Povezane vesti

Đoković otkrio sjajnu vest - u Srbiju dolaze velika imena! Novak ne prestaje da nas oduševljava

Đoković otkrio sjajnu vest - u Srbiju dolaze velika imena! Novak ne prestaje da nas oduševljava

Mondo 08.03.2021
Još jedna fenomenalna informacija. Još jedna fenomenalna informacija Svetski broj jedan u tenisu Novak Đoković boravi u Beogradu gde slavi rekord po broju nedelja provedenih na vrhu ATP tabele. Tokom cele prošle sezone donosio nam je radost i… »
Novak zahvalio navijačima na podršci: Vi ste deo uspeha

Novak zahvalio navijačima na podršci: Vi ste deo uspeha

Sportski žurnal 08.03.2021
Đoković je ispisao novu stranicu teniske istorije pošto je započeo 311. nedelju na prvom mestu ATP liste, čime je oborio rekord Švajcarca Rodžera Federera po broju sedmica u vrhu svetskog tenisa. Srpski teniser Novak Đoković zahvalio je… »
Novak i Beograd slavili i ispred Skupštine! Okupljeni su u transu, a sa njima najbolji na svetu!

Novak i Beograd slavili i ispred Skupštine! Okupljeni su u transu, a sa njima najbolji na svetu!

Mondo 08.03.2021
Veliki broj fanova slavio sa srpskim teniserom istorijski dan. Veliki broj fanova slavio sa srpskim teniserom istorijski dan Nakon sjajnog dočeka ispred njegovog restorana na Novom Beogradu, slavlje rekorda se preselilo ispred zgrade Skupštine grada. Od… »
Kralj! Đoković počeo rekordnu 311. nedelju na teniskom tronu

Kralj! Đoković počeo rekordnu 311. nedelju na teniskom tronu

Mozzart sport 08.03.2021
Srpski as prestigao Rodžera Federera i ispisao novu stranicu belog sporta. Niko kao Novak Đoković! Rodžer Federer i Rafael Nadal imaju više grend slem kruna od naše asa, ali niko u istoriji tenisa nije toliko dugo vladao kao magični Srbin. Prvi… »
(Video) "Veseli se srpski rode": Novak Đoković zapevao usred Beograda! Istorijski trenutak slavi sa sugrađanima

(Video) "Veseli se srpski rode": Novak Đoković zapevao usred Beograda! Istorijski trenutak slavi sa sugrađanima

Blic 08.03.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković zvanično je postao rekorder po broju nedelja (311) provedenih na prvom mestu ATP liste. Ovim povodom u Beogradu se u njegovu čast odžava žurka na otvorenom, a ovaj istorijski trenutak šampion slavi sa svojim… »
Pet najvažnijih osoba u Novakovom pohodu na vrh

Pet najvažnijih osoba u Novakovom pohodu na vrh

Nova 08.03.2021
Iako je tenis individualni sport, u kome se zna ko je glavni protagonista, mnogo toga se zapravo krije iza kulisa. U slučaju Novaka Đokovića, mnogi ljudi bili su dragoceni na putu do trona. Novak Đoković došao je do rekordne 311. nedelje na vrhu ATP… »
Đokoviću doček u Beogradu

Đokoviću doček u Beogradu

N1 Info 08.03.2021
Novak Đoković proslavio je u Beogradu sa porodicom i navijačima početak rekordne 311. nedelje na prvom mestu na ATP listi. Ovim povodom otac srpskog tenisera organizovao je Novaku doček ispred porodičnog restorana, a najboljeg tenisera sveta… »
Fešta za Novaka, Beograd pozdravlja šampiona (foto)

Fešta za Novaka, Beograd pozdravlja šampiona (foto)

Mozzart sport 08.03.2021
Najbolji teniser na svetu stigao u prestonicu. Novak Đoković je prestigao Rodžera Federera po broju nedelja na vrhu ATP liste, ispisao je novu stranicu belog sporta, a tim povodom u Beogradu je organizovano veliko slavlje. Porodica Novaka Đokovića je… »
“Veseli se srpski rode”: Ovako se slavio Novakov rekord FOTO

“Veseli se srpski rode”: Ovako se slavio Novakov rekord FOTO

Nova 08.03.2021
Srpski teniser Novak Đoković dočekan je u Beogradu ispred restorana "Novak" zbog postavljanja novog rekorda po broju nedelja na prvom mestu ATP liste. Đoković je zapoćeo 311. nedelju vladavine i time pretekao Rodžera Federera. Nekoliko stotina… »
Nekoliko stotina navijača okupilo se na proslavi Novaka Đokovića

Nekoliko stotina navijača okupilo se na proslavi Novaka Đokovića

Sportske.net 08.03.2021
Nekoliko stotina navijača okupilo se večeras ispred restorana "Novak" na Novom Beogradu, gde se održava proslava povodom rekorda tenisera Novaka Đokovića za najviše sedmica provedenih na prvom mestu ATP liste. Stotine navijača dočekale su prvog… »
Vatromet na dočeku Novaka Đokovića u Beogradu

