Povezane vesti

Još jedna očajna partija Partizana, ima li ikakve nade za četvrtfinale?

Još jedna očajna partija Partizana, ima li ikakve nade za četvrtfinale?

Sportske.net 03.03.2021
Koliko god da je Partizan ove sezone razočarao, postojala je nada da bi crno-beli večeras protiv Trenta mogli da se približe plasmanu u četvrtfinale Evrokupa i donekle ''spasu'' jednu od najneuspešnijhih sezona u ovom veku. Ali, umesto toga, novi… »
Jokić: Imam utisak da me ismevaju kada zakucam

Jokić: Imam utisak da me ismevaju kada zakucam

Mozzart sport 03.03.2021
Srpski košarkaš zabeležio je 50. tripl-dabl u karijeri. Nikola Jokić pomera granice. Na meču protiv Milvokija zabeležio je svoj 50. tripl-dabl u karijeri, a imao je i nekoliko zakucavanja koja su zabavila mnoge. Zbog Nikolinog stila igre nije baš… »
Nikola Jokić je kriptonit! Bar za Janisa - zašto je "grik-frik" potpuno nemoćan kad se suoči s Srbinom /video/

Nikola Jokić je kriptonit! Bar za Janisa - zašto je "grik-frik" potpuno nemoćan kad se suoči s Srbinom /video/

Sportal blic 03.03.2021
Skoro tačno četiri godine trebalo je da napravi 50 dabl-dablova u NBA ligi. Prvi je imao 4. februara 2017, 50. danas, 3. marta 2021. Ono što je zajedničko jeste da je protivnik bila ista ekipa - Milvoki Baks. Pre četiri godine je Džoker imao 20… »
Lučić se smejao, Vesterman likovao posle poraza Zvezde VIDEO

Lučić se smejao, Vesterman likovao posle poraza Zvezde VIDEO

Nova 03.03.2021
Nekadašnji košarkaš Partizana, plejmejker Leo Vesterman u dva "emodžija" pokazao je da mu je bila draga pobeda Bajern Minhena nad Crvenom zvezdom. Bajern je u utorak uveče slavio u hali “Aleksandar Nikolić” sa 78:76 u meču 27. kola Evrolige, a… »
“Jokić i ja na terenu pričamo srpski i niko nas ne razume”

“Jokić i ja na terenu pričamo srpski i niko nas ne razume”

Nova 03.03.2021
Slovenački košarkaš Vlatko Čančar kaže da se sa saigračem Nikolom Jokićem, centrom Denver Nagetsa dobro razume na srpskom jeziku. Čančar je pre četiri godine bio 49. pik Denver Nagetsa, u trenutku kada je izabran, igrao je za Megu (2016-2018)… »
Nikola Jokić nije krio zadovoljstvo: ‘To je nešto što će ostati iza mene’

Nikola Jokić nije krio zadovoljstvo: ‘To je nešto što će ostati iza mene’

Hot sport 03.03.2021
Srpski košarkaš Nikola Jokić ne skriva zadovoljstvo posle ulaska u grupu odabranih igrača koji su ostvarili 50 i više tripl-dablova u istoriji NBA lige. ‘Džoker’ je predvodio Denver Nagetse do pobede protiv Milvoki Baksa upisao 37 poena, 11… »
"Imam utisak da me svi ismevaju" Jokić iznenadio mnoge izjavom nakon velikog jubileja, ali i rekao veliku istinu /video/

"Imam utisak da me svi ismevaju" Jokić iznenadio mnoge izjavom nakon velikog jubileja, ali i rekao veliku istinu /video/

Sportal blic 03.03.2021
U noći između utorka i srede je napravio jubilarni 50. tripl-dabl. Briljirao je srpski centar protiv Milvokija, a čak je imao i tri u razmaku od samo deset minuta. Upravo je nakon utakmice Jokić prokomentarisao konstataciju da se njegova zakucavanja… »
Jokić i ja pričamo na srpskom i na terenu nas niko ne razume: Igrač Denvera otkrio tajnu - zato se dobro slažu!

Jokić i ja pričamo na srpskom i na terenu nas niko ne razume: Igrač Denvera otkrio tajnu - zato se dobro slažu!

