Povezane vesti

Australijan open: Kecmanović sigurnom igrom do drugog kola!

Australijan open: Kecmanović sigurnom igrom do drugog kola!

Hot sport 08.02.2021
Dobar početak Srbina! Miomir Kecmanović plasirao se u drugo kolo Australijan opena, pošto je savladao 109. igrača sveta Kamila Majhšaka sa 3:0 (6:2, 6:4, 6:3) za sat i 44 minute igre. U prvom setu Kecmanović je briljirao i taj set je dobio sa 6:2… »
Kecmanović zadovoljan: ‘Nisam mu davao mnogo prilike!’

Kecmanović zadovoljan: ‘Nisam mu davao mnogo prilike!’

Hot sport 08.02.2021
Srpski teniser ima razloga za zadovoljstvo! Nakon veoma sigurne i ubedljive pobede nad Majčrakom, oglasio se mladi Kecmanović. Srpski teniser bio je vidno zadovoljan celokupnom situacijom. ‘Mislim da sam solidno odigrao danas, nisam mnogo davao… »
Morbidni englezi: Majk Din dobio pretnje smrću zbog crvenog kartona!

Morbidni englezi: Majk Din dobio pretnje smrću zbog crvenog kartona!

Hot sport 08.02.2021
Neverovatne scene u Engleskoj, Majk Din dobio ozbiljne pretnje. Tomas Souček je tokom duela sa Fulamom, slučajno udario Aleksandra Mitrovića latkom u glavu. Sudija Majk Din je to okarakterisao kao crveni karton, što je mnoge naljutilo! Fudbalski savez… »
Napadač otpisan: Nekadašnji fudbaler Partizana dobija ‘ispisnicu’!

Napadač otpisan: Nekadašnji fudbaler Partizana dobija ‘ispisnicu’!

Hot sport 08.02.2021
Napadač nije uspeo da se snađe u Aziji! Nemanja Nikolić je srpski fudbaler, koji je od leta 2020. godine nastupao za Al Raed iz Saudijske Arabije. Nastupao.. možda je to preteška reč, više je bio deo tima i to bez prevelikog uspeha. Nije uspeo da… »
Lajović nakon neverovatnog ‘maratona’: ‘Nije bio lak meč, iskoristio je pad koncentracije!’

Lajović nakon neverovatnog ‘maratona’: ‘Nije bio lak meč, iskoristio je pad koncentracije!’

Hot sport 08.02.2021
Lajović ide u sledeće kolo vidno premoren! Nakon više od tri sata tenisa, Dušan Lajović prošao je u naredno kolo Australijan opena, a evo šta je imao da kaže tim povodom. ‘Nije bio lak meč, pogotovu što sam na neki način prethodnih par dana… »
Australijan open: Lajović posle pet setova izbacio kvalifikanta! (video)

Australijan open: Lajović posle pet setova izbacio kvalifikanta! (video)

Hot sport 08.02.2021
Još jedan Srbin u drugom kolu! Dušan Lajović plasirao se u drugo kolo Australijan Opena pošto je posle 5 setova savladao kvalifikanta Sergeja Stahovskog (201. igrač na ATP listi) 5:7, 6:4, 6:3, 5:7, 6:4. Meč je trajao 3 časa i 27 minuta. U prvom… »
Kecmanović u 2. kolu Australijan opena

Kecmanović u 2. kolu Australijan opena

Vesti online 08.02.2021
Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović uspešno je startovao na Australijan openu, pošto je u prvom kolu savladao Poljaka Kamila Majčrzaka sa 6:2, 6:4, 6:3. Meč je trajao samo 105 minuta. Kecmanović je meč otvorio brejkom, ali i sigurnim servisima… »
Đoković ubedljiv protiv Šardija, Srbi 4/4 u Melburnu

Đoković ubedljiv protiv Šardija, Srbi 4/4 u Melburnu

Dnevnik 08.02.2021
MELBURN: Najbolji teniser sveta Novak Đoković uspešno je započeo pohod na devetu titulu na Australijan openu, pošto je u prvom kolu rutinski savladao Francuza Žeremija Šardija 6:3, 6:1, 6:2. Meč je trajao samo sat i po, a Đoković je zabeležio… »
Francuski teniser oštro o AO: Tretiraju nas kao idiote, sve zbog novca!

Francuski teniser oštro o AO: Tretiraju nas kao idiote, sve zbog novca!

N1 Info 08.02.2021
Francuski teniser Benoa Per oštro je kritikovao celokupnu organizaciju Australijan opena, posle ispadanja u prvom kolu turnira u Melburnu. Per je na startu iznenađujuće ispao od Belorusa Jegora Gerasimova, 50 pozicija lošije rangiranog rivala. Po… »
Rasprava tenisera sa sudijom na AO zbog pauze za wc

Rasprava tenisera sa sudijom na AO zbog pauze za wc

N1 Info 08.02.2021
Denis Šapovalov plasirao se u drugo kolo Australijan opena pobedom protiv Janika Sinera u pet setova, a duel je obeležila bizarna sitiacija između četvrtog i petog seta. Kanađanin je nakon izgubljenog četvrtog seta tražio pauzu za toalet, ali mu… »
Snimak koji je svima promakao - Novak morao da se izvinjava: Đokoviću "vezane ruke" - Ne smem, kazniće me! (video)

