Povezane vesti

Bitna pobeda za žalgiris: Covid-19 doprineo drugom porazu Himkija (video)

Bitna pobeda za žalgiris: Covid-19 doprineo drugom porazu Himkija (video)

Hot sport 10.10.2020
Kompletirano je drugo kolo Evrolige. Himki je znatno oslabljen istrčao na teren. Za tim iz Rusije nisu nastupili Aleksej Šved, Stefan Jović, Janis Tima, Erik Mekalum, Greg Monro, Džordan Mika i Jevgenij Voronov. Žalgiris je odigrao kvalitetan meč i… »
Vilander jasno poručio: ‘Đoković pobeđuje u pet setova’

Vilander jasno poručio: ‘Đoković pobeđuje u pet setova’

Hot sport 10.10.2020
Sutra nas očekuje veliko finale! Legendarni igrač i nekada najbolji teniser planete, dao je svoje mišljenje i prognoze za finalni meč. Mats Vilander misli da će Novak pobediti. –Pre početka turnira, rekao sam da je Đoković blagi favorit. Nadal… »
Proletos radio u marketu, sad odbranio titulu u Parizu

Proletos radio u marketu, sad odbranio titulu u Parizu

Nova 10.10.2020
Nemci Andreas Mies i Kevin Kravijec odbranili su pehar na Rolan Garosu u konkurenciji muških dublova. Oni su u finalu bili bolji od sedmih nosilaca, Hrvata Mate Pavića i Brazilca Bruna Soareša, 6:3, 7:5. Meč je trajao tačno 90 minuta, a Nemci, koji… »
Kravic i Mis odbranili titulu na Rolan Garosu

Kravic i Mis odbranili titulu na Rolan Garosu

Novi magazin 10.10.2020
Nemački teniseri Kevin Kravic i Andreas Mis osvojili su danas titulu na Rolan Garosu u konkurenciji dublova. Oni su posle sat i po igre, u dva seta 6:3, 7:5, pobedili osvajače Ju-Es Opena, Hrvata Matu Pavića i Brazilca Bruna Soaresa. Nemački dubl je… »
Cela Španija u euforiji zbog rafaela Nadala: Malo su se zaleteli - i pre finala slave "bika sa Majorke", Novak Đoković im je…

Cela Španija u euforiji zbog rafaela Nadala: Malo su se zaleteli - i pre finala slave "bika sa Majorke", Novak Đoković im je…

Sportal blic 10.10.2020
Rafael Nadal je opčinio celu Španiju. I sam pogled na naslovne stranice njihovih novina dovoljno ukazuje na to. Činjenica da će sa Novakom Đokovićem igrati finale Rolan Garosa nije im toliko bitna, koliko podatak da je "bik sa Majorke" pred novim… »
Vilander objasnio šta će biti ključno u meču između Nadala i Đokovića

Vilander objasnio šta će biti ključno u meču između Nadala i Đokovića

Vesti online 10.10.2020
Stručni konsultant Eurosporta Mats Vilander smatra da bi na Novaka Đokovića moglo da utiče pet setova koje je igrao sa Stefanosom Cicipasom. Srpski igrač je vodio 2-0 i 5:4, servirao za trijumf, imao meč loptu, ali je na kraju tek posle… »
"Video sam kako gubim meč": Đoković opisao kako je mentalno pobedio Cicipasa: Pogledao sam ga na startu petog seta, sve je…

"Video sam kako gubim meč": Đoković opisao kako je mentalno pobedio Cicipasa: Pogledao sam ga na startu petog seta, sve je…

Sportal blic 10.10.2020
Novak Đoković je nakon pet setova porazio Stefanosa Cicipasa, a potom pred televizijskim kamerama otvoreno govorio kako je gledao u oči porazu. U naletu je bio grčki teniser, a da napravi čudo u polufinalu Rolan Garosa sprečila ga je dobra Novakova… »
Sumnje nema, sledi teniski rat: Nadal je sve želeo da čuje, samo ovo ne! Đoković pred finale poslao ovu poruku Rafi i ujeo…

