Povezane vesti

Nikad kraća konferencija Ljubiše Tumbakovića uoči neke utakmice: Atmosfera nije dobra...

Nikad kraća konferencija Ljubiše Tumbakovića uoči neke utakmice: Atmosfera nije dobra...

Telegraf 14.11.2020
"Orlovi" su i dalje pod utiskom poraza od Škotske. Tiho i nečujno reprezentativci Srbije su otputovali u Budimpeštu na meč pretposlednjeg kola Lige nacija protiv Mađarske koji se igra u nedelju od 20.45 časova. Biće to duel dva različita… »
Nikad kraća konferencija Tumbakovića: Atmosfera nije dobra

Nikad kraća konferencija Tumbakovića: Atmosfera nije dobra

Nova 14.11.2020
Ljubiša Tumbaković, selektor Srbije, na veoma kratkoj konferenciji za medije uoči susreta 5. kola Lige nacija protiv Mađarske istakao je da atmosfera posle poraza od Škotske "nije baš dobra". “U Budimpeštu smo stigli posle bolnog poraza od… »
Nikad kraća konferencija Tumbakovića: Srbija igra meč koji "nikoga ne zanima", selektorove 3 rečenice pred Mađarsku

Nikad kraća konferencija Tumbakovića: Srbija igra meč koji "nikoga ne zanima", selektorove 3 rečenice pred Mađarsku

Mondo 14.11.2020
"Orlove" očekuje meč protiv Mađarske. "Orlove" očekuje meč protiv Mađarske. Samo tri dana posle ogromnog neuspeha koji je reprezentacija Srbije doživela u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo protiv Škotske, "orlove" očekuje novi izazov. U… »
Inter ucenio Kolarova, zato je napustio reprezentaciju

Inter ucenio Kolarova, zato je napustio reprezentaciju

Nova 14.11.2020
Aleksandar Kolarov, kapiten reprezentacije Srbije, neće biti na raspolaganju selektoru Ljubiši Tumbakoviću za predstojeće izazove u Ligi nacija. Iskusni defanzivac je zbog manje povrede propustio duel Intera na gostovanju Atalanti i uputio se u… »
Kolarov nije sa reprezentacijom u Mađarskoj

Kolarov nije sa reprezentacijom u Mađarskoj

Mozzart sport 14.11.2020
Inter mu zabranio da igra protiv Škotske. Zbog manje povrede je propustio Interovo gostovanje u Bergamu u Seriji A, ali je u dogovoru sa klubom Aleksandar Kolarov ipak doputovao u Beograd da pokuša da se oporavi za okršaj sa Škotskom. Na kraju ga nije… »
‘Atmosfera U ekipi nije baš dobra’: Brzopotezna konferencija Ljubiše Tumbakovića pred Mađarsku

‘Atmosfera U ekipi nije baš dobra’: Brzopotezna konferencija Ljubiše Tumbakovića pred Mađarsku

Hot sport 14.11.2020
Bez mnogo pompe fudbalska reprezentacija Srbije otputovala je u Budimpeštu na meč pretposlednjeg kola Lige nacija protiv Mađarske koji se igra u nedelju od 20.45 časova. Dve selekcije ovaj meč dočekuju u različitom raspoloženju, Mađari su pobedom… »
Srbija bez kapitena u Budimpešti, Inter "zakuvao" Tumbakoviću pred meč sa Škotima?

Srbija bez kapitena u Budimpešti, Inter "zakuvao" Tumbakoviću pred meč sa Škotima?

Sportske.net 14.11.2020
Postoje indicije... Reprezentacija Srbije stigla je u Budimpeštu gde je očekuje duel sa selekcijom Mađarske u okviru Lige nacija. Sport klub prenosi obaveštenje FSS da su "orlovi" otputovali bez kapitena Aleksandra Kolarova koji se vratio u svoj klub… »
Tumbaković: Atmosfera u ekipi nije dobra!

Tumbaković: Atmosfera u ekipi nije dobra!