Snimak koji je svima promakao - Novak morao da se izvinjava: Đokoviću "vezane ruke" - Ne smem, kazniće me! (video)

Mondo 08.02.2021
Promenjena su pravila kojih igrači moraju da se pridržavaju... Promenjena su pravila kojih igrači moraju da se pridržavaju... Novak Đoković je na maestralan način započeo učešće na ovogodišnjem Australijan openu, pobedivši Žeremija Šardija… »
Nina Stojanović – borila se s bolešću, sad ide na Serenu

Nina Stojanović – borila se s bolešću, sad ide na Serenu

Nova 08.02.2021
Nina Stojanović upisala je prvu grend slem pobedu u karijeri protiv Irine Begu sa 6:3, 6:4 i plasirala se u drugo kolo Australijan opena u kom je čeka jedna od najboljih teniserki svih vremena Serena Vilijams. Ipak, ko je zapravo ova devojka? Rođena je… »
Per opleo po AO: Organizacija je skandalozna, sve što se dešavalo je sramno

Per opleo po AO: Organizacija je skandalozna, sve što se dešavalo je sramno

Mozzart sport 08.02.2021
"Priprema celog turnira je veoma loša, sve je skraćeno i okrnjeno“. U razgovoru za francuske medije posle poraza u prvom kolu od beloruskog tenisera Jegora Gerasimova, Benoa Per je ispalio niz kritika na račun organizacije Australijan opena. Francuz… »
Nini Stojanović se ispunio san: Maštala sam da igram protiv Serene

Nini Stojanović se ispunio san: Maštala sam da igram protiv Serene

Večernje novosti 08.02.2021
NINA Stojanović (25) ostvarila je pobedu karijere. Trijumfom nad Rumunkom Irinom Begu (6:3, 6:4), najbolja srpska teniserka stigla je do prvog grend slem slavlja, a u drugom kolu će joj se ispuniti i životni san. U zoru između utorka i srede igraće… »
Mečeve na Australijan openu gledalo skoro 18.000 navijača

Mečeve na Australijan openu gledalo skoro 18.000 navijača

Vesti online 08.02.2021
Prvog dana takmičenja na Australijan openu u Melburnu, teniskim mečevima prisustvovalo je nešto manje od 18.000 ljudi, saopštili su organizatori. Takmičenje na prvom gren slem turniru u sezoni počelo je u noći između nedelje i ponedeljka, a… »
Jako teško prihvatio poraz: ‘Turnir je veliko sr*nje!’

Jako teško prihvatio poraz: ‘Turnir je veliko sr*nje!’

Hot sport 08.02.2021
Neki jednostavno ne znaju da prihvate poraz. Francuski teniser koji se nalazi u strašno lošoj formi Per, danas je poražen od Gerasimova u okviru Australijan opena. Naravno, on u svom stilu nije znao da prihvati poraz, već je veoma burno reagovao… »
AO, drugi dan: Ima li Đere magiju za Rafu? Olga prvi put na grend slemu

AO, drugi dan: Ima li Đere magiju za Rafu? Olga prvi put na grend slemu

Mozzart sport 08.02.2021
Na terenu i Krajinović i Troicki. Kakav bi to bio dan slave za Lasla Đerea kada bi sutra ujutru napravio senzaciju i eliminisao Rafaela Nadala sa Australijan opena. Zvuči kao nemoguća misija za momka iz Sente, ali i slabiji od njega su znali da… »
“Ovo je sramno, igra se samo zbog novca – Australijan open je s*anje”

“Ovo je sramno, igra se samo zbog novca – Australijan open je s*anje”

Vesti online 08.02.2021
Francuski teniser Benoa Per imao je šta da kaže posle ispadanja u prvom kolu Australijan opena. Per je poražen od Gerasimova u četiri odigrana seta i očekivano je završio učešće odmah na startu, pošto je Belorus bio izraziti favorit. Iako je Per… »
Veliki je čovek Novak Đoković: Pričaće se o gestu Srbina, oduševiće sve tenisere!

Veliki je čovek Novak Đoković: Pričaće se o gestu Srbina, oduševiće sve tenisere!

Večernje novosti 08.02.2021
OSIM što je veliki teniser Novak Đoković pokazuje i da je veliki čovek. Najbolji teniser sveta je među prvima bio za to da se nagradni fond na Australijan openu rapodeli tako da više novca dobiju igrači koji u ranoj fazi turnira završe učešće… »
Vilander hvali Đokovića: Već je na potrebnom nivou za završnicu turnira

Vilander hvali Đokovića: Već je na potrebnom nivou za završnicu turnira

Mozzart sport 08.02.2021
"Nema rupa u njegovoj igri" Prvi reket sveta počistio je Žeremija Šardija na otvaranju Australijan opena (6:3, 6:1, 6:2) . Novak Đoković blistao je na terenu, što za srpskog tenisera nije neuobičajeno kada nastupa na prvom grend slemu u sezonu… »
Đoković: Linijske sudije? Ja sam za tehnologiju