Vatromet na dočeku Novaka Đokovića u Beogradu

Nova 08.03.2021
Najbolji srpski teniser Novak Đoković stigao je u Beograd gde je sa navijačima proslavio rekord po broju nedelja na čelu ATP liste. Đoković je u ponedeljak dočekao svoju 311. nedelju na prvom mestu i nadmašio je i zvanično rekord Rodžera… »
Kuerten u delirijumu, posebna poruka Noletu od Vajde VIDEO

Kuerten u delirijumu, posebna poruka Noletu od Vajde VIDEO

Nova 08.03.2021
Prvi reket sveta Novak Đoković dobio je čestitke sa svih strana zbog obaranja rekorda Rodžera Federera, a deo njih poslali su i neki od najvećih asova i legendi sporta. Đoković je u ponedeljak započeo svoju 311. nedelju kao prvi igrač planete i… »
Novak Đoković i tenis: 311 magičnih nedelja - ostala su još dva velika cilja

Novak Đoković i tenis: 311 magičnih nedelja - ostala su još dva velika cilja

BBC News 08.03.2021
Đoković je prvi put na čelo svetske liste tenisera došao 4. jula 2011. godine, pošto je u polufinalu Vimbldona savladao Francuza Žoa Vilfreda Congu. Kada se 1994. u televizijskoj emisiji pojavio sedmogodišnji klinac sa kačketom, držeći reket… »
Doček ispred noletovog restorana: Poruka za majku: “Hvala što si ga rodila“! (video)

Doček ispred noletovog restorana: Poruka za majku: “Hvala što si ga rodila“! (video)

Hot sport 08.03.2021
Navijači su dočekali Novaka Đokovića ispred njegovog restorana na Novom Beogradu, a imali su šta da poruče i njegovoj majci koja je bila sa njim. Veliki broj ljudi okupio se da pozdravi neverovatan uspeh koji je Đoković ostvario, oborivši rekord… »
Đoković s navijačima uz vatromet proslavio rekord

Đoković s navijačima uz vatromet proslavio rekord

Dnevnik 08.03.2021
BEOGRAD: Najbolji teniser sveta Novak Đoković proslavio je večeras s navijačima rekord po najvećem broju nedelja na vrhu ATP liste u istoriji, uz spektakularan vatromet ispred restorana "Novak" u Novom Beogradu. Više stotina Đokovićevih… »
Nole zapevao čuvenu pesmu! Beogradom se ori – ‘Veseli se srpski rode’ (video)

Nole zapevao čuvenu pesmu! Beogradom se ori – ‘Veseli se srpski rode’ (video)

Hot sport 08.03.2021
U toku je veliko slavlje ispred restorana Novaka Đokovića! Najbolji teniser na svetu ušao je u istoriju sa najviše nedelja na čelnoj poziciji – 311 nedelja na prvom mestu ATP liste. Veliki broj navijača dočekao je Novaka, a on je u vidno dobrom… »
Žurka i srpske pesme, Novak dočekan u Beogradu FOTO / VIDEO

Žurka i srpske pesme, Novak dočekan u Beogradu FOTO / VIDEO

Nova 08.03.2021
Najbolji srpski teniser Novak Đoković stigao je u Beograd gde je sa navijačima proslavio rekord po broju nedelja na čelu ATP liste. Đoković je u ponedeljak dočekao svoju 311. nedelju na prvom mestu i nadmašio je i zvanično rekord Rodžera… »
Znam da vam kidam živce! Novak plesao sa majkom i slavio uspeh: Ovako je Beograd proslavio istorijski Noletov rezultat!

Znam da vam kidam živce! Novak plesao sa majkom i slavio uspeh: Ovako je Beograd proslavio istorijski Noletov rezultat!

Mondo 08.03.2021
Žurka ispred Novakovog restorana na Novom Beogradu. Plesao je sa majkom, prštao je vatromen, pokazan šampionski bilbord... Tako se slavi uspeh za pamćenje! Žurka ispred Novakovog restorana na Novom Beogradu. Plesao je sa majkom, prštao je vatromen… »
Još nisam svestan šta sam uradio: Novaku je jedno posebno važno - kod kuće sam, među svojima!

Još nisam svestan šta sam uradio: Novaku je jedno posebno važno - kod kuće sam, među svojima!