Mondo 03.03.2021
Nikola obara rekorde, drugar iz tima ga hvali. Nikola obara rekorde, drugar iz tima ga hvali Srpski centar Nikola Jokić iza sebe ima još jednu fantastičnu noć, upisao je 50. tripl - dabl u pobedi nad Milvokijem. Jedan od njegovih saigrača Slovenac… »
NBA igrači meseca: Buker i Harden najbolji u februaru

NBA igrači meseca: Buker i Harden najbolji u februaru

Večernje novosti 03.03.2021
Bek Finiksa Devin Buker i plejmejker Bruklina DŽejms Harden proglašeni su za najbolje igrače Zapadne i Istočne konferencije u feburaru u NBA ligi. Oba igrača su prethodno selektovana u Ol-star timove za predstojeću utakmicu koja se igra 7. marta u… »
NBA objavila: Harden i Buker najbolji u februaru

NBA objavila: Harden i Buker najbolji u februaru

Nova 03.03.2021
Bek Finiks Sansa Devin Buker i Džejms Harden, bek Bruklin Netsa, proglašeni su za najbolje igrače konferencija u NBA ligi u februaru. Buker je vodio Sanse do skora od 12-3, sa 27,3 poena, 3,7 skokova i 4,5 asistencija. Šutirao je 52,3 odsto iz igre… »
Jokićev 50. tripl-dabl u karijeri, Bogi ponovo na parketu

Jokićev 50. tripl-dabl u karijeri, Bogi ponovo na parketu

N1 Info 03.03.2021
Košarkaši Denver Nagetsa ubedljivo su pobedili Milvoki Bakse u Viskonsinu rezultatom 128:97, uz 50. tripl-dabl učinak srpskog centra Nikole Jokića. Džoker je predvodio Nagetse do trećeg uzastopnog trijumfa sa 37 poena (15/23 iz igre, 2/3 za tri), 11… »
Jokić: Biti uz Vilta je sjajno; Meloun: On se nikad ne umara

Jokić: Biti uz Vilta je sjajno; Meloun: On se nikad ne umara

N1 Info 03.03.2021
Srpski centar Nikola Jokić ne skriva zadovoljstvo posle ulaska u odabranu grupu igrača koji su ostvarili 50 i više trpl-dablova u istoriji NBA lige. Džoker je predvodio Denver Nagetse do pobede protiv Milvoki Baksa upisao 37 poena (15/23 iz igre, 2/3… »
Jokić se požalio: Kao da me svi ismevaju kada zakucam

Jokić se požalio: Kao da me svi ismevaju kada zakucam

Nova 03.03.2021
Nikola Jokić je u trijumfu Denver Nagetsa nad Milvoki Baksima sa 128:97 upisao 50. tripl-dabl u karijeri, a nakon meča je pričao i kako se oseća zbog stalnih pitanja o zakucavanjima. Srpski centar je postigao 37 poena (15/23 iz igre, 2/3 za tri), 10… »
Janis i Milvoki se poklonili nikoli Jokiću! Srbin zabeležio 50. tripl-dabl i ušao u istoriju NBA lige! (video)

Janis i Milvoki se poklonili nikoli Jokiću! Srbin zabeležio 50. tripl-dabl i ušao u istoriju NBA lige! (video)

Hot sport 03.03.2021
Košarkaši Denver Nagetsa ubedljivo su pobedili Milvoki Bakse rezultatom 128:97, a naš centar Nikola Jokić ušao je u istoriju NBA lige. Jokić je zabeležio novi tripl-dabl, 50. u karijeri – 37 poena, 10 skokova, 11 asistencija, te je na taj način… »
Bogdan se vratio, Atlanta slavila pobedu! Bogdanović inicirao preokret i trijumf protiv Majamija! (video)

Bogdan se vratio, Atlanta slavila pobedu! Bogdanović inicirao preokret i trijumf protiv Majamija! (video)

Hot sport 03.03.2021
Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović oporavio se od povrede kolena i vratio se na parket posle skoro dva meseca pauze, a njegova Atlanta je zabeležila trijumf. Hoksi su savladali Majami Hit rezultatom 94:80, a Bogdan je za 15 minuta na parketu zabeležio… »
Lučić nasmejan posle pobede nad Zvezdom: Osećam se sjajno uvek kada pobedim ovde (VIDEO)