Đoković: Linijske sudije? Ja sam za tehnologiju

N1 Info 08.02.2021
Novak Đoković je posle pobede nad Žeremijem Šardijem u tri seta u prvom kolu Australijen Opena pričao o tome da se dobro oseća na "Rod Lejver" areni. Kaže da nije bilo nikakve nervoze, a pričao je dosta o činjenici da ove godine u Melburnu nema… »
Vilander oduševljen Novakom: Izgleda tako dobro, u njegovoj igri nema rupa

Vilander oduševljen Novakom: Izgleda tako dobro, u njegovoj igri nema rupa

Večernje novosti 08.02.2021
NOVAK Đoković pregazio je Žeremija Šardija na startu Australijan opena sa 6:3, 6:2, 6:2, a pohvalno o našem asu govorio je Mats Vilander. Legendarni Šveđanin je čest kritičar svetskog broja jedan. Ipak, sada je morao da prizna da Đoković… »
Kecmanović: Ne smem da srljam protiv Manarina, moram ostati čvrst

Kecmanović: Ne smem da srljam protiv Manarina, moram ostati čvrst

Mozzart sport 08.02.2021
Srpski teniser prisetio se jedinog okršaja koji je pripao Francuzu. Miomir Kecmanović bio je siguran na startu Australijan opena. Srpski teniser je u 1. kolu, u Melburnu, nadigrao Kamila Majhšaka i bez ispuštenog seta (6:2, 6:4, 6:3) plasirao se u… »
Vilander oduševljen Đokovićem: Nema rupa u njegovoj igri

Vilander oduševljen Đokovićem: Nema rupa u njegovoj igri

N1 Info 08.02.2021
Nekadašnji najbolji teniser sveta Mats Vilander bio je oduševljen onim što je Novak Đoković pokazao u prvom meču na Australijan Openu. Srbin je ubedljivo savladao Žeremija Šardija 6:3, 6:1, 6:2. Aktuelni šampion je meč završio sa 41 vinerom i… »
Lajović: Borba do zadnjeg poena, pobedio sam na mišiće

Lajović: Borba do zadnjeg poena, pobedio sam na mišiće

Vesti online 08.02.2021
Srpski teniser Dušan Lajović izjavio je da od meča sa Jan-Lenardom Štrufom u ATP Kupu ima problem sa žuljevima na nozi, zbog čega nije potpuno spreman dočekao meč protiv Sergeja Stahovskog na startu Australijan Opena. Lajović je savladao… »
Pi***ću u flašu ako me ne pustiš u wc: Burna svađa tenisera i sudije, pretio da izvršiti nuždu na terenu! (video)

Pi***ću u flašu ako me ne pustiš u wc: Burna svađa tenisera i sudije, pretio da izvršiti nuždu na terenu! (video)

Mondo 08.02.2021
Mladi teniser nije mogao da razume zašto mu sudija brani odlazak do toaleta! Mladi teniser nije mogao da razume zašto mu sudija brani odlazak do toaleta! Dvojica mladih i talentovanih tenisera, Denis Šapovalov i Janik Siner, igraju pravi spektakl u… »
Šapovalov pobesneo na sudiju: Ne daš mi da odem u toalet, mokr*ću u flašu! (video)

Šapovalov pobesneo na sudiju: Ne daš mi da odem u toalet, mokr*ću u flašu! (video)

Večernje novosti 08.02.2021
KANADSKI teniser Denis Šapovalov pobedio je Janika Sinera na startu Australijan opena. Osim odlične igra obojice, meč je obeležila žučna rasparava 12. igrača sveta sa sudijom, na kraju četvrtog seta. U fanstastičnom okršaju koji je trajao tri… »
Šardi očajan: Novak mi je ubio nadu posle prvog gema

Šardi očajan: Novak mi je ubio nadu posle prvog gema

Mozzart sport 08.02.2021
“Što više igramo, sve mi je teže”, priznaje Francuz. Ima Novak Đoković nekoliko večitih mušterija, koje pobeđuje uvek i svuda, na svim podlogama. Jedna od njih je Žeremi Šardi. Francuz je jutros, u prvom kolu Australijan opena, 14. put… »
Srbijo, zar si ga zaboravila? Mora da znate ko su dečak i prelepa plavuša iz Novakove lože, a iza njih stoji jedna potresna…

Srbijo, zar si ga zaboravila? Mora da znate ko su dečak i prelepa plavuša iz Novakove lože, a iza njih stoji jedna potresna…

Sportal blic 08.02.2021
Novak Đoković je inspiracija mnogima, pogotovo našim ljudima, bilo da žive u Srbiji ili negde drugde u svetu. Mnogo tih nekih drugih u svetu prati srpskog tenisera na turu, posebno u Australiji gde je dosta Srba, pa tako i mladi 14-godišnji koji je… »
Kirjos se opet bruka, vređao navijače, pa Đokovića! Prvo: "Reci svojoj devojci da mi izađe iz lože!", pa "Budi tih…

Kirjos se opet bruka, vređao navijače, pa Đokovića! Prvo: "Reci svojoj devojci da mi izađe iz lože!", pa "Budi tih…

Sportal blic 08.02.2021
Australijski teniser pobedio je u prvom kolu Australijan opena Portugalca Federika Fereira-Silve i opet je pravio skandale na terenu. Kirjos nije najbolje krenuo u meču, pretrpeo je brejk u svom prvom servis gemu što ga je učinilo nervoznim, da bi onda… »
Tako je novače! Silan početak Australijan opena: Razbio dežurnu mušteriju, ide po 18. grend slem!