Mondo 08.03.2021
"San jednog dečaka, bio je da osvoji Vimbldon i postane broj jedan" "San jednog dečaka, bio je da osvoji Vimbldon i postane broj jedan" Jedan dečak je sanjao i dosanjao svoj san! Novak Đoković ušao je u istoriju rekordom po broju nedelja provedenih… »
Đoković: Znam da vam “kidam živce”, ali valjda je tako slađe

Đoković: Znam da vam “kidam živce”, ali valjda je tako slađe

Nova 08.03.2021
Najbolji teniser planete Novak Đoković obratio se publici na dočeku u Beogradu i našalio se sa okupljenima ispred restorana "Novak". U razmaku od deset godina, srpski navijači su Đokovića dočekali dva puta kao velikog šampiona. Ove 2021. godine… »
"Najviše me dirnulo ono što sam doživeo u Beogradu... " emotivan govor Novaka Đokovića, pa usledio smeh: "Znam da vam…

"Najviše me dirnulo ono što sam doživeo u Beogradu... " emotivan govor Novaka Đokovića, pa usledio smeh: "Znam da vam…

Blic 08.03.2021
Novak Đoković zvanično je postao rekorder po broju nedelja (311) provedenih na prvom mestu ATP liste, a tim povodom u Beogradu se u njegovu čast odžava žurka na otvorenom. Đoković se u jednom momentu obratio svim prisutnima koji su došli da ovaj… »
(Video) Vatromet za Noleta: Pogledajte kako je izgledalo nebo iznad Beograda večeras za našeg šampiona

(Video) Vatromet za Noleta: Pogledajte kako je izgledalo nebo iznad Beograda večeras za našeg šampiona

Blic 08.03.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković zvanično je postao rekorder po broju nedelja (311) provedenih na prvom mestu ATP liste. U Beogradu je u njegovu čast odžana žurka na otvorenom, a mnogi navijači došli su da sa svojim idolom proslave ovaj… »
Njihova reakcija na Novakov ulazak u istoriju se čekala! Đokovića u ovom gradu ne vole, ali će potez jedne navijačice…

Njihova reakcija na Novakov ulazak u istoriju se čekala! Đokovića u ovom gradu ne vole, ali će potez jedne navijačice…

Sportal blic 08.03.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković, danas je ispisao novu stranicu istorije "belog sporta". Srpski as je 311. put na vrhu ATP liste, č, kog je sustigao minule sedmice, a ove nadmašio. Sa svih strana sveta sižu čestitke na račun Đokovića, , pa… »
Zapevao "božure" pre odlaska iz restorana Novak pokazao da ima i druge talente (video)

Zapevao "božure" pre odlaska iz restorana Novak pokazao da ima i druge talente (video)

Večernje novosti 08.03.2021
SPEKTAKULARAN doček doživeo je Novak Đoković u Beogradu ispred restorana koji nosi njegovo ime. Ispred restorana na Novom Beogradu okupilo se više stotina građana koji su došli da pozdrave od danas zvanično najboljeg tenisera sveta svih vremena… »
Đoković: Ovo je uspeh cele Srbije! Jedan cilj sam ostvario, ostaje još jedan

Đoković: Ovo je uspeh cele Srbije! Jedan cilj sam ostvario, ostaje još jedan

Večernje novosti 08.03.2021
NOVAK Đoković još jednom je ponosom ispunio srca svih navijača u Srbiji. Srbin je od danas teniser sa najdužim stažom na 1. mestu ATP liste, pretekao je na toj poziciji Rodžera Federera. On je na gostovanju u dnevniku RTS televizije govorio o svom… »
(Video) Doček pred slavlje za Novaka Đokovića: Zastave u rukama, Beograđani se okupili da dočekaju šampiona

(Video) Doček pred slavlje za Novaka Đokovića: Zastave u rukama, Beograđani se okupili da dočekaju šampiona

Blic 08.03.2021
Novak Đoković će večeras u čast obaranja svetskog rekorda po broju sedmica na vrhu ATP listi, koji je do sada bio u vlasništvu Rodžera Federera, proslaviti svoj uspeh u krugu najbližih u jednom restoranu. Veliki broj Novakovih fanova se okupio… »
Zvezda i Partizan čestitali Novaku na obaranju rekorda

Zvezda i Partizan čestitali Novaku na obaranju rekorda

Nova 08.03.2021
Prvi reket sveta Novak Đoković dobio je čestitke sa obe strane Topčiderskog brda, jer su mu na velikom dostignuću čestitali i Crvena zvezda i Partizan. Novak je u ponedeljak i zvanično prestigao rekord Rodžera Federera po broju nedelja na vrhu ATP… »
ATP: za tekst o svetskom rekordu Novaka Đokovića angažovao autora knjige o Federeru, svi čitaju i ne veruju šta piše!

ATP: za tekst o svetskom rekordu Novaka Đokovića angažovao autora knjige o Federeru, svi čitaju i ne veruju šta piše!

