Povezane vesti

Ana Brnabić otkrila ko su kandidati za novog premijera i sa kim bi naprednjaci u savez

Ana Brnabić otkrila ko su kandidati za novog premijera i sa kim bi naprednjaci u savez

Politika 04.08.2020
Predsednik SNS Aleksandar Vučić najozbiljnije razmišlja o koaliciji sa Šapićem, navodi premijerka. Predsednica odlazeće Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je ona jedan od kandidata za tu funkciju i u novom mandatu. „Postoje dva… »
Vučević o novoj vladi i mandataru: Ne razmišljam o preseljenju u Beograd

Vučević o novoj vladi i mandataru: Ne razmišljam o preseljenju u Beograd

RTV 04.08.2020
BEOGRAD - Miloš Vučević, prvi čovek Novog Sada i potpresednik SNS, izjavio je da se na Predsedništvu stranke nije pričalo o kadrovskim rešenima, ali da će sve biti poznato u naredne tri nedelje. Vučević je gostujući u vestima televizije Prva… »
Vučević: Brnabić pitajte o kandidatima za novog premijera

Vučević: Brnabić pitajte o kandidatima za novog premijera

Nova 04.08.2020
Potpredsednik Srpske napredne stranke (SNS) i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je danas da to što je bio na sastancima o formiranju nove vlade Srbije i što je davao izjave o tome, "ne aludira na bilo šta drugo", odnosno da to ne… »
Vučević: O kandidatima za novog premijera Srbije pitajte Anu Brnabić

Vučević: O kandidatima za novog premijera Srbije pitajte Anu Brnabić

Beta 04.08.2020
Potpredsednik Srpske napredne stranke (SNS) i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je danas da to što je bio na sastancima o formiranju nove vlade Srbije i što je davao izjave o tome, "ne aludira na bilo šta drugo", odnosno da to ne… »
Vučićevi kandidati za premijera: Ana Brnabić i Miloš Vučević

Vučićevi kandidati za premijera: Ana Brnabić i Miloš Vučević

Nova 04.08.2020
Ana Brnabić potvrdila je da je u najužem krugu za premijera Srbije, i kako je otkrila u igri je još jedan naprednjak, ali nije želela da kaže ko. Kako saznaje Nova.rs. reč je o gradonačelniku Novog Sada Milošu Vučeviću, koji od početka izborne… »
Mihajlović: Nismo razgovarali o novom premijeru

Mihajlović: Nismo razgovarali o novom premijeru

Nova 04.08.2020
Koliko se sećam, na sednici Predsedništva stranke nismo razgovarali o novom premijeru, izjavila je potpredsednica Vlade Zorana Mihajlović na pitanje novinara da prokomentariše izjavu premijerke Ane Brnabić da je ona jedan od kandidata za predsednicu… »
Lider SPS odgovorio Brnabić: Dačić za "Blic": SPS je pouzdan partner SNS-u, odluka je na Vučiću

Lider SPS odgovorio Brnabić: Dačić za "Blic": SPS je pouzdan partner SNS-u, odluka je na Vučiću

Blic 04.08.2020
SPS je pouzdan pouzdan koalicioni partner SNS, kaže lider socijalsta Ivica Dačić, i navodi da su socijalisti i naprednjaci mnogo toga ostvarili zajedno, zbog čega smatra da u interesu Srbije treba nastaviti zajednički rad. - A odluka je na Aleksandru… »
U SNS-u "pata karta" Jedni hoće SPS, drugi Šapića a treći manjine - evo kada će biti poznata konačna odluka ko će u…

U SNS-u "pata karta" Jedni hoće SPS, drugi Šapića a treći manjine - evo kada će biti poznata konačna odluka ko će u…

Blic 04.08.2020
Znatan broj visokih funkcionera Srpske napredne stranke, članova Predsedništva, misli da bi trebalo formirati vladu samo sa predstavnicima manjina, a bez Dačićevih socijalista ili SPAS-a Aleksandra Šapića, nezvanično saznaje "Blic". Predsedništvo… »
Mihajlović: Nismo razgovarali o novom premijeru

Mihajlović: Nismo razgovarali o novom premijeru

Danas 04.08.2020
Koliko se sećam, na sednici Predsedništva stranke nismo razgovarali o novom premijeru, izjavila je danas potpredsednica Vlade Zorana Mihajlović na pitanje novinara da prokomentariše izjavu premijerke Ane Brnabić da je ona jedan od kandidata za… »
Mihajlović: Ne znam ko su kandidati za premijera, nismo blizu Šapića