Sumnje nema, sledi teniski rat: Nadal je sve želeo da čuje, samo ovo ne! Đoković pred finale poslao ovu poruku Rafi i ujeo…

Sportal blic 10.10.2020
Novak Đoković i Rafael Nadal u nedelju odlučuju o tituli na Rolan Garosu, a naš as je imao šta da poruči (o) Rafi. Nakon dramatične pobede nad Cicipasom u polufinalu, a naročito pre nje, teniska javnost se pitala koliko će Nole uspeti da se… »
Novak Đoković: Rafa je moj najveći rival u karijeri!

Novak Đoković: Rafa je moj najveći rival u karijeri!

Hot sport 10.10.2020
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, plasirao se u finale Rolan Garosa. Novak će se posle velike borbe u pet setova i pobede nad Stefanosom Cicipasom za trofej boriti sa Rafaelom Nadalom, koga je gotovo nemoguće pobediti na šljaci. – Zar nije… »
“Perfektan scenario u Parizu, Novak spreman za Rafu”

“Perfektan scenario u Parizu, Novak spreman za Rafu”

Nova 10.10.2020
Nekadašnji španski teniser Aleks Koreča poručuje da je perfektan scenario to što će se u finalu Rolan Garosa sastati Novak Đoković i Rafael Nadal. “Za mene je ovo finale iz snova. Broj jedan protiv broja dva na svetu. Obojica tenisera jure… »
Rafa pred meč sa Novakom: Imam samo jedan način da pobedim

Rafa pred meč sa Novakom: Imam samo jedan način da pobedim

Večernje novosti 10.10.2020
TENISKA godina teško pogođena pandemijom virusa korona je spasena - finale Rolan Garosa igraće dva najbolja igrača sveta Novak Đoković i Rafael Nadal. Srbin i Španac u nedelju će odigrati 56. međusobni meč, nastaviti epsko rivalstvo, boriti se… »
Đoković igrao 5 setova, pa učio francuski: Posle pobede protiv Cicipasa, red je na časove jezika (video)

Đoković igrao 5 setova, pa učio francuski: Posle pobede protiv Cicipasa, red je na časove jezika (video)

Mondo 10.10.2020
Baš mu je bilo stalo da to razjasni... Baš mu je bilo stalo da to razjasni... Novak Đoković je pošteno preznojio svoje navijače, ali nakon meča nije delovao previše iscrpljeno. Davao je izjave za novinare vrlo opušten i raspoložen uprkos tome… »
Ovo niko nije očekivao! Novak ušao u finale Rolan Garosa, a svi pričaju kako je reagovala Jelena Đoković!

Ovo niko nije očekivao! Novak ušao u finale Rolan Garosa, a svi pričaju kako je reagovala Jelena Đoković!

Sportal blic 10.10.2020
Novak Đoković se plasirao u finale Rolan Garosa u kome će igrati protiv Rafaela Nadala, a naročito radosna zbog toga je bila Noletova supruga, Jelena. Naime, nakon što je posle prave drame savladao Stefanosa Cicipasa u pet setova, dok je Đoković… »
Čelični, nesalomivi Novak Đoković: Kada rivalu fali korak, Srbin postaje još surovi

Čelični, nesalomivi Novak Đoković: Kada rivalu fali korak, Srbin postaje još surovi

Večernje novosti 10.10.2020
GRČKA drama sa srećnim završetkom! U polufinalu Rolan Garosa protiv Grka Stefanosa Cicipasa (5) sa volšebnim preokretima zasluženo je sinoć Novak Đoković (1) izborio, u pet setova, rezultatom 6:3, 6:2, 5:7, 5:7, 6:1, ulaznicu za veliko nedeljno… »
Đoković se plasirao u finale Rolan Garosa, za titulu protiv Nadala