Sportal blic 08.03.2021
Novak Đoković je danas nadmašio svetski rekord Rodžera Federera po broju nedelja na ATP vrhu, a Asocijacija teniskih profesionalaca se tim povodom odlučila na neobičan korak. Zatražila je od američkog novinara Dejva Seminare da napiše autorski… »
(Video)"imamo najboljeg od naboljih": Žurka za Novaka Đokovića u Beogradu: Pevač zapevao njegovu omiljenu pesmu, svi…

(Video)"imamo najboljeg od naboljih": Žurka za Novaka Đokovića u Beogradu: Pevač zapevao njegovu omiljenu pesmu, svi…

Blic 08.03.2021
Novak Đoković će večeras u čast obaranja svetskog rekorda po broju sedmica na vrhu ATP listi, koji je do sada bio u vlasništvu Rodžera Federera, proslaviti svoj uspeh u krugu najbližih u jednom restoranu uz poštovanje svih mera predostrožnosti… »
(Video): Novak Đoković zaplesao sa majkom Iz publike mu dali 2.000 dinara, on vratio, pa podelio poklone

(Video): Novak Đoković zaplesao sa majkom Iz publike mu dali 2.000 dinara, on vratio, pa podelio poklone

Blic 08.03.2021
Novak Đoković stigao je na slavlje koje je večeras organizovala njegova porodica u čast velikog uspeha koji je postigao. Najbolji teniser sveta Novak Đoković zvanično je postao rekorder po broju nedelja (311) provedenih na prvom mestu ATP liste… »
Fenomenalno: Ovako je Novi Pazar proslavio rekord Novaka Đokovića

Fenomenalno: Ovako je Novi Pazar proslavio rekord Novaka Đokovića

Večernje novosti 08.03.2021
Novi Pazar čestitao Novaku Đokoviću oboren rekord Rodžera Federera po broju nedelja na prvom mestu na ATP listi. Grad je izlepljen plakatima, a Novopazarci nisu zaboravili da im je Novak pomogao kada je njima bilo najteže. Najbolji teniser sveta… »
Beograd se zahvaljuje noletu! Osvanule poruke na bilbordima u glavnom gradu: "311 nedelja na prvom mestu" "Hvala nole, tvoj…

Beograd se zahvaljuje noletu! Osvanule poruke na bilbordima u glavnom gradu: "311 nedelja na prvom mestu" "Hvala nole, tvoj…

Večernje novosti 08.03.2021
KAO što je najavio zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić, na bilbordima u vlasništvu Skupštine grada ispisane su poruke zahvalnosti Novaku Đokoviću za sve što je učinio za Srbiju i za Beograd. Osim ovoga, građevine u prestonici Srbije koje… »
Beograđani se okupljaju da proslave noletov rekord Festivalska atmosfera u glavnom gradu Srbije (foto+video)

Beograđani se okupljaju da proslave noletov rekord Festivalska atmosfera u glavnom gradu Srbije (foto+video)

Večernje novosti 08.03.2021
Novak Đoković će večeras u čast obaranja svetskog rekorda po broju sedmica na vrhu ATP listi, koji je do sada bio u vlasništvu Rodžera Federera, proslaviti svoj uspeh u krugu najbližih u svom restoranu. Veliki broj Novakovih fanova se okupio kako… »
ATP šokantnom slikom čestitao Đokoviću: Jelena i Novak golišavi u krevetu! (foto)

ATP šokantnom slikom čestitao Đokoviću: Jelena i Novak golišavi u krevetu! (foto)

Hot sport 08.03.2021
Novak Đoković je oborio rekord Rodžera Federera po broju sedmica na vrhu ATP liste, a Asocijacija teniskih profesionalaca je odabrala krajnje diskutabilnu sliku kao kao deo čestitke za ovaj uspeh. Nakon objavljivanja najnovije rang liste, ATP… »
Nije ga ni Vimbldon zaboravio: 311 nedelja, 5.9 godina, 71.5 meseci, 2177 dana, 52. 248 sati i tri miliona minuta!

Nije ga ni Vimbldon zaboravio: 311 nedelja, 5.9 godina, 71.5 meseci, 2177 dana, 52. 248 sati i tri miliona minuta!

Večernje novosti 08.03.2021
Novak Đoković je danas započeo svoju 311. nedelju na prvom mestu ATP liste i time je prestigao Rodžera Federera, po broju nedelja provedenih na vrhu. Čestitke povodom toga stižu sa svih strana. Tako je sad došao red i na Vimbldon, čelnici trećeg… »
Zapalila je internet: Oglasila se Jelena Đoković, ovako je Novaku čestitala ulazak u istoriju (video)

Zapalila je internet: Oglasila se Jelena Đoković, ovako je Novaku čestitala ulazak u istoriju (video)

Večernje novosti 08.03.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković od danas je igrač koji je najviše nedelja proveo na vrhu ATP liste (311). Noletu stižu čestitke sa svih strana, a stigla je i ona najdraža - od supruge Jelene. Jelena je na svom Instagram profilu objavila video… »
"To je bilo ključno, nakon tog dana u Beogradu sve je bilo drugačije!" Novak Đoković posle ulaska u istoriju tenisa…

"To je bilo ključno, nakon tog dana u Beogradu sve je bilo drugačije!" Novak Đoković posle ulaska u istoriju tenisa…

Sportal blic 08.03.2021
Novak Đoković je ovog ponedeljka nadmašio čuveni rekord Rodžera Federera po broju nedelja na ATP vrhu, a na taj podvig je i te kako ponosan. O tome svedoči i njegov prvi intervju na tu temu, posle objavljivanja najnovije ATP liste kojom je i… »
Federer i Nadal se oglasili posle Novakovog rekorda!