Mihajlović: Ne znam ko su kandidati za premijera, nismo blizu Šapića

RTS 04.08.2020
Potpredsednica vlade i funkcionerka Srpske napredne stranke Zorana Mihajlović izjavila je da ne zna ko su kandidati za premijera nove vlade, niti za ministre, kao i da joj se ne čini da je SNS blizu koalicije sa Aleksandrom Šapićem. Zorana Mihajlović… »
Dva kandidata za premijera, Brnabićeva jedan od njih

Dva kandidata za premijera, Brnabićeva jedan od njih

RTV 04.08.2020
BEOGRAD - Postoje dva kandidata za predsednika vlade, a ja sam jedan od njih, izjavila je aktuelna premijerka Ana Brnabić. "Znam i ko je drugi kandidat, ali nije na meni da kažem ko je", rekla je Brnabić na TV Pink. "To je kandidat iz naše stranke… »
Ana Brnabić jedan od kandidata za predsednika Vlade

Ana Brnabić jedan od kandidata za predsednika Vlade

RTK 04.08.2020
Postoje dva kandidata za predsednika vlade, a ja sam jedan od njih – izjavila je danas aktuelna premijerka Ana Brnabić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najozbiljnije razmišlja o koaliciji za formiranje Vlade Srbije sa Aleksandrom Šapićem… »
Evo o kojoj koaliciji najozbiljnije razmišlja Vučić

Evo o kojoj koaliciji najozbiljnije razmišlja Vučić

Vesti online 04.08.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najozbiljnije razmišlja o koaliciji za formiranje Vlade Srbije sa Aleksandrom Šapićem, izjavila je danas premijerka Srbije Ana Brnabić. Kada je u pitanju Aleksandar Šapić, predsednik smatra, prema rečima… »
Zorana Mihajlović: Nismo blizu koalicije sa Šapićem

Zorana Mihajlović: Nismo blizu koalicije sa Šapićem

Nova 04.08.2020
Potpredsednica vlade i funkcionerka Srpske napredne stranke Zorana Mihajlović izjavila je danas da ne zna ko su kandidati za premijera nove vlade, niti za ministre, kao i da joj se ne čini da je SNS blizu koalicije sa Aleksandrom Šapićem. Na pitanje… »
Dačić odgovorio brnabićevoj: SPS je pouzdan partner, Vučić odlučuje o Vladi

Dačić odgovorio brnabićevoj: SPS je pouzdan partner, Vučić odlučuje o Vladi

Večernje novosti 04.08.2020
SOSIJALISTIČKA partija je pouzdan koalicioni partner. Mnogo toga dobrog smo ostvarili zajedno sa SNS i smatram da je u interesu Srbije da nastavimo rad. Ali, odluka o tome je svakako na Aleksandru Vučiću kao pobedniku izbora. To je za "Novosti"… »
Brnabić: Vučić razmišlja o koaliciji sa Šapićem, ja sam jedan od dva kandidata za novog premijera

Brnabić: Vučić razmišlja o koaliciji sa Šapićem, ja sam jedan od dva kandidata za novog premijera

Danas 04.08.2020
Premijerka Ana Brnabić rekla je da predsednik Aleksandar Vučić najozbiljnije razmišlja o ulasku u koaliciju sa liderom Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandrom Šapićem i navela da je ona jedan od dva kandidata za premijera nove vlade. Brnbić… »
Brnabić: Dva kandidata za premijera, ja sam jedan od njih

Brnabić: Dva kandidata za premijera, ja sam jedan od njih

Glas Zapadne Srbije 04.08.2020
Postoje dva kandidata za predsednika vlade, a ja sam jedan od njih, izjavila je danas aktuelna premijerka Ana Brnabić. „Znam i ko je drugi kandidat, ali nije na meni da kažem ko je", rekla je Brnabić na TV Pink. „To je kandidat iz naše stranke… »
Brnabić: U teškim smo vremenima, ogromna odgovornost na Vučiću! On naginje ka Šapiću! Ovo su 2 kandidata za premijera

Brnabić: U teškim smo vremenima, ogromna odgovornost na Vučiću! On naginje ka Šapiću! Ovo su 2 kandidata za premijera

Pravda 04.08.2020
Nalazimo se u kompleksnim, teškim vremenima, ogromna je odgovornost na Aleksandru Vučiću... Zato se čeka na novu vladu, zato još nije odlučio koji su koalicioni partneri, ko su ljudi koji će biti u vladi, rekla je premijerka Ana Brnabić dodavši… »
"Ja sam jedan od dva kandidata za premijera! Glasala sam za ovu koaliciju!"

