Povezane vesti

Šta kada “superheroj i gospodar naših života” nije tu?

Šta kada “superheroj i gospodar naših života” nije tu?

Nova 04.07.2020
“Ja sam kriv što nisam ostao u zemlji posle izbora, već sam otišao u Moskvu, Brisel… Da sam ostao, ranije bih i vojsku uključio i manje bi problema bilo u Novom Pazaru”, konstatovao je uz težak uzdah predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Ova… »
Novi dronovi Vojske Srbije! Evo kakvo vojno čudo nam je stiglo! (video)

Novi dronovi Vojske Srbije! Evo kakvo vojno čudo nam je stiglo! (video)

Pravda 04.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje prikazu novih bespilotnih letilica CH-92A Vojske Srbije, na aerodromu "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović" u Batajnici. Nakon toga, predsednik je odgovarao na pitanja novinara o aktuelnim temama u zemlji… »
Kriv sam što nisam ostao u zemlji posle izbora

Kriv sam što nisam ostao u zemlji posle izbora

Nova 04.07.2020
“Ja sam kriv što nisam ostao u zemlji posle izbora, već sam otišao u Moskvu, Brisel… Da sam ostao, ranije bih i vojsku uključio i manje bi problema bilo u Novom Pazaru”, konstatovao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Ova današnja izjava… »
Vučić: Da sam bio tu, ranije bih poslao vojsku u Novi Pazar

Vučić: Da sam bio tu, ranije bih poslao vojsku u Novi Pazar

Vesti online 04.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je situacija u Novom Pazaru bolja nego juče, da je manje pacijenata u bolnici, ali i da su dve osobe preminule. On je naveo da je razgovarao sa koordinatorom novopazarske bolnice dr Mirsadom… »
Zelenović: Vučić se igra zdravljem građana Šapca

Zelenović: Vučić se igra zdravljem građana Šapca

Radio 021 04.07.2020
U Šapcu ima 150 zaraženih od virusa korona, da smo imali više testova, bilo bi ih 1.000, napisao je na svom tviter nalogu gradonačelnik Šapca Nebojša Zelenović, reagujući naizjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića da su vlasti u Šapcu… »
Od Srbije u regionu više testova na koronu uradila samo Rumunija

Od Srbije u regionu više testova na koronu uradila samo Rumunija

Radio 021 04.07.2020
Prema podacima koje je dostavljeno sa Andrićevog venca, u regionu je više testova na korona virus od Srbije uradila samo Rumunija. U Rumuniji, koja je članica Evropske unije, urađena su 747.592 testa na koronavirus, a u Srbiji 426.981 test. Iza Srbije… »
Srbija je statistički peta u Evropi po broju testiranih na korona virus, a prva u regionu

Srbija je statistički peta u Evropi po broju testiranih na korona virus, a prva u regionu

Blic 04.07.2020
Poslednjih dana smo svedoci rekordnog broja testiranja na korona virus. A podaci koje je Pres služba Predsedništva dostavila medijima pokazuje da je Srbija država koja najviše testira u regionu, ali da je jedna od vodećih država u Evropi po tom… »
Vučić: Razmišljamo da napravimo novu bolnicu za sledeći udar

Vučić: Razmišljamo da napravimo novu bolnicu za sledeći udar

Nova 04.07.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da se razgovara o izgradnji nove bolnice, privremene, koja će biti glavna za eventualni sledeći udar virusa korona. “Ako nas virus ovako bude mučio i ako nas ovako muči tokom leta, ko zna šta će biti na… »
Vučić: Kriv sam što sam išao u Moskvu i Brisel, trebalo je da ostanem i odmah uključim vojsku u novom pazaru (video)

Vučić: Kriv sam što sam išao u Moskvu i Brisel, trebalo je da ostanem i odmah uključim vojsku u novom pazaru (video)

Blic 04.07.2020
Samo četiri zemlje u Evropi (Nemačka, Austrija, Švajcarska i Italija) su testirale više stanovnika od Srbije, proporcionalno broju stanovnika, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji navodi da je Srbija testirala više građana nego sve… »
Vučić: Ako nas virus ovako muči tokom leta, ko zna šta će biti na jesen

Vučić: Ako nas virus ovako muči tokom leta, ko zna šta će biti na jesen

Vesti online 04.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom današnjeg dana obišao je aerodrom „Batajnica“ gde se nalaze nove bespilotne letelice. Nakon obilaska organizovana je konferencija za novinare. Vučić je jutros razgovarao sa koordinatorom Opšte bolnice u… »
Vučić: Srbija testirala više nego svi u regionu

Vučić: Srbija testirala više nego svi u regionu

Dnevnik 04.07.2020
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je Srbija sprovela više testova na korona virus nego sve zemlje bivše Jugoslavije, plus Albanije zajedno, i to 428.000. Vučić je, upitan za kritike iz Hrvatske u vezi prakse testiranja… »
Srbija testirala više nego svi u regionu! Samo četiri zemlje su ispred nas u odnosu na broj stanovnika (foto)

Srbija testirala više nego svi u regionu! Samo četiri zemlje su ispred nas u odnosu na broj stanovnika (foto)

Kurir 04.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je Srbija sprovela više testova na korona virus nego sve zemlje bivše Jugoslavije, plus Albanije zajedno, i to 428.000. Što se testova tiče samo su četiri zemlje po pitanju testiranja u odnosu na… »
Vučić: Pregovaramo o otvaranju nove bolnice

Vučić: Pregovaramo o otvaranju nove bolnice

Novi magazin 04.07.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su u toku razgovori o pravljenju nove bolnice, koja bi mogla da traje 30 godina. Vučić je utokom prikaza novih bespilotnih letelica Ć-92A na aerodromu "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović" u… »

Vesti dana »