Lučić nasmejan posle pobede nad Zvezdom: Osećam se sjajno uvek kada pobedim ovde (VIDEO)

Vesti online 03.03.2021
Vladimir Lučić bio je jedan od najboljih igrača Bajerna u novoj pobedi nad Crvenom zvezdom, ovog puta u Beogradu. Nakon što je meč u Minhenu završio trojkom za +15 u poslednjoj sekundi, čovek odluke bio je u Beogradu u poslednjoj četvrtini. Svih… »
Ovaj potez Jokića najavljuje primopredaju MVP zvanja? Srbin izlomio Adetokumba pa preko njega poentirao (video)

Ovaj potez Jokića najavljuje primopredaju MVP zvanja? Srbin izlomio Adetokumba pa preko njega poentirao (video)

Večernje novosti 03.03.2021
NIKOLA Jokić postao je tek deveti košarkaš u NBA koji je stigao do 50. tripl-dabla u najjačoj svetskoj košarkaškoj ligi, a samo dvojica su to uspela brže od njega. Srbin je u trijumfu Denvera nad Milvokijem 128:97 zabeležio 37 poena, 11… »
"MVP, MVP, MVP!" Ovacije Jokiću posle brilijantne partije protiv Baksa (video)

"MVP, MVP, MVP!" Ovacije Jokiću posle brilijantne partije protiv Baksa (video)

Večernje novosti 03.03.2021
JOŠ jednom je srpski reprezentativac Nikola jokić pokazao da je nezaustavljiva sila i trenutno najkorisniji igrač u najjačoj košarkaškoj ligi sveta i to protiv dvostrukog uzastopnog nosioca ovog zvanja, Janisa Adetokumba. Nagetsi su nadigreali… »
NBA: Fenomenalni Jokić 50. tripl-dablom razbio Bakse i Janisa

NBA: Fenomenalni Jokić 50. tripl-dablom razbio Bakse i Janisa

Dnevnik 03.03.2021
MILVOKI: Srpski centar Nikola Jokić pružio je još jednu fenomenalnu partiju u NBA šampionatu i 50. tripl-dabl učinkom u karijeri, devetim u ovoj sezoni, predvodio Denver do ubedljive pobede u gostima nad Milvokijem sa 128:97. Jokić je za 36 minuta… »
Vratio se Bogdan Bogdanović, ATLANTA pobedila: Srbin je ponovo na parketu, morao je da se upiše trojkom! (video)

Vratio se Bogdan Bogdanović, ATLANTA pobedila: Srbin je ponovo na parketu, morao je da se upiše trojkom! (video)

Mondo 03.03.2021
Dobrodošao nazad! Dobrodošao nazad! Odlično veče za srpske košarkaše u NBA ligi. I dok je Nikola Jokić maltretirao Milvoki ostvarivši 50. "tripl-dabl" u karijeri, Bogdan Bogdanović se posle povrede vratio na teren u pobedi svoje Atlante! MAJAMI… »
Adetokumbu i Baksima su falile samo kokice za užitak! Nestvarni Jokić ispisao istoriju, novi tripl-dabl Srbina u ubedljivoj…

Adetokumbu i Baksima su falile samo kokice za užitak! Nestvarni Jokić ispisao istoriju, novi tripl-dabl Srbina u ubedljivoj…

Sportal blic 03.03.2021
Ništa nisu mogli prema mišljenju mnogih trenutno najbolji košarkaš lige i njegovi Baksi. su porazili Milvoki sa ubedljivih 129:97 u utakmici gde je briljirao jubilarnim 50. tripl-dablom u NBA karijeri. Srpski košarkaš je utakmicu završio sa čak 37… »
SAD je lakše, vratio se Bogdan: Bogdanović posle dva meseca na parketu, kreću bolji dani za Atlantu /video/

SAD je lakše, vratio se Bogdan: Bogdanović posle dva meseca na parketu, kreću bolji dani za Atlantu /video/