Federer i Nadal se oglasili posle Novakovog rekorda!

Sportske.net 08.03.2021
Koliko je samo veliki teniser Novak Đoković govori činjenica da niko u svetu tenisa nije uspeo da bude više nedelja na ATP listi od njega, danas je zvanično oborio rekord i sa 311 nedelja na vrhu liste je nedodirljiv. Pravo pitanje je kada će stati… »
Top sedam dana: Kako nam je Novak vratio ponos, Piksi nadu, a Savovićeva smrt probudila savest

Top sedam dana: Kako nam je Novak vratio ponos, Piksi nadu, a Savovićeva smrt probudila savest

Sportal blic 08.03.2021
Kucnuo je i taj čas! Osmi je dan marta, godina je 2021. i svi smo ponosni da živimo u eri Novaka Đokovića. Najbolji srpski i svetski teniser je oborio rekord Rodžera Federera po broju sedmica provedenih na vrhu ATP liste. Postao je prvi u istoriji… »
Đoković započeo rekordnu 311. nedelju na vrhu ATP liste

Đoković započeo rekordnu 311. nedelju na vrhu ATP liste

Sportski žurnal 08.03.2021
Svetski broj 1 postao je najbolji u istoriji po tom parametru i proći će još dugo vremena da ga neko ugrozi na toj poziciji, ukoliko se to uopšte ikad. Najbolji teniser sveta Novak Đoković započeo je 311. nedelju na vrhu ATP liste i srušio rekord… »
Poklonili su se kralju tenisa: Evo šta su Rafa, Rodžer i Marej rekli o Novakovom podvigu!

Poklonili su se kralju tenisa: Evo šta su Rafa, Rodžer i Marej rekli o Novakovom podvigu!

Večernje novosti 08.03.2021
ISTORIJU pišu najhrabriji, a u tenisu je to bez sumnje Novak Đoković. Srbin je oborio rekord po broju nedelja na vrhu ATP liste i sada sa 311 nedelja nalazi se ispred Rodžera Federera, a pitanje je hoće li ga neko prestići u narednim godinama. Zbog… »
Mozaik od teniskih loptica sa Đokovićevim likom na Dorćolu

Mozaik od teniskih loptica sa Đokovićevim likom na Dorćolu

Politika 08.03.2021
Veliki mozaik od teniskih loptica sa likom Novaka Đokovića, osvanuo je danas na platou Teniskog centra „Novak” na Dorćolu. Kako je saopšteno iz Đokovićevog PR tima, instalacija je široka 2,7 i visoka 3,8 metara, a površinu od 10 kvadratnih… »
Čudo iz Kragujevca – on je Novakov naslednik

Čudo iz Kragujevca – on je Novakov naslednik

Nova 08.03.2021
Pre nešto manje od 10 godina Novak Đoković zagospodario je svetskim tenisom, ovog 8. marta još jednom ispisao istoriju belog sporta koji bi u bliskoj budućnosti mogao da promeni Ognjen Milić. Treba dobro zapamtiti ime talentovanog 14-godišnjaka iz… »
Đoković: “Dete u meni i dalje uživa u tenisu”

Đoković: “Dete u meni i dalje uživa u tenisu”

Nova 08.03.2021
"Neizmerno sam srećan i ponosan na postizanje velikog uspeha u sportu kojem sam toliko posvećen i koji toliko volim, a posebno sam srećan što taj uspeh mogu da podelim sa svim ljudima u Srbiji, jer znam koliko im znači i koliko se poistovećuju sa… »
Novak Đoković se oglasio: ‘Danas je veliki dan!’

Novak Đoković se oglasio: ‘Danas je veliki dan!’

Hot sport 08.03.2021
Nakon što je postao teniser sa najviše nedelja provedenih na vrhu ATP liste, Novak Đoković odlučio je da se obrati svojim ‘fanovima’. Srpski teniser je prema mnogima ovim dostignućem postao najbolji teniser svih vremena. Iza njega je sada ostao… »
Rekorder Novak: Ne poznajem granice, motivisan sam da nastavim dalje

Rekorder Novak: Ne poznajem granice, motivisan sam da nastavim dalje

Mozzart sport 08.03.2021
“Kada sam imao sedam godina postavio sam sebi cilj da budem broj jedan”, podsetio Đoković. Fantastična je stvar kada neko od malih nogu zacrta cilj da bude najbolji na svetu u oblasti koju voli i kada to uspe da ostvari. A, to se danas dogodilo… »
Novak: Te 2011. sam shvatio koliko Srbiji znači moj uspeh…

Novak: Te 2011. sam shvatio koliko Srbiji znači moj uspeh…

Nova 08.03.2021
"Neizmerno sam srećan i ponosan na postizanje velikog uspeha u sportu kojem sam toliko posvećen i koji toliko volim, a posebno sam srećan što taj uspeh mogu da podelim sa svim ljudima u Srbiji, jer znam koliko im znači i koliko se poistovećuju sa… »
Novak: Znam koliko ovaj uspeh znači ljudima u Srbiji

Novak: Znam koliko ovaj uspeh znači ljudima u Srbiji

N1 Info 08.03.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da je izuzetno ponosan i srećan zbog obaranja rekorda po broju sedmica na čelu ATP liste. Đoković je ovog ponedeljka, 8. marta, zvanično postao rekorder po broju sedmica na prvom mestu. Novak je… »
Novak se oglasio posle veličanstvenog podviga, poruka stala u četiri reči!