"Ja sam jedan od dva kandidata za premijera! Glasala sam za ovu koaliciju!"

Mondo 04.08.2020
Članica Predsedništva SNS-a Ana Brnabić iznela je svoj stav o formiranju nove vlade! Članica Predsedništva SNS-a Ana Brnabić iznela je svoj stav o formiranju nove vlade! Ana Brnabić je navela kako je glasala na sednici Predsedništva SNS-a. "Na… »
Brnabić: Dva kandidata za premijera, ja sam jedan od njih

Brnabić: Dva kandidata za premijera, ja sam jedan od njih

Nova 04.08.2020
Postoje dva kandidata za predsednika vlade, a ja sam jedan od njih, izjavila je danas aktuelna premijerka Ana Brnabić. “Znam i ko je drugi kandidat, ali nije na meni da kažem ko je”, rekla je Brnabić. “To je kandidat iz naše stranke, iza koga… »
Brnabić: Jedna sam od dva kandidata za premijera, drugi je fenomenalan

Brnabić: Jedna sam od dva kandidata za premijera, drugi je fenomenalan

Radio 021 04.08.2020
Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila je danas da postoje dva kandidata za budućeg premijera, oba iz Srpske napredne stranke (SNS), jedan je ona, a zna i ko je drugi, ali smatra da nije na njoj da mu izgovori ime. "Iza tog drugog kandidata bih stala u… »
Brnabić: Vučić razmišlja o koaliciji sa Šapićem, dva kandidata za premijera

Brnabić: Vučić razmišlja o koaliciji sa Šapićem, dva kandidata za premijera

N1 Info 04.08.2020
Premijerka Ana Brnabić rekla je da predsednik Aleksandar Vučić najozbiljnije razmišlja o ulasku u koaliciju sa liderom Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandrom Šapićem i navela da je ona jedan od dva kandidata za premijera nove vlade. Brnbić… »
"Postoje dva kandidata za predsednika vlade, a ja sam jedan od njih": Brnabić zna i ko je drugi

"Postoje dva kandidata za predsednika vlade, a ja sam jedan od njih": Brnabić zna i ko je drugi

Telegraf 04.08.2020
- To je odlična, fenomenalna osoba, kojoj bih ja u svakom trenutku pružila podršku i to sam rekla i predsedniku Vučiću - rekla je Brnabić. Postoje dva kandidata za predsednika vlade, a ja sam jedan od njih, izjavila je danas aktuelna premijerka Ana… »
Informacija pravo iz vrha vlasti: Dva kandidata za premijera Srbije

Informacija pravo iz vrha vlasti: Dva kandidata za premijera Srbije

Srbija danas 04.08.2020
"To je kandidat iz naše stranke, iza koga bih ja stala u svakom trenutku" Postoje dva kandidata za predsednika vlade, a ja sam jedan od njih, izjavila je danas aktuelna premijerka Ana Brnabić. - Znam i ko je drugi kandidat, ali nije na meni da kažem ko… »
"Najefikasnija vlada" Brnabić: SNS da formira vlast sa manjinama

"Najefikasnija vlada" Brnabić: SNS da formira vlast sa manjinama

Srbija danas 04.08.2020
Funkcioneri SNS sastali su se krajem prošle nedelje na sastanku, na kome je, između ostalog, bilo reči i o formiranju nove vlade. - Glasala sam za to da Srpska napredna stranka (SNS) formira sama vlast sa manjinama - kaže predsednica Vlade i… »
Brnabić: U teškim smo vremenima, ogromna odgovornost na Vučiću! On naginje ka Šapiću! Ovo su 2 kandidata za premijera

Brnabić: U teškim smo vremenima, ogromna odgovornost na Vučiću! On naginje ka Šapiću! Ovo su 2 kandidata za premijera

Kurir 04.08.2020
Nisam pitala za sebe hoću li biti u novoj vladi, to mi sad nije važno... Šta god da bude ja ću ostati tu, uz Vučića, jer je to čovek koji je izvukao moju zemlju iz krize! Ali, evo ekskluzivna informacija - dva su kandidata za premijera, ja sam… »

Vesti dana »