Sportal blic 03.03.2021
Vratio se posle dvomesečne pauze na teren i odmah su stvari počele da se popravljaju u . Sa novim trenerom i Bogdanom u timu, naziru se bolji dani za Jastrebove. Oružje je na Floridi pred srpskim košarkašem i njegovim saigračima iz Džordžije… »
Jokićev tripl-dabl protiv janisa: Denver na srpskim krilima leteo do nove pobede! (video)

Jokićev tripl-dabl protiv janisa: Denver na srpskim krilima leteo do nove pobede! (video)

Večernje novosti 03.03.2021
KOŠARKAŠI Denvera ostvarili su i treću pobedu u nizu, pošto su savladali Milvoki rezultatom 97:128. Srpski centar Nikola Jokić je zabeležio novi tripl-dabl, 50. u karijeri u karijeri, a drugi zaredom, pošto je veče ranije "razbio" i Čikago… »
Bogdan se vratio Atlanta pobedila u Majamiju

Bogdan se vratio Atlanta pobedila u Majamiju

Večernje novosti 03.03.2021
SRPSKI reprezentativac Bogdan Bogdanović vratio se na teren posle povrede i pomogao Atlanti da savlada Majami 94:80. On je za 16 minuta na parketu zabeležio pet poena (po jednu dvojku i trojku), četiri asistencije i dva skoka. Majefikasniji u redovima… »
Tripl dabl Jokića u pobedi Denvera, povratak Bogdanovića posle povrede

Tripl dabl Jokića u pobedi Denvera, povratak Bogdanovića posle povrede

Beta 03.03.2021
Košarkaši Denvera pobedili su noćas Milvoki sa 128:97 i prekinuli niz Baksa od pet pobeda u NBA ligi. Denver je predvodio srpski košarkaš Nikola Jokić tripl dabl učinkom od 37 poena, 11 asistencija i 10 skokova. To je njegov 50. tripl dabl učinak… »
Istorija Nikole Jokića - 50. "tripl-dabl"! Janis gledao MVP Srbina, ubacio 37 poena za surovu pobedu Denvera! (video)

Istorija Nikole Jokića - 50. "tripl-dabl"! Janis gledao MVP Srbina, ubacio 37 poena za surovu pobedu Denvera! (video)

Mondo 03.03.2021
Neverovatne igre srpskog centra, nova dominacija Jokića! Neverovatne igre srpskog centra, nova dominacija Jokića! Kakav Jokić - strašan Jokić! Srpski centar nastavlja da ispisuje istoriju NBA lige, pošto je u brutalnoj pobedi Denvera nad Milvokijem… »
Jokić upisao 50. tripl-dabl za istoriju i zatrpao koš Baksa

Jokić upisao 50. tripl-dabl za istoriju i zatrpao koš Baksa

Nova 03.03.2021
Nikola Jokić je nezaustavljiv. Na svojoj koži su to osetili i Milvoki Baksi (21-14) jer su ih Denver Nagetsi (20-15) demolirali sa 128:97. Srpski centar je nastavio da piše istoriju lige jer je protiv tima koji je jedan od pretendenata na titulu uspeo… »
Aktuelni MVP nemoćan protiv budućeg: Jokićev 50. tripl-dabl, zasenio i Čemberlena (video)

Aktuelni MVP nemoćan protiv budućeg: Jokićev 50. tripl-dabl, zasenio i Čemberlena (video)

Mozzart sport 03.03.2021
Dominacija. Čini se da je vreme da Janis Adetokunbo polako preda titulu najkorisnijeg igrača NBA lige Nikoli Jokiću. Šta drugo zaključiti posle pobede Denvera nad Milvokijem rezultatom 128:97, u kojoj je Somborac ponovo plesao po terenu i susret… »
Evroliga: Himki pobedio posle 17 vezanih poraza, Zenit siguran protiv Albe

Evroliga: Himki pobedio posle 17 vezanih poraza, Zenit siguran protiv Albe

Večernje novosti 02.03.2021
KOŠARKAŠI Himkija pobedili su danas na domaćem terenu ekipu Real Madrida sa 78:77 (17:18, 28:20, 17:24, 16:15), u utakmici 27. kola Evrolige i tako upisali prvi trijumf posle 17 uzastopnih poraza u tom takmičenju. Najbolji učinak u ruskoj ekipi imali… »

Vesti dana »