Novak se oglasio posle veličanstvenog podviga, poruka stala u četiri reči!

Sportske.net 08.03.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković danas je započeo 311. nedelju na vrhu ATP liste i tako oborio rekored Rodžera Federera. Čini se da će Srbin još dugo vladati, sada više nema dileme da je Novak u ovom trenutku najveći teniser sveta svih… »
Ni da ga spomene! Novak Đoković oborio čuveni Federerov rekord i evo šta je izjavio u prvom obraćanju svetu tim povodom!

Ni da ga spomene! Novak Đoković oborio čuveni Federerov rekord i evo šta je izjavio u prvom obraćanju svetu tim povodom!

Sportal blic 08.03.2021
Novak Đoković je od danas apsolutni vladar ATP liste, na kojoj je po broju sedmica na vrhu oborio čuveni rekord Rodžera Federera, pa su mnogi s nestrpljenjem očekivali reakciju - stvarno najboljeg. I, dočekali su je. Nakon što je izjavio je… »
Svetski mediji veličaju Novaka, priznanje odali i Švajcarci

Svetski mediji veličaju Novaka, priznanje odali i Švajcarci

Nova 08.03.2021
Vest da je najbolji teniser sveta Novak Ðoković započeo rekordnu 311. nedelju na čelu ATP liste i da je pretekao Švajcarca Rodžera Federera, uglavnom je udarna u medijima u Evropi. Španska Marka tim povodom donosi tekst pod naslovom “Ðoković… »
Pijanista i Đoković – instalacija od 2177 teniskih loptica

Pijanista i Đoković – instalacija od 2177 teniskih loptica

N1 Info 08.03.2021
Veliki mozaik od teniskih loptica sa likom Novaka Đokovića, prvi takvog tipa u svetu, osvanuo je na platou Teniskog centra Novak na Dorćolu. Instalacija je široka 2,7 metara i visoka 3,8m, a površinu od 10 kvadratnih metara ispunjava 2177 teniskih… »
Đoković najduže u istoriji prvi teniser sveta

Đoković najduže u istoriji prvi teniser sveta

Glas Amerike 08.03.2021
BEOGRAD — Novak Đoković najduže u istoriji je prvi teniser sveta, pošto je u ponedeljak počeo 311. nedelju na prvom mestu ATP liste, čime je pretekao Švajcarca Rodžera Federera, sa kojim je proteklih sedam dana delio rekord. Srpski teniser se na… »
U 311. nedelji odzvanjaju reči i onih koji ne vole Novaka

U 311. nedelji odzvanjaju reči i onih koji ne vole Novaka

Nova 08.03.2021
Novak Đoković preuzeo je tron kao vlasnik novog rekorda od 311 nedelja na vrhu ATP liste, prestigavši Rodžera Federera. Novaku preostaje sada samo da se trka sa sobom, odnosno da prestigne Rodžera i Rafaela Nadala, koji imaju po 20 Grend slem titula… »
Nole i Pijanista zajedno uradili “specijalan” portret

Nole i Pijanista zajedno uradili “specijalan” portret

Nova 08.03.2021
Veliki mozaik od teniskih loptica sa likom Novaka Đokovića, prvi takvog tipa u svetu, osvanuo je na platou Teniskog centra Novak na Dorćolu. Instalacija je široka 2,7 metara i visoka 3,8m, a površinu od 10 kvadratnih metara ispunjava 2177 teniskih… »
Zbog ovoga je Novak Đoković najbolji ikada: 10 ključnih brojki koje dokazuju da mu nema ravnog!

Zbog ovoga je Novak Đoković najbolji ikada: 10 ključnih brojki koje dokazuju da mu nema ravnog!

Mondo 08.03.2021
On je najbolji ikada i tu nema spora! On je najbolji ikada i tu nema spora! Novak Đoković je učinio ono što se smatralo za nemoguće i prestigao je Rodžera Federera po broju nedelja na prvom mestu ATP liste. Čak je i ATP morao da mu prizna da je… »
Sve o Novakovom rekordu, a sledi smena neviđena 16 godina

Sve o Novakovom rekordu, a sledi smena neviđena 16 godina

Nova 08.03.2021
Novak Đoković ispisao je novu stranicu teniske istorije pošto je započeo 311. nedelju na prvom mestu ATP liste, čime je oborio rekord Rodžera Federera po broju sedmica provedenih na svetskom vrhu. “Veoma sam uzbuđen što koračam stazama legendi… »
Đoković igrao zatvorenih očiju: Evo zbog čega je Srbin najbolji teniser svih vremena (video)

