u Beogradu nastavlja sa prikupljanjem dokaza, kako bi se donela… »
Lečić napustio policijsku stanicu: Posle saslušanja glumac bez reči, a evo šta kaže Tužilaštvo (foto, video)

Lečić napustio policijsku stanicu: Posle saslušanja glumac bez reči, a evo šta kaže Tužilaštvo (foto, video)

Blic 26.03.2021
Glumac Branislav Lečić upravo je napustio policijsku stanicu 29. novembar gde je dao izjavu povodom optužbi koje je protiv njega podnela glumica Danijela Štajnfeld da ju je silovao 2012. godine u svojoj vikendici u Ritopeku. Lečić je dao izjavu u… »
Bio sam na poligrafu na moj izričit zahtev: Prva izjava Lečića posle saslušanja u policiji!

Bio sam na poligrafu na moj izričit zahtev: Prva izjava Lečića posle saslušanja u policiji!

Večernje novosti 26.03.2021
GLUMAC Branislav Lečić, nakon informativog razgovora u policiji povodom optužbi koleginice Danijele Štajnfeld da ju je silovao, izjavio je za Tanjug da je zadovoljan profesionalnim pristupom koji su pokazali službenici policijske uprave i… »

Vesti dana »