Tako je novače! Silan početak Australijan opena: Razbio dežurnu mušteriju, ide po 18. grend slem!

Mondo 08.02.2021
Srpski teniser turnir počeo rutinskom pobedom protiv Žeremija Šardija. Srpski teniser turnir počeo rutinskom pobedom protiv Žeremija Šardija. Odigrali su 14 mečeva i Žeremi Šardi nikada nije uspeo da osvoji set. Tradicija se nastavila danas, u… »
Poruka rivalima: Rutinska pobeda Đokovića na startu AO

Poruka rivalima: Rutinska pobeda Đokovića na startu AO

N1 Info 08.02.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedom je počeo Australijan Open. Srbin je na startu turnira u Melburnu savladao Francuza Žeremija Šardija 6:3, 6:1, 6:2 Đoković je 15. godinu zaredom ostvario trijumf u prvoj rundi Australijan Opena. Srbin se… »
Kraj: Đoković - Šardi 6:2, 6:3, 6:1

Kraj: Đoković - Šardi 6:2, 6:3, 6:1

Mozzart sport 08.02.2021
Pratite sa nama meč prvog kola Australijan opena. Najbolji teniser sveta Novak Đoković uspešno je počep odbranu trofeja na Australijan openu. Rival u 1. kolu bio mu je Žeremi Šardi, sa kojim ima savršen skor - sve pobede - u dosadašnjem delu… »
Đoković i Šardi, 14. put ista priča: Novak sa pola snage do drugog kola AO

Đoković i Šardi, 14. put ista priča: Novak sa pola snage do drugog kola AO

Mozzart sport 08.02.2021
Izuzetna igra najboljeg tenisera sveta – 3:0. Kada god se sretnu Novak Đoković i Žeremi Šardi, završi se na isti način. Od prvog njihovog susreta do današnjeg, 14. po redu, pobeđivao je samo srpski as. Na maestralan način je Đoković počeo… »
Novak se nije upecao na provokaciju, pričao i o ljubavi s Rod Lejver terenom

Novak se nije upecao na provokaciju, pričao i o ljubavi s Rod Lejver terenom

Mozzart sport 08.02.2021
Odličan početak našeg tenisera na Australijan openu. Voli Novak Đoković da igra u Melburnu. Čak osam trofeja osvojio je na Australijan openu, a odbranu prošlogodišnjeg započeo je na sjajan način - sigurnom pobedom protiv svoje redovne… »
I Lajović prošao: Posle tri i po sata i pet meč lopti u petom setu

I Lajović prošao: Posle tri i po sata i pet meč lopti u petom setu

Mozzart sport 08.02.2021
Uspešan početak Srba na Australijan openu, ispao Nišikori, prošli Dimitrov i Kirjos. Odličan početak Srba na prvom grend slemu sezone upotpunio je Dušan Lajović. Posle Miomira Kecmanovića i Nine Stojanović, plasirao se i 30-godišnji… »
Novak Đoković je tako surovo pregazio Francuza na startu AO, da ni i u "njegovom Melburnu" nije imao publiku na svojoj strani

Novak Đoković je tako surovo pregazio Francuza na startu AO, da ni i u "njegovom Melburnu" nije imao publiku na svojoj strani

Sportal blic 08.02.2021
je idealno počeo odbranu trofeja na Australijan openu, ubedljivom pobedom protiv Žeremija Šardija. Najbolji teniser sveta je slavio u tri seta rezultatom 6:3, 6:1, 6:2 i izborio plasman u drugo kolo grend slema u Melburnu gde će igrati protiv… »
Drugi dan u Melburnu: Igraju Đere, Troicki, Olga, Krajinović

Drugi dan u Melburnu: Igraju Đere, Troicki, Olga, Krajinović

Nova 08.02.2021
Četvoro naših tenisera u obe konkurencije igraće u utorak, tokom drugog dana Australijan opena i poznata je okvirna satnica kada će na teren u Melburnu. Laslo Đere će u prvom kolu igrati protiv drugog nosioca, Rafaela Nadala. Taj meč je planiran za… »
Karenjo Busta pobedio Nišikorija, Tijafo mogući protivnik Đokovića

Karenjo Busta pobedio Nišikorija, Tijafo mogući protivnik Đokovića

Sportski žurnal 08.02.2021
Španski teniser Pablo Karenjo Busta plasirao se u drugo kolo Australijan opena u Melburnu, pošto je pobedio 41. igrača sveta Keija Nišikorija iz Japana posle tri seta, 7:5, 7:6, 6:2. Karenjo Busta, 16. teniser sveta, pobedio je posle dva sata i 23… »
Halep lako do drugog kola Australijan opena, pobeda Kvitove

Halep lako do drugog kola Australijan opena, pobeda Kvitove

Sportski žurnal 08.02.2021
Rumunska teniserka Simona Halep plasirala se u drugo kolo Australijan opena u Melburnu, pošto je pobedila 140. teniserku sveta Australijanku Lizet Kabreru posle dva seta, 6:2, 6:1. Druga teniserka sveta pobedila je posle 59 minuta. Ona je šest puta… »
Četvoro srpskih tenisera u utorak na Australijan openu