Đoković igrao zatvorenih očiju: Evo zbog čega je Srbin najbolji teniser svih vremena (video)

Večernje novosti 08.03.2021
NAJBOLJI teniser sveta Novak Đoković ušao je u istoriju tenisa tako što je oborio rekord po broju nedelja na prvom mestu ATP liste. Đoković je započeo svoju 311. nedelju na čelu liste, čime je pretekao Rodžera Federera, koji je do sada sakupio… »
Đoković ušao u istoriju: Srbin oborio Federerov rekord i dobio poklon, koji ga je ostavio bez daha (foto)(video)

Đoković ušao u istoriju: Srbin oborio Federerov rekord i dobio poklon, koji ga je ostavio bez daha (foto)(video)

Hot sport 08.03.2021
Veliki mozaik od teniskih loptica sa likom Novaka Đokovića, prvi takvog tipa u svetu, osvanuo je danas na platou Teniskog centra Novak na Dorćolu! Instalacija je široka 2,7 metara i visoka 3,8m, a površinu od 10 kvadratnih metara ispunjava 2177… »
Novak Đoković sam na vrhu

Novak Đoković sam na vrhu

Dnevnik 08.03.2021
Novak Đoković je od 8. marta 2021. i zvanično, sa 311 nedelja usamljen na vrhu ATP liste. Srpski teniser je oborio rekord Rodžera Federera od 310 nedelja na vrhu ATP liste, baš u nedelji kada se Švajcarac vraća na teren. Još jedan rekord, još… »
Đoković počeo rekordnu 311. sedmicu na čelu ATP liste

Đoković počeo rekordnu 311. sedmicu na čelu ATP liste

Al Jazeera 08.03.2021
Srbijanski teniser nadmašio je dosadašnjeg rekordera Rogera Federera. Srbijanski teniser Novak Đoković od danas je novi rekorder prema broju sedmica provedenih na prvom mjestu rang-liste najboljih tenisera svijeta. Đoković je danas počeo 311… »
ATP se divi Novaku, znaju odakle je krenuo: Setili se rečenice koja mu je počela karijeru i priznali - niko nije kao on!

ATP se divi Novaku, znaju odakle je krenuo: Setili se rečenice koja mu je počela karijeru i priznali - niko nije kao on!

Mondo 08.03.2021
Novak Đoković danas postaje najbolji teniser svih vremena. Novak Đoković danas postaje najbolji teniser svih vremena. Danas je dan kada ceo svet priča o Novaku Đokoviću! Pao je rekord za koji se mislilo da nikada neće, Rodžer Federer više ne… »
Da li je neko verovao malom Novaku? Sa sedam godina je obećao da će biti najbolji na svetu, a sa 33 je postao apsolutni…

Da li je neko verovao malom Novaku? Sa sedam godina je obećao da će biti najbolji na svetu, a sa 33 je postao apsolutni…

Večernje novosti 08.03.2021
NOVAK Đoković je najbolji na teniser sveta svih vremena, sada i zvanično. Srbin je ovog ponedeljka započeo 311. nedelju na vrhu ATP liste i tako oborio rekord Rodžera Federera koji je 310 sedmica bio najbolji teniser sveta. A kada se prisetimo šta… »
Đoković započeo rekordnu 311. nedelju na vrhu ATP liste

Đoković započeo rekordnu 311. nedelju na vrhu ATP liste

Beta 08.03.2021
Srpski teniser Novak Djoković ispisao je danas novu stranicu teniske istorije pošto je započeo 311. nedelju na prvom mestu ATP liste čime je oborio rekord Švajcarca Rodžera Federera po broju sedmica provedenih u vrhu svetskog tenisa. "Veoma sam… »
Danas okupljanje kod Đokovićevog restorana u 18 časova

Danas okupljanje kod Đokovićevog restorana u 18 časova

Dnevnik 08.03.2021
BEOGRAD: Najbolji teniser sveta Novak Đoković danas će zvanično oboriti rekord po broju nedelja provedenih na prvom mestu ATP liste (311), a tim povodom iz njegovog restorana na Novom Beogradu pozvali su građane da se od 18 časova, u skladu sa… »
i KO je naj sasvim potpuno sasvim najbolji dasa! Novak danas piše istoriju

i KO je naj sasvim potpuno sasvim najbolji dasa! Novak danas piše istoriju

U centar 08.03.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković započeo je 311. nedelju na vrhu ATP liste i srušio rekord Rodžera Federera od 310 nedelja. Za Novaka Đokovića, međutim, ovaj ponedeljak je poseban, pošto je s prvom sekundom posle ponoći započela 311… »
Ma, ćao, rodžere! Novak Đoković oborio svetski rekord Federera, ovako od danas izgleda istorijska ATP lista! Naši na ATP…

Ma, ćao, rodžere! Novak Đoković oborio svetski rekord Federera, ovako od danas izgleda istorijska ATP lista! Naši na ATP…

