Povezane vesti

Preminuo mlađi brat Donalda Trampa, Robert Tramp

Preminuo mlađi brat Donalda Trampa, Robert Tramp

Novi magazin 16.08.2020
Mlađi brat predsednika SAD Donalda Trampa, Robert Tramp, preminuo je noćas u Njujorku u 71. godini. On je prethodno hospitalizovan u jednoj njujorškoj bolnici, a Donald Tramp ga je posetio u petak nakon što je iz Bele kuće saopšteno da se Robert… »
Preminuo mlađi brat Donalda Trampa, Robert Tramp

Preminuo mlađi brat Donalda Trampa, Robert Tramp

Slobodna Evropa 16.08.2020
Mlađi brat predsednika SAD Donalda Trampa (Trump), Robert Tramp, preminuo je u noći 16. avgusta u Njujorku u 71. godini. On je prethodno hospitalizovan u jednoj njujorškoj bolnici, a Donald Tramp ga je posetio 14. avgusta nakon što je iz Bele kuće… »
Preminuo Robert Tramp, mlađi brat američkog predsednika

Preminuo Robert Tramp, mlađi brat američkog predsednika

Nova 16.08.2020
"Teška srca vas obaveštavam da je moj divni brat Robert preminuo. On mi je bio ne samo brat, već i najbolji prijatelj. Nedostajaće nam svima, ali srešćemo se ponovo, a uspomena na njega živeće zauvek", saopštio je američki predsednik Donald… »
Umro brat američkog predsjednika Trumpa

Umro brat američkog predsjednika Trumpa

Al Jazeera 16.08.2020
Robert Trump koji je imao 72 godine i bio je dvije godine mlađi od predsjednika, bio je građevinski poduzetnik. Američki predsjednik Donald Trump rekao je da je njegov mlađi brat Robert Trump umro u subotu navečer, dan pošto ga je predsjednik… »
Robert Tramp: Preminuo mlađi brat predsednika Trampa

Robert Tramp: Preminuo mlađi brat predsednika Trampa

Južne vesti 16.08.2020
Getty Images Robert Tramp, na slici u zagrljaju sa bratom posle pobede na izborima 2016. godine, nekada je vodio Trampove investicije u posao sa nekretninama Predsednik Donald Tramp odao je počast „najboljem prijatelju" i najmlađem bratu koji je… »
Tragedija u porodici Tramp: Preminuo brat predsednika SAD, uzrok smrti nije objavljen

Tragedija u porodici Tramp: Preminuo brat predsednika SAD, uzrok smrti nije objavljen

Blic 16.08.2020
Robert Tramp, mlađi brat američkog predsednika, preminuo je u bolnici u Njujorku posle teške bolesti u 71. godini. Američki predsednik Donald Tramp napisao je da je njegov mlađi brat umro sinoć, dan nakon što ga je posetio u bolnici u Njujorku. -… »
Umro brat Donalda Trampa

Umro brat Donalda Trampa

Vesti online 16.08.2020
Robert Tramp, mlađi brat američkog predsednika preminuo je u bolnici u Njujorku posle teške bolesti u 71. godini. Predsednik SAD Donald Tramp saopštio je da je njegov mlađi brat preminuo u Njujorku „u miru“. – Nije mi bio sam brat već i… »
Preminuo brat Donalda Trampa

Preminuo brat Donalda Trampa

N1 Info 16.08.2020
Američki predsednik Donald Tramp saopštio je da je njegov mlađi brat Robert Tramp umro u subotu uveče, dan pošto ga je predsednik posetio u bolnici u Njujorku. "Teška srca javljam da je moj divni brat Robert mirno otišao večeras. Bio mi je ne samo… »
Tragedija u porodici Tramp: Američki predsednik objavio tužnu vest, preminuo mu je neko jako blizak (foto)

Tragedija u porodici Tramp: Američki predsednik objavio tužnu vest, preminuo mu je neko jako blizak (foto)

Mondo 16.08.2020
Mlađi brat američkog predsednika Donalda Trampa i njegov bllizak saradnik Robert (71) umro je sinoć u bolnici u Njujorku, saopštio je danas predsednik Tramp. Mlađi brat američkog predsednika Donalda Trampa i njegov bllizak saradnik Robert (71) umro… »
Preminuo brat predsednika SAD Robert Tramp: "Mnogo će nedostajati, ali ćemo se ponovo sresti"

Preminuo brat predsednika SAD Robert Tramp: "Mnogo će nedostajati, ali ćemo se ponovo sresti"

Telegraf 16.08.2020
Robert Tramp je preminuo u 71. godini. Mlađi brat američkog predsednika Donalda Trampa i njegov bllizak saradnik Robert (71) umro je sinoć u bolnici u Njujorku, saopštio je američki predsednik. - S teškim bolom u srcu, saopštavam da je moj divni… »

Vesti dana »