Četvoro srpskih tenisera u utorak na Australijan openu

Danas 08.02.2021
Drugog dana takmičenja na Australijan openu u Melburnu u utorak mečeve prvog kola, između ostalih, igraće i četvoro srpskih tenisera. Laslo Đere će u prvom kolu igrati protiv drugog nosioca Španca Rafaela Nadala. Taj meč je treći na programu… »
AO: Đoković lako do drugog kola

AO: Đoković lako do drugog kola

Radio 021 08.02.2021
Novak Đoković počeo je danas odbranu titule na Australijan openu u Melburnu pobedom protiv 66. igrača sveta Francuza Žeremija Šardija posle tri seta, 6:3, 6:1, 6:2. Prvi teniser sveta pobedio je posle sat i 32 minuta. On je šest puta oduzeo servis… »
Lajović posle pet setova u drugom kolu Australijan opena

Lajović posle pet setova u drugom kolu Australijan opena

Danas 08.02.2021
Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se danas u drugo kolo Australijan opena u Melburnu, pošto je pobedio 201. igrača sveta Ukrajinca Sergeja Stahovskog posle pet setova, 5:7, 6:4, 6:3, 5:7, 6:4. Lajović, 26. teniser sveta, pobedio je posle tri sata… »
Uf, žestoka provokacija Australijan opena za Novaka odmah nakon meča! Đoković morao da prekine novinarku nakon šokantnog…

Uf, žestoka provokacija Australijan opena za Novaka odmah nakon meča! Đoković morao da prekine novinarku nakon šokantnog…

Sportal blic 08.02.2021
je toliko na startu Australijan opena da bi termin "prošetao se kroz prvo kolo" bio potpuno netačan jer je više projurio. Srbin je 14. put u karijeri porazio Žeremija Šardija koji za ovih 12 godina rivalstva nije uspeo da osvoji niti jedan gem protiv… »
"Šta misliš, da li sam bio frustriran?": Novaka začudilo pitanje novinarke, nije se nadao da će o tome pričati!

"Šta misliš, da li sam bio frustriran?": Novaka začudilo pitanje novinarke, nije se nadao da će o tome pričati!

Mondo 08.02.2021
Nepotrebno, ali opet je sjajno reagovao Novak. Nepotrebno, ali opet je sjajno reagovao Novak. Novak Đoković je bez većih problema prošao u drugo kolo Australijan opena tako što je u tri laka seta savladao Žeremija Šardija 3:0 (6:3, 6:1, 6:2), a… »
Đoković zadovoljan zbog povratka navijača i pobede protiv Šardija

Đoković zadovoljan zbog povratka navijača i pobede protiv Šardija

Sportski žurnal 08.02.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković rekao je da je srećan zbog povratka publike na tribine i da se nada da će i u nastavku Australijan opena u Melburnu imati mečeve poput ovog, u kome je posle tri seta pobedio Francuza Žeremija Šardija u prvom kolu… »
Novak Đoković: Sjajan je osećaj vratiti se, hvala publici! Ponovo je govorio o svojoj "aferi"

Novak Đoković: Sjajan je osećaj vratiti se, hvala publici! Ponovo je govorio o svojoj "aferi"

Večernje novosti 08.02.2021
Slavio je Novak Đoković protiv Žeremija Šardija sa 3:0. Nakon meča prokomentarisao je svoj povratak. "Sjajan je osećaj videti vas na stadionu. Srce mi je puno kada vidim publiku. Jedna od onih stvari za koje smo se nadali da će brzo proći je… »
AO: Dušan Lajović u drugom kolu posle velike borbe

AO: Dušan Lajović u drugom kolu posle velike borbe

Radio 021 08.02.2021
Dušan Lajović ostvario je pobedu u prvom kolu Australijan opena protiv Ukrajinca Sergeja Stahovskog sa 3:2. Posle uspešnog početka prvog dana gren slema u Australiji i pobeda Miomira Kecmanovića i Nine Stojanović, uspešnu seriju tenisera iz Srbije… »
Lajović posle pet setova pobedio Stahovskog

Lajović posle pet setova pobedio Stahovskog

Dnevnik 08.02.2021
MELBURN: Srpski teniser Dušan Lajović na startu Australijan opena savladao je Ukrajinca Sergeja Stahovskog posle velike borbe i pet setova 5:7, 6:4, 6:3, 5:7, 6:4. Lajovićev naredni rival biće Kazahstanac Aleksandar Bublik, koji je prethodno savladao… »
Nina Stojanović preko Begu do drugog kola Australijan opena

Nina Stojanović preko Begu do drugog kola Australijan opena

Sportski žurnal 08.02.2021
Trenutno 100. teniserka sveta je do prve grend slem pobede u karijeri stigla posle sat i 43 minuta igre. Srpska teniserka Nina Stojanović plasirala se u drugo kolo Otvorenog prvenstva Australije, pošto je noćas pobedila Rumunku Irinu Begu sa 6:3, 6:4… »
Pobede Raonića i Vavrinke, Monfis ispao, Dimitrov izbacio Čilića

