Povezane vesti

Zvezdan Terzić ima korona virus!

Zvezdan Terzić ima korona virus!

Telegraf 26.06.2020
Generalni direktor crveno-belih je kod kuće i dobro se oseća. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić pozitivan je na korona virus! Njemu je ustanovljen pozitivan test nakon što se testirao i rezultat je stigao jutros. Terzić je prethodno bio… »
Toni Nadal o Adria Turu: Korak unazad

Toni Nadal o Adria Turu: Korak unazad

N1 Info 26.06.2020
Ne stišavaju se glasovi povodom događaja koji su obeležili Adria Tur. Jedna sjajna inicijativa na kraju je doživela krah usled nekoliko pozitivnih nalaza na koronavirus aktera koji su učestvovali. Među njima su prvi teniser sveta Novak Đoković… »
Bogdanović: Nemojmo dozvoliti da zaboravimo koliko je Novak pružio našoj Srbiji i našem narodu

Bogdanović: Nemojmo dozvoliti da zaboravimo koliko je Novak pružio našoj Srbiji i našem narodu

Sportski žurnal 26.06.2020
On je deo Srbije i uvek će biti naš šampion - navodi Bogdan Bogdanović. Povodam napada na Novaka Đokovića oglasio se i košarkaški reprezentativac Bogdan Bogdanović: - Žao mi je zbog nemilih događaja koji se trenutno dešavaju Novaku. Znam da je… »
Oglasio se Nadal: Šteta za Novakovu ideju, Srbi nemaju stroge mere!

Oglasio se Nadal: Šteta za Novakovu ideju, Srbi nemaju stroge mere!

Mondo 26.06.2020
Za njega je to ipak bila odlična inicijativa. Za njega je to ipak bila odlična inicijativa. Novak Đoković je konstantno u centru pažnje i na udaru svetske javnosti zbog širenja korona virusa na njegovom Adria turu održanom u Zadru prošle sedmice… »
Bogdanović: Ne zaboravite šta je Novak pružio našoj Srbiji

Bogdanović: Ne zaboravite šta je Novak pružio našoj Srbiji

N1 Info 26.06.2020
Košarkaš Sakramento Kingsa i reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović još jedan je u nizu vrhunskih sportista koji je dao podršku prvom teniseru sveta Novaku Đokoviću. Srbin je danima na meti inostranih medija zbog organizacije Adria tura koji je… »
Englezi iz svih oružja "pucaju" u Đokovića: Oglasio se Beker i zapušio usta bahatim Ostrvljanima

Englezi iz svih oružja "pucaju" u Đokovića: Oglasio se Beker i zapušio usta bahatim Ostrvljanima

Večernje novosti 26.06.2020
Posle Žila Simona i Boris Beker je stao u odbranu nekadašnjeg učenika Novaka Đokovića. Posle Žila Simona i Boris Beker je stao u odbranu nekadašnjeg učenika Novaka Đokovića. Naime, p rvi teniser sveta danima je na udaru zbog organizacije Adria… »
Zvezdan Terzić zaražen koronavirusom

Zvezdan Terzić zaražen koronavirusom

N1 Info 26.06.2020
Generalni direktor FK Crvena zvezda Zvezdan Terzić pozitivan je na koronavirus, potvrdili su iz kluba. Kako je navedeno, Terzić se prvo testirao u subotu, kada je nalaz bio negativan, ali je zbog povišene temperature u četvrtak uradio novi test, a… »
Posle Novaka i Ivanišević ima koronu

Posle Novaka i Ivanišević ima koronu

Nova 26.06.2020
Goran Ivanišević, trener Novaka Đokovića, pozitivan je na koronavirus. Vest da nekadašnji hrvatski teniser ima pozitivan test na Covid-19 najpre je preneo hrvatski “Nacional”, što je zatim i on sam potvrdio na svom Instagramu. Ivanišević je… »
Ivanišević pozitivan na korona virus

Ivanišević pozitivan na korona virus

Dnevnik 26.06.2020
ZAGREB: Nekadašnji hrvatski teniser Goran Ivanišević, sada trener Novaka Đokovića, pozitivan je na korona virus, potvrđeno je Tanjugu. Ivanišević je jedan od organizatora Adria Tura, a posle prekida turnira u Zadru objavio je da se dva puta… »
Ivanišević: Nažalost, upravo sam saznao rezultate trećeg testa na Kovid19

Ivanišević: Nažalost, upravo sam saznao rezultate trećeg testa na Kovid19

Večernje novosti 26.06.2020
Trener Novaka Đokovića je, posle dva negativna rezultata na testu, dobio pozitivan. Goran Ivanišević je ipak zaražen virusom korona. Trener Novaka Đokovića, posle dva negativna rezultata na testu u poslednjih 10 dana, dobio je jedan pozitivan. Ovu… »
Goran Ivanišević pozitivan na korona virus

