Povezane vesti

Državljanima Srbije i Crne Gore zabranjen ulaz u Italiju

Državljanima Srbije i Crne Gore zabranjen ulaz u Italiju

N1 Info 16.07.2020
Italija je uvela zabranu ulaska državljanima Srbije i Crne Gore zbog sprečavanja širenja koronavirusa, prenose italijanski mediji. "Potpisao sam novi pravilnik kojim se Srbija, Crna Gora i Kosovo dodaju na listu rizičnih zemalja", objavio je ministar… »
Da li je srpski virus zaista agresivniji od italijanskog

Da li je srpski virus zaista agresivniji od italijanskog

RTS 16.07.2020
Ministar zdravlja Italije Roberto Speranca rekao je da je potpisao novi protokol po kome svi koji dolaze iz Srbije, Crne Gore ulaze na listu "rizičnih zemalja" i ko je bio u tim zemljama u poslednjih 14 dana ne sme da uđe u Italiju niti da kroz nju… »
Italija zatvara granice za građane Srbije

Italija zatvara granice za građane Srbije

RTV Novi Pazar 16.07.2020
– Potpisao sam naredbu da Srbija, Crna Gora i Kosovo budu dodati na listu rizičnih zemalja. Ulazak i tranzit za one koji su boravili tokom poslednjih 14 dana na tim teritorijama je zabranjen – naveo je ministar zdravlja Italije Roberto Speranca na… »
Nova korona rampa za Srbe: Još jedna zemlja zabranila ulazak našim državljanima, oglasio se i ministar zdravlja

Nova korona rampa za Srbe: Još jedna zemlja zabranila ulazak našim državljanima, oglasio se i ministar zdravlja

Pravda 16.07.2020
Blokada Italije za Srbiju, Crnu Goru i takozvano Kosovo, posle zabrane dolaska građana 13 zemalja, među kojima su BiH i Severna Makedonija. Ovu vest je objavila italijanska novinska agencija ANSA. - Potpisao sam novi pravilnik kojim se Srbija, Crna Gora… »
Italija zatvara granice za građane Srbije

Italija zatvara granice za građane Srbije

iKragujevac 16.07.2020
Blokada Italije za Srbiju, Crnu Goru i tzv. Kosovo, posle zabrane dolaska građana 13 zemalja, među kojima su BiH i Severna Makedonija. - Potpisao sam naredbu da Srbija, Crna Gora i Kosovo budu dodati na listu rizičnih zemalja. Ulazak i tranzit za one… »
Italija zbog COVID-a 19 zabranila ulaske iz Srbije, Kosova i Crne Gore

Italija zbog COVID-a 19 zabranila ulaske iz Srbije, Kosova i Crne Gore

Al Jazeera 16.07.2020
Prošle sedmice je Italija zabranila ulazak ljudima koji dolaze iz 13 zemalja, među kojima su BiH i Sjeverna Makedonija. Italija je zabranila ulazak u zemlju putnicima koji dolaze iz Srbije, s Kosova i iz Crne Gore kako bi spriječila uvoz slučajeva… »
Italija zabranila dolaske iz Srbije i Crne Gore

Italija zabranila dolaske iz Srbije i Crne Gore

IndeksOnline 16.07.2020
RIM – Italija je zabranila ulazak na svoju teritoriju iz Srbije i Crne Gore, dodavši te dve države listi zemalja koje spadaju u rizične zbog epidemioloških podataka. “Potpisao sam naredbu da Srbija, Crna Gora i Kosovo budu dodati na listu… »
ANSA: „Stop“ Italije za Srbiju, Crnu Goru i tzv. Kosovo

ANSA: „Stop“ Italije za Srbiju, Crnu Goru i tzv. Kosovo

Vesti online 16.07.2020
Kako prenosi ANSA, Italija je blokirala Srbiju, Crnu Goru i tzv. Kosovo, posle zabrane dolaska građana 13 zemalja, među kojima su BiH i Severna Makedonija. – Potpisao sam novi pravilnik kojim se Srbija, Crna Gora i Kosovo dodaju na listu rizičnih… »
Italija zabranila ulazak iz Srbije, Crne Gore i Kosova

Italija zabranila ulazak iz Srbije, Crne Gore i Kosova

Slobodna Evropa 16.07.2020
Italija je zatvorila granice za državljane Srbije, Kosova i Crne Gore, objavio je to na Twitteru Roberto Speranza, ministar zdravlja Italije. “Dodali smo Srbiju, Crnu Goru i Kosovo na popis rizičnih zemalja. Onima koji su tamo boravili u posljednjih… »
Državljanima Srbije zabranjen ulazak u Italiju

Državljanima Srbije zabranjen ulazak u Italiju

Moj Novi Sad 16.07.2020
Italija je uvela zabranu ulaska državljanima Srbije i Crne Gore zbog sprečavanja širenja korona virusa, prenose italijanski mediji. – Potpisao sam novi pravilnik kojim se Srbija, Crna Gora i Kosovo dodaju na listu rizičnih zemalja – objavio je… »
Nakon Bugarske i Italija zatvorila granicu za Srbe

Nakon Bugarske i Italija zatvorila granicu za Srbe

Jugmedia 16.07.2020
Italija je blokirala Srbiju, Crnu Goru i tzv. Kosovo, posle zabrane dolaska građana 13 zemalja, među kojima su BiH i Severna Makedonija, prenosi B92. „Potpisao sam novi pravilnik kojim se Srbija, Crna Gora i Kosovo dodaju na listu rizičnih zemalja… »
Italija blokirala ulazak državljanima Srbije i Crne Gore

Italija blokirala ulazak državljanima Srbije i Crne Gore

RTS 16.07.2020
Italija je blokirala ulazak državljanima Srbije i Crne Gore, nakon zabrane dolaska građana 13 zemalja, prenosi "Tanjug", pozivajući se na navode agencije ANSA. Italija je zabranila ulazak na svoju teritoriju iz Srbije i Crne Gore, dodavši te dve… »
Nova korona rampa za Srbe: Italija zabranila ulazak našim državljanima

Nova korona rampa za Srbe: Italija zabranila ulazak našim državljanima

Kurir 16.07.2020
Blokada Italije za Srbiju, Crnu Goru i takozvano Kosovo, posle zabrane dolaska građana 13 zemalja, među kojima su BiH i Severna Makedonija. Ovu vest je objavila italijanska novinska agencija ANSA. (Kurir.rs/ Tanjug) Kurir Autor: Kurir… »

Vesti dana »