Pobede Raonića i Vavrinke, Monfis ispao, Dimitrov izbacio Čilića

Sportski žurnal 08.02.2021
Kanadski teniser Miloš Raonić plasirao se u drugo kolo Otvorenog prvenstva Australije, pošto je pobedio Argentinca Federika Koriju sa 6:3, 6:3, 6:2. Raoniću je bilo potrebno sat i 33 minuta da prođe u drugo kolo gde će igrati protiv Francuza… »
Kirjosov prvi cirkus: Isterao je devojku iz lože VIDEO

Kirjosov prvi cirkus: Isterao je devojku iz lože VIDEO

Nova 08.02.2021
Nik Kirjos ponovo je pravio ekscese na terenu, ovaj put u 1. kolu Australijan opena protiv Portugalca Frederika Fereire Silve. Kirjos je pred domaćom publikom zaigrao protiv kvalifikanta, a samo dva gema bila su mu dovoljna da privuče pažnju. Tada je… »
Monfis se rasplakao posle poraza u prvom kolu Australijan opena (video)

Monfis se rasplakao posle poraza u prvom kolu Australijan opena (video)

Sportski žurnal 08.02.2021
Francuski teniser Gael Monfis rasplakao se tokom konferencije za novinare u Melburnu posle poraza u prvom kolu Australijan opena. Monfis je izgubio od Finca Emila Rusuvuorija posle skoro četiri sata igre i pet setova, 3:6, 6:4, 7:5, 3:6, 6:3, na početku… »
Četvoro naših na terenu drugog dana AO: Filip izlazi prvi, Đere protiv Rafe, Olga zatvara program

Četvoro naših na terenu drugog dana AO: Filip izlazi prvi, Đere protiv Rafe, Olga zatvara program

Vesti online 08.02.2021
Četiri predstavnika Srbije odigraće svoje prve mečeve drugog dana Australijan opena, a Filip Krajinović će prvi u utorak predstaviti našu zemlju. Krajinović će odmeriti snage sa Robinom Haseom na terenu 12 ne pre 02.30 časova po našem vremenu… »
UŽIVO Lajović ne može bez drame, ušlo se u 5. set

UŽIVO Lajović ne može bez drame, ušlo se u 5. set

Nova 08.02.2021
Dušan Lajović protiv Sergija Stahovskog igra meč 1. kola Australijan opena, trenutno je 5:7, 6:4, 6:3, 5:7. Srpski program odlično je otvorio Miomir Kecmanović ubedljivom pobedom, a onda je na red došao i Dušan Lajović, kome je rival kvalifikant… »
Rezultati: Vavrinka izaziva Novaka, ispali Nišikori i Čilić

Rezultati: Vavrinka izaziva Novaka, ispali Nišikori i Čilić

Nova 08.02.2021
Prvog dana Australijan opena, odigran je veliki broj mečeva na prvom Grend slemu sezone, već je viđeno i nekoliko maratona. Stan Vavrinka je imao lagan posao protiv Souse, kog je pobedio glatko u tri seta, pa je lagano krenuo ka Novaku Đokoviću, koji… »
Novak Đoković se "potukao" u Melburnu pred start AO, prolaznici gledali u čudu - ovako se još nikada nije pripremao, a…

Novak Đoković se "potukao" u Melburnu pred start AO, prolaznici gledali u čudu - ovako se još nikada nije pripremao, a…

Sportal blic 08.02.2021
počinje pohod na još jedan grend slem trofej, na Australijan openu a za taj meč je imao zanimljivo zagrevanje. Ono nije bilo u teniskom stilu, već na način kako to rade u nekim borilačkim sportovima što i nismo imali priliku da viđamo od srpskog… »
A sada, Novak: Tijafo odigrao najluđi set, Đoković na potezu

A sada, Novak: Tijafo odigrao najluđi set, Đoković na potezu

Nova 08.02.2021
Fransis Tijafo pobedio je Stefana Travalju, pa će u drugom kolu igrati protiv Novaka Đokovića ili Žeremija Šardija. Francuski teniser, koji je trenutno 62. na ATP listi, savladao je 71. igrača sveta, Stefana Travalju. Učinio je to na efektan… »
UŽIVO Đoković protiv Francuza počinje odbranu titule

UŽIVO Đoković protiv Francuza počinje odbranu titule

Nova 08.02.2021
Novak Đoković odbranu titule na Australijan openu započinje duelom sa Žeremijem Šardijem. Najbolji teniser sveta je do sada 13 puta igrao protiv Francuza i slavio na svim mečevima, a jedan duel se posebno izdvaja. Njih dvojica igraju drugi meč… »
(Uživo) Đoković - Šardi: Srbi su dočekali, Novak ponovo na terenu

(Uživo) Đoković - Šardi: Srbi su dočekali, Novak ponovo na terenu

Večernje novosti 08.02.2021
SRPSKI teniser Novak Đoković trebalo bi nešto pre 11 časova da izađe na teren u 1. kolu Australijan opena. Protivnik Srbinu biće "stara mušterija" Žeremi Šardi. Francuz nijednom u prethodnih 13 duela nije pobedio Đokovića, te je ovo idealna… »
Tek što je krenuo, već je pobesneo: Kirjos rekao protivniku da izbaci devojku iz lože (video)