Sportal blic 08.03.2021
Istorija tenisa ima novu stranicu. I to kakvu. Novak Đoković je 311. put na vrhu ATP liste, čime je ovog ponedeljka oborio dosadašnji svetski rekord Rodžera Federera, kog je sustigao minule sedmice, a ove nadmašio. Đoković je tako postao… »
Novak u Beogradu obeležava rekord ispred svog restorana

Novak u Beogradu obeležava rekord ispred svog restorana

Nova 08.03.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković 8. marta je zvanično oborio rekord po broju nedelja provedenih na prvom mestu ATP liste (311), a što će biti obeleženo. “Ovo je veliki istorijski momenat za srpski sport! U skladu sa epidemiološkim merama… »
Novak vezanih očiju radio na svom portretu od loptica FOTO

Novak vezanih očiju radio na svom portretu od loptica FOTO

Nova 08.03.2021
Veliki mozaik od teniskih loptica sa likom Novaka Đokovića, prvi takvog tipa u svetu, osvanuo je na platou Teniskog centra Novak na Dorćolu. Instalacija je široka 2,7 metara i visoka 3,8m, a površinu od 10 kvadratnih metara ispunjava 2177 teniskih… »
Ovo je taj dan: Federer je istorija, a Đoković na tronu - sada i još jako dugo! Novakov rekord i 6 magija za večnost!

Ovo je taj dan: Federer je istorija, a Đoković na tronu - sada i još jako dugo! Novakov rekord i 6 magija za večnost!

Mondo 08.03.2021
Novak je od početka karijere čekao ovaj ponedeljak, kada postaje vlasnik rekorda koji će teško biti nadmašen. Đoković je postao najveći vladar u istoriji tenisa, a ovo su poeni i momenti koji su ga podizali do nestvarnih uspeha. Uživajte! Novak… »
Đoković oborio rekord po broju sedmica provedenih na prvom mestu

Đoković oborio rekord po broju sedmica provedenih na prvom mestu

Danas 08.03.2021
Pretekao Rodžera Federera u istorijskoj trci Srpski teniser Novak Đoković započeo je danas 311. sedmicu na prvom mestu ATP liste čime je oborio rekord Švajcarca Rodžera Federera po broju nedelja provedenih u vrhu svetskog tenisa. Rodžer Federer… »
Tako je počelo - Novak Đoković je najbolji teniser u istoriji: Sa 7 godina najavio 1. mesto, sa 33 uradio nezamislivo!

Tako je počelo - Novak Đoković je najbolji teniser u istoriji: Sa 7 godina najavio 1. mesto, sa 33 uradio nezamislivo!

Mondo 08.03.2021
Na Vimbldonu 2011. je ispunio ciljeve koje je sebi zadao kao dečak, a od tada je morao da smišlja nove rekorde koje će obarati. Sada je oborio onaj za koji se smatralo da će ostati večan... Na Vimbldonu 2011. je ispunio ciljeve koje je sebi zadao kao… »
Đoković srušio federera: Novak "prešišao" Švajcarca i započeo 311. nedelju na čelu rang-liste najboljih tenisera sveta

Đoković srušio federera: Novak "prešišao" Švajcarca i započeo 311. nedelju na čelu rang-liste najboljih tenisera sveta

Večernje novosti 08.03.2021
ZA mnoge ljude na svetu danas je još jedan ponedeljak, onaj sumorni dan kojim počinje radna nedelja posle vikenda i odmora. Za Novaka Đokovića, međutim, ovaj ponedeljak je poseban, pošto je s prvom sekundom posle ponoći započela 311. sedmica… »
Đoković srušio Federerov rekord i započeo 311. nedelju na vrhu ATP liste

Đoković srušio Federerov rekord i započeo 311. nedelju na vrhu ATP liste

Radio 021 08.03.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković započeo je 311. nedelju na vrhu ATP liste i srušio rekord Rodžera Federera od 310 nedelja. Njegov rekord bio bi još bolji da prošle godine zbog pandemije korona virusa ATP lista nije bila "zamrznuta" pet meseci… »
No1e! Đoković započeo 311 nedelju na vrhu ATP liste, SAD je i zvanično najbolji u istoriji

No1e! Đoković započeo 311 nedelju na vrhu ATP liste, SAD je i zvanično najbolji u istoriji

Sportal blic 08.03.2021
Ispred njega više nema nikoga! Novak Đoković je od danas teniser sa najviše nedelja provedenih na čelu ATP liste - ukupno 311. Srbin je prestigao Rodžera Federera koji je stao na 310 nedelja, sa malim šansama da se Švajcarac ponovo vrati na tron… »
I ovo je uspeo – Novak srušio Federera, 311 nedelja na vrhu

I ovo je uspeo – Novak srušio Federera, 311 nedelja na vrhu

Nova 08.03.2021
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, srušio je Rodžera Federera i postao rekorder po broju nedelja na čelu ATP liste. Đoković je u svojoj karijeri na prvom mestu ATP liste proveo nestvarnih 311 nedelja. To je, prevedeno na godine, tek za jednu… »

Vesti dana »