Sportski žurnal 14.11.2020
Selektor Srbije LJubiša Tumbaković rekao je u Budimpešti da atmosfera u ekipi, posle poraza od Škotske, a pred meč sa Mađarskom u Ligi nacija "nije baš dobra" "U Budimpeštu smo stigli posle bolnog poraza u finalu baraža za plasman na Prvenstvo… »
Bez kapitena na Mađare, Kolarov se vratio u Italiju

Bez kapitena na Mađare, Kolarov se vratio u Italiju

N1 Info 14.11.2020
Aleksandar Kolarov nije otputovao sa reprezentacijom u Mađarsku. Kapiten Orlova vratio se u Italiju potvrđeno je Sport Klubu u Fudbalskom savezu Srbije. Aleksandar Kolarov nije igrao u porazu od Škotske, kako je u bilo objašnjeno zbog povrede. Kapiten… »
Kolarovu bilo zabranjeno da igra protiv Škotske? Srbija ostala bez kapitena 3 sata pred utakmicu godine

Kolarovu bilo zabranjeno da igra protiv Škotske? Srbija ostala bez kapitena 3 sata pred utakmicu godine

Mondo 14.11.2020
Ukoliko je tačno, ovakav razvoj događaja je drugačiji od onog o kojem se do sada pričalo. Ukoliko je tačno, ovakav razvoj događaja je drugačiji od onog o kojem se do sada pričalo. Reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira na Evropsko… »
Nikad kraća Tumbina konferencija: Atmosfera u ekipi nije baš dobra

Nikad kraća Tumbina konferencija: Atmosfera u ekipi nije baš dobra

Mozzart sport 14.11.2020
„Jedan od najvećih neuspeha u našoj karijeri je poraz od Škotske“, dodaje Nemanja Maksimović. Rana je ogromna. Neće ožiljak od četvrtka veče skoro zarasti. Ostaće poraz od Škotske da nas podseća da mnogo šta u fudbalskoj Srbiji ne valja… »
Kosanović oštro kritikuje Orlove: Delovalo je da Mitrović, Tadić i Sergej ne mogu ni mene da pretrče

Kosanović oštro kritikuje Orlove: Delovalo je da Mitrović, Tadić i Sergej ne mogu ni mene da pretrče

Vesti online 14.11.2020
Srpski fudbalski trener Milorad Kosanović nije zadovoljan igrom naše reprezentacije protiv Škotske u finalu baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo. Iskusni stručnjak je kritikovao loš nivo energije i pristup igrača Srbije koji su posle 120 minuta… »
"Tadić, Mitrović i Sergej ne bi pretrčali ni: Mene!" Naš legendarni trener poludeo od besa zbog fijaska "orlova", a ovo je…

"Tadić, Mitrović i Sergej ne bi pretrčali ni: Mene!" Naš legendarni trener poludeo od besa zbog fijaska "orlova", a ovo je…

Sportal blic 14.11.2020
Naš proslavljeni trener prokomentarisao je propuštenu priliku fudbalske reprezentacije Srbije da se nađe na Evropskom prvenstvu. - Imam toliko fudbalskog iskustva, da jednostavno nemam prava da me ponese patriotizam. Jednostavno sam video na meču sa… »
Mijatović za Nova.rs: Žao mi je Srbije, Škoti je “prevarili”

Mijatović za Nova.rs: Žao mi je Srbije, Škoti je “prevarili”

Nova 14.11.2020
Dugo će se tragati za odgovorom šta se dogodilo 12. novembra na stadionu "Rajko Mitić", gde Srbija u finalu baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo protiv Škotske, nije ličila na sebe. Zato i ne čudi što su "suknjice" te koje su ispale… »
Mitar, tadić i Sergej ne bi mene pretrčali: Srpska fudbalska legenda isprozivala fudbalere Srbije!

Mitar, tadić i Sergej ne bi mene pretrčali: Srpska fudbalska legenda isprozivala fudbalere Srbije!

Mondo 14.11.2020
"Imam toliko fudbalskog iskustva, da jednostavno nemam prava da me ponese patriotizam". "Imam toliko fudbalskog iskustva, da jednostavno nemam prava da me ponese patriotizam". Čitava Srbija gledala je meč Srbije protiv Škotske u kom smo propustili… »
Kosanović oštar prema orlovima: Delovalo da ni mene ne bi pretrčali

Kosanović oštar prema orlovima: Delovalo da ni mene ne bi pretrčali

Večernje novosti 13.11.2020
STVAR je krajnje jednostavna. Pritisak na ključne igrače. Pritisak na čoveka s loptom, udvajanje, plitak blok i konstantan presing. Ovako je danas, za "Novosti", počeo analizu penal poraza Srbije od Škotske (1:1, 4:5) iskusni fudbalski trener Milorad… »

Vesti dana »