Tek što je krenuo, već je pobesneo: Kirjos rekao protivniku da izbaci devojku iz lože (video)

Večernje novosti 08.02.2021
NIK Kirjos nas je navikao već na svoju teatralnost, te ovakvi potezi nikoga ne iznenađuju. Australijski teniser Nik Kirjos u ovim trenucima igra meč prvog kola protiv Portugalca Federika Fereira-Silve. Odmah na svom prvom servisu pretrpeo je brejk, pa… »
Andresku, Potapova i Dakvort u drugom kolu Australijan opena

Andresku, Potapova i Dakvort u drugom kolu Australijan opena

Beta 08.02.2021
Kanadska teniserka Bjanka Andresku plasirala se danas u drugo kolo Australijan opena u Melburnu, pošto je pobedila 138. teniserku sveta Mihaelu Buzarnesku iz Rumunije posle tri seta, 6:2, 4:6, 6:3. Osma teniserka sveta pobedila je posle nešto više od… »
Novakov UFC trening pred meč: Habibe, šta kažeš? VIDEO

Novakov UFC trening pred meč: Habibe, šta kažeš? VIDEO

Nova 08.02.2021
Novak Đoković u dobrom raspoloženju dočekuje 1. meč na Australijan openu, koji će igrati u ponedeljak oko 10.30. Novakov prvi rival je Žeremi Šardi, kog je pobedio u svih 13 dosadašnjih susreta, i to bez izgubljenog seta. Sada se ispred stadiona… »
Rezultati: Veliki povratak Andresku, sestre Vilijams moćne

Rezultati: Veliki povratak Andresku, sestre Vilijams moćne

Nova 08.02.2021
Kanadska teniserka Bjanka Andresku plasirala se u drugo kolo Australijan opena u Melburnu, pošto je pobedila 138. teniserku sveta Mihaelu Buzarnesku iz Rumunije posle tri seta, 6:2, 4:6, 6:3. Osma teniserka sveta pobedila je posle nešto više od dva… »
Novak se potukao pred meč: Posle pitao Habiba za mišljenje (foto)

Novak se potukao pred meč: Posle pitao Habiba za mišljenje (foto)

Večernje novosti 08.02.2021
DOK čekamo da tajmer odbroji nulu i Novak Đoković izađe na teren, dolaze zanimljive vesti iz Australije. Jedna od njih jeste da je Novak odlično raspoložen pred prvi meč, a to se vidi i na društvenim mrežama. Na startu ovog turnira Srbin igra… »
AO: Prva grend slem pobeda Nine Stojanović, sledi meč sa Serenom Vilijams

AO: Prva grend slem pobeda Nine Stojanović, sledi meč sa Serenom Vilijams

Radio 021 08.02.2021
Nina Stojanović plasirala se u drugo kolo Australijan opena. Ona je na startu turnira savladala Irinu-Kameliju Begu iz Rumunije sa 6:3, 6:4 i došla do prvog trijumfa u karijeri na grend slemovima. Stojanovićeva će u drugom kolu igrati sa Serenom… »
AO: Pobeda Nine Stojanović, sledi Serena

AO: Pobeda Nine Stojanović, sledi Serena

Dnevnik 08.02.2021
MELBURN: Srpska teniserka Nina Stojanović ostvarila je prvu pobedu u karijeri na grend slemovima, pošto je na startu Australijan opena bila bolja od Rumunke Irine Begu sa 2:0 (6:3, 6:4) u setovima. Najbolje rangiranu srpsku teniserku čeka veliki izazov… »
Kecmanović briljantnom igrom stigao do drugog kola Australijan opena

Kecmanović briljantnom igrom stigao do drugog kola Australijan opena

Sputnik 08.02.2021
Miomir Kecmanović, srpski teniser, plasirao se u drugo kolo Australijan opena pošto je na startu takmičenja pobedio Kamila Majčrzaka sa maksimalnih 3:0 u setovima, 6:2, 6:4, 6:3. Srbin je prvi meč na ovogodišnjem prvom Grend slem turniru sezone… »
Kecmanović odličan na startu, ubedljiv poraz Džumhura

Kecmanović odličan na startu, ubedljiv poraz Džumhura

Sport klub 08.02.2021
Miomir Kecmanović plasirao se u drugo kolo Australijan opena, pošto je savladao 109. tenisera sveta Kamila Majhšaka sa 6:2, 6:4, 6:3 za sat i 44 minuta igre. U prvom setu Kecmanović je briljirao i nije ostavio Poljaku nikakvu šansu. Najjači otpor… »
Vežite se, polećemo! Evo gde možete pratiti uživo prvi meč Novaka Đokovića na Australijan openu

Vežite se, polećemo! Evo gde možete pratiti uživo prvi meč Novaka Đokovića na Australijan openu

Sportal blic 08.02.2021
Već i vrapci na grani znaju kada igra prvi meč na . Aktuelni šampion Ozi opena trebalo bi da izađe na teren danas, prema poslednjim informacijama oko 10.15 sati. Rival će mu biti , Francuz koga je Srbin pobeđivao 13 puta u isto toliko susreta. TV… »
Kecmanović kao furija na startu Australijan opena, ali je mnoge začudio kada su videli koja je ovo pobeda u njegovoj grend…

Kecmanović kao furija na startu Australijan opena, ali je mnoge začudio kada su videli koja je ovo pobeda u njegovoj grend…

Sportal blic 08.02.2021
Mladi srpski teniser odlično je započeo učešće na prvom grend slemu ove sezone. Naš as se plasirao u drugo kolo Australijan opena pobedom nad poljskim igračem Kamilom Majčrzakom u tri seta, 6:2, 6:4, 6:3. Srbinu je trebalo sat vremena i 45 minuta… »
Maestralan početak naših u australiji: Neka se spremi Serena Vilijams!