Goran Ivanišević pozitivan na korona virus

Sportski žurnal 26.06.2020
Goran Ivanišević, trener tenisera Novaka Đokovića, potvrdio je da je pozitivan na korona virus. "Nažalost, nakon dva negativna testa u poslednjih 10 dana, upravo sam saznao rezultate današnjeg, trećeg testa i on je pozitivan na kovid-19", napisao… »
Ivanišević pozitivan na koronavirus

Ivanišević pozitivan na koronavirus

N1 Info 26.06.2020
Goran Ivanišević, trener Novaka Đokovića, potvrdio je da je pozitivan na koronavirus. “Nažalost, posle dva negativna testa u poslednjih deseta dana, upravo sam saznao da sam se testirao pozitivnim na koronavirus. Osećam se dobro i nemam nikakve… »
Goran Ivanišević objavio da je pozitivan na korona virus

Goran Ivanišević objavio da je pozitivan na korona virus

Al Jazeera 26.06.2020
Osjećam se dobro i nemam nikakvih simptoma, napisao je direktor teniskog turnira u Zadru koji je izazvao velike kritike. Goran Ivanišević, osvajač Wimbledona iz 2001. godine, objavio je da je pozitivan na korona virus, te je tako postao još jedan u… »
Šok iz zvezde: Zvezdan Terzić pozitivan na COVID-19 – ‘Dobro sam, nadam se da će za par dana biti sve u redu’

Šok iz zvezde: Zvezdan Terzić pozitivan na COVID-19 – ‘Dobro sam, nadam se da će za par dana biti sve u redu’

Hot sport 26.06.2020
Nove loše vesti stižu nam iz Ljutice Bogdana, nakon fudbalera, koronavirusom zaražen je i generalni direktor kluba Zvezdan Terzić. Terzić se javnosti obratio putem PR službe kluba i pisanom izjavom potvrdio natpise u pojedinim medijima da je oboleo… »
Zvezdan Terzić pozitivan na Kovid-19

Zvezdan Terzić pozitivan na Kovid-19

Mozzart sport 26.06.2020
Generalni direktor Crvene zvezde u samoizolaciji. Petorica fudbalera, a sada i generalni direktor. Prvi operativac Crvene zvezde Zvezdan Terzić pozitivan je na virus Kovid-19, preneo je Kurir. Prema navodima istog lista, rezultati drugog testa još se… »
I Zvezdan Terzić je zaražen virusom korona

I Zvezdan Terzić je zaražen virusom korona

Večernje novosti 26.06.2020
Generalni direktor crveno-belog tima je u dobrom zdravstvenom stanju i nalazi se kod kuće. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić zaražen je virsuom korona! Njemu je ustanovljen pozitivan test nakon što se preventivno testirao i stigao mu je… »
Širi se zaraza: Zvezdan Terzić ima koronu!

Širi se zaraza: Zvezdan Terzić ima koronu!

Mondo 26.06.2020
Generalni direktor Crvene zvezde "zakačio" je virus. Generalni direktor Crvene zvezde "zakačio" je virus Zaraza se širi u srpskom sportu. Posle petorice fudbalera Crvene zvezde koji su bili pozitivni na korona virus, sada je i generalni direktor kluba… »
Zvezdan Terzić zaražen koronavirusom

Zvezdan Terzić zaražen koronavirusom

Nova 26.06.2020
Zvezdan Terzić, generalni direktor Crvene zvezde, zaražen je koronavirusom. On se obratio javnosti i saopštio da je pozitivno testiran na virus Covid-19. “To je rezultat koji sam danas dobio posle jučerašnjeg testiranja”, naveo je Terzić… »
"Skočila mi je: Temperatura..." Zvezdan Terzić otkrio: Imam korona virus!

"Skočila mi je: Temperatura..." Zvezdan Terzić otkrio: Imam korona virus!

Sportal blic 26.06.2020
Generalni direktor FK Crvena zvezda inficiran je novim korona virusom. "Pozitivan sam na Covid 19. To je rezultat koji sam danas dobio posle jučerašnjeg testiranja. U subotu pre proslave titule sam se testirao i test je pokazao da sam negativan… »
Terzić pozitivan na koronavirus

Terzić pozitivan na koronavirus

Novi magazin 26.06.2020
Generalni direktor fudbalskog kluba Crvena zvezda Zvezdan Terzić saopštio je danas da je pozitivan na koronavirus. Nakon što je Zvezda ranije ove nedelje potvrdila da su petorica fudbalera tog kluba pozitivna na novi virus, danas je na taj spisak… »
Englezi zameraju Novaku zbog turnira, ali ne krive navijače Liverpula što u masi slave šampionsku titulu (video)

Englezi zameraju Novaku zbog turnira, ali ne krive navijače Liverpula što u masi slave šampionsku titulu (video)

Večernje novosti 26.06.2020
Ima onih poštenijih medija kojima podjednako smeta okupljanje na turnirima u Beogradu i Zadru, kao na ulicama Napulja i Liverpula. I dok su licemerni Englezi svaljivali drvlje i kamenje na Novaka Đokovića, zbog organizacije “Adrija tura” tokom… »

Vesti dana »