Đoković se plasirao u finale Rolan Garosa, za titulu protiv Nadala

Danas 10.10.2020
Đoković posle pet setova pobedio Cicipasa i po peti put se plasirao u finale Rolan Garosa Čitava teniska javnost na planeti u nedelju će uživati u verovatno najvećem klasiku u istoriji ovog sporta. Trijumfom u pet setova nad Stefanosom Cicipasom… »
Novak: Osećao sam se komforno, znam šta treba da uradim

Novak: Osećao sam se komforno, znam šta treba da uradim

N1 Info 10.10.2020
Prvi teniser sveta Novak Đoković plasirao se u svoje 27. Gren slem finale, peto na Rolan Garosu, pošto je u pet setova pobedio Stefanosa Cicipasa, a tamo ga čeka Rafael Nadal. Pre turnira je rekao da bi bilo posebno da sa njim igra finale a sada je to… »
Nole: Pehar je blizu, verujem da imam veće šanse u finalu

Nole: Pehar je blizu, verujem da imam veće šanse u finalu

Nova 10.10.2020
Novak Đoković je posle velike borbe u pet setova i pobede nad Stefanosom Cicipasom u polufinalu Rolan Garosa, najveći deo konferencije za medije proveo odgovarajući na pitanja o finalu sa Nadalom. Svetski broj jedan je posle skoro četiri sata igre… »
This is Spaaaarta! Jelena Đoković poznatom replikom proslavila finale Rolan Garosa!

This is Spaaaarta! Jelena Đoković poznatom replikom proslavila finale Rolan Garosa!

Telegraf 10.10.2020
Superuga najboljeg tenisera sveta imala je zanimljivu poruku. Novak Đoković plasirao se u finale Rolan Garosa posle velike borbe i pobede nad Stefanosom Cicipasom 3:2. Imao je Novak 2:0 i meč loptu, ali je počeo da greši pa je meč otišao u četvrti… »
Gde si: Poš'o? Cicipas se uzalud ponadao - istorija tenisa je jasno govorila šta Novak Đoković uradi kada dođe do ovakve…

Gde si: Poš'o? Cicipas se uzalud ponadao - istorija tenisa je jasno govorila šta Novak Đoković uradi kada dođe do ovakve…

Sportal blic 09.10.2020
Novak Đoković se plasirao u finale Rolan Garosa savladavši posle prave drame Stefanosa Cicipasa u pet setova, ali je pogled na istoriju tenia i pre te završne deonice jasno ukazivao ko će iz nje izaći kao pobednik. Naime, u mečevima koji se igraju… »
Nadal jeste "kralj šljake", ali... znate li koliko puta ga je baš na toj podlozi Novak Đoković pobedio, a dobijao ga je i…

Nadal jeste "kralj šljake", ali... znate li koliko puta ga je baš na toj podlozi Novak Đoković pobedio, a dobijao ga je i…

Sportal blic 09.10.2020
Novak Đoković se plasirao u finale Rolan Garosa u kome će igrati protiv Rafaela Nadala, koji možda jeste sa pravom nazvan "kralj šljake", ali je i na toj podlozi prilično umeo da gubi od Noleta. Nakon što je savladao posle prave drame Stefanosa… »
Đoković preti nadalu: Imam mnogo motivacije da pobedim u Rafinoj kući

Đoković preti nadalu: Imam mnogo motivacije da pobedim u Rafinoj kući

Večernje novosti 09.10.2020
SRPSKI teniser Novak Đoković rekao je da je srećan zbog večerašnje pobede u polufinalu Rolan Garosa i da ima veliki motiv da pobedi u finalu, u kako je rekao, kući Rafaela Nadala. Đoković se peti put u karijeri plasirao u finale Rolan Garosa… »
Nadal prvi finalista Rolan Garosa

Nadal prvi finalista Rolan Garosa

Danas 09.10.2020
Španski teniser Rafael Nadal plasirao se danas u finale Otvorenog prvenstva Francuske. Nadal je u polufinalu pobedio Dijega Švarcmana iz Argentine sa 3:0 u setovima (6:3, 6:3, 7:6), za tri sata i 12 minuta igre. Protivnik u finalu biće mu pobednik… »

Vesti dana »