Povezane vesti

"Gurnuo mi je ruku pod suknju": Svedokinja na suđenju ispričala da je Jutka i nju seksulano uznemiravao, Šešelj vređao…

"Gurnuo mi je ruku pod suknju": Svedokinja na suđenju ispričala da je Jutka i nju seksulano uznemiravao, Šešelj vređao…

Blic 29.01.2020
U Osnovnom sudu u Kruševcu danas je nastavljeno suđenje bivšem predsedniku opštine Brus, Milutinu Jeličiću zbog seksualnog uznemiravanja Marije Lukić. Na današnjem pretresu iskaze daju svedoci oštećene. Svedok Snežana Bojić, koja je bila jedna… »
Nastavljeno suđenje Jeličiću, protesti podrške Mariji Lukić

Nastavljeno suđenje Jeličiću, protesti podrške Mariji Lukić

Slobodna Evropa 29.01.2020
Suđenje bivšem predsedniku opštine Brus i funkcioneru vladajuće Srpske napredne stranke Milutinu Jeličiću zvanom Jutka za nedozvoljene polne radnje nastavljeno je pred Osnovnim sudom u Kruševcu svedočenjem svedokinje optužbe Snežane Bojić. Ona… »
“Zavukao mi je ruku pod suknju i rekao da je to naša mala tajna”: Šokantno svedočenje na suđenju Jutki

“Zavukao mi je ruku pod suknju i rekao da je to naša mala tajna”: Šokantno svedočenje na suđenju Jutki

Večernje novosti 29.01.2020
U Osnovnom sudu u Kruševcu nastavljeno suđenje bivšem predsedniku opštine Brus. SASLUŠANjEM svedoka optužbe, Snežane Bojić, u Osnovnom sudu u Kruševcu u sredu je nastavljeno suđenje Milutinu Jeličiću Jutki, bivšem predsedniku opštine Brus… »
Jutkin advokat traži izuzeće sudije

Jutkin advokat traži izuzeće sudije

Politika 29.01.2020
KRUŠEVAC – Suđenje bivšem predsedniku opštine Brus Milutinu Jeličiću Jutki za nedozvoljene polne radnje u Osnovnom sudu u Kruševcu prekinuto je danas jer je njegov advokat Zoran Golubović zatražio izuzeće sudije u postupku, uz obrazloženje da… »
Na suđenju Jeličiću svedokinja opisivala kako ju je uznemiravao

Na suđenju Jeličiću svedokinja opisivala kako ju je uznemiravao

N1 Info 29.01.2020
U nastavku sudjenja bivšem predsedniku opštine Brus Milutinu Jeličiću Jutki u Osnovnom sudu u Kruševcu svedok optužbe Snežana Bojić kazala je da je Jeličić jednom prilikom pokušao da je poljubi i da joj je stavio ruku pod suknju. Izvor: N1… »
Šešelj nudi Jutku za predsednika, a Jutka okleva

Šešelj nudi Jutku za predsednika, a Jutka okleva

RTV 29.01.2020
BEOGRAD - Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj ponudio je bivšem predsedniku opštine Brus Milutinu Jeličiću Jutki članstvo u Srpskoj radikalnoj stranci i predsedničku kandidaturu. "Ponudio sam mu da postane član Srpske radikalne… »
Nastavljeno suđenje Milutinu Jeličiću, svedokinja opisala kako ju je uznemiravao

Nastavljeno suđenje Milutinu Jeličiću, svedokinja opisala kako ju je uznemiravao

Novi magazin 29.01.2020
U nastavku suđenja bivšem predsedniku opštine Brus Milutinu Jeličiću Jutki u Osnovnom sudu u Kruševcu svedok optužbe Snežana Bojić kazala je da je Jeličić jednom prilikom pokušao da je poljubi i da joj je stavio ruku pod suknju. Optuženom… »
Šešelj na sudjenje dolazi kako bi sprečio dolazak predstavnika američke ambasade

Šešelj na sudjenje dolazi kako bi sprečio dolazak predstavnika američke ambasade

Beta video 29.01.2020
KRUŠEVAC - Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj kazao da na sudjenja Milutinu Jeličiću Jutki dolazi kako bi sprečio dolazak predstavnika američke ambasade.``Na prvo ročište su oni došli, kada sam to video rekao sam da moram i ja… »
Šešelj: Milutinu Jeličiću Jutki sam ponudio članstvo u SRS i kandidaturu na izborima

Šešelj: Milutinu Jeličiću Jutki sam ponudio članstvo u SRS i kandidaturu na izborima

Beta video 29.01.2020
KRUŠEVAC - Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj izjavio je danas da je bivšem predsedniku opštine Brus Milutinu Jeličiću Jutki, optuženom za nedozvoljene polne radnje i seksualno uznemiranja nekadašnje saradnice, ponudio… »
Nastavljeno suđenje Jutki, odbijen zahtev za izuzeće sudije

Nastavljeno suđenje Jutki, odbijen zahtev za izuzeće sudije

RTS 29.01.2020
Suđenje bivšem predsedniku opštine Brus Milutinu Jeličiću Jutki optuženom za nedozvoljene polne radnje i polno uznemiravanje bivše saradnice Marije Lukić nastavljeno je u Osnovnom sudu u Kruševcu. Na današnjem ročištu iskaz je dala svedok… »
Šešelj ponudio Jutki članstvo u SRS i predsedničku kandidaturu

Šešelj ponudio Jutki članstvo u SRS i predsedničku kandidaturu

N1 Info 29.01.2020
Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj izjavio je danas da je bivšem predsedniku opštine Brus Milutinu Jeličiću Jutki, optuženom za nedozvoljene polne radnje i seksualno uznemiranja nekadašnje saradnice, ponudio članstvo u SRS i… »
Jutka pred sudom: Šešelj došao da ga podrži, okupile se i žene u znak podrške Mariji Lukić

Jutka pred sudom: Šešelj došao da ga podrži, okupile se i žene u znak podrške Mariji Lukić

Večernje novosti 29.01.2020
U osnovnom sudu u Kruševcu nastavljeno suđenje bivšem predsedniku opštine Brus. KRUŠEVAC – U Osnovnom sudu u Kruševcu danas se nastavlja suđenje bivšem predsedniku opštine Brus Milutinu Jeličiću Jutki optuženom za polno uznemiravanje i… »
"Vraćaju mi se slike koje sam preživljavala": Još tri žene svedoče protiv Jutke, presuda moguća krajem februara

"Vraćaju mi se slike koje sam preživljavala": Još tri žene svedoče protiv Jutke, presuda moguća krajem februara

Blic 29.01.2020
Prvostepena presuda u slučaju "Jutka" za seksualno uznemiravanje Marije Lukić mogla bi da bude doneta krajem februara, saznaje "Blic". Suđenje bivšem predsedniku opštine Brus Milutinu Jeličiću Jutki nastavlja se danas u Osnovnom sudu u Kruševcu, a… »

Vesti dana »