Maestralan početak naših u australiji: Neka se spremi Serena Vilijams!

Mondo 08.02.2021
Nina i Miomir počeli odlično. Nina i Miomir počeli odlično. Novak Đoković izlazi na teren Australijan opena posle 10.30 po našem vremenu, a do tada je put ka drugom kolu prvog grend slema sezone utabalo dvoje srpskih tenisera. Mladi srpski teniser… »
Zverev razvalio reket, 73. igrač sveta ga ozbiljno namučio

Zverev razvalio reket, 73. igrač sveta ga ozbiljno namučio

Nova 08.02.2021
Aleksandar Zverev pobedio je Amerikanca Markosa Đirona sa 6:7 (8), 7:6 (5), 6:3, 6:2 u 1. kolu Australijan opena. Nemački teniser, koji je šesti nosilac u Melburnu, nije uspeo baš da podnese svoje kritične momente tokom meča, pa je nastradao reket… »
Bravo, bravo, Srbija je ponosna: Nina se "upisala" - prva grend slem pobeda u karijeri!

Bravo, bravo, Srbija je ponosna: Nina se "upisala" - prva grend slem pobeda u karijeri!

Sportal blic 08.02.2021
Australijan open je počao vrhunski za srpske tenisere! U prva dva meča naših igrača i dve pobede. , pobedu u 1. kolu, i to prvu na grend slem turnirima, upisala je i ! Srpska teniserka je na startu ženskog singla bila bolja od Rumunke Irine Begu… »
Odličan početak naših tenisera: Pobeda Stojanovićeve i Kecmanovića!

Odličan početak naših tenisera: Pobeda Stojanovićeve i Kecmanovića!

Večernje novosti 08.02.2021
PRVOG dana Australijan opena videli smo dve pobede srpskih predstavnika. Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović uspešno je prešao prvo kolo pošto je u prvom kolu savladao Poljaka Kamila Majčrzaka sa 6:2, 6:4, 6:3. Meč je trajao samo 105 minuta… »
Kralj Melburna juri devetu krunu

Kralj Melburna juri devetu krunu

Danas 08.02.2021
Novak Đoković protiv Žeremija Šardija (10.30) kreće u odbranu titule na Australijan openu Autralijan open je praktično mesto sigurnog uspeha Novaka Đokovića, koji od svojih 17 grend slem titula čak osam ima sa tvrde podloge Melburna. Najbolji… »
Kecmanović za manje od dva sata do druge runde

Kecmanović za manje od dva sata do druge runde

Mozzart sport 08.02.2021
Srpski teniser u tri seta bolji od Poljaka Majhšaka - 6:2, 6:4, 6:3. Posle Nine Stojanović, i Miomir Kecmanović je uspešno startovao na prvom grend slemu u sezoni. Srpski teniser je u prvoj rundi Australijan opena u tri seta (6:2, 6:4, 6:3) bio bolji… »
Pobeda u tri seta, Kecmanović odličan na startu

Pobeda u tri seta, Kecmanović odličan na startu

N1 Info 08.02.2021
Miomir Kecmanović plasirao se u drugo kolo Australijan opena, pošto je savladao 109. tenisera sveta Kamila Majhšaka sa 6:2, 6:4, 6:3 za sat i 44 minuta igre. U prvom setu Kecmanović je briljirao i nije ostavio Poljaku nikakvu šansu. Najjači otpor… »
Kecmanović pobedom počeo AO, već u drugom kolu ide na “minu”

Kecmanović pobedom počeo AO, već u drugom kolu ide na “minu”

Nova 08.02.2021
Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u drugo kolo Australijan opena pobedom nad Poljakom Kamilom Mahržakom u tri seta. Kecmanović je bio siguran sa 6:2, 6:4 i 6:3 posle sat i 46 na terenu Melburn parka. Srpski predstavnik je opravdao ulogu… »
Spreman za 9. Krunu Novak: Oživeo sam prošlogodišnja sećanja kada sam osvojio turnir, to mi daje snagu, veru u sebe

Spreman za 9. Krunu Novak: Oživeo sam prošlogodišnja sećanja kada sam osvojio turnir, to mi daje snagu, veru u sebe

Večernje novosti 07.02.2021
NOVAK Đoković veruje da je spreman da i deveti put u karijeri osvoji Australijan open. Najbolji teniser sveta sa puno samopouzdanja očekuje start na omiljenom grend slemu, gde danas (oko 10.30 po našem vremenu) na "Rod Lejver areni" protiv Francuza… »

Vesti dana »