Povezane vesti

Savo Milošević pobedio na Sudu u Lozani, uskoro će dobiti 311.000 evra!

Savo Milošević pobedio na Sudu u Lozani, uskoro će dobiti 311.000 evra!

Sportske.net 09.03.2021
Savo Milošević je poslednji trenerski angažman imao u Olimpiji, ali se posle nepuna četiri meseca na neslavan način rastao sa klubom iz Ljubljane. Slovenci su prilikom otkaza odbili da isplate ostatak ugovora, pa je Milošević odlučio da sudi klub… »
Švajcarci se teše: Ovaj rekord Federera će teško ko srušiti

Švajcarci se teše: Ovaj rekord Federera će teško ko srušiti

Vesti online 09.03.2021
Švajcarski mediji analizirali su šta je još Švajcarcu preostalo da juri od rekorda koji su možda nedostižni za Novaka i ostale. Naime, Novak je srušio rekord Švajcarca po broju nedalja na vrhu ATP liste, koji je do skoro delovao nedostižno, pa su… »
Đoković se setio svega - slabog zdravlja i nedostatka novca: Imao sam 7 godina, ali san sam morao da ostvarim!

Đoković se setio svega - slabog zdravlja i nedostatka novca: Imao sam 7 godina, ali san sam morao da ostvarim!

Mondo 09.03.2021
Potpuno se otvorio i priznao sve, oduševićete se! Potpuno se otvorio i priznao sve, oduševićete se! Vrlo važni i emotivni trenuci za Novaka Đokovića! U ponedeljak je postavio rekord po broju nedelja provedenih na prvom mestu svetske rang-liste… »
Novakova ispovest - šta je rekao sebi sa sedam godina?

Novakova ispovest - šta je rekao sebi sa sedam godina?

Sportske.net 09.03.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković oglasio se na popularnoj društvenoj mreži Instagram gde je sumirao neverovatan uspeh koji je doživeo ove nedelje obaranjem rekorda po broju uzastopnih nedelja na čelu ATP liste. Đoković je u ponedeljak ušao u… »
Federer se kaje zbog ove fotografije: Švajcarac ‘spremio’ tortu za Novavkov rekord, a sada mu se svi smeju

Federer se kaje zbog ove fotografije: Švajcarac ‘spremio’ tortu za Novavkov rekord, a sada mu se svi smeju

Hot sport 09.03.2021
Švajcarac je prerano slavio svoj uspeh… Novak Đoković je juče započeo 311. nedelju na čelu ATP liste, čime je ušao u istoriju i pretekao Rodžera Federera koji je dugo bio vladar na vrhu sa 310 nedelja. Međutim, sada se pojavila jedna… »
"Bio sam slabijeg zdravlja..." Javio se Novak nakon što je podelio svet i emotivnim rečima dokazao veličinu

"Bio sam slabijeg zdravlja..." Javio se Novak nakon što je podelio svet i emotivnim rečima dokazao veličinu

Sportal blic 09.03.2021
U ponedeljak je Novak Đoković postao rekorder kao čovek koji je proveo najviše sedmica ikada na prvom mestu ATP liste. Istu stvar je sinoć u Beogradu proslavio srpski as, što je dovelo do domaće i strane javnosti, kao i medija. Iako je to već… »
“Slabo zdravlje, nedostatak novca”: Novak emotivno o najtežim momentima na putu istorije tenisa (FOTO)

“Slabo zdravlje, nedostatak novca”: Novak emotivno o najtežim momentima na putu istorije tenisa (FOTO)

Vesti online 09.03.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je u ponedeljak srušio večni rekord po broju nedelja na prvom mestu ATP liste, a sada se oglasio na društvenim mrežama emotivnom porukom. On je opisao sve nedaće kroz koje je prošao tokom karijere, od slabijeg… »
Đoković: Kada vašim delima upravlja ljubav, sve je moguće

Đoković: Kada vašim delima upravlja ljubav, sve je moguće

Dnevnik 09.03.2021
BEOGRAD: Najbolji teniser sveta Novak Đoković zahvalio se svima koji su ga podržavali na putu do rekordih 311 nedelja na vrhu ATP liste. Đoković je juče prestigao Rodžera Federera po broj sedmica na prvom mestu, čime je postavio istorijski rekord… »
Đoković: Hodam sa džinovima, reket mi je omiljena igračka

Đoković: Hodam sa džinovima, reket mi je omiljena igračka

Nova 09.03.2021
Novak Đoković odlučio je da se dužom porukom na Instagramu oglasi povodom obaranja rekorda po broju nedelja na vrhu ATP liste, ali i da podseti na sve izazove koje je uspeo da prevaziđe. Najbolji teniser sveta je ovog ponedeljka započeo 311. nedelju… »
Svetski mediji oduševljeni dočekom za Novaka: Miting kao da je osvojeno Svetsko prvenstvo u fudbalu

Svetski mediji oduševljeni dočekom za Novaka: Miting kao da je osvojeno Svetsko prvenstvo u fudbalu

Večernje novosti 09.03.2021
NOVAK Đoković je zvanično postao rekorder po broju nedelja provedenih na prvom mestu ATP lise - 311. Najbolji igrač sveta znao je to da proslavi onako kako dolikuje. Ovo veliko dostignuće je odjeknulo širom sveta, a mnogi svetski mediji su pisali o… »
Vilander ponovo "pecnuo" Đokovića: Samo su Rafa i Rodžer toliko strasni

Vilander ponovo "pecnuo" Đokovića: Samo su Rafa i Rodžer toliko strasni

Večernje novosti 09.03.2021
SLAVNI švedski teniser Mats Vilander smatra da je Rodžer Federer iskazao hrabrost povratkom na teren posle jednogodišnje pauze i to u 40. godini života. Komentator Eurosporta je indirektno stigao da “pecne” Novaka Đokovića, jer ga nije spomenuo… »
Novi sistem bodovanja uzeo maha, Nadal pada na ATP listi!

Novi sistem bodovanja uzeo maha, Nadal pada na ATP listi!

Sportske.net 09.03.2021
Da li ste znali da je poslednji drugoplasirani na ATP listi koji nije Đoković, Nadal, Federer ili Marej bio Lejton Hjuit još 2005. godine? Tada je momak koji će na drugo mesto ATP liste od sledećeg ponedeljka imao samo 11 godina. Danil Medvedev će… »
Teniski stručnjaci o fenomenu Novaka Đokovića: Ahil bez Ahilove pete

Teniski stručnjaci o fenomenu Novaka Đokovića: Ahil bez Ahilove pete

Danas 09.03.2021
U čemu je tajna, pitaju se mnogi Možete da ne volite njegov stil igre, ponašanje na terenu, životne rezone i izbore, može i da vas baš bude briga za tenis i sport uopšte, ali nemoguće je ne znati za Novaka Đokovića ili negirati činjenicu da je… »
Ovaj put će proučavati svi teniski talenti! Pet ključnih perioda koji su od Novaka napravili najboljeg tenisera današnjice

Ovaj put će proučavati svi teniski talenti! Pet ključnih perioda koji su od Novaka napravili najboljeg tenisera današnjice

Sportal blic 09.03.2021
je juče zakoračio u 311. nedelju kao prvi igrač sveta, što je uspelo jedino njemu kada je reč o muškom tenisu. Strani mediji su njegovu tenisku dominaciju isparcelisali na pet delova i označili ključne momente za to što je trenutno najbolji… »

Vesti dana »