Povezane vesti

Nadal: Žao mi je Novaka

Nadal: Žao mi je Novaka

N1 Info 14.09.2020
Rafael Nadal, drugi reket sveta i vlasnik 19 Gren slem titula, uoči starta turnira u Rimu govorio je i o diskvalifikaciji Novaka Đokovića na US openu. Španski as je prvi put prokomentarisao dešavanja vezana za srpskog asa u Njujorku. „Imao je peh… »
Nadal progovorio o novakovoj diskvalifikaciji: Ovo od Španca niko nije očekivao!

Nadal progovorio o novakovoj diskvalifikaciji: Ovo od Španca niko nije očekivao!

Hot sport 14.09.2020
Rafael Nadal do sada nije komentarisao diskvalifikaciju Novaka Đokovića sa US opena, a Španac je to prvi put učinio danas. Uoči starta na Mastersu u Rimu, Nadal je održao konferenciju na kojoj je bio upitan da oceni situaciju u kojoj je Đoković… »
Nadal konačno progovorio o Novakovoj diskvalifikaciji!

Nadal konačno progovorio o Novakovoj diskvalifikaciji!

Sportske.net 14.09.2020
Ovo je njegovo razmišljanje na tu temu. Rafaela Nadala gledaćemo narednih dana na turniru u Rimu, baš kao i Novaka Đokovića, što će biti uvertira za Rolan Garos koji počinje za nedelju dana. Ipak, i dalje je glavna tema u teniskoj svetskoj… »
Đoković o diskvalifikaciji: Pravila su jasna, to nikada neću zaboraviti

Đoković o diskvalifikaciji: Pravila su jasna, to nikada neću zaboraviti

Politika 14.09.2020
RIM – Najbolji teniser sveta Novak Đoković, prvi put posle diskvalifikacije na Ju-Es openu, rekao je novinarima u Rimu da je to za njega bio šok i da mu je bilo čudno što je na takav način završio učešće na turniru u Njujork. Đoković je… »
Nadal prvi put o Đokoviću: Bilo mi je žao... Ne bi trebalo to da radimo na terenu

Nadal prvi put o Đokoviću: Bilo mi je žao... Ne bi trebalo to da radimo na terenu

Mondo 14.09.2020
Španac se oglasio povodom Novakove situacije u Njujorku. Španac se oglasio povodom Novakove situacije u Njujorku. Na dan početka Mastersa u Rimu, svi pogledi u "Večnom gradu" usmereni su ka dvojici velikana - Novaku Đokoviću i Rafaelu Nadalu. Srbin… »
"Žao mi ga je,: Ali..." Konačno! Rafa Nadal se prvi put oglasio o Novakovoj diskvalifikaciji i nikoga nije ostavio…

"Žao mi ga je,: Ali..." Konačno! Rafa Nadal se prvi put oglasio o Novakovoj diskvalifikaciji i nikoga nije ostavio…

Sportal blic 14.09.2020
Nakon sedam meseci Rafael Nadal se vraća u njemu najomiljenijem delu sezone, korona virus je uticao da ne igra na turnirima u SAD, ali evropsku šljaku ne preskače. Španski as je u Rimu gde vredno trenira za prvi meč na tamošnjem mastersu koji je… »
Đoković: Da imam mir Pita Samprasa

Đoković: Da imam mir Pita Samprasa

N1 Info 14.09.2020
Posle diskvalifikacije na US openu, Novak Đoković se okreće turnirima na šljaci. Prvi reket sveta stigao je u Rim, gde će se tokom ove nedelje boriti za petu titulu u karijeri u kompleksu „Foro Italiko“. Srbin kreće od drugog kola, u kojem čeka… »
Novak govorio prvi put u javnosti o događaju iz njujorka: Pred početak tunira oglasio se Đoković

Novak govorio prvi put u javnosti o događaju iz njujorka: Pred početak tunira oglasio se Đoković

Hot sport 14.09.2020
Danas kreće turnir u Rimu! Novak se vraća na teren, a pre toga je izšao u javnost i govorio o događaju u Njujorku. – Pravila su jasna. Prihvatio sam odluku i nastavio dalje. Tako je kako je. Ne mogu da vam obećam ili garantujem da nikada više… »
Đoković o diskvalifikaciji: Nikad neću zaboraviti taj incident

Đoković o diskvalifikaciji: Nikad neću zaboraviti taj incident

Beta 14.09.2020
Najbolji teniser sveta Novak Djoković rekao je danas da je naučio "veliku lekciju" nakon što je diskvalifikovan sa Otvorenog prvenstva SAD i istakao da nikada neće zaboraviti taj incident. Djoković je diskvalifikovan u četvrtoj rundi Ju Es Opena… »
"Ne mogu to da: Garantujem..." Novak Đoković prvi put o skandalu na US Openu! Svi su čekali šta će da kaže, a onda je…

"Ne mogu to da: Garantujem..." Novak Đoković prvi put o skandalu na US Openu! Svi su čekali šta će da kaže, a onda je…

Sportal blic 14.09.2020
Novak Đoković je prvi put od diskvalifikacije sa US Opena, gde je u osmini finala lopticom pogodio linijskog sudiju, govorio o tom nesrećnom spletu okolnosti i preranom napuštanju njujorškog grend slema. To je učinio u Rimu, gde je doputovao na… »
Novak: Bio je šok, nastavljam dalje ali ne zaboravljam

Novak: Bio je šok, nastavljam dalje ali ne zaboravljam

N1 Info 14.09.2020
Prvi put nakon diskvalifikacije na US Openu, Novak Đoković govorio je o dešavanjima u Njujorku. "Bio je to šok za mene. Prvi put u karijeri mi se dogodilo nešto takvo. Možda je moglo da se desi i ranije, kao što može da se dogodi i velikom broju… »
Đoković progovorio o lauri i nemilom događaju: Ne mogu da obećam da mi se to neće ponovo desiti

Đoković progovorio o lauri i nemilom događaju: Ne mogu da obećam da mi se to neće ponovo desiti

Večernje novosti 14.09.2020
VREME prolazi, a o incidentu sa četvrtfinalnog meča Ju-Es opena i dalje se priča. Više puta ispričana je priča da je Novak Đoković diskvalifikovan sa Ju-Es opena zbog toga što je u afektu poslao lopticu iza terena, a ona je pogodila Lauru Klark… »
Đoković o incidentu na US Openu: Ne mogu da obećam da nikada neću ponoviti nešto slično

Đoković o incidentu na US Openu: Ne mogu da obećam da nikada neću ponoviti nešto slično

Mozzart sport 14.09.2020
Prvi put pred novinarima posle svega što se dogodilo. Mnogo bure digla je situacija u kojoj je Novak Đoković pogodio linijskog sudiju u grlo, sve se poptuno nadrealno odigralo i završilo diskvalifikacijom srpskog tenisera sa US Opena. Srpski teniser u… »
Ne mogu da obećam da mi se to neće ponoviti: Novak o noći koju nikada neće zaboraviti, ali i o Lauri!

Ne mogu da obećam da mi se to neće ponoviti: Novak o noći koju nikada neće zaboraviti, ali i o Lauri!

Mondo 14.09.2020
Prvi put je razgovarao s novinarima od incidenta... Prvi put je razgovarao s novinarima od incidenta... Prošlo je više od nedelju dana od kada je Novak Đoković diskvalifikovan sa US Opena jer je lopticom pogodio linijskog sudiju Lauru Klark, a… »
Đoković: Ne garantujem da neću ponoviti potez sa US Opena

Đoković: Ne garantujem da neću ponoviti potez sa US Opena

Nova 14.09.2020
Novak Đoković prvi put od diskvalifikacije sa US Opena obratio se javnosti putem zvanične konferenije, a povod je bio početak Mastersa u Rimu. Ipak, u prvom planu ponovo su bila dešavanja sa prethodnog grend slema. Neizbežna tema uoči novih izazova… »
Novak Đoković pred još jednom kaznom? Navijači se uzdaju u dosad skrivani snimak, ali je moguć još jedan šamar US Opena!

Novak Đoković pred još jednom kaznom? Navijači se uzdaju u dosad skrivani snimak, ali je moguć još jedan šamar US Opena!

Sportal blic 14.09.2020
Novak Đoković je sa US Opena diskvalifikovan u osmini finala čim je lopticom pogodio linijskog sudiju, a iako se njegovi navijači uzdaju u najnoviji snimak tog događaja, možda sa sankcijama za najboljeg tenisera sveta nije gotovo. Kada je poslednji